• helium

    Zajímalo by mě jakou jezdíte šířku plášťů? a proč?

    ..... stejně tady všichni chcípnem …

    0 0
    • Meesha  

      1,95 a 2,1 (v realu je to stejne stejny)

      Protoze to je proste tak akorat :-) Sirsi nechci a neprolezli by stavbou.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      2,5" jeste trochu tlumi a pritom je dost mista v zadni stavbe na bahno atd.

      0 0
    • fousac  

      2,35" (v realu 2,36").. vypadaj dobre.. ;) prece se nebudu kodrcat na nejakech uzkejch nudlickach.. a obcas 2,25" (realne 2,08").. min uz bych asi neprezil..

      0 0
    • helium  

      zapoměl jsem se zeptat .. co na nich jezdíte (DH, XC … a kde to máte (vpředu/vzadu)

      0 0
    • McBlacky  

      jak kdy. Podle ročního období, typu závodu, kola :) od wormdrive 1,9 po 2,25 albert = docela rozptyl

      0 0
    • gaston  

      XC 2.5 vepredu, 2.3 vzadu

      0 0
    • Páník  

      bike na XC 2,1" kolo na ježdění po městě 1,95"

      0 0
    • khooca  

      XC: 2,25/2,20 zatim. Plánuju C.Vertikaly 2,3/2,3

      0 0
      •  

        XC 2,10 Ignitor/Dy­noMite, plánuju (už scháním)taky Vertical 2,3 předek i zadek.

        0 0
    • Vymi  

      1,95 a 2,5 predek zadek… :-)))

      0 0
    • black.horse  

      Na XC…dříve 1,9 Ritchey a nyní 2,25 Raplhy Na dirt 2,2 Na DH..dříve 2,5 nebo 2,7… nyní přezouvám na 2,35Larseny…takže to samý, jen o 1kg na gumě lehčí… A ana silnici… 23…

      0 0
      • helium  

        heh, silnice mě tak trochi nezajímá :o) tam je nuda … ale ostatní asi může :P

        0 0
    • CZiko  

      na dirt a freestyle mám Kendy 2.35, ale v praxi je to nějakých 2,1

      0 0
    • Mamutt  

      1.85 WTB Nanoraptor, 2.0 Tufo C-XC-1

      0 0
    • Quake 9.0  

      1,85 – 2,35 podle nálady a peněz.

      0 0
    • Pekáček  

      Pláště mám raději širší, na předek spíš hrubší dezén (hlavně na maratony a sníh, jinak si přibrzdím). Dost špatnou zkušenost mám s protáčením širších plášťů na předním kole (Python, Mosquito, RR 2,25") http://www.bike-forum.cz/…25191420.jpg, prořezáváním boků lehkých Hutchinsonů, výdrží RR 2,25 a Gold Pythonů. Maxxisy 2" (Ranchero, Larsen) v pohodě, jsou ale trochu těžší. Teď prubnu WTB Nanoraptor 2,14" a Bontrager Jones, jsem zvědav. Velmi pohodlné jsou Pythony a RR 2,25".

      0 0
      • Vilém  

        Jsem s Bontragerama Jones spokojen,mel jsem je po 300,–,na to ze je psano 2",tak je sirokej jako 2,3"Continental­.Vzorek dost podobnej Mosquitu,akorat vydrzi asi 4× tak dlouho:)

        0 0
        • Vilém  

          Asi kecam,je ty myslim 2,2 ale sirokej a hlavne vysokej je dost:)

          0 0
    • Cortez  

      Ja mam vepredu Tiogu Zellow Kirin 2.3, vzadu Tiogu Factory Extreme XC 2.1 jezdim tvrdsi XC

      0 0
    • cabbage  

      jak kdy.. od 1.25" pres nejcastejsi 2.0/2.1 po 2.45";)

      0 0
    • enjoy  

      snazim se na XC nejit pod 2,1.aspon teda podle napisu na plasti.nevim proc,proste mi to tak prijde akorat:-)

      0 0
    • pavelr  

      XC: trilobit 1,9, saurus 1,9, nano raptor 2,0 a proč? protože jsem širší plášť nikdy nevozil

      0 0
    • Vana  

      XC 1,95 až 2,1 většinou vpředu i vzadu stejná šířka. Myslím,že je to akorát. Do blata,do sněhu,do mokra i do sucha.

