• Tomcat_1

    Ahoj, vedel by nekdo, jakej ma u MB vyznam pevna karbonova vidle? Ma to nejaky vyhody? viz. Ridley Cobra Team …

    0 0
    • Meesha  

      je to lehky a pevny (rozumej nehoupe se to a tim padem sou i mensi ztraty energie)

      0 0
    • enjoy  

      je to jiny a zatim celkem neokoukany(teda u MB):-). upletes to dobre,muze to bejt pohodlny.upletes to blbe a bude to nejhorsi vidle na svete:-).

      0 0
      • Tomcat_1  

        Hmmm, mne to prislo jako zajimavy reseni na rychly tvrdy povrchy. Spekuluju o vymene stary kopaci a houpaci vidle za nejakou lepsi, v cene tak do 5K…kdyby mel nekdo solidni reseni, sem s nim ;-)

        0 0
    • Tomcat  

      Teda? Variace můj nick nemám rád , co seš zač ?

      0 0
      • Tomcat_1  

        Ja jsem asi stejnej kocour jako ty :-) Neboj taky me rozladilo kdyz jsem zjistil ze nick kterej pouzivam uz od dob pingpongu na Atari uziva jeste spousta dalsich. Takze to ber tak, ze na to holt licenci nemame. Takze ani TY, ani JA. Jinak te budu muset odkazat na ordinaci MUDr. Chocholouska, ale to jenom kdyby jsi s tim mela nejakej problem.

        0 0
        • Tomcat  

          // , ale to jenom kdyby jsi s tim mela nejakej problem.// No já stím problém nemám , pokud to nebude do budoucna nějaká provokace ;-) Jinak na mou adresu nepoužívat rod ženský ,ale mužský , háčky a čárky nevaděj.

          0 0
          • Tomcat_1  

            Sorac, ten babskej rod byl nechtene. Holt manualne pracujici se pozna…mam ty prsty jak koliky do hrabi :-))

            0 0
      • enjoy  

        ja myslim ze kocour Tom z tebe taky nema radsot:-)

        0 0
    • DD  

      zajimava vidle byla ta kterou meli u stanku velo plzen na sport lifu na ramovy sade s rb ramem mela krome cepu na V i drzak na kotoucovku, to sem jeste nikde nevidel

      0 0
      • Tomcat_1  

        Ja bych rad aspon mluvil s nekym, kdo tohle pouziva. Biku by to odlehcilo, odpadly by starosti s udrzbou…no, mam pres zimu o cem premejslet…

        0 0
        • omar  

          kdyz ti to bude stacit na jare dam ti vedet , budu stavet RB na vahu a pude tam ta karbonova vidle- uvidime musi se to vyzkouset

          0 0
          • JMT  

            …si nedas pokoj… :-D

            0 0
            • omar  

              :-)) nedam , jestli to vyjde dam sem vecer novou barvu, doufam ze nejakou dobu mi zustane, jinak pokud to nebude vadit dam Vam do komponentu fotku ty carbonovy bajkovy vidle

              0 0
          • Tomcat_1  

            Kuju:-) Na jare to stacit bude…vypada to na lepsi JOB, tak to samo bude znamenat i lepsi BIKE.

            0 0
      • Vilém  

        Pekne vypadala ta Pells jednokorunkova s karb. nohama.Ve verzi pro kotouc neni ani moc draha.

        0 0
        • Gatier  

          Jo, jo, tie sa mi tiez pacili. Vyzerali super, nieco podobne robi aj Pace. Rad by som to vyskusal, ci to nieco pobere, ked nieje zahnuta. Mam teraz nejaku obyc Author, ma asi 1,2kg a je teda dost pevna. Oproti hliniku, co som mal pred tym je to celkom rozdiel.

          0 0
          • Vilém  

            Taky mi pripomnela PACE,ale ta uz je,na rozdil od Pellsu,provere­na.Nerad bych jim delal pokusneho kralika:(Oni se totiz nekdy drzi hesla"testovano na lidech, rozumnej zakaznicich":)Mam na jednom biku Author CrMo,ma 730g,ale je bohuzel kratka,potrebuji neco s delkou jak 80–100mm odpruzena.4ZA je zas dost draha.Ta Pellska by mela stat cca 3000,–

            0 0
            • Meesha  

              3000?! Tak to je zase docela luxusni… Ale ta dvoubrejlova mela taky loni stat asi 7 a pak stala tusim neco kolem 11…

              0 0
              • Vilém  

                Koukal jsem do ceniku ale bohuzel si to presne nepamatuju.Ta na Vecka byla drazsi kvuli objimkam drzicim cepy brzd.Takze pokud tu nekdo ma cenik Pells,tak to treba upresni.

                0 0
                • Vilém  

                  Kecam:(ten cenik co jsem mel v ruce byl asi velkoobchodni:(Tak ta kotoucova 5700,– veckova 6700,– dvoubrylova 15670,– kotoc 16700,– vecka.Omlouvam se.

                  0 0
            • cabbage  

              3000? jak koukam do ceniku co rozdavaly v brne tak tolik stoji jen nekolik silnicnich(a bx), xc sou od 5700…

              0 0
              • jecnak  

                Tim padem, nez delat pokusy nas sobe, radsi bych vsadil na overenou kvalitu Pace.

