• sportovni_biker

    Tady mám odkaz co jsem našel a je to docela dobrý co ten klučina dokáže s tím kolem. Jsou tam i pěkná videa, tak to omrkněte. www.amaterbikers.wz.cz

    0 0
    • gobike  

      No ale je to magor jezdit sjezdy bez helmy a telat takovy sjezdy s XCP 75, dost riskuje! Taky to kolo pekne nici…

      0 0
      • CZiko  

        s helmou souhlasím, ale s vidlí ne… je na houby, ale vydrží. Dy? já na ní skákal dirt, když nebyly penízky a vydržela to v pohodě.

        0 0
    • Otaku  

      By me zajimalo jestli helmu poridil po ty hlavicce do stromu. ;)

      0 0
    • Pinocio  

      Takový chvěj, bez helmý musel být ten strom velice příjemnou záležitostí.

      0 0
      • Kol.ista  

        TAkovej blbecek co machruje. Se takovym pristupem k biku brzo zmrzaci.

        0 0
        • mike!1  

          Tak tak. Aspoň, kdyby se mu tím nárazem do stromu v té hlavě rozsvítilo, aby si jí pořídil:-/

          0 0
        • enjoy  

          v tom pripade jsou freerideri a downhilleri(kdyz nad tim tak premyslim,asi kazdy kdo nejezdi XC na asfaltu:-)) namachrovany blbecci.teda castokrat bych i souhlasil. ale podle jednoho namachrovanyho blbecka jsem tu ja nejvetsi namachrovanej blbeckek:-)).tak abys to vedel:-).

          0 0
        • duk  

          Ale zas umí jezdit po zadnim bez přilby a bez prstu na zadní brzdě do toho bych nešel… :-)

          0 0
          • Mamutt  

            Hehe, souhlas. Můžeme uzavírat sázky, jestli si takhle dá dřív pořádně na držku, a nebo na prdel :o)

            0 0
            • -b-n-x-  

              ja jednou spadl dozadu tak, ze jsem si nabil prdel, zada a i hlavu. Nastesti jsem mel zrovna helmu. Takze pohoda :-)

              0 0
            • Vilém  

              Asi jesem nestahl vsechny videa,ale v tom co jsem videl, jezdil bez leve ruky.Bez brzdy to jde,nesmis to moc zvedat,chce to cvik.Ja si pro zmenu pri jizde po zadnim,na matcinym kole,ktery melo povoleny brzdy,pretrhal vazy v kolene a nasledne byl 4 mesice neschopen:(

              0 0
    • -b-n-x-  

      No jo, takovych je myslim mnoho. Myslim, ze za vsechno vypovida vyska sedla ve videu zvanem sjezd :-). Porad ale netusim, proc bouchnul hlavou do stromu? Me to treba boli, takze nebavi.

      0 0
      • goofy  

        To mne taky pobavilo, ale zaroven musim smeknout cepku, bo ja s vysunutou sedlovkou uz vubec neumim jezdit… :o)

        0 0
    • wlk  

      normální magor..no comment

      0 0
      • enjoy  

        normalni mladej kluk,co to na kole jinak docela umi..

        0 0
        • wlk  

          magor=borec bez helmy při sjezdu.

          0 0
        • fousek  

          Umi? No nevim, bych rek ze ne, ale to casem pride, to ze jezdil bez prilby je jeho vec

          0 0
    •  

      no až na tu helmu kterou obcas nenosi je to myslim celkem normalni, ja takle jezdim skoro furt, vzdycky si dam nakej okruh a spestrim si to nakym peknym sjezdik, ale mam malej ram tak ze sjezdy a takovy podobny veci sou v poho, akorat ten manual neumim :(

      0 0
    • frank1  

      Co dokáže, a? s tím klidně machruje. Má to ale háček. (přesněji dva)

