• Vodys

    Máte někdo zkušenosti s přilbami KED street. Konkrétně se mi zalíbil model KED street 2006. Viz. http://www.vseprokolo.cz/…%202006.html

    Diky Vodyš

    0 0
    • rock  

      Mám nižší typ (Vs) a po 5 letech ji chci měnit převážně z důvodu morální zastaralosti. Řemínky a upínací systém jsou bez poruchy a známek opotřebování, polstrování jsem letos v zimě jemně doladil lepidlem a je taky více méně pořádku (a navíc se by se možná mělo dát sehnat zvlášť). Pokud Ti sedí a líbí se Ti …

      0 0
    • mechanik  

      Mám podobnou té šedé vel L nošenou asi na 5 vyjíždkách, ale je mi opravdu velká dostal jsem jí jako dárek za 1000 bych jí prodal když tak se ozvi na mail.:-)

      0 0
    • ¨MZ  

      Já ji mám taky asi 5 let a jediný problém byl, že mi dvakrát zrezlo to pérko v tlačítku pod bradou. Je pravda, že design už není „in“, ani neni „cool“, ale kvůli tomu ji nezahodím :-)))

      0 0
    • marapara  

      Vozím ji asi 4 roky a je dodrá. Jediný problém jsem měl 2×, že mi praskala strunka stahovacího mechanismu vzadu. Ale teď už ji nepoužávají a mají tam tuším ozubená kolečka a ozubené pásky, tak by to nemělo praskat.

      0 0
    • Mates  

      Vozím ji cca 4 roky. Až na to že je již trochu jetá je bez problémů. Řemínky, sponky, stahování, vše OK. Design už nic moc, ale to já taky.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.