• Lister

    Tak na co budete nejvíc koukat. Já tedy potřebuju spoustu věcí. Chci si domluvit stavbu rámu u RB a pokud možno zkusit i velikost pokud tam budou mít nějaký kola. Abych se měl na Vánoce na co těšit :o) Pak chci taky letos koupit nějakou Nowind nebo WS bundu, tak si jich chci prohlídnout co nejvíce. Další věc, kterou scháním jsou tretry od Axonu. A pak ještě pořádný světlo na kolo – ideálně Mirage, ale kdyby byl zase Trelock za ty prachy jako loni tak bych vzal asi to.

    Tak by mě zajímalo, jestli je to opravdu jen koukací akce nebo si člověk může i něco zkusit, případně přímo nakoupit. Problém totiž je, že bohužel není šance tenhle druh věcí u nás vyzkoušet.

    No a pak samozřejmě i všechno ostatní, ale tyhle věci bych si chtěl nejvíc ujasnit.

    Brácha se těší na lyže, ale nevím jestli tam bude tak velký zastoupení, přece jen pro lyžaře jsou důležitější jarní veletrhy.

    0 0
    • Meesha  

      kouknout co na kolo a eventuelne si udelat nejakou radost :-)

      0 0
    •  

      Jedu tam spesřit můj okruh ,,bajků" co mám v hlavě…pokochat se a taky bych chtěla sehnat nějaké termoprádlo…býva tam za slušné peníze :o)

      0 0
    • gadzo  

      já chci taky nějakého bundířa. doufám že tam bude široký sortiment, abych si to mohl obhlídnout na živo. A kdyby byla nějaká sleva, tak bych se nezlobil.

      0 0
      •  

        Bývá tam …neboj se :o)

        0 0
        • Lister  

          takže se dá i vyzkoušet ???

          0 0
          •  

            No, když narazíš na prodejce ,,f pohodě" tak není co řešit :o)

            0 0
        • foxhound  

          Já mám právě zkušenost s tím, že se tam dalo málo věcí koupit. Třeba od Axonu nebo Cratoni :(

          0 0
          • vlk  

            taky mám tu zkušenost, že se moc nakupovat nedalo a když tak za standartní ceny.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              a ze se tak blbe ptam… to ma byt prodejni vystava?

              0 0
              • vlk  

                ne.Já jen reaguji na ty, co si tu myslí, že se tam dá nějak nakupovat.

                0 0
              • gadzo  

                Vtipe vylez… to ví asi všichni, že to nejní prodejní výstava, ale někteří vystavovatelé (tedy hlavně se jedná o prádlo a doplňky) své produkty i prodávají. Jo a navíc byla v minulých ročnících ve vedlejším pavilonu souběžne pořádána výstava knih, která určitě prodejní byla :-)

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Asi na tebe s Bemem podame hromadnou zalobu. Vsichni to ocividne nevi.

                  0 0
                  • gadzo  

                    Ti co to neví se to dozví na místě. Navíc když nic nekoupí, tak zajisté ušetří celé divize peněz, a je všeobecně známo, že za ušetřené peníze lze nakoupit kaštany, aby zvířátka neměla v zimě v lese hlad. P.S. Žaloby se smozřejmě nebojím, bohužel mám mezi svými kamarády řadu právnických drštěk. Navíc bych u soudu osobně poznal gurua B-F. Co víc si můžu přát :-)

                    0 0
                    • Manas  

                      Napriklad choleru, ci cerne nestovice. Zhruba stejne vesele :-)

                      0 0
                      • chobot  

                        nedejbože sifilis… :)

                        0 0
                        • gadzo  

                          Sám seš syfilis! Kde bych to asi tak chytl, my Zaklínači jsme zcela asexuální.

                          0 0
                          • Manas  

                            Aha, tedy i pokrocila schizofrenie. Vyborne! Volam doc. Chocholouska. :-)

                            0 0
                    • chobot  

                      taková drš?ková po ránu ti musí urvat bachor! :))

                      0 0
          • rock  

            Třeba konkrétně u Axonu jsem si loni v neděli přepečlivě vybral a vyzkoušel, v pondělí tel. objednal a ve středu mi to poš?ák přinesl až domů. V obchodě takový sortiment pohromadě nenajdu a že není sleva ? Co se dá dělat …

            0 0
            • Lister  

              tak touhle odpovědí si mě potěšil, není potřeba přímo nakoupit, ale pokud to půjde aspoň zkusit, tak to bude naprosto stačit.

              0 0
      • chobot  

        no, ještě jsem neslyšel o „delegátské slevě“ :o)) Pé?o,Pe?ulko, dy? vyděláváš takový nekřes?anský peníze, ty slevu nepotřebuješ.. :))

        0 0
        • gadzo  

          Ty seš ftipnej dědku… Éech co ti odpovídám, jsem zapoměl, že už se spolu nebavíme. Jo a tu slevu chcu samozřejmě proto abych za ušetřené peníze mohl nakoupit kaštany, aby zvířátka neměla v zimě v lese hlad!!!

