• Biker jak Pes

    Nazdar, rádi bychom se vydali na dovolenou s bikama a vybrali jsem si k tomu cestovku Kudrna ( www.kudrna.cz ). Nemáte náhodou někdo zkušenosti s touto cestovkou, nebo případně doporučit jiné, třeba lepší, nebo levnější… Díky moc

    0 0
    • Páník  

      no ja jsem s nima byl na Alpenturu a bylo to fajnovy…pruvodci byli supr lidi (a hlavne kuchar s ridicem neskutecny typci:)),trasy parada,jidlo naprosto super.Akorad by se hodilo jezdit pohodlnejsima autobusama…jo a mozna je lepsi si priplatit za barevnou kopii mapy

      0 0
    • grafik  

      moje s polupracovnice s touto ck jezdi kazdej rok a spokojenost na max. Letos bych chtel jet s nimi do Saalbachu.

      0 0
    • Darkson  

      já s n imi byl vloni v Rakousku, max.spokojenost, pohodová atmosféra. letos jedem zas;

      0 0
    • Gung-Ho  

      I já sem naprosto spokojenej, předloni sem byl jednou, loni dokonce dvakrát a vždy super. Takže letos jedu zas. Dokonce sme jeden menší zájezd do švýcarskejch Alp tady s pražskejma Bike-foristama obsadili kompletně :-) A už se mooooc těšíme.

      0 0
    • quassar  

      byl jsem s nima v Pyrenejich (ne na kolech) a naprosta spokojenost.

      0 0
    • Mamutt  

      Na kole v Rumunsku (Fagaraš). Super :o) koukal-lukas.fotopic­.net/c647734.html

      0 0
    • Glum  

      Byli jsme loni na Route des Grandes Alps, dobry, pohodovy zajezd (jediny minus byl snad vlek na kola). Letos zkusime znovu stejnou oblast a stejnou cestovku na bikovejsim zajezdu Queyras (francouzsko-italsky pohranici).

      0 0
    • Lance  

      vyuziju thread, mate nekdo zkusenosti s dovcou nebo spise s prodlouzenym vikendem na raftech? Slovensko Rakousko? Na netu si to umim vyhledat taky,tady mi jde o doporučeni na kudrnu sem kukal, dikes

      0 0
      • JIRA  

        Jezdili jsem do Rakouska s www.sport-s.cz/…g_detail.asp?… a můžu doporučit. Je to vlastně spolupráce s anglickou cestovkou, která tam má základnu. pokud chceš mít i vlastní program, tak je to ideální.

        0 0
      • Páník  

        v lete jsem byl v Rakousku na Salze…jezdili jsme ale na Palavach…to je vetsi sranda.Kempovali jsme ve Wildalpenu,den stal sakumprask necely 3 EU a bylo to tam paradni(par fotek na mojich www).

        0 0
        • Lance  

          dikes obema, jeste dotaz v cem je nejvetsi rozdil mezi raftem a palavou? to je kanoe ne? sem se dival na netu,ale to je jen pro 2? kdezto na raftu jich jede kolik? kdyz tak me vyvedte z omylu

          0 0
          • Páník  

            jj…te to gumova kanoi uspusobena na divokou vodu-vlastne v ni klecis a ses k lodi prikurtovanej.My sme je vzali,protoze na raft musi bejt uz hodne divoka voda,aby to byl adrenalin.Ale na Palave uz to chce trochu zkusenosti…jinak do Rakouska doporucuju pucit neopren,dobry vesty a prilbu

            0 0
            • Lance  

              aha,tak ja zkusenosti nemam zadne,v zivote jsem nebyl na vode!!! jen zaludek jako na vode:)

              0 0
              • Páník  

                tak to asi do zacatku bude lepsi ten raftik,anebo se „rozjezdit“ na klasicky kanoi na nejaky cesky rece

                0 0
                • Jogador  

                  Hm, české řeky jsou dost olej, ale na začátek to stačí:) Doporučuji Ohři ,ta docela teče, hlavně ne vltavu, kde to sice teče, ale je to stejný jako author, hrozná masovka. Nejhezčí co jsem kdy jel byla radbuza, ale berounka pak je asi zas nejhorší olej, jedno velké lipno…

