• poiko

    Mate nekdo zkusenosti s nakupvanim veci na tomhle serveru? Jsou tam vazne skvely ceny. Dik

    0 0
    • Lada1  

      se podivej hlavne na zbusop platby PayPal neni v CR mozny, prevod na ucet stoji nekolik stovek. Poslani penez v obalce – doporucenen bych risknul do ekvivalentu 1500Kc.

      0 0
      • mich.sipek  

        Tomuhle nerozumim. Kde si přišel na tyhle moudra? PayPal neni v CR mozny, prevod na ucet stoji nekolik stovek.

        0 0
    • Frankenstein  

      Taky mrkni na postovne, do CR neni zrovna levne. Jak jiste vis jedna se o aukce, takze ceny, ktere jsou zrovna aktualni jsou prubezne, konecna cena je obvykle nekolikanasobne vyssi. Taky se mi stalo, ze po zaplaceni zadne zbozi neprislo, prodejce se z Ebaye mezitim odregistroval a Ebay neprebira zadnou odpovednost. Je to na zvazeni :-(

      0 0
      • speedy gonzales  

        chci se zeptat: jaky mel feedback, kdyz to neposlal? a slo o nejaky komponent nebo cele kolo?

        0 0
        • Frankenstein  

          naštěstí šlo jen o položku v ceně cca 10 Euro. Na mé maily nijak nereagoval.

          0 0
    • Milenius  

      Zrovna jsem se zaregistroval, ale nejak mi to nechce poslat potvrzovaci kod, takze registraci nemohu dokoncit, dokonce tam pisou neco o tom, ze ten kod prijde normalni postou, nejak to nechapu

      0 0
      • Lada1  

        jo pohlednici do schranky

        0 0
        • spipi  

          tak ja sem se teda registroval pres net a zadnej kod mi postou neprisel..kupoval sem ram..

          0 0
      • Kotěnočkin  

        Kód přijde opravdu poštou. Nakupoval jsem řadu věcí a bez problémů. Samozřejmě je důležité předem zjistit, zda dotyčný zboží vůbec do ČR zasílá…A k těm cenám, pokud není konec aukce, není cena hotová:-)Nenechte se mýlit, že ještě 5 minut do konce aukce je cena z vašeho pohledu neuvěřitelná.Pak to teprve začíná a ta konečná je někdy kupodivu zase vyšroubovaná až nad běžnou úroveň cen.Mluvím o nových věcech, jeté bych asi nekoupil, to se mi zdá příliš velké riziko.

        0 0
        • Milenius  

          Tak ja budu cekat, za jak dlouho to tak mohu cekat, zatim je to jenom ctyri dni, pisou tam myslim sedum, tak jsem zvedavej.

          0 0
    • corse1  

      nakupuju v pohodě(www.ebay.de – německá),ale jen u lidí s kladným hodnocením a ne s jedním nebo dvěma.Platím přez poštu -služba eurožiro,poplatek za poslání na adresu 200Kč.Což je po penězích v obálce bezkonkurenčně nejlevnější co jsem zjistil.Poštovný z německa bývá okolo 20EUR.Tedy cca +800Kč k ceně.S ebay.com nemám kvůli placení žádnou zkušenost.V re­gistraci je na výběr mezi ověření zasláním poštou nebo zadáním čísla platební karty.

      0 0
      • Lada1  

        no a taky z ebay.com (USA) uz nejde nejakou dobu skoro nic ziskat. Prestali prodavat do CR. Mozna kvuli velkemu prechodu na PayPal

        0 0
        • mikin  

          to je pravda, vybral jsem si neco na ebay USA s tim ze to znamy v USA zaplati kartou a oni to poslou primo me kvuli postovnemu. vubec se neozvali ani me ani znamemu proste do CR NE

          0 0
        • 2-czech  

          moznosti je bidpay.com ale pry ted neberou MC coz je muj problem:(

          0 0
    • pes_brok  

      Cena postovneho z Nemecka: http://www.deutschepost.de/…kulator.html

      0 0
      • poiko  

        Sakra sakra, blba nemcina. Nejde tam nekde prepnout nemeckej eBay na anglictinu? Ma stredoskolska nemcina neni, co byvala. Dik

        0 0
    • ToBo  

      kupoval som X.0 gripshifty a nebol ziadny problem… poslal som prachy prevodom a postou mi prisiel balik… dostal som dobre hodnotenie za rychlu platbu… asi tak… takze len dobre skusenosti…

      0 0
    • mimino  

      Ahoj. Pouzijem stare vlakno. Nebude niekto nakupovat na ebay uk? Je to nakup za 3 lib., nalepky cube. Idealne Praha, neni podmienka. Prispejem na postu. Dik

      0 0
      • logoman  

        A jak si to predstavujes? Kdyz nekdo bude neco kupovat od cloveka co bydli treba 500 km vzdalene od toho s nalepkama. To neni jak nakupovani na CRC.

