Hospy vhodné pro zimní bajkování

45 nepřečtených
  • McBlacky

    info tohohle druhu není nidky dost a bez oběda není víkendová vyjíždka :) takže: Halouny u zrzavého paviána = klasika nejtvrší, na biky sice není vidět, ale bike security rating to má velmi vysoko :) Radlík „no name na náměstí“ pokud nejsou biky koule bláta tak do sálku dovnitř, velký porce pohoda Lhota U Urbánků – na biky je ven vidět, ale nemaj hotovky, ovšem z lístku vaří excelentně :)

    tak se pochlubte kam jezdíte vy? :)

    0 0
    • Splinter  

      Bukovinka – Nad Rakovcem.. Pohoda klídek krb:)

      0 0
      • Splinter  

        NO je pravda, že je to pro pražáky trocha z ruky ale stejně…:o)

        0 0
    • black.horse  

      ještě bych zmínil hospůdku u letiště Točná a hotel Zdenka ve Všenorech, aby byly klasiky kompletní… a se divím, že si zapomněl na P… no víš co, skoro víš druhej domov:-)

      0 0
      • McBlacky  

        to jo, ale tam nevaří, takže na oběd je to napytel jak je to s bikama ve Zdence a jak vaří, my XC tam moc nebjváme :) jo a ve všenorech ještě Rychta nebo na Rychtě, od kulatého stolu ze sálku je vidět na biky venku. Hotovky striktně do dvou, ale ve třičtvrte už neobjednávaj :/

        0 0
        • black.horse  

          No ve Zdence sem byl vždy jen za hezkého počasí na zahrádce:-) a co se týče jídla u mě jednoznačně vede Smažák s hranama (ten miluju) a jako dezert palačinky se zmrzlinou:-) jinak mi tam vždycky chutnalo, ale nijak extra často sem tam nejedl… a myslím, že už si zvykli na bikery, tak v nepřízni počasí, by nechali bajky dát někam dovnitř na chodbu nebo tak, když nebudou moc zaprasený… No, ale u P*** mají dobrej nakládanej hermelín, alespoň tehdy byl, když sem tam byl a to se nevidí často:-)jak nemá hospa hermelínek, tak u mě nemá šanci:-)

          0 0
        • blue  

          kde se nevaří? na točný každou sobotu jíme a ve zdence se snad taky vari, aspon od jara do podzimu urcite

          0 0
          • black.horse  

            on myslel P*** ;-) ale tam sem jedl klobásy, chleba a hermelín, takže jakoby vařili:-)

            0 0
            • blue  

              aha, beru vsechno zpatky :-) ty vase tajny sifry :-)

              0 0
        • Darkson  

          copak, od Charlieho páneškovi nechutná, nebo co?!

          0 0
          • McBlacky  

            hele P*** je nevyzpytelnej. Už jsem tam měl i kotletku a am brambory, špagety, karboše s bramborem ale standartně nevařej než klobku, párek, hermoš a topence, nemaj kuchyn=hygiena=pru­da atd…

            0 0
            • Darkson  

              holt si nesmíš dávat jídlo úplně střízlivej a nejdřív tam kopnout 3 rychlý nalačno, abys neřešil kuchyň nebo hygienu:-)

              0 0
          • Meesha  

            to je ten hustej typek jak tam vzdycky dela ty klobasy? :-D Tam sem se teda este ke klobasce neodvazil a hladak radsi zahladil tatrankama… :-)

            0 0
            • black.horse  

              srabe:-D

              0 0
            • McBlacky  

              je v poho, v sobotu byl inside za bárkem a pohodář, už z něj vyprchala ta letní nasranost. Ale uznávám že místama bejvá hustej…

              0 0
        • Radek Broz  

          Kdyz si kompletni ET Bikez vyprava davala minuly Vsenory ve Zdence vynikajici gulasek, vsichni se neskutecne divili, na co ze to krusnohorci jezdi;-) Podle toho jednoho jidla to hodnotim velice kladne;-)

          0 0
    • sun7dots  

      Hele jak je to vlastně u toho paviána – v zimě jsem tam ještě nebyl, ale mám dojem, že jsem tam v létě viděl něco o tom, že kola dovnitř ne. Takže jak si mám představit bike security rating velmi vysoko?)) Dík

      0 0
    • dalimil  

      nikdy mě nezklamala restaurace v Řevnicích na náměstí,nebo obě restaurace v Nespekách.a hlavně ve Velkých Popovicích.ze všech se koukat ven,ale zámek je stejně nutnost…

      0 0
    • Martin  

      Rád se stavuju ve Vraném v hospě – U Kaštanu, pod Kaštany nebo jaxe přesně jmenuje.

      0 0
      • McBlacky  

        jj ale v zimě kam s bajkama. Sice se daj dát za hospu, ale moc bezpečný mi to nepřijde

        0 0
        • blue  

          na tu hlavní ulici k plotu a vidíš na ně oknem

          0 0
    • default  

      Urcite stoji za zminku hospoda na Okori, tusim ze Delova basta. Biky se daj dat (a pripadne i zamknout) tak, ze na ne vidis z hospody. Pokud tedy sedis v ty mistnosti kde je pipa, nee vzadu v salonku. ;-)

      0 0
    • Chuck  

      sem chtěl napsat hospu v Hlásný Třebáni, když přijíždíte od Karlštejna po silnici, tak hned na kraji po levý straně. tam sem se dycky parádně nadláb, ale pravda, jen v létě, v zimě sem tam nikdy nebyl.

      0 0
      • Chuck  

        vlastně jo, a to nás vyhodili :o)

        0 0
      • fousac  

        jestli myslis, tu co myslim, tak ta je docela OK.. uz sme tam meli kola i vevnitr (silnicky, ne zahnojeny biky) a maj tam tocenej zlatopramen.. mnam­..

        0 0
        • Chuck  

          no myslim, že myslíme tu samou:o) jiná v těch místech neni. ale na jméno si ted nevzpomenu. je tam supr zahrádka, ale ta ženská co tam obsluhuje, pravděpodobně majitelka, je dost neochotná.

          0 0
    • vinca  

      pro pražáky může bejt ideální občerstvovačka (alespoň jak tady čtu pro některý určitě) stánek Na Výpřeži na Ještědu.

      0 0
      • McBlacky  

        o ten je dobrej, ale při třetí otáčce už je znát že maj slabší sortiment :))))

        0 0
    • kurýr na bajku  

      Jezdíte někdy z TOČNÝ, nebo odjinud na VÝTOŇ ? Dyš pak dojedete na VÝTOŇ tak v Neklance (jak je ATOMBIKE) je hospoda u Neklana, kde kola můžou dovnitř i v zimě a točej tam 10 a 12 Budwar, z minutek doporučuju guláš z bramboráčkama za 109,– a k hotovkám bejvá polivka, nebo dezert zdarma.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.