                  0 0
                  • rock  

                    Souhlas, Ohře je první řeka, na které jsem byl (někdy '88 nebo '89, fuj to letí) a byla i nejlepší; úseky kde řeka hodně meandruje, takže se procvičí základy ovládání lodě, peřejky jsou příjemné i pro začátečníka …

                    0 0
                  • Páník  

                    celkem taky ujde hotni tok Sazavy (Stvoridla atd.) a Luznice

                    0 0
                    • náčelník  

                      A dolní – Krhanice, Pikovice.

                      0 0
                      • Páník  

                        jj…je tam hodne jezu a pod nima (vzlast kdyz je vic vody) je to docela fofr

                        0 0
                    • rock  

                      Já na Lužnici dost trpěl. Přelidněno, otrávení domorodci, dřevo vysbírané v okruhu 5km od každého kempu nebo tábořiště. Byl jsem tam dvakrát; jednou špatné, podruhé ještě horší. Never more …

                      0 0
                      • náčelník  

                        Já byl asi 3 x, ale za komunistů. Tenkrát to bylo fajn, dnes už bych tam nejel.

                        0 0
                      • Páník  

                        no je fakt,ze u nas uz moc rek, kde by sis uzil pannenskou prirodu neni…proto radeji vyrazim do zahranici-ve vic lidech se to da i financne a za ty zazitky to stoji.

                        0 0
      • rb  

        Zkus www.ck-ra.cz jezdili jsme s nima a vždycky to bylo v pohodě.

        0 0
    • Peslezedirou  

      Ahoj, taky se tenhle rok chystáme s přítelkyní na nějakou bikovou dovolenou s Kudrnou. Jsem rád, že na tuhle cestovku jsou pozitivní ohlasy.

      0 0
    • wertigo  

      Byl jsem 3×, Korsika, Istrie, Slovinsko. Na kazdem zajezdu nam pekne vytuhl bus(na Korsiku 30 km za Brnem), ale soferi jsou pohodari a umeji si poradit. Jinak zajezdy vzdy paradni(stejne zalezi nejvic na pocasi), strava super, jen loni pouzivali i nejake bio potraviny tak mi par veceri uplne nevonelo, ale hlad je hlad. Suma sumarum – nemam duvod jezdit s nekym jinym. A maji pujcovnu vybaveni takze kdyz mi pred odjezdem prdnul stary stan, tak pujcovne na tyden cca 350,– to jde ne?

      0 0
    • kubus  

      Cau pracuji u CK Kudrna jako pruvodce a pravdepodobne povedu jeden ze Saalbachu. Takze se moc tesim ze tam nekoho z vas mozna uvidim!! Jinak je to jezdeni paradni ale nijak technicky narocny (prevazuje sotolina) kdo ma radeji singletracky a trial tak doporucuji Svycarsky Alpencross nebo Queyras.

      0 0
    • JMT  

      Projel sem s nima rumunsko a super

      0 0
    • Kohout  

      Kamos s nima byl v Rumunsku. Pry to misty byla takova partyzanstina a improvizace. Nekdy spali na vselijakych „pochybnych“ mistech. Co ale ho dost zprudilo byl vlek na kola. Ten byl pry desnej a kolo dostalo dost zabrat (pomalu na novy lak)…

      0 0
    • Vilém  

      Nevim jak cyklo zajezdy,ale letos v lete jsem byl v Dolomitech ve stejnem kempu jako zajezd teto cestovky.Delali horskou turistiku,feraty.Co jsem videl pristup pruvodcu,tak bych s nima nikam nejel.Pruvodce ani nemel alpske pojisteni,byli vudci osobnosti pravidelnych vecernich pitek.Jak potom rano vypadali bych vam nepral videt:(Jit pod vedenim takovychto „pruvodcu“ na ledovec bych si netroufl.Mozna je situace kolem cyklo zajezdu jina,nevim ale pro me to bylo odstrasujici.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.