      1. Doufám že nekouří a nepije. Když bude darovat ty orgány, a? k něčemu jsou.
      2. Ty sjezdíky v lese jsou hodně daleko za hranou zákona (lesního), takže kvůli takovým „bikerům“, kteří jezdí, kde se jim zlíbí, jsou potom po horách a jinde zákazy vjezdů.
      0 0
    • Medunka  

      by mela spatrit mamimka… jeste tam psat nasledky… fakt hezky

      0 0
    • Matys  

      No tak jako měl bych pár připomínek, to že jezdim bez přilby je snad moje věc! XC není z kopce dolů, takže si zkuste ujet 120 km se sedlovkou níž než kolena..... Ty videa sou jen tak pro zasmání..... Jo a když sem takovej machyrek, tak mi poď ukázat jak dáváš manual!!! (jednou rukou) JO a ty trapny připominky typu, ježdění v mezích lesního zákona dovol abych se zasmál :D Jinak děkuju těm, kterym se to alespoň trochu líbí! Bikerům zdar.....

      0 0
      • goofy  

        nejdziv se nauc radit prispevky a pak si tu vyskakuj mladej. Za prve si nejsem zcela jist, jestli to jsi opravdu ty, ale pokud jo tak ti odpovim: je to tvoje vec do te doby, pokud te nebudu muset od nekud zbirat, XC neni z kopce dolu, ale ty videjka se mi zdaly tocene, jako ze se jeli jenom zkopce dolu, takze spustit sedlovku je otazka 15 vterin. Manual z jednou rukou neumim a asi eshte dlouho umet nebudu, ale nevidel sem ho ani nikde na videu, ale asi sem ho prehlidl. Kdyz se sklidnish tak si muzem pokecat, a at te nepotkam nekde na JIPce… :o)

        0 0
      • frank1  

        Jsem taky biker a ta připomínka ohledně ježdění v lese není totiž vůbec od věci. A když už jezdíš bez přilby, tak jezdi tak, aby jsi tím nohrožoval druhý nebo nedělal něco, co nemůžeš. Jízda po silnici v levém pruhu v protisměru je jenom v reklamě. Taky by se ti nelíbilo, kdyby ti někdo jezdil přes zahradu. I ten les někomu patří a jsou tam taky určitá pravidla. Tak potom se zkus smát, až tě někdo oflastruje.

        0 0
        • fousek  

          No ja mam dojem ze po lese se na kole smi, teda pokud to neni zrovna chranena krajina oblast a i v tech se muze jezdit po stezkach, takze nevim co je na hrane zakona.

          0 0
          • frank1  

            Máš pravdu, v lese můžeš jet. Ale jen po cestách a ne se pouštět porostem, jako ti dva borci. A vyznačené stezky, to je jasná věc.

            0 0
            • goofy  

              Tak to porushuju zakon kazdou vyjizku… No nic no. A to nemluvim ani o tom, kdyz chodim na houby. Beda mi, beda mi…

              0 0
              • -b-n-x-  

                Beda, nebo Beeda? ;-) Ty jsi ale pekne neukazneny. A ja s tebou jel na vyjizdku! Kdybych to jen tenkrat vedel ;-)

                0 0
                • goofy  

                  No nevim kdo mne to tehdy tahal do tech hlubin lesa… Vzpominej, mozna na to prijdesh. :o)

                  0 0
                  • -b-n-x-  

                    to vis, ze jo! ja to tady na verejnosti reknu a zitra me navstivi policie cr. Nene, vsechno zapru! O nicem nevim, na nic si nevzpominam, nikoho neznam, nevim proc ti dva cyklisti jeli tim lesem mimo jakekoliv stezky :-)

                    0 0
                    • goofy  

                      Ty si nekde videl nejake dva cyklisty? V jakem lese? Co je to les a co cyklista? Kde mne to vedete? Pomoc!

                      0 0
                • goofy  

                  Meďu Beeďu?

                  0 0
      • fousek  

        no prilba je tvoje vec, stejne jako Enyoe, ale fakt s vami dvema bych nechtel ject nakej rychlejsi usek, protoze bych nebyl zvedavej na to volat zachranku nebo spis rovnou pohrebaky

        0 0
      • Smazaný účet  

        Prosím, oprav si to: „o mě“ – o kom, o čem? Jaký je to pád? :o)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.