Proč skončila diskuse na iVelo

44 nepřečtených
  • Ascalabrus

    … víte o tom někdo něco? Že by se jim nelíbilo, jak jim čtenáři nepadali okolo krku za skvostnou odměnu pro předplatitele – CD „Nejlepší MTB trasy“? ;-)

    0 0
    • rasto  

      zkus historii ;-)

      0 0
      • blue  

        to bys po velounech chtel moc :-) oni umej jen kricet a nadavat do curaku

        0 0
        • kurýr na bajku  

          No já bych řek, že minimálně většina aktivních účastníků diskuzí na ivelo nebyli velouni. Ostatně tak i odůvodnil šéfredaktor vela konec diskuze. Řekl: Neměli jsme na to čas a tak to byla diskuze o nás bez nás a někdy o nás diskutovali lidé, kteří náš časopis ani nečtou.

          0 0
          • Ascalabrus  

            My jsme se tam, myslím, potkávali, že jo? „Zadní blatník ano či ne?“ ;-)

            Nerozumím tomu, proč by se měl někdo diskusi věnovat. Teď mi to tam přijde jak cenzurovaný, selktovaný zprávy, „to se pustí a to ne“. "Napiště si na zelený formulář, ZELENÝ, NE MODRÝ!, svůj dotaz, předložte nám ho a dostanete certifikovanou odpověď s ozubeným razítkem. Brrr. Nic proti Velu, ale tohle je totáč nesmysl!

            „Někdy o nás diskutOVALI lidé, kteří náš časopis ani nečtou“ by mi spíš lichotilo. No nic, úhel pohledu… ;-)

            0 0
            • LUKAS  

              jojo, nekdy me napada, jestli ten Orwell nemel pravdu :-)

              0 0
            • Lance  

              ta veta je fakt super:) jsou to troubove, velo nekupuju

              0 0
      • Ascalabrus  

        O-ou! A to jsem si nechal vyhledat, jestli už se o tom tady diskutovalo ;-).

        0 0
    • McBlacky  

      asi protio ze to bylo trapny …

      0 0
    • grafik  

      rusit OFICIALNI diskuze je posledni rok docela trend. A iVelo nejsou prvni ani posledni. Duvod je jasnej …

      0 0
      • LUKAS  

        a to jako jakej? zkus to vice rozepsat…

        0 0
        • Vrci  

          V podstatě se celá přesunula na www.cyklodiskuze.cz

          0 0
          • ice  

            uplne spatne! ta nema s tou na Ivelo zadnou spojitost,jen design a i ten je inovovanej.a rozhodne se nepresunula cela,kdyz je tam zhruba 150lidi z puvodnich. Cyklodiskuze je novejsi, lepsi, nekomercni,patrici jen 1 cloveku,kterej ji pro nas zrodil. Vstup,kdož v dobrém přicházíš

            0 0
          • Ascalabrus  

            Vždyť tam chybí celý archív příspěvků z iVela! Ty už měly nějakou hodnotu.

            0 0
    • borda  

      no, to si myslím, že je úplně jedno, protože s bike-foru to tam stejně nikdy nesahalo ani po kotníky

      0 0
    • DyEm  

      jsou to zpátečníci :) Ale zcela a vážně uvažuji, že příští rok si nepředplatím a nebudu kupovat Velo

      0 0
      • Ascalabrus  

        Celkově vzato, mně se ten časopis líbí, ale vnímám rozdíl mezi hezkým vizuálem a chudším „pozadím“ (texty…). Jednoduše je z něj znát, že jsou tam přinejmenším dva typy lidí. No a těm druhým se zřejmě zrodil v hlavě nápad zrušit diskusi.

        Časopis VELO jsem si chtěl předplatit. 11. ledna ráno jsem mailem poslal objednávku. 01/2006 jsem měl, objednávka proto byla na 12 čísel od 02/2006 + Velo novinky ´07, + Tour de France ´06, + Katalog kol ´06, celkem 903 Kč. Bonus mělo být CD „Nejkrásnější MTB trasy ČR“. Okolo poledne mi volá slečna z předplatného, že to od dvojky nejde, že abych dostal slevu a měl nárok ny ty ´prémie´ (placené, pochopitelně), musím si objednat celý ročník, tzn. od jedničky po dvanáctku. Povídám, že tu mám. Ona že to jinak nejde. A že si mám předplatné objednat přes Web. Koukám tam a vidím, že CD dostanou předplatitelé do 31.12. Tak volám zpátky do redakce, abych se ujistil jak to s tím CD je. Nárok na něj nemám, předplatné jsem skutečně mel objednat do 31.12. Upřesnil jsem, že vycházím z nabídky otištěné v čísle 01/2006, kde se o povinnosti odebrat 12 číseå od 01/2006 nic nepíše. Tak prý se stala chyba. Na otázku, jaký efekt to pro mě bude mít, když si předplatím jejich časopis a buď budu mít 2× první číslo, přičemž jeho cena rovná se slevě pro předplatitele, co poskytují, nebo to můžu mít od dvojky za plnou cenu, ale CD nedostanu nikdy … se mi dostalo odpovědi, že to tak prostě je.

