• mrca

    Rád bych si někdy zkusil, nějaký mtb závody, ale pokaždé mě odradí cena startovného (většinou 400kč a víš – to je pro mě móóóc), nevíte o něčem levnějším? Rozhodně se necítím na nějakej super výkon, jezdím si jen tak pro zábavu, jde mě jen o to, vyzkoušet si to.

    0 0
    • berus  

      http://www.axiomorbitt.cz/…ndex_cz.html

      tady chtej jen 200Kc

      0 0
    • Siddha  

      Vis co, jdi normlne na start a jed s ostatnima – nevyzirej obcerstvovacky – to by nebylo fer a v cili si zapamatuj si cisla lidi co dojedou okolo – podle nich uvidis jak si dopadl. Na vyzkouseni je to dobra taktika a 400 sou v kapse ( teda ne cely pac budes potrebovat vic jidla, piti a to taky neco stoji, taky nedostanes nejakej ten prezent – proste je to drahej konicek tak ci tak ) Zdar!

      0 0
      • jakub  

        co dneska neni…

        0 0
      • Radek Broz  

        Me teda prijde jako nefer i tohle. Neporadam teda maratony, ale fourcrossovy zavody, ale dovedu se vzit do kuze poradatele, kterej da strasne moc usili i penez do pripravy a zabezpeceni trati, lekarske pomoci (tu take odmitnes, kdyz se ti neco stane?), znaceni (budes ho ignorovat a pojedes podle instinktu?), do vsech potrebnych povoleni… Vetsinu zaplati z toho, co pracne vyzebral od sponzoru a pak mu tam prijedou tipci, co se jen tak svezou:o( Chapejte, ze se na zavodech nikdo nesnazi vydelavat.

        0 0
        • Siddha  

          Ja Te chapu, ale myslim si ze to neni az tak neobvyklej jev, kterej sam taky chapu. Kdybych si to chtel poprvy vyzkouset, jestli to ma vubec cenu, tak tech par lidi co nezaplati vuci te spouste co ma dobrej pocit ze svyho jmena ve vysledovce nebude az takovej prusvih. Ale je fakt, ze se to nesmi nejak rozmahat. Zdar

          0 0
    • TinkTink  

      Mistni XC zavody – 50,–…pohoda…mam je rad :)

      0 0
    • zirecek  

      Koprivnicky Drtic: http://www.cykloart.cz/…/default.htm 100,–

      0 0
      • mrca  

        Přesně něco takovýho jsem myslel, dík. Jestli máte někdo ještě nějaký info o podobných akcích, tak sem s tím! ;-)

        0 0
        • Darius  

          Drtic je supr akce, ale neni to typicky zavod

          0 0
          • mrca  

            Jak to myslíš?

            0 0
            • P.B.  

              on to neni zavod, urcite o tom na tech strankach pisou

              0 0
            • ravo  

              Protože cílem je posbírat co nejvíce razítek nejlépe za všechny kopce v co nejkratším čase, ale je na tobě, v jakém pořadí a kolik těch kopců objedeš…

              0 0
    • Maxa  

      Podívej se na náš seriál Cykloman v Moravské Třebové http://nakole.orcz.cz.

      0 0
    • MARIN  

      Taky dost zalezi odkud jsi a jak daleko jsi ochotny jet. Mrkni treba na serial zavodu: www.pekloseveru.cz

      0 0
      • mrca  

        Jsem z JM, ale je mě jedno kde to bude, beru celou ČR a SR, spojil bych to s příjemnou vyjížďkou :)

        0 0
        • Meesha  

          konkretne treba 26.6. Kamenice nad Lipou – 48km/100KC http://kamenicenl.kola.zde.cz

          0 0
        • Staenly  

          Sem taky z JM, ale do Cech a na Slovensko se me teda jet nechce…No ale kdybych si to rozmyslel, tak bych se i pridal, abys nebyl sam:) Jo a kdybys nahodou nasel neco v okoli Vyskova s levnym startovnym, tak dej prosimte vedet na mejla…:o)

          0 0
        • Pá-dlista1  

          To mi hlava nebere. Chces usetrit par set na startovnym, aby se pak tahnul za dvojnasobek na druhy konec republiky nebo do zahranici? I kdybys tam jel na kole (coz bych se dost divil), musel bys jet bud den predem (a brat sebou jidlo, stan (nebo platit hotel?)) tak te to bude stat minimalne nejaky to jidlo, piti, opotrebeni kola a hlavne cas. Tam si perfekntne „odpocatej“ zazavodit a tahnout se zpatky. Nebo jet vlakem? Krom toho, ze je to pakarna a zabere to spoustu casu se to na delsi vzdalenost ani nevyplati. Nehlede na to, ze na zavodech pak nemas ani to nejmensi zazemi na odlozeni krosny.

          0 0
          • mrca  

            Já už dlouho plánuju nějakou delší vyjížďku na kole, tak bych to zrovna spojil s nějakou takovou akcí. No ale s krosnou máš pravdu. Kdybych nejel na kole, tak bych jel vlakem, kterej mám po celé ČR a SR zdarma (včetně EuroCity), otecko dělá u drah ;)

            0 0
            • Radek Broz  

              Jedina kategorie zakazniku, kteri jsou spokojeni s drahama = jejich zamestnanci s rodinami :o)

              0 0
    • McBlacky  

      www.cyklocelakovice.cz Houštecký maraton 16/6 75km, 250 kč(v ceně tričko) ale podle profilu tratě to vypadá spíš na sprint :-)

      0 0
    •  

      Jestem organizatorem III Gorzowskiego Maratonu Szosowego. Dla pierwszego uczestnika z Czech oferuje start GRATIS tj. startowe,nocle­gi,wy¿ywienie. Musisz tylko przyjechaæ. Na zawodach jest klasyfikacja jako rowery szosowe oraz MTB. szczegó³y na stronce www.cyklista.pl oraz www.supermaraton.org oczywiœcie dotyczy to maratonu w Gorzowie – D³ugie zapraszam Jerzy Z³otowski

      0 0
      • Ekscel  

        Tak to je slovo do pranice :)) Přihlaš se jako první Čech na tenhle polský maraton a máš startovné, ubytování a dokonce stravu zdarma :-)))

        0 0
    • 123  

      Vazeni kolegove, myslim ze by bylo ku prospechu nas vsech, kdyby kazdy, kdo vi o nejakem zavode, aby jej pridal do sekce „BIKE-AKCE“ zde na bike-foru (predevsim ty mensi lokalni zavody, ktere nemaji reklamu „na kazdem rohu“). Potom nemusi vznikat diskuse na toto tema. Diky, Zdenek (P.S: Horem dolem a Msenske MTB jsem prave do databaze pridal).

      0 0
    • Charles  

      Pošumavská liga horských kol XC – kol 25 km, cca 80kc prihlasky byvaj tak do 12:00, start popoledni http://kola.e-beda.cz

      doplnil sem do bikeakci

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.