mrkněte na www.cv-bazar.cz. Nenajde tam někdo svý kolo?

19 nepřečtených
  • pítr

    Tuhle někdo někde psal,že mu ukradli scota celopéro.Zrovna sem viděl nějakýho za 23litrů,osazenýho ve velkym stylu,zrovna tam. Předem se ale omlouvám,pokud tam všechny kola sou s papírmama.Já jen kdyby jako náhodou. V dnešní době…dy? víte…

    0 0
    • Dr.Xander  

      Heh tak to je dobrej bazáč.. cigáni nakradou a už tam maj pěkný kola:) třeba: horské kolo TREK Elite 9.8 (OCLV Carbon 17,5", přehazovačka XTR, přesmykač a brzdy XT, vidle ROCK SHOX SID, model 2003) 25000.00kč. !

      a když sem mkrnul do google tak mi vyjelo … trek.cyklokata­log.cz/kola.php?id=e­lite98… kolo za 110 000kč :) no nekup to… :)

      0 0
      • TinkTink  

        Jo…ale tech 25000,– neni jeste malo – tendle bajk muze byt uplne na srot…a z fotky to nepoznas…

        0 0
        • gomolka  

          a hlavně takovejch biků tady moc nejezdí … nechtěl bych se potkat s bývalým majitelem !!!

          0 0
          • pítr  

            no,že jo..co s tim. Ten chlapík co se po svym kole scháněl asi před měsícem možná 2ma v nějaký inzerci,byl z Ostravy. A ten popis mám pocit seděl. jak mu můžem pomoct? Nemám moc čas projíždět všechny inzerce měsíc zpátky abych zjistil jeho mail.

            0 0
            • Lada1  

              no pokud byl z Ostravy tak to kolo koupil jedine (pokud ho kupoval v Ove) v www.yogi.cz A ti by o tom mohli neco vedet ,– kdo to je a tak

              0 0
        • Seveřan  

          No vypadal že je OK :-), koukal jsem na něj osobně.

          0 0
    • Kotěnočkin  

      Myslím si, že většina kol je čórnutá v Německu, dle toho co jsem mohl vidět (Corratecy atd.).Zkusím dát odkaz na nějaké německé weby…

      0 0
      • MARIN  

        Nemcum uz to ale bude asi stejne u p…e protoze uz maji nove kolo koupene z pojistky.

        0 0
    • Kotěnočkin  

      Němci mají úplně stejné problémy jako my…Tzn. i tam se kola kradou, spousta lidí má drahá kola a spousta z nich je nemá nebo má blbě pojištěná. A stejně tak jsou na fórech popisy ukradených kol…Pokud nevěříš, mrkni tam. Stejní jako my, úplně stejné problémy..Akorát si tam ty čorky nikdo nedovolí takto prodávat a ještě vystavit na netu. Ale to je otázka pro někoho jiného.

      0 0
    • Třé?a  

      Známej koupil od nějakýho klučiny před 3 roky zánovního Canondejla z Německa za 6 000. Ten klučina tam doteď jezdí a krade kola na obědnávku vše za 6000. Teď přivez 2× např fulla CUBE na XT. Lidi to kupujou jak blázni.

      0 0
      • Thorn  

        Normalne mu strelit devinou do kolena, hajzlovi :-(

        0 0
      • pítr  

        za 6.tisíc to neni ani na bezín,noc ubytování a oběd. to se mu to vyplatí? Holt asi konkurence tlačí cenu dolu. To je fakt smutný

        0 0
        • Třé?a  

          On to má co by kamenem dohodil. Na tom kole normálně přijede lesem a ten den ho už nabízí v hospodě :)

          0 0
    • Třé?a  

      Dost mě sere že ty co to koupí na tom pak machrujou před holkama ale ani na tom neumí sedět a maj to celý rozhašený. A já chudá mam kolo za těžce vydřený a odříkaný prachy.

      0 0
      • Lada1  

        tvoje volba. ale zase ho mas za poctviou praci

        0 0
      • pítr  

        Když máš kolo za vydřený peníze,teprve pak můžeš machrovat,že tomu dáváš fakt hodně. že si někdo úmyslně koupí kradený kolo,je tragéd to si ho může ukradnout sám a ušetří 6litrů,to až takovej kumšt neni.

        0 0
        • Darkson  

          já bych kradený super kolo v XTR nechtěl. ochudil bych se o postupný upgrade svého biku, z každýho novýho komponentu takhle mám větší radost:-)

          0 0
    • Seveřan  

      Kliky tam byly TRUVAVIT, :-) doufám že jesm to napsal dobře.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.