        O předplatné jsem samozřejmě zájem neměl. A asi toho nelituju, když mě VELO přestane bavit, nebudu ho dál v cykloprodejnách kupovat.

        0 0
        • kurýr na bajku  

          Tak to je vostrý :-DDDD

          0 0
        • enjoy  

          to je naprosto vporadku:-)

          0 0
        • Smazaný účet  

          no, já sem si ho objednával včetně jedničky, a to cd mě nakonec nějak ani nemrzí. hlavním důvodem byla asi zvědavost na ten seriál o přejezdech hor… ale příště to fak zvážim. dyž si vemu kolik stojí to pdfkový předplatný MBA…

          0 0
          • Ascalabrus  

            O CD jsem se toho dočetl dost, zřejmě tu hodnotu nemá. Čekal jsem od něj ovšem, že to nebude špatná věc.

            Pak je samozřejmě pohodlnější, když mi časopis chodí domů, ale upřímně řečeno, o úplně všechny ´prémie´ jsem nestál a platit dvakrát jedničku jsem vyloženě nechtěl. Přece se já jako zákazník nebudu přizpůsobovat někomu, komu chci dát své peníze?!

            Přijde mi to jako zbytečná zkostnatělost nebo nechuť. Pokud bych na jejich místě měl možnost mít od někoho hned a dopředu uhrazených všech 12 čísel, vyšel bych mu vstříc – které časopisy se MUSEJÍ předplácet 01–12/200×? Ale to je každého věc, jak si to $e$umýruje ;-).

            0 0
    • gumid  

      Velo začíná být „uživatelsky nepříjemné“. Trend, který se v něm v poslední době objevuje, tzn. okurková sezóna=nacpeme tam jakoukoliv „vatu“ – hlavně to zaplácat, je až příliš markantní. Obzvlášť mne zaujalo zařazení stránek o in-linech. Nic proti nim, jenže v tomto časopise je moc neočekávám a pokud ano, tak určitě ne jako formu propagace pseudozávodění­...... Většina lidí, kteří jezdí jak na biku, tak na in-linech, není rozenými závodníky.

      0 0
      • Vilém  

        Zrejme chteji zacit vydavat casak o Inlinech,vubec bych se nedivil:(

        0 0
        • kurýr na bajku  

          To je fakt ty jo. Onehdy před lety taky začla vycházet příloha časopisu STEREO a menovala se MOBIL. Jinak já osobně inliners nesnášim protože se všude pletou a zabíraj 3m do šířky.

          0 0
          • Pijer  

            Ještě že na nich zatím nejezdí koně, to by bylo teprve peklo :-)

            0 0
          • Ascalabrus  

            Mě to náhodou strašně bavííí, jet Stromovkou za 80-kilovou slečnou, co se TEĎ rozhodla, že jde „do pohybu“, tak si koupila inliny a chrániče a JEDE. Sama zatím neví, kam v příští sekunde pojede, takže o to je to zajímavější, protože když na tyhle typy zařvu – podle mě jasně – „KOLO ZLEVA“, uvolní mi cestu tak, že se vydá směrem nalevo. :-D

            0 0
            • kurýr na bajku  

              Já mám největší strach z těch agilních namakanců, co jedou tak ze široka, že abys je předjel, taxi musíš vychytat jejich pravý tempo abys je v tu chvíli moch předjet zleva (máš na to jen vteřinku).

              0 0
              • Ascalabrus  

                Jo. Agilní namakanci jsou tady dobrá kategorie. Pohybují se neočekávaně rychle, takže ta vteřinka je sakra krátká :-).

                0 0
              • mike01  

                proc tak nesnasenlive jezdim na vsem a kazdy sport ma svoje plus mozna kdyby jsi si zkusil jet na inlinech pres 30, tak by se ti to taky libilo

                0 0
                • kurýr na bajku  

                  Nesnášenlivost vzniká z našich kontaktů. Jinak věřim že to není úplná nuda ;-)

                  0 0
                  • blue  

                    to mas pravdu, ja nesnasim kuryry na bajku, kdyz kolem me na chodniku proletej jak magori ;-)

                    0 0
                    • Manas  

                      Ale az to bude kontakt opravdovy tak to poznas na vlastni telo :-)

                      0 0
                      • kurýr na bajku  

                        Myslíš, jako až někoho sestřelim ? Veř nebo ne, ale lidi který sestřelíš, taxe nikdy prát nechtěj ;-)

                        0 0
          • rasto  

            zrovna kvuli inlinistum, kteri se pohybuji na cyklostezce na strahovske plani, jsem byl nuceny poridit si zvonky na kola :-( na druhou stranu, zabira to.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.