• ju.mu

    Zdravím všechny.Dnes jsem se vrátil z vysočiny a nestačím se divit.Sněhu moc, tak se chci zeptat na nějaký typ na běžky.Dík moc

    0 0
    • Lišák  

      Nějaký značený trasy jsou v Útěchově. Na běžkách sem tam nikdy nebyl, jenom na kole.

      0 0
      • Splinter  

        Třeba po modré do Adamova:o) Tam je to na běžky jak dělaný:o)

        0 0
      • tjuren  

        Asi to jde vsude, ale byl jsem na sever od brna- Lesna smer sobesice, za odbockou k panske lise po louce po vyvhodnim okraji sobesic po vyjetych stopach dolu k potoku, potom k udoli Melatin, smer U dubu, pres silnici a podel silnice mezi utechovem a sobesicema, kolem sobesickyho hrbitova pod sobesice, zpet nad lesnou a hura domu. Na km to nevim, ale byla to dobra hodina a ctvr. Mazivo modrej swix. Na brusleni to nikde moc neni, snad az to chodci uslapou.

        0 0
    • lobik  

      např:Do Komína trolejákem,přes letiště na Velkou Babu,pak směr Aečkovice apod lesem zpět do Komína.

      0 0
      • motylek  

        Na běžkách nejezdím,jenom na kole ,ale značená cesta na běžky je na Rakovci směrem na Ríšovu studanku.

        0 0
    • ju.mu  

      díky za tipy. jezdil jsem okolí řěčkovice, mokrá hora, ořeín, útěchov, soběšice a byla to paráda. tak snad ten sníh nějaký čas vydrží. čau

      0 0
    • RomanH  

      Ja jsem sel z Kamenaku pres Kohoutovice dolu k prasatum, lesem do Zebetina a odtud na Risovu a Helencinu studanku a pres Bystrc zpet.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.