Tretry Specialized... jaký model?

14 nepřečtených
  • black.horse

    Zdárec, tak dlouho se tu již neprobírali tyto tretry:-) věřím, že od minule přibyli jezdci, co je vozí, takže budou snad nové názory… Tudíž k mému dotazu… chci si pořídit silniční tretry. Vzhledem k tomu, že na MTB mám Specialized Comp a max spokojenost, zatím nejpříjemnější, co sem měl na noze, tak sem se rozhodl, že této značce zůstanu věrný i nadále… Ale váhám, zda se vyplatí investovat do modelů s karbonovou podrážkou? Nikdy sem neměl možnost něco takové zkusit, ačkoliv z dosavadních zkušeností sem zjistil, že tuhosti podrážky není nikdy dost:-) zvlášť při mojí vyšší hmotnosti… Takže momentálně váhám mezi Comp Road nebo počkat a našetřit si na Pro Carb Road… na jednu stranu si říkám, že bych ty peníze rád použil na nějakou součástku, ale zase se bojím, že za rok budu šilhat po těch karbonových tretrách zase:-( ještě je tu možnost kompromisu Comp Carb Road, ale hodně sem si zvyknul a oblíbil zapínání na tu přezku:-) heh, tak sem zvědavej na Vaše rady a názory… hlavně na zkušenosti pokud někdo z Vás vozí ten karbonovej model… předem děkuji

    0 0
    • senožrout  

      Karbonový tretry jsou jen tlučka na peníze. Compy stačí, žvlášť teď, co mají tu přesku. Nakonec, jsi s nima spokojenej, tak nač špekuluješ? Mít tretry ve kterých neuděláš mimo kolo krok a nedotancuješ v nich ani v zahradní hospůdce pro pivo je taky kravina :-).

      0 0
    • Cllaude  

      Ahoj , řeším podobnej problém. Compy se mi líbí ale co takhle Time- http://www.koloshop.cz/index.php?…

      vypadaj dobre i kdyz jsou klasifikovany jako „turisticky“. Dal jsou ve hre Pearl Izumi a mozna Sidi Eagle – ty jsou ale na netu za 4500. Napis jak si se rozhod.

      Cllaude

      0 0
      • black.horse  

        čau, čau. to jo, vypadaj dobře. Ale jak jsem psal výše

        1. rád bych přezku, hodně sem si ji oblíbil
        2. jelikož mám už jedny Spešly a fakt spokojenost, tak zůstanu u nich… ta BG má asi něco do sebe:-)
        0 0
      • black.horse  

        jo, jinak co se týče SIDI, to sou super boty, ale často na ně slyším stížnosti, že jsou příliš úzké na svojí velikost…

        0 0
        • Meesha  

          ja mam nohu jak ploutev a uzky teda rozhodne nejsou :-)

          0 0
          • black.horse  

            budu Ti věřit, mám to jen z doslechu… ale každopádně stejně asi zůstanu u Spešlů:-)

            0 0
            • Meesha  

              Mel sem tusim Spesly Comp z roku tak 02 nebo 03 a ty byly sirsi nez ty Sidi. Byly to oproti Sidum takovy pohodlny backory :-)

              0 0
              • black.horse  

                aha, tady je zakopanej pes… no, mě sou ty Spešl bačkory tak akorát akorát, takže bych se do SIDI nejspíš nenarval:-)

                0 0
        • vlk  

          sidi se prodávájí v celých číslech např.45 a v půlkách 45,5. Ty půlky se od celých lyší jen v šířce, na délku jsou stejné.Já ovšem potřeboval ty širší a 45,5 bullety co jsem nedávno sháněl nikde neměli, tak jsem vzal specializedy.

          0 0
      • Biker jak Pes  

        Náhodou mám úlně ty stejné a zatím žádně špatná zkušenost, doporučuji.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.