Uz jste cetli neco od toho kretena??? Mrknete pro vas vsechny at vidite co je na netu

64 nepřečtených
  • Lance

    http://www.dfens9.wz.cz/cyklisti.htm

    tak tady ten picus (nahodou jsem na ty stranky narazil) mi pripada hoooodne zakomplexovany.

    Pokud to tu uz bylo tak sory,ale vyhledavat se mi nic nechce

    0 0
    • Lance  

      tim kretenem nemyslim Lance:)))

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Tak hlavne, ze ses obtezoval se zakladanim noveho threadu. Mel by sis ty stranky prohlednout poradne. Treba ti to dojde… jednou. Mozna.

      0 0
      • Lance  

        jenze on tam ma hodne veci psanych debilne, ja se neobtezoval,ja to chtel zalozit…

        0 0
      • djano  

        Neviem ci to nebolo este na starom BF, to by nemusel vediet.

        0 0
    • Lance  

      Jinak ta posledni veta v tom priblblem clanku neni omluva

      0 0
    • wroum  

      me to prijde docela vtipny, autor nebude uplnej zakomplexovanej picus, jenom vi co je to nadsazka (narozdil od Lance). navic tam je obsazeno mnoho pravd.

      0 0
      • Lance  

        prave proto jsem to tu dal........a co je nadsazka si uz z mych prispevku poznat mohl

        0 0
        • Pá-dlista1  

          To ano. Vsechny jsou tak trochu nadsazene, treba ten o velikosti prirozeni :-D

          0 0
          • Lance  

            je videt,ze mas ke mne vypestovany urcity vztah:) a to je hezke,kdyz si pamatujes takove veci,ja uz si ani nevzpominam,snad jen matne:)))

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Jsem si delal srandu. Silnicari se tezko muzou vychloubat velikosti prirozeni. Kazdy prece vi, ze sezeni v sedle zpusobuje impotenci a zkracovani penisu.

              0 0
              • Lance  

                pockej z ceho usuzujes,ze jsem silnicar?z nicku?? Jinak jak jsem psal v jednom z prispevku – nejezdim:)

                0 0
      • wbiker  

        Tak jsem si dal tu práci a přečetl si to dokonce a abych řekl pravdu, tak moc nadsázky tam nenacházím. Jediné, co jsem tam našel jsou slova nějakého rádoby machra, jehož revírem je dálnice a jehož tempo je vražedné… :-)

        0 0
      • Volf  

        Souhlas s Wroumem. Docela prča a na druhou stranu i dost pravdy možná jen řečený nevhodným slovníkem. Osobně bych se přikláněl k okamžitýmu zrušení možnosti podjet zprava stojící auta na křižovatce, protože to vytváří velmi nebezpečné situace při odbočování.

        0 0
        • kolombo  

          Já podjíždím jen řadu aut, která stojí a vím, že se mi nerozjede, třeba tam, kde znám časování semaforů. A vždycky ukážu dopředu autu za mnou, kam pojedu, a? mám částečnou jistotu, že mě zezadu nesejme.

          0 0
    • samotar  

      Správný biker se pohybuje tam, kde normální automobilista prorazí olejovou vanu. Takže se ho uvedený rádce netýká

      0 0
      • zapet  

        Ty jsi to trefil ůplně přesně :-)

        0 0
      • Vojtíšek  

        Nečetl jsem sice podstatu tohodle threadu, ale s tím , co říkáš nelze než souhlasit. Velmi pěkně řečeno !

        0 0
    • CZiko  

      No magor to je řádnej. Třeba s tím ježděním po chodnících souhlasím… Ale aby vytlačoval každého cyklistu do kanálu, jen protože má žlutý dres a stříkal mu do očí vodu se saponátem do očí protože ho předjel zprava – i když, jak sám autor píše je cyklista v právu mi příjde jako úplná magorie!

      0 0
    • sfinga  

      docela dobrá sranda, člověk se aspoň zasměje :-))))))))

      0 0
    • Charlie_R  

      Celkem dobry,dlouho jsem se tak nezasmal a priznejme si(jako ridic vim o cem mluvim), ze obcas ridicum radne zatopime:))

      0 0
      • Raydowe  

        to ano, obcas je to nedobrovolne..:)) na druhej strane, ani oni nie su bez viny.:))

        Ja som sa bavil, az pokial som nedosiel po ten usek s kamenom v papiery, takto nejak spadol jeden chalanisko zo skoly, kde som chodil. Spadol rovno pod kola autobusu, prisiel o zivot koly blbemu sutru.

