• piwo

    Jak to děláte s pitím když jste na běžkách. Tak 2 hoďky vydržím, ale rád bych dělal delší švihy (jako na kole třeba 4 hod). Hospodu neraďte to se rozsedim a už to není ono. Takže buď ledvinka s flaškou, nebo camelback – nezamrzne ?

    0 0
    • Daf  

      Camelbak kdyz je jen lehce pod nulou nezamrzne, teda to letni provedeni hadicky. V mrazech vozim termosku s cajem v Camelu. Takze kdyz se chces napit musis zastavit a sundat batoh. Ta ledvinka s flaskou bude asi nejlepsi, ale to jsem nezkousel.

      0 0
    • MARIN  

      Kdyz jdu klasikou coz byva na dlouho beru vetsinou batoh s rezervoarem. Na brusleni jezdim vetsinou autem a tak beru jen ledvinku (tu co rozdavali predloni na koloprozivot:) s 0,5l cyklolahvi a tak po hodince jedu doplnit k autu

      0 0
    • vlk  

      beru klasický camelback-i do –15. V hadičce ti to zamrzne ať máš letní nebo zimní provedení s neoprenem. Řeším to tak, že po napytí, zbytek tekutiny z hadičky vyfouknu zpět do vaku. Jinak mě z§stává tekutina ve vaku na stejné teplotě jako při vyjetí.

      0 0
      • Daf  

        Je fakt ze teplota uvnit camelu je v pohode, ale me vzdycky zamrzl naustek. Proste se mi nikdy nepovedlo to kvalitne zafouknout :(

        0 0
        • vlk  

          no já mám značku scott, tam je jen takový ten stikávací(zubama)-a ten jde v klidu vyfouknout zpět.

          0 0
    • bishi  

      Já mám Camelbak Mule, má asi 1,5l a krásně se vejde pod bundu, jak na sjezdovky, tak na běžky pod lehkou Craft bundu, nápoj krásně vlažný a hadička nikdy nezamrzla i když obsah hadičky má vždy o dost nižší teplotu než nápoj z C-baku…

      0 0
    • Vrci  

      Mám ledvinu na dvě lahve. Zkoušel jsem i velblouda, ale ten mi na zádech vadil.

      0 0
    • Daník  

      Litrová horolezecká lahev v termopouzdře do zadní kapsy cyklobundy, pak sníh.

      0 0
    • Martula  

      Já beru cykl. dres…a do něj flašku na kolo…bezva se s tím jezdí..je to pohodlný..no ale záleží na tom co máš za dres..ja do nej dám všechno..peníze..a mobil do takovýho pouzdra a JE TO :o)

      0 0
    • Paja  

      Stejne jako v zime na kole 0,5l fleska v zadni kapse od dresu.

      0 0
    • marapara  

      Vozím malý batůžek co mám na kolo, ale bez bidonu. V zimě mi zamrzá. Vozím v něm 1l nebo 1,5l petku. Ionťák zůstane teplý až vlažný asi 1,5 – 2 hodiny, záleží na zimě.

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Na vyjížďky do 1,5 hod nevozím nic a na delší camelbak s termoskou s čajem a když se chcu napít, tak zastavím, sundám batoh, napiju, dám termosku do batohu a jedu zase dál… :))

      0 0
    • Twisp  

      vozim MULE, kdyz mrzne hodne, musim zafouknout napoj zpet jinak mam smulu :)

      0 0
    • Petr 1  

      Já teda na zádech docela nesnáším při švihu na kole jakýkoliv baťohy a u běžek už vůbec né.Klasiku dělám na svým vyšlapaným okruhu,takže batůžek z nerezovou termoskou šoupnu pod smrček a napiju se když to na mě příjde.Skejt už je horší,tam už to ty 4 hodiny musím vydržet,protože musím mezi lidi/Moldava/a ty potvory kradou.Zkoušel jsem ledvinu s lahví,ale znervozňovalo mě to.Takže po 4 hodinách do vlekařský boudy, jedno pivko a to jen zasyčí.

      0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.