• tono

    Poraďte, jak nejlevněji zaplatit za vydražené zboží z Německa a Rakouska na Ebay.

    0 0
    • panaczek  

      …ted sem to resil obracene – chci neco prodat na ebay.de, rekl bych ze dobirka je mozna obema smery. nebo prevod na ucet. a nebo jeste jednou ceska posta: http://www.cpost.cz/…ne/potrebuji?…

      0 0
    • Mamutt  

      Ideální bývá Pay-Pal, pro obě strany. Pokud vydražíš, podívej se, jaké metody platby prodávající přijímá a vyber si pro sebe tu ideální. Pokud nejsi schopen ani jednu akceptovat, neměl jsi se do dražby vůbec zapojovat. Způsoby platby + přeprava jsou spolu s obchodními podmínkami vždy až jako poslední info na stránce dražené položky.

      0 0
    • corse1  

      Pošta EUROGIRO,poplatek 200,–

      0 0
    • Fidoo  

      Takže – je to v zásadě tak, že (pokud vím) z čech můžeš jenom nakupovat – nelze prodávat a to z důvodu plateb, který fungujou jednostranně. Penízky ven ale ne dovnitř. Kupoval sem věci na kolo z Ameriky a z Hong Kongu. Je potřeba si založit účet nejen na Ebayi ale taky u Pay-palu. tam vložíš čísla svojích platebních karet a z těch se ty peníze stahují. Je potřeba aby to tvoje banka umožňovala – Ebanka to umí. zatím mám jen tu nejlepší zkušenost s Ebayí – akorát je potřeba domluvit se předem aby ti to poslali jako dárek „gift“ jinak ty tady napaří clo.

      0 0
    • Veeteck  

      Mam taky mensi dotaz na Ebay. Chtel bych prodavat par veci, ale zatim mam hodnoceni 0. Jde si hodnoceni nejak umele zvednout? Myslim tim domluvit se se znamyma nebo s nekym tady.

      0 0
      • Mamutt  

        Hodnotí se navzájem kupující a prodávající až po proběhnutí aukce, platbě a předání zboží. Oblbnout to moc nepůjde.

        0 0
        • Veeteck  

          Takze kdybych se s nekym domluvil, at tam da neco predrazenyho Buy it now a ja to hned koupil, mohli bysme si dat navzajem hodnoceni?

          0 0
          • Rolei  

            jestli ke všemu přistupuješ takto, tak bych si od tebe opravdu velice rád něco koupil :-(

            0 0
            • Veeteck  

              Jak toto vypovida o cloveku? Chci jen prodat vec za co nejvic, coz s nulovym ratingem a navic z CR asi tezko.

              0 0
              • Mamutt  

                Prodej budeš mít ztížený o to, že PayPal platby sice fungují z Čech směrem ven, ale obráceně už ne. A málokdo ti bude chtít zaplatit jinak.

                0 0
                • Veeteck  

                  Na nemeckym malokdo prodava pres PayPal, uvidim. Kdyby se jednalo o cloveka s vysokym hodnocenim, klidne muze zaplatit az po dodavce. Nebo mas nejakej jinej tip?

                  0 0
              • Rolei  

                Nakupování přes net je založené na důvěře a tohle ve mně zrovna důvěru nevzbuzuje. Prostě bych jen nekoupil nic od člověka kterého neznám a nějak se dovím že si takhla vylepšuje svůj profil, to? vše.

                0 0
              • borda  

                no, nevim, jestli chceš něco prodat za co nejvic tak pochybuju, že to se ti to povede zrovna na e-bay

                0 0
          • Mamutt  

            Teoreticky ano. V ratingu se ale vypisuje, KDO KOHO po dané transakci hodnotil, takže když se 50× pochválíte navzájem, moc úspěchu od toho nečekej.

            0 0
    • pepino  

      Já teď testuju tohle: http://www.zasilkovasluzba.com/main.php Doufam,že nenarazim na někoho jako Veeteck:-)

      0 0
      • Veeteck  

        Chlape, ja nehodlam nikoho okradat. Jen si chci malinko zvysit duveryhodnost…

        0 0
        • pepino  

          Děkuji,že jste zustal Čech(Werich-Horníček):-).Já neříkam nic o zloději,ale je to trošku vyčůranost.Jinak na tom mym odkazu to hodnocení popisujou,já to moc nečet,ale asi je problém to och..t.Jde o to,že jít to snadno,tak asi nemá Ebay takovou důvěryhodnost,páč by se našlo hodně lidí(a samo nejen Čechů)co by s vysokým hodnocením mně pak poslali za 1000doláčů cihlu:-)Howgh.

          0 0
        • corse1  

          jsi sičák !! Doufám že takových lidí tam není moc,protože je to jediný o co se můžeš opřít!A když něco prodáváš zaplatíš za to,takže tvoje podvodný hodnocení nebude zadarmo.Ale to máš asi dobře spočítaný,že?Pak taky můžeš nějakej čas nakupovat a získat tím kladný hodnocení. Hmm,doufám že jsem tě moc neurazil,ale mám docela vstek.

          0 0
          • Mamut  

            Ukludni sa. Vobec si ho nepochopil. Ebay nie je na obchodovanie s hodnotenim, je na obchodovanie s niecim inym. To, ze chce aby mu ludia verili, vobec neznamena, ze ich chce okradat. KAZDY z nich tam chce mat co najvyssi rating, aby mohol predavat za co najdrahsie a co najrychlejsie.

            0 0
            • corse1  

              uf,mi spadl kámen ze srdce :-))

              0 0
              • Veeteck  

                Ma pravdu, takhle to je. Proste s ratingem 0 nikdo nepozna, ze jsem ten nejcestnejsi a mejferovejsi clovek v CR :) Jasne ze bych mohl nakoupit par veci a tim hodnoceni nahnat, ale ted zrovna z ebaye nic nepotrebuju.

                0 0
    • Lookas  

      taky me to zajima, hlavne jak prodat z CR! na ebai sem si koupil OAKLEYe a prevod penez sem volil hodne riskantni cestou! proste sem poslal 106 euro v krabicce od sirek postou do nemecka! stalo me to 17kc :-) :-) a to sem v ty dobre jeste vubec nemel poneti o nejake duveryhodnosti pordavajicicho! prsote sem veril a vyplatilo se ;-) a rad bych dale obchodoval, ale moje nemcina me nedovoluje pordovbe porstudovat ty stranky :-/

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.