          0 0
          • chobot  

            tak to potom jóó… zvířátka a Artur forevr… :o))

            0 0
            • gadzo  

              Přesně tak. A ještě Lenin, ten je taky věčně živý. BTW, když už se bavíme o tom proletariátu, třeba by nám tam pan Fučík mohl dohókat nějakou slevu, když má tu firmu? ne?

              0 0
              • chobot  

                s panem Fučíkem opatrně.on je teď zdrcen,že včera nevyhrál ty melouny a nemohl si tak kůpit vysněnou hospodu… jj o melouny boj :))

                0 0
                • gadzo  

                  Tak to sme na tom úplně stejně. Kua takovéch lovů to stálo, že bys za to pořídíl celé divize bundířů a hospoda v prdeli.

                  0 0
                  • chobot  

                    a pštros a vídejo taky v pr.eli…

                    0 0
                    • gadzo  

                      Ja natýrliš, máš recht. Navíc mě dochází rum, takže na to seru a jdu spat, poňáč musím na šestó do kolbenky a ne jako někdo!

                      0 0
    • SELMIRA  

      třeba tam potkám ŽENICHA! No…to asi ne. Ale tak třeba tam potkám brněnské kamarády a pozvou mě zas do hospody! Anebo kdyby ne, tak třeba se zabiju při tom závůdku a přestanu už si konečně tady vymejšlet. No, ale to neni jistý, páč Klára řikala, že schody jsou tam jen 3 a ty můstky se prej taky daj…tak teda já nevim… :o)))

      0 0
      •  

        Závod..je na něj možnost se přihlásit a jak????? Děkujíí…

        0 0
        • SELMIRA  

          nó. Na výstavišti. Je to výhodné, páč tam můžeš parkovat a navíc je to za 100,– a vstup máš pak Ty a 1 doprovod zdarma. Tak nekup to! :o) Jenže Ty seš možná ještě juniorka, ne? Tak to máš eště levnější. Nemůžu teď najít ten odkaz, ale se doma mrknu a zítra Ti to kdyžtak to. Ju?

          0 0
          •  

            Jo díky moc..jsi hodná..

            0 0
            • SELMIRA  

              YO! Doufám, že to všichni čtou! :o)

              0 0
              •  

                Si piš, že to čtou.. :o)

                0 0
                • SELMIRA  

                  hlavně ti, co řikaj, že jsem hodná jen když spim. Dík, žes to napsala. Si to raděj vytisknu. :o)

                  0 0
          • pepino  

            No vida, dostaneš 1 doprovod zdarma. Tak z toho může bejt ten ženich:-)Jen aby to nebylo jako ty reklamy z Fischer Reisen-prej dítě zdarma. Houby,žádný dítě mi nedali:-)

            0 0
        • SELMIRA  

          a taky šikovná už to mam

          http://www.cyklokros.cz/…erida_05.htm

          Good Luck

          0 0
      • Lance  

        cece ty o tom furt pises,ty asi fakt shanis zenicha nebo neco podobneho co dycha co?:)

        0 0
        • SELMIRA  

          Yo. HLAVNĚ, aby byl bohatej. Dejchat ani nemusí.

          0 0
          • Lance  

            mne se zda,ze tady se nekomu nechce makat.......

            0 0
            • SELMIRA  

              co se zda je sen ale makat vazne odmitam. Hlavne na kole.

              0 0
              • vlk  

                tak to se nedivím, že nikoho nemůžeš sehnat :o)

                0 0
                • SELMIRA  

                  což vo to, sehnat jó, ale aby na mě přepsal prachy a umřel, to žádnej nechce. :o))

                  0 0
                  • vlk  

                    No jo musíš s ním začít jezdit DH.

                    0 0
      • Klára  

        hele, ničeho se neboj, pojedeš pěkně za mnou a já tě navedu

        0 0
    • Ice-goofy  

      Ja se jedu jen podivat, veskere volne prostredky uz jsem stejne vycerpal na nakup veci na kolo:o)) tak uz se mohu jen kochat

      0 0
    • wroum  

      kouknout na nejaky endurko na pristi rok. mozna tam skejsnu celej vikend na stanku.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Na nasem? ;)

        0 0
        • wroum  

          netusil sem ze mas co do cineni se Shamanem :-)

          0 0
        • goofy  

          Ja se u vas urcite ukazu… Doufam ze tam budou ty rukavice a chranice od Mace… :o) Nevish jestli je daji vyzkoushet?

          0 0
          • cabbage  

            sliboval, ze priveze na ukazku rok jety rukavice… jestli na nich jezdil xc, tak verim, ze mu vydrzely i v puvodnim obalu:)

            0 0
    • cabbage  

      okouknout Ghosty, zjistit kdy a za kolik bude prodavat Rubena svoje novy plaste- jestli mam jeste cekