• goofy

    Shanim nejake zaslepky misto cepu na vecka na ram. Odmontoval sem je, ale ted tam couha dira, tak bych to necim ucpal pro pripadnou opetovnou montaz cepu. Co sem se tak po webu dival, tak sem sehnal akorat nejake od A2Z, ale davat 90 korun se mi za to zrovna nechce. Neexistuji nahodou jenom nejake obycejne plastove zakrytky na nacvaknuti? Nebo nejaka levnejsi alternativa? P.S.: historii sem prosmatral, ale vsude tam je rec jenom o zaslepkach na vidle…

    0 0
    • Quake 9.0  

      Podle mě by mohli pomoct dva červíci na imbus. Jinak já mám doma v zásobě dva plastové červíky na imbus – měli je v obchodě v Turnově na náměstí. Cenu už si sice nepamatuju, ale tak 20,–.

      0 0
    • Jogador  

      Já to celý zapatlal vazelínou, takovou tou tuhou, a ono se natom udělá taková vstva špíny, jak to nalepí prach, ale svý to plní, po roce to jen vyčistim a nanesu znova. Ty záslepky taky mám, ale dělaj se ve víc rozměrech, každá vidle i rám to má jinak, mám dvě velikosti… A obě používám…

      0 0
      • goofy  

        Jo o tech ruznych rozmerech vim. Uz to mam zmerene a doufam ze na to moje se zaslepky sezenou, protoze to jsou universal cepy by Taiwan… ;o)

        0 0
        • Tondach  

          Rychle a jednoduše-černý,popř. barevný silikon.Používáme takové ty zátky,co se dávají do šroubu víčka A-HEAD představce(plast-guma)a nalepíme silikonem.Výho­da?Vratný proces,a rychlý.

          0 0
    • grafik  

      staci zatafikovat ;)

      0 0
    • Kubik  

      Ja je mam vytoceny na soustruhu z kulatiny(dural)…a prislusnej zavit k tomu. Ukecat znamyho co ma soustruh nebo nakyho soustruznika aby je vytocil za flasku RUMu a je to.

      0 0
      • Singe  

        je to zbytečný z duralu ja to mam ztočený ze silonu není problém to nechat u mne ztočit zadarmo jen potřebuju vědět stoupání zavitu.

        0 0
      • Pá-dlista1  

        ale davat 90 korun se mi za to zrovna nechce www.liho-blanice.cz/cenik.htm

        0 0
        • Manas  

          Tomu bych neveril, to vypada na piti ala „rychle pij, uz se stmiva“.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            To jsou snad normalni ceny (nikoliv prazske ;), jen jsem chtel naznacit, ze je jedno jestli kolem toho behat a dat tech 90Kc do rumu nebo to rovnou koupit.

            0 0
            • Manas  

              Rum s lodickou je jedina jistota pro letosni rok. Vodku nebrat. :-)

              0 0
            • goofy  

              Tak tak… To si tu flesku radeji vypiju, a zapatlam to silikonem :o)

              0 0
    • black.horse  

      Pedro…

      0 0
    • miki  

      Já to řešil záslepkama na čalounění z umělé hmoty z Favorita a takovej bílej spunt jako protikus do závitu cca 4 Kč

      0 0
    • Manas  

      Silikonem, proste to dovnitr natlacis a uhladis jak uznas za vhodne.

      0 0
      • goofy  

        No stavim se do obchodu a pokud nic rozumneho nebude, tak tam narvu nejaky dilatacni silikon na kovy co mame… Akorat nevim, jak to pak pujde vyndavat. ;o)

        0 0
        • Manas  

          Ja spis myslim obyc silikon, spary okolo vany a tak. Tenhle by asi drzel dosti :-)

          0 0
          • goofy  

            No ale kdybych to nejdriv maznul vazlinou, tak by to mohlo chytnout pekny tvar, a jit vysroubovat… ;o)

            0 0
        • Vojtas  

          ja bych to udelal tavnou pistoli :)

          0 0
    • KArlos1  

      nevím jesli to tu někdo nepsal nechce se mi to číst zkus mototechnu tam jsou ruzné záslepky a tak vím že to někdo dával a v pohodě

      0 0
    • Frankie  

      Jo, presne tohle jsem taky resil, kdyz jsem jednu nekde vytrepal… a vyresil to az prodej kola :))

      FV

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.