• JirkA

Mam nove pedaly Shimano M520 a k nim dodavane kufry.Pri nacvaknuti ma noha velkou vuli do stran. Pata se muze pohybovat do boku cca 3cm (± 1,5cm).Zvetseni vypinaci sily na to prakticky nema vliv, vakl pri pohybu nahoru neni zadny. Je to normalni??? Nemam spatne kufry? (Predtim jsem mel LOOK SR2(MTB) a tam nebyla zadna stranova vule, noha se do strany nehla, jen proti sile pruziny) Dik za odpovedi.

• Brouk_Pytlik  

mam ty samý asi tejden a dělá mi to taky. Před tim Ritchey a taky to tak bylo. neni to vada, prostě jsou ty pedály tak udělaný. Myslim že je to i lepší. protože na bajku se kolikrát třeba v náročnym výjezdu člověk všelijak kroutí aby vyjel, kdyby byla noha uplně fest jako na silnici, dostávaly by asi kolena docela zabrat. Když je trochu vůle, tak i bahno se snad z kufru líp vyklepne. Kdybys měl vůli nahoru a dolu, to by byl problém.

• JirkA  

No, taky jsem si rikal, ze ta vule muze asi setrit kolena.Jenom se mi zda trochu velka. Jak rikam, predtim jsem mel LOOKy (ne silnicni,horske) a tam nebyla vule vubec zadna.

• Paja  

Vule paty ±1,5cm je normalni, na looky si taky muzes dat kufry bez vule(cerny, kterys tam asi mel) nebo s vuli (cerveny)

• Paja  

Prahlid jsem, zes mel bikovy ne silnicni,Look dela i bikovy pedaly? Na strankach maji jen jakesi, co vypadaji jako eggbeatery. JInak je ale mozny, ze stejne jak u silnicnich si muzes vybrat.

• biker007  

ty slehace od looku sou co sem slysel o dost lepsi (vydrzi vic) nez od Crank Brothers. z doslechu vim, ze napr. Rybarik (vozi Crank B.) ma od podzimu uz nekolikaty.

• TinkTink  

Ja to teda vubec nemam, ale kamarad ma tedka Time…tam je vule vsude umyslne…naproti tomu mel pred tim Ritchey V3 Comp a ty mu moc nesedly – ty nemaj vuli vubec zadnou – kdyby ste je nekdo chteli…200 km jety…tak dam kontakt…

• Žanek  

Ta vůle je normální, jak už někdo psal, je to tak lepší pro tvoje kolena. Jinak moje SPD Ritchey comp ji mají taky, jako ostatně většina es pé dé ček…

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.