"nakupovani z americkejch webu"

7 nepřečtených
  • spipi

    cuec, mozna uz tady takova diskuze probehla.. mate nekdo zkusenosti s nakupovanim „ze zamori“? mam na mysli treba jenson.com nebo ebay.com, ceny se zdaji nekdy az nekolikanasobne nizsi nez v CR..

    0 0
    • blue  

      kdyby ses jen trochu snazil hledat, tak bys zjistil, ze takova diskuze tu probleha uz nekolikrat, jedna dokonce pomerne nedavno

      0 0
      • spipi  

        bohuzel jsem nikde nenasel to co bych potreboval vedet..

        *nevite nekdo kolik se plati clo?[asi v %] *jakym zpusobem jste platili[bank. prevod, creditka, money order, atd] *jak dlouho transakce trvala

        0 0
        • ddd - andy  

          Kamos to provozuje takhle: *zalezi na tom, kolik se s chlapikem dohodnes ze oceni zasilku – kvuli pojistce.. eee ale procenta si ted nemuzu vzpomenout :-( *nevic bank. prevod *letadlem par dni (4–5) lodi nekolik tydnu…

          0 0
        • ddd - andy  

          Jo a jeste – urcite to v ty nedavny diskusi nekdo psal, ale jen tak pro pripomenuti – vubec neni od veci si dotycnyho chlapika „proklepnout“ jestli uz tam nekdy nekdy neco prodaval…

          0 0
        • hnipak  

          Zdar, asi pred mesicem jsem na ebayi kupoval skareba (nejakej vyprodej novejch skarebu s drobnou kosmetickou vadou).

          Platil jsem kreditkou online pres auctionpayments.com (Western Union), ktery prodejci poslou postou normalni money order. Nejdyl z toho celyho trvalo nez jim ve statech Western Union poslal postou money order, bylo to pres vikend takze asi po tejdnu mi firma potvrdila ze dostala penize, no a pak jsem to tady v radech nekolika dnu mel. (jinak jsem nekolikrat kupoval na ebay nejaky kravinky jako grafickou kartu, ale od soukromejch osob, a delal jsem money order ve smenarnach, kde ty ma cilovej clovek tak do 2 hodin, ale nevim jestli je to pouzitelny i pro nakupy od firem, a navic si uctujou tak o $10 dolaru za slusbu vic nez pri online platbe.

          Postovny bylo mastny – $69, ta firma www.cambriabike.com pres FedEx. FedEx za me vyridil celni rizeni, do druhyho dne a vecer mi kuryr dovezl vidli, clo na vidli mi tady dali 3,5 %. Navic platba DPH. Na webu se daji najit tabulky jaky je clo na vsechno mozny, vzpominam ze to je dost detailni, bohuzel adresu uz nevim.

          0 0
    • onegear  

      clo cca 4% na komponenty dan 19% z celkove hodnoty vcetne dopravneho

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.