        „dufam“ ze to bude citat nejaky magor, co naozaj bude skusat uvedene rady.

        0 0
    • Luka  

      Dneska mi kamarad sdelil, co se mu vcera stalo, kdyz jel z Zelivskyho na biku z prace. Nejaky kreteni ve skodovce na nej z okynka strikali slzakem, nastesti se netrefili, ale zkusili to jeste jednou, kdyz je znovu potkal na dalsi krizovatce, bohuzel si nepamatuje spz. Docela mi z toho neni nejlip.

      Tenhle clanek sice znam uz asi dva roky, a je akt, ze nekteri z bikeru jezdi fakt jako prasata, ale stejne se mi nelibi vztah ridic-cyklista.

      0 0
      • kolombo  

        Hele, dneska jsem mluvil se dvěmi lidma, kteří byli v Praze autem a taky z toho ježdění nemají dobrej pocit … Tak co chcete, když se skoro každej druhej chová jako naprostej debil …

        0 0
        • Luka  

          No, i kdyz se snazim dle sveho nejlepsiho svedomi byt kultivovany clovek a slusne vychovany biker, mam nekdy pocit, ze jsem v te nejmensinovatejsi mensine. Treba kdyz potkate na prazdne silnici u stredovy cary 50-tiletyho chlapika na silnicce, kterej kdyz dojedete za nej autem, tak jeste prekrizi cestu pred cumakem a pak se jeste zmita nebezpecne podivne podel krajnice (aktualni zazitek), tak to mam pocit na neho zarvat. Nebo v nedeli jak bylo pekne minulj tejden, v Pruhonicich v prudky zatacce v kopci potkate 5 vedle sebe jedoucich kretenu na kolech, ktery si snad myslej, ze kdyz vede cyklostezka po silnici, tak tam auta nejezdej nebo co… grrrr! Prasat je fakt hodne, a mam pocit, ze v posledni dobe cim dal tim vic. Na obou stranach barikady.

          0 0
      • Meesha  

        ja vcera poslusne cekal na Vytoni na zelenou a nejaky dva cyklisti to v klidku strelili na cervenou… Takze v tom clanku je i pravda.

        0 0
        • Jogador  

          Já taky chodim na červenou, ale na kole zas vozim helmu:)

          0 0
          • Meesha  

            pesky taky chodim na cervenou (teda jak kde) ale psssst! ;-) Ale na kole fakt ne. I kdyz nic nejede…

            0 0
      • lubos  

        Do okynka nastrikat peprak na psy. To by je myslim sklidnilo na hodne dlouho :)

        0 0
    • fousek  

      No nektery Dfensovo clanky sem cet a cim vic clanku od nej ctu tim dospivam k nazoru ze je jeden z tech lidi co jen kritizuji, ale nepredlozi reseni, jo obcas jsou ty clanky docela vtipny, teda spis ty nejstarsi, ty cim dal tim novejsi jsou mene a mene vtipne, tenhle clanek napriklad je dost nedokonalej, bere v potaz jen galuskove storje, vetsina figlu co tu na cyklisty vymejsli na normalniho fulla nebudou ucinkovat a taky se dost splet s tou akceleraci a s tim ze je po meste cyklista pomalejsi, kdyz budu hodne prasit tak budu na miste o dost rychlejs nez naka plechovka akorat ze ja kdyz nekoho nahodou natru tak ho s nejvetsi pravdepodobnosti nezabiju, ale kdyz plechovkar bude prasit, tak s nejvetsi pravdepodobnosti nekoho zabije, to jen proc pro cyklistu platej pravidla pro silnicni provoz kapku min nez pro plechovkare

      0 0
    •  

      omg kapanek nechapes ze je to cely nadsazka, pise o vsem, dela si z toho prdel, tak proc se tomu nezasmat, je to delany presne na ten typ lidi co ses ty :D

      0 0
    • Boudino  

      No jo no, musime se na ty silnici nejak porovnat. Ale kdyz oni nam je stavi vsude a kdyz se chce jedne dostat nekam, kde nejsou, tak to jinudy nez po silnicich nejde.

      Ty nadavky na adresu autora asi nejsou nutne, sam obcas vymyslim veci, ze by mi zavidel i Kim Ir-Sen.

