Mate uz nekdo radici PACKY Sram X-7

13 nepřečtených
  • jecnak

    Nemate uz nekdo nejaky zkusenosti s packama od SRAMu? Docela bych je chtel vyzkouset, protoze Shimano me uz s tima svejma novinkam docela stve – samozrejme bych koupil i prehazku – asi X-7. Diky za info.

    0 0
    • kovar  

      jsem je jen letmo zkousel na sportllife v Brne, takze zkusenosti z provozu nemam, ale to razeni palcem mi docela vyhovovalo. Takze me docela packy nadchly, ale nenadchla me ani trochu prehazovacka x-7, mela ohromne vule. I kdyz na presnost razeni to asi nebude mit vliv.

      0 0
    • blue  

      taky sem si packy osahaval na sportlifu, sice nevim, koho mohlo napadnout dat zkusebni riditka do takovy vejsky, ale i tak sem z nich mel hodne dobrej pocit, razeni bylo presny a slo to lehce…

      0 0
      • Necris  

        X7 jsou cokoliv, jen ne přesné. Konkrétně ty páčky jsou nejhorší součást celé X7 sady. Podřazování na kazetě je prostě gumovější.

        Ale jinak jsou super. Hlavně tahají za lanka hned, ne jako Shimano které zmáčkneš a až pustíš tak teprve řadí.

        0 0
        • kubad  

          heš mrkni na datum a popřemýšlej o které se vůbec jedná

          0 0
    • BB  

      Casopis Mountain Bike je vyhlasil jako produkt roku ve sve kategorii, takze i kdyz jsem skepticky vuci casopisum, tak neco ne tom bude.

      0 0
    • Joseph de Sax  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • toram  

      Jo je to dobrý..doporu­čuju..kup

      0 0
    • Necris  

      Jak jsem tu psal, na X7 je jediná vada ta, že podřazování na kazetě je gumové. Ne nějak extra a dá se na to v pohodě zvyknout, jinak jsou fajn a ve všem lepší než Shimano ve stejné cenové kategorii ;)

      0 0
      • kubad  

        o které x7 se jedná za tu dobu co se na to zeptal je už 3 generace :D

        0 0
        • Jenda  

          koukam ze JdS se dal na archeologii a vytahuje co nejstarsi prispevky. Ten clovek bude vazne nejakej divnej :-)

          0 0
        • Necris  

          No datum jsem nečetl, takže moje chyba. No samozřejmě jak jinak, ta poslední je gumárna. Tu předtím jsem nejezdil.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.