                0 0
                • cabbage  

                  a nebude nejbezpecnejsi jednoduse obmotat nejakou ocelovou vidli paskou co vypada jako karbon?;)

                  0 0
                  • cabbage  

                    aha, nebude, mohla by se odlepit a nekam zamotat…

                    0 0
                  • jecnak  

                    Nejbezpecnejsi bude koupit si (pokud na ni chci jezdit i jinde nez po silnici) odpruzenou.

                    0 0
                    • zirecek  

                      Je to relativní. Jsou lidi, co jezdí pevnou, jezdi ji na MTB zavodech a ve sjezdu davaji vetsinu bikeru siroko daleko.

                      0 0
                      • jecnak  

                        Dobre napisu to jasnejc. Jezdit i v terenu.

                        0 0
                        • Gatier  

                          Bude to asi tym, ze na xc- kratsie maju trat prejdenu a na mx- dlhsie nevedia co ich za zakrutou caka.

                          0 0
                          • zirecek  

                            To si prave nemyslim, marathon jedes vic s rozumem nez XC, na XC jedes porad kudlu, nahoru i dolu. Kdyz se podivas na nektere trate SP, tak jezdi i fulla.

                            0 0
                        • zirecek  

                          Ja taky jasneji, :-): To co se nekdy u nas nazyva jako teren, je jinde silnicni kriterium. Horske kolo je do hor, tam bych casem dosel k fullu… . U nas je pramalo opravdu terenne narocnych zavodu, vzdycky ten sesup nejak preckas, vzdycky je nejaka sotolina, asfalt, vyjeta hlina, kde se vydychas a odpocines.

                          0 0
                          • Gatier  

                            Tak inac: Maraony byvaju vacsinou lahke, aby to bola schopna prejst co najvacsia masa ludi. Ale ako som to napisal, tak sa mi to zda byt blbost. V poslednom case nejak casto :) V podstate je to jedno…

                            0 0
    • cabbage  

      karbonovou pevnou vidli bych nechtel, ale takova karbonova odpruzena(pace) mnam:o)

      0 0
      • Meesha  

        to jo… libi se mi Pace RC39. Se pak musim zeptat jetli ji nekdo nema…

        0 0
        • cabbage  

          spis RC41 Fighter…

          0 0
          • Meesha  

            to urcite.. :-P

            0 0
          • enjoy  

            150mm zdvih?pro tebe?:-) jo a jinak jsem kouknul na web pace a maj tam pekny pevny s uchytama na kotouc:-).ale to je asi znamy,myslim.

            0 0
            • cabbage  

              150mm je ok, spis se divim zes presel bez komentare ze je to pruzinovka:)

              0 0
              • enjoy  

                jo tak toho jsem si nejak ani nevsimal:-).pace jde zatim mimo me:-). 150mm je ok,ale uz vis k cemu by ti ten zdvih byl?oba vime,ze ty se zrovna do takovejch terenu nehrnes.

                0 0
    • -b-n-x-  

      Tohle nechápu. Žiju v domnění, že MTB se pořizuje kvůli jízdě v terénu. Pro hladký asfaltový térén bych se zase rozhodl pro silničku. Pokud bych chtěl něco univerzálního, bude to vždy cesta kompromisů, ale se snahou pospojovat výhody obou (což úplně nejde). Dát na kolo určené primárně do terénu, pevnou karbonovou vidli, mi připadá přinejmenším divné. Jestliže to nebude zatěžovat autora této myšlenky, prosím o vyvětlení méně chápajícímu.

      0 0
      • zirecek  

        Je to relativní, každého baví bike jinak. Někdo jezdí pevnou, někdo 10 čísel na obou kolech. Každému je jasné, že pevná vidla je blbost na 10 denní biking ve Skaltistých horách… .

        0 0
        • -b-n-x-  

          No vlastně teď jsem si uvědomil, že to moje psylo taky nemá k té pevné až tak daleko :-). A taky občas někoho ve sjezdu dám :-) Jenom je divné, že na jediných letošních závodech kterých jsem se zúčastnil, dali všichni mě. A to mi vidla přestala chodit úplně.

          0 0
          • enjoy  

            snad neni tak dulezity jestli ve sjezdu nekoho das… lepsi snad je ten sjezd dat ne?:-). nebo jestli te bavi se jako uragan okolo nekoho proritit..:-)).takovy bych lemply:-) bych nejradsi…:-))

            0 0
          • zirecek  

            Obruča je zvíře ve sjezdu. Každý to bere jinak, :-). Jestli ho máš snížený na 50mm, :-)).

            0 0
      • enjoy  

        idea bude asi zalehnout a drtit:-)

        0 0
      • Tomcat_1  

        Hmm, kdyz tak koukam na Tvuj bike, je m jasny, ze nejsi mene chapajici, ale jinak chapajici. Moji prioritou je i vyjezd do kopce a jezdim vetsinou po pevnejsim podkladu – ale silnicka by to asi dlouho neustala. Takze tak. Na freeride to nebude, ale u rychlyho XC je to o necem jinym.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.