      0 0
    • Glum  

      1.8 Panaracer Fire XC Pro Kev (léto, sucho, rychlé xc), po částečném ojetí (to netrvá dlouho) je přezouvám na kolo, co na něm jezdím do práce (ojeté na silnici skvěle drží za mokra v zatáčkách). V zimě či v těžším terénu 2.1 Panaracer Fire XC Pro Kev, 2.14 WTB Motoraptor, případně do snéhu 2.25 Panaracer Cinder Comp Kev.

      0 0
    • BOREK  

      2,1 vepredu a 1,95 vzadu ( to je 57mm a 54mm). XC

      0 0
    • Toams  

      predtym 1.95 vpredu/vzadu, teraz 2.1, potom …:-)

      0 0
      • Toams  

        … tak vselikde, hore/dole kopec, rovina a obcas aj voda …

        0 0
    • Dijck  

      teraz 2.25 alberty od schwalbe ale real sirka je ~ 2.0 . s vlastnostami spokojnost, celkom zaberaju aj na snehu, len nabuduce pojdem do kevlarovych 2.35;) jazdim enduro/fr

      0 0
    • speedy gonzales  

      doma se mi vali funglnoveznno­vehobajkasunda­ne irc trailbeary 2.25 v kevlaru­..jedny z nejlip hodnocenych plastu na enduro na mtbr..nechcete me toho nekdo zbavit?

      0 0
    • Vrci  

      20 vpředu a 23 vzadu

      0 0
    • mastihuba  

      2,1 Weirwolf/mu­tanoraptor ale poslední dobou mi je celkem fuk na čem jezdím. Stejně furt ležím na zemi.

      0 0
      • miki  

        2,1 schwalbe racing ralph a ted čekám až budou 1,8 Nobby nic jezdím XC

        0 0
    • RomanH  

      Celoročně Meduza 1.8 ve předu i vzadu. Skutečná šířka je 47.4, výška 41.3. Tento plášť drží nejlépe ze všech, co jsem kdy zkoušel. Na asfaltu je pomalejší a rychleji se ojíždí, v terénu nemá chybu.

      0 0
    • wlk  

      Racing ralphy v drátu 2,25, ale reálně určitě míň, tipuju pod 2,1.Vypadaj dobře a jsou komfortnější než užší pláště, sice už trochu bojuješ s odporem vzduchu,ale to mě netrápí, po silnici jezdím ve vyjímečných případech.

      0 0
    • Hnoj  

      Hitchinson Python 2*2,0 páč jezděj rychle a zbytečně mě nebrzděj a docela i držej…

      0 0
    • cukr.dva.nula  

      WTB Motoraptor 2.4 oba, spokojenost, jezdim na lehce podhustenejch, dobre tlumej, drzej i na ulici. Uz mockrat jsem zadnim v rychlosti ‚omylem‘ vzal schod/obrubnik/zid­ku a vubec veci, ktery mi driv cvakaly dusi pres Maxxis Kraken 1.95 me nerozhodej a to byly husteny na spravnou tvrdost. Az se divim, co vsechno ty Motoraptory pri podhusteni vydrzej. Naprosta spokojenost. A kdyby nekdo chtel vedet, jaky mam specialni rafky, ze to pri takovejch prasarnach necvaka, zklamu ho – obyc Jalco DDZ double wall.

      0 0
    • mikin  

      XC..Racing ralphy v drátu 2,25 vzadu, Maxxis larsen 2.0 vpredu

      0 0
      • les  

        Wtb mutanoraptor 2.24 vpredu aR.R2.25v zadu.R.R mě vpředu docela zklamalo.

        0 0
    • Ice-goofy  

      Jezdim Bontragery Jones a spoko 2,1 ted jsem poridil nove lehci tez bontragery a uz se na ne tesim a z zjistim nazev napisu

      0 0
    • Rybnik  

      Jezdím xc 1,9 – 2,1 v predu a 1,9 vzadu. Obcas na to obuju 1,25 obe kola. A proc? Nic jiného jsem zatím nezkusil a vyhovuje ni to. Na experimenty nejsou prasulky.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.