        0 0
        • mimino  

          No ja som ale ****. Tak to ma nejak netrklo.

          0 0
          • Ralan  

            Hoď sem prodejce a třeba se někdo najde, kdo by u něj něco našel a koupil.

            0 0
            • mimino  

              To bude mala pravdepodobnost. Ale nahoda je blbec. langy3332

              0 0
      • jIrI___  

        Zkusil bych kontaktovat místního uživatele Ráďa-BF, ten udělá samolepky dle přání.

        0 0
    • GeorgeUSA  

      Dobrý den. Pokud máte zájem na koupi zboží v USA (ve velkem i kupuji motorky) můžete mě kontaktovat na zaslito.me@gmail.com. Jmenuji se George a bydlím kousek od Los Angeles a už

      několik let nakupují věci pro lidičky v Čechách a posílám jim to domů. Taktéž mohu nakoupit věci na Ebay a nebo z druhé ruky (díky tomu že jsem v okolí LA, tak mám přístup k obrovskému počtu lidí, kteří prodávají věci, které již nepotřebují a v mnoha případech je to několikanásobně levnější než v online obchodech). Pokud nakupujete na více online shopech, tak mohu všechny vaše

      nákupy dát do jednoho balíku a ušetřit Vám poplatky za poštovné. Taktéž mohu napsat na celní prohlášení, že je to dar s minimální cenou a podepsat se mým jménem s Vaším příjmením čímž se v mnoha případech vyhněte placení cla. Napište a můžeme probrat podrobnosti.

      0 0
      • Rudyshy  

        zdar, spytam sa aka je tvoja provizia a aka je tvoja doverihodnost? tvoj email mi pripomina strasne sluzbu shipito

        krom toho vidim ze stejnu sluzbu si vyvesil na viacerych portaloch

        0 0
        • GeorgeUSA  

          Za balik si uctuji $7. Poplatek za prevod penez pomoci PayPal je 3.9%. Taktez je moznost prevest penize na bankovni ucet coz stoji trochu vice a vyplati se ve chvily, kdy se nakupuje neco za vice penez.

          George

          0 0
    • mich.sipek  

      Na ebay.com nakupuji skoro denně a vše bez problémů. Vyhledám si položku, kterou chci koupit a do kritérií filtru zadám free shipping(poštovné zdarma) a buy it now(kup teď). Poté když si rozkliknu daný produkt, objeví se mi prodejce a řídím se počtem procentuálního hodnocení uživatelů. Je dobré aby měl aspoň 98%. Jinak když najedu na ebay.com tak se mi většinou defaultně nastaví region na Czech Republic, takže se mi pokaždé objevují předměty, které jsou zasílány do Čech, ale kam prodejce zasílá se nachází na kartě prodavaneho produktu. Placení přes paypal je naprosto jednoduché viz návody na internetu. Zadáte číslo karty a tradá. Při objednávání z ebay mám produkt většinou do 14 dní doma.

      A pro méně gramotné jedince, kteří neumí anglicky, bych raději nedoporučoval nakupovat, když si přečtou leda kulový. Anebo ještě existuje google překladač.

      0 0
      • Rudyshy  

        michale .. urcite kazdy den? (len som si rypnul) .. pretoze zaskrtavanie free shipping je kontraproduktivne .. pretoze kolkokrat s cenou shippingu je to lacnejsie ako s free.

        takze miesto tvojho stylu filtrovania by som radsej zvolil radit dle ceny vcetne poplatku.

        bolo to len tak na margo

        0 0
        • mich.sipek  

          Ne vždy dávám free shipping abych to upřesnil. Jinak máš zcela pravdu a vím o tom, že někdy je to levnější, když si připlatim poštovný :)

          0 0
    • McBlacky  

      jenom bacha na fake komponenty. Carbon „značkový“ věci bych na ebay nekupoval.

      0 0
    • blaf  

      zdravim,

      cim si nechavate posilat balicky z UK? chci nakoupit na ebay, mala krabice 0.5 – 1 kg a ebay ukazuje shipping 400Kc, da se s necim dostat na lepsi cenu?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.