• FILIP3

    Chci si pořídit přední vidlici pevnou celokarbonovou.Máte někdo skušenost? Díky

    0 0
    • HASKY  

      Mám vidlice PACE RC-36 sice není pevná, ale pokud se jedná použitý materiál nemůžu si stšžovat spíš naopak. Úplně super je když ji zamču a jedu po loehké šotolině tak to je uplně vidět jak ten karbon pohlcuje drobný nerovnosti.

      0 0
    • Výběr z produktů

      FSA FSA MTB M3/42x73 Skladem 1 kus

      FSA FSA MTB M3/42x73

      909 Kč MOC 1 019 Kč

      BBB BCB-212 HOSE BARB Skladem > 5 ks

      Výprodej BBB BCB-212 HOSE BARB

      13 Kč -23% MOC 19 Kč

      Přejít do shopu (Komponenty)
    • BB  

      mel jsem kdysi titanovou Morati, taky „zazracny“ material pohlcujici vidlice. Kdyz to shrnu, tak moc penez a funkcnost minimalni. Pocitam, ze s pevnou karbonovou vidli to bude podobne, jsou to vyhozene penize.

      0 0
      • tbc  

        Hlavna vyhoda tychto vidlic je predovsetkym nizka hmotnost, nie?

        0 0
      • vlk  

        jak to pace-karbon+odpružená.Co se ti nelíbí :o)

        0 0
      • Volf  

        Hele k tomu se přidám. Měl jsem pučený kolo s karbonovou sedlovkou a poznal jsem to jen pohledem. Kdyby se hliníková polepila samolepkou s karbonovým dekorem mám dojem, že by to vyšlo nastejno.

        0 0
        • Orbis  

          njn ale hlavne zalezi jaka to byla karbonova sedlovka:-))) u nekterejch rozdil od hliniku nepoznas a u nekterejch hned po par km:-)

          0 0
          • tbc  

            Podla mna ide o viac faktorov. Karbon tlmi hlavne drobne nerovnosti, v zavislosti od druhu. Preto to ocenia predovsetkym cestni cyklisti. Ale moze to pomoct aj mimo cesty, napr. v zavislosti od tlaku v pneumatikach, kto ma maksie, tomu tlmia uz pneumatiky pomerne dost a preto nemusi zbadat ziadnu zmenu. Je ale nad slnko jasnejsie, ze vacsie nerovnosti jazdec pociti takmer rovnako ako na hocijakej inej pevnej vidlici. Takze hlavna vyhoda je nizka hmotnost.

            Ale toto su len teoreticke vedomosti :-).

            0 0
    • kandik psi zub  

      mam 4ZA Lynx viz moje stroje ( asfaltozrout) lehka, pekna, pevna

      pruzit to neumi, tlumit mozna, ale nemam srovnani

      proste porad je to pevna vidle

      0 0
    • moratii  

      Ja mam taky toho lynxe a je dobra a ani neni draha…je to delana vidla spise na silnici, minimalne tlumi oproti Morati – ta byla uplne o necem jinem…takze pokud chces pevnou tak tu Lynx (stejne moc na vyber nemas) jo a je s hlinikovym sloupkem…

      0 0
    • gummo  

      porid tu novou karbonovou vidli vod pellsu stoji 12 328 bez dph. coz je dost palka ale je to asi jedina karbonova vidle do ktery bych sel. Fotot http://www.cykloshop.cz/…ie/ukaz.php3?… http://www.cykloshop.cz/…ie/ukaz.php3?…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.