      Bojim se ale, ze spousta ridicu je uprimne presvedcena o tom, ze nic co nejede 200 a nestoji 1,5 mega, nema pravo na existenci. Nejak jim nedochazi, ze proti cyklistum ci chodcum je to jejich auto tank. At si zkusi predstavit, ze se po ceste propletaji mezi tankovou divizi, ktere ma svoje predstavy u ucelu pozemnich komunikaci. Pak mozna pochopi, ze to neni zadnej odvaz, citit se jako lovna zver.

      0 0
    • admxx  

      nemam z toho dobry pocit. ty kecy na te strance o tom ze neni ojektivni a ze to nemysli vazne zavani alibismem. nikdo ho tim padem nemuze napdnout, ze nekoho k necemu navadel, ale ve skutecnosti to dela…a co je horsi tak tem vecem asi i veri.

      0 0
      • admxx  

        jo a jeste…pro vsechny plati stejna vyhlaska kterou je kazdy povinnen respektovat…pro auta, motorkare i cyklisty. Ve vsech taborech jsou prasata a je zbytecne rikat ze nektery z tech taboru je lepsi nez ten druhy…vsichni jsou ucastniky provozu tak co…

        0 0
    • duk  

      Docela dobrej debil, akorát nevim, kde přišel na to že cyklista jede ven městě třetinovou rychlostí, než automobilista mě to přijde tak na stejno.

      0 0
    • visby  

      dfens je super autor… co napise, to je sranda citat…

      aj v tomto clanku su hlasky, kto to bere vazne, toho lutujem :-)

      doporucujem si niekedy precitat jeho blog http://www.dfens-cz.com/

      0 0
      • pegas  

        ..at si klidne dela prdel z politiky a spol…ale to o tech cyklistech se me moc nelibi.. muze to bejt brano jako nadsazka,ale tak to bere clovek inteligentni,na urovni…ne nejakej blbecek co to pak vyzkousi..pak se budou takovy ty pripady jako s tou skodovkou a peprakem..proste si to precte nekdo nespravnej a pak ty figle vyzkousi..osobne sem zazil kdyz sem skoncil v prikope diky parte pubertaku co se jen bavila..to pak clovek ma strach z kazdyho takovyho clanku co navadi k nesnasenlivos­ti…nevim jestli se mnou souhlasite,ale podle me se vzdy najde blbecek co neco z toho vyzkousi na cyklistech…

        0 0
        • Mnemonic  

          Jo taky si myslim že nějakej totální vůl by se toho moh chytit, neni jich na silnici málo, ale každej máme svý. No každopádně by mě zajímalo jak chce stavět nájezdy na obrubníky tak, aby se na něj nedostal cyklista. Asi bude do garáže lítat :)

          0 0
      • xo  

        ta jeho stranka nema chybu.:-))))

        0 0
    • Eila  

      hele vzdyt je to sranda:-) (ale link svemu bratrovi, ktery by to vzal vazne posilat nebudu)

      0 0
    • dusan  

      Jasne, ze je to obycajny picus, co podla mna nikdy nesedel na biku a preto zavidi nam, ze sme volni v pohybe, on sa furt musi smazit vo svojej plechovej kare.Tip:Ak sa vas pokusi nejaky curak ridic postrikat necim, a pod. staci mu hezky nakopnou spatne zrcadko, je to docela drahy spas a zdrhnete mu niekte v lese alebo mezi domami.Funguje to :-))

      0 0
      • wroum  

        " Jasne, ze je to obycajny picus, co podla mna nikdy nesedel na biku a preto zavidi nam, ze sme volni v pohybe, on sa furt musi smazit vo svojej plechovej kare"

        jasne vsichni ridici sou chudaci, akorat nevim co budes delat ty, az budes potrebovat prestehovat treba lednici nebo dojet na druhej konec republiky… … asi ses proste volny jako ptak, silny jako byk a chytry zrovna tak…

        0 0
        • dusan  

          ty vole asi si ma nepochopil, ja tiez jazdim autom a dost casto, ale respektujem bikerov…samozrejme niektori su blbi a a agresivni, ale vseobecne ich chapem, proste ani v CR ani SR nie su vybudovane ziadne cyklisticke cesty, chod sa pozriet do holandska, to je parada. A tie jeho tipy na nicenie bikerov su zaujimave a moznoze to mysli zo srandy, niektori sa toho mozu chytit a robit neplechu bikerom…

          0 0
          • wroum  

            holandsko je parada, ale z uplne jinyho duvodu. a mas pravdu ze by se toho mohl nekdo chytit, ale stejne jako toho, cos napsal ty sam (staci mu hezky nakopnou spatne zrcadko, je to docela drahy spas a zdrhnete mu niekte v lese alebo mezi domami.Funguje to)

