jaký máte zkušenosti s BIKEZONE

20 nepřečtených
  • vlk

    Jaké máte zkušenosti s e-shopem BIKEZONE. Já si u nich před týdnem objednal vidlu a ještě stále nošla.A to píší, že expediční doba je max 3 dny + doručení přes ppl 24 hod.Tak nevím ,už jsem jim napsal tolik mailů a ani se neobtěžují mi napsat nějakou odpověď, jako jestli mi vůbec přijde atd. jaké máte tedy zkušenosti Vy.

    0 0
    • Kopálista  

      Tak jim zkus zavolat. Já tam chtěl sedlovku. Asi týden nic, ale po telefonátu už byli promptní.

      (Tu sedlovku, co jsem chtěl, neměli, tak jsme se domluvili na jiný a druhý den už jsem ji montoval).

      0 0
    • vili  

      po netu sem tam jeste nic nekupoval,ale koupil sem tam kolo pro slecnu a v poho jednani aji nejaky vymeny komponentu bez problemu.ale slysel sem ze s tema dobama dodani to je horsi.

      0 0
    • mastihuba  

      podle mne zatim nemají uplne naplněnej sklad tak jim to chvilku trvá než stáhnou zboží od dodavatele. Jinak viz výše zvednout telefon a popohnat je. Ty meily asi závisí natom jestli p. Vojtíšek sedí u komplu nebo za volantem. Cením si akčních nabídek ostatní ceny mají v průměru stejný jako jiný kšefty.

      0 0
      • Karaya  

        Ja uz mejly k nim pisu spise po zavolani, ale jinak je chvalim, osobni pristup vybornej a kdyz neco nemaj, tak se to snazi sehnat..

        0 0
      • luCas  

        Presene tak, je hodne vytizenej. Koupil sem tam uz par komponentu (primo v obchode) a naprosta spokojenost.

        0 0
    • Karaya  

      Ještě bych dodal, že na akcebike mají napsáno 4 dny, a čekal jsem na vidlici 3 měsíce, komunikace nejdřív veškerá žádná s přibývajícími týdny se to zlepšovalo :-)

      0 0
    • ivovi  

      Sem kupoval jen osobne, je to skoro nejblizsi cyklokseft od baraku. Jinak Pavla Vojtiska znam, tak nemusite brat muj nazor jako objektivni… :) Jak to chodi pres net nevim, ale osobne si nemuzu stezovat. Pravda, na skladu nemaji vse co na netu, takze se mne uz i stalo, ze co sem nutne potreboval nebylo. Ale na druhou stranu jsou ochotni a dycky nabidnou nejaky reseni k moji spokojenosti. Mejl fakt radsi moc nepouzivat, lepsi telefon. Nez tam jdu (a to to mam kousek) tak radsi zavolam, jestli tam jsou a jestli maj co chcu. Je to dany i tim, ze ted kapanek rozsirujou prostory. Jinak muzu BZ doporucit.

      0 0
    • Santus  

      Asi pred mesicem jsem tam po netu objednaval plaste a zatim se nic nedeje. Zatim jsem je neuhanel, protoze je nutne nepotrebuju, ale pristi tyden se poptam.

      0 0
    • Pavlos  

      Obednaval sem tam plaste(wtb nanoraptor) a retez(LX) a vsecko doslo bez problemu

      0 0
    • vlk  

      tak nakonec to dopadlo takto:zaslali mi mail

      Dobrý den je mi Velmi líto, ale v současné době nejsme spokojení s kvalitou dodávky vidlic RS a proto je stahujeme z prodeje. Tímto se Vám moc omlouvám ale nejsme v reálném termínu schopní Vám vyjít vstříc.

      0 0
      • Yann  

        Pro jakou vidli jsi se nakonec rozhodnul?

        0 0
        • vlk  

          no rozhodoval jsem se stále mezi MX comp Eta a tím Duke XC u-turn.Obě jsem měl možnost zkusit.A nakonec jsem se si jinde objednal toho duka.Doufám, že kápnu na dobrý kousek.Kdyžtak budu reklamovat no.

          0 0
        • Yann  

          OK, uz jsem to nasel v jinem prispevku…

          0 0
    • Mamutt  

      Dnes mi od nich přišly páky, cena skvělá, za 5 dní od objednávky jsem je držel v ruce.

      0 0
    • te-pe  

      Nic moc, ze tří položek, co jsem si objednal neměli ani jednu skladem a dodávka v neurčitém termínu(Pells)

      0 0
      • biker007  

        ale s Pell'sem je problem vsude. katalog 2004 vydaji sice v rijnu 2003, ale ty veci budou (snad) ted v kvetnu.

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Presne. S Pellsem jsou problemy normalni. Za to nemuze prekupnik.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Tak mi po více než dvou týdnech konečně došly věci… komunikace mejlem je na nic, příště raději jenom přes mobil a uhánět a uhánět… :o) ale byli slušní, pokaždé se mi omluvili že to ještě nevyřídili. Zjevně dost vytížený, no.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.