• dvsole

    Nevíte kde se dají na netu koupit tretry Adidas?

    0 0
    • cyklista82  

      Zdravím, přiživím se tady v tomto vlákýnku.

      Dělají se ještě vůbec cyklistické tretry Adidas?

      Všude vidím max nějaké doprodeje starých modelů s nevalným výběrem – no téměř nevýběrem…

      Mám od nich nějaké cykloturistické tehdy asi za 1500 a jako po 10 letech sou pořád funkčně OK jen už sou ošoupaný a td. Mám velice dobré zkušenosti i s klasickými boty této značky co se výdrže týče dají mi mnohonásobně víc než jiné boty co jsem kdy nosil a proto bych rád zase zakoupil tretry adíky ;) Dělají se tedy ještě nebo už je to minulost a zbylo by mi max hledat v doprodejích?

      0 0
      • Azmir  

        Podle mě to nemá opodstatnění, třeba shimana ti poslouží stejně ne li lépe dobře a vydrží ti taky klidně i 10 let, záleží jak se k tomu chováš, určitě si nemyslím že by to bylo tak, že jenom adidas vydrží a nic jiného ne.

        0 0
      • nooski  

        Tak je tu nějaká spolupráce se Specialized http://www.bikeradar.com/…cling-34761/

        0 0
      • Kubiczech  

        Mám takové tušení, že Adidas teď dělá tretry pro Mavic nebo minimálně Mavic tretry z těch Adidasek vycházejí. Takže bych to zkusil tímhle směrem.

        0 0
        • jecnak  

          Tvoje tuseni je zcela zpravne.

          0 0
          • Kubiczech  

            Aspoň někdy. (:

            0 0
            • cyklista82  

              Díky s tím Mavicem jste mě nasměrovali pěkně – našel sem nějaký článek a prý tedy dělali ale v 2010 tuším to bylo ukončeno a Mavic si prý dál dělá sám a Adi se nasměroval někam do USA a koupil Five Ten a začínají dělat pro BMX/Freeride.

              Netvrdím, že nic jiného nevydrží jen co sem koupil třeba běžné boty ať už Baťu nebo Skechers či Salomon nebo Teva nebo prostě další tak maximálně do půl roku bylo po nich (vyjímka sou společenské boty co nosím jen k obleku) – Adíky mi dají minimálně 3 roky vždy. A zas boty nad 3000 nekupuji – abych si připlatil za nějakou kvalitu. A když mi tyhle dali 10 let a nebejt ,,vizuálně,, opotřebený ještě vydržej tak sem chtěl vsadit na jistotu – Shimana sou prý taky držáky a jako na pohled se mi líběj – jen mě prostě zajímalo zda mám ještě šanci si je koupit či už to je minulost…

              0 0
              • mr.nikdo  

                Letos v zime, ci na pristi sezonu budu potrebovat nove tretry. A kupodivu pujdu uplne stejnym smerem, jako ty (stejne zkusenosti).

                Proto asi pujdu do Mavic, az je nekde ozkousim a sezenu penize :-D…

                0 0
                • cyklista82  

                  Nojo ale oni už je pro Mavic nedělají – tak to by chtělo starší model od Mavicu ;) – nevím Mavic sem nikdy v ruce nedržel tak ani nemůžu posoudit jak na tom sou a špatný asi určitě nebudou… Nebo prostě obcházet obchody a hledat zapomenutý kousky…

                  Určitě bude víc dobrých treter jen tady opravdu člověk dostal kvalitu za nízký peníz.

                  0 0
                  • mr.nikdo  

                    Mam pocit, ze jsem nekde narazil anebo videl botu Adidas a byla uplne stejna, jako Top model Mavic…

                    Snad to byl nejaky prenos zavodu?

                    0 0
    • killme  

      zkus to tady

      http://www.cyklotarant.cz/

      ja tam kupoval pred par lety tretry adidas el moro

      0 0
      • cyklista82  

        Díky za typ – já teď čumím na ty své a sou vyrobený 12/98 – říkám funkčně naprosto OK jen prostě z venku sou třeba zamazaný od řetězu a td a je znát, že mají prostě pěkných pár let provozu za sebou tak bych si rád opatřil nové, ale švi/podrážka to vše v naprostém TOP stavu – zkusím zítra vypucovat a vložím sem fotku pro identifikaci kdyby někdo věděl :)

        0 0
        • jecnak  

          Jednoduse z nich sundej kufry a spunty a hod je do pracky.

          0 0
        • cyklista82  

          Tak jsem udělal fotečku – takže takle vypadají Adíky po 10 letech používání s ročním nájezdem mezi 8–12 tisíci.

          Čísla co sou na nášivce na jazyku jsou – FTY NO. APE 779 / ART NO. 037194 vyrobe­no 12/98.

          Tak kdyby někdo věděl jak se tento model jmenuje budu rád ;)

          0 0
          • Mig_all  

            až na ty barvy, ktere spis pripominaji soucasne kopačky to jde :-)

            0 0
            • cyklista82  

              Barva nejezdí ;)

              0 0
              • cyklista82  

                Tak co ví někdo co je to za model tretry…?

                0 0
                • jaradal  

                  Jsou to tretry Adidas EL-MORO, původní model.

                  Taky jsem je měl leta letoucí až do té doby, než se mi rozpadla podrážka.

                  Obdobné tretry s lehce odlišným designem jsem myslím loni zahlédl v cyklistické prodejně na Karlově náměstí v Praze… Cena byla někde pod 1500,–Kč.

                  J.

                  0 0
          • killme  

            nechapu proc je chces menit, jestli vydrzely co pises a vypadaji viz. fotka, tak bych je nemenil

            snad jen koupit do zasoby

            Ja jsem s novejsim modelem el-moro naprosto spokojeny, ale nedavam jim takovou naloz km jako ty.

            0 0
            • cyklista82  

              Ahoj měnit je nechci jako, že bych tyhle zahodil, ale mají už tedy odkrouceno cca 100 000 km a tak boty do zásoby by se hodily – co já vím třeba se odlepí podrážka či něco takového i když to snad ještě nějaký roček dá – a nebo prostě koupit nové a tyhle si brát třeba do horšího počasí a ty nové si víc šetřit.

              Než to vyřeším zatím tyhle dostanou nové vložky aby jim to nebylo líto ;)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.