            0 0
            • dusan  

              no jo no jo asi je to trochu taky drsny ale nasral ma trochu ten typek, lebo uz dlhsi cas aj v Blave vidim bezohladnost vodicov voci bikerom.Ja radsej chodim na mtb do lesa, tam je klidek, pohoda i kdyz niektori pesi turisti tiez zacinaju cerit zuby, ale silnicari to musia mat fakt asi tazke (skladam uctu)

              0 0
            • pos3k  

              no kdyby mi nejaky inteligent nastrikal schvalne saponat do ksichtu (jezdim vzdy s brejlema), tak mu tu karu projedu kufrem bez pardonu :-)) jinak co jezdim po Pze tak mam pocit, ze kazdej druhej automobilista ignoruje pravo cyklistu podjizdet zprava :-( zdar bajk

              0 0
              • Gatier  

                Ja som obiehal z lava a dotycny mi vynadal, ze odkedy cyklisti obiehaju auta z lava. A zrovna dnes takisto. A este som pri tom telefonoval. To ho riadne vytocilo :-)

                0 0
            • pos3k  

              jeste jsem si vzpomnel na videjko co se tu kdysi objevilo instant_karma_dar­win – drsne! (bozi mlyny mlely rychle).wmv

              :-))

              0 0
    • jihra  

      Skvěle napsaný článek, dobře jsem se zase zachechtal. Mimochodem – koukněte na www.tuzing.com – taky dobrá prdel. Já osobně jsem cyklista a jezdím i autem (denně). Jako řidič i jako cyklista musím souhlasit s jednou věcí – předjíždět na kole po okraji cesty kolonu aut, která stojí na křižovatce na červenou, je blbost a to hlavně ze strany cyklisty. Proč? Každé předjíždění cyklisty autem je rizikový úkon hlavně pro cyklistu. Když mě jako cyklistu předjede pár aut, ta pak zastaví na křižovatce a já je na kole po okraji cesty předjedu, tak mne ta auta musí zase znovu předjíždět a já tím vlastně zdvojnásobuji svoje riziko, že mne nějaký automobilista pošle k zemi. Nehledě na to, že když jedou auta ve dvou pruzích, tak když se rozjedou na červenou nemají auta v pravém pruhu (tedy v pruhu, ve kterém jedu i já jako cyklista) kam uhnou při předjíždění cyklisty, tudíž cyklistovi „lízají“ řídítka. Já osobně, když jedu na kole, tak na křižovatce raději zastavím na konci řady aut a nikdy se nescpu dopředu. No a když sedím v autě, tak když vidím cyklistu tak použiju „pravidlo zipu“ uvedené v článku. Chráním tím jak sebe tak i cyklistu, i když tomu to tak většinou nepřipadá. (Teď jsem zvědav na vaš reakce).

      0 0
      • cabbage  

        aha a kde ma rada aut konec? to se postupne vzdalujes od krizovatky, jak k ni prijizdej dalsi a dalsi auta?:) naopak si myslim ze kola maj byt pred auty, aby je vsichni meli na ocich a mohli se tomuto stavu prizpusobit, zip znamena ze bikera uveznis nekde v pulce kolony a spis ho nekdo pres takhle vybocene auto o prehledne…

        0 0
        • jihra  

          To cabbage: Couvat samozřejmě nebudu, ale nebudu se taky cpát dopředu a tím riziko, že mne nějaké auto sejme, zvyšovat (teď mluvím jako cyklista).

          0 0
      • Rolei  

        Jen doufám, že to co si napsal je jen neumělý pokus o nadsázku.

        0 0
        • jihra  

          Ideální by bylo, kdyby člověk – tedy jako cyklista – mezi auta vůbec nemusel. Toho se už ale já určitě nedožiju – doufám ale, že sejdu věkem nikoliv přejetý autem.

          0 0
    • Katka  

      Ale co když opravdu někdo z takového článku vezme příklad a bude dělat všechny ty věci? Jak už jsem někde tady četla o tom stříkání slzných sprejů na cyklisty

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Je to ubohej přizdisráč a fašounek. Podle naježděných kilometrů je mu tak kolem dvaceti. Takový hovádka přicházej často do styku s mým tříkilovým zámkem. Asi nám závidí naše pekný zadky :-)))))))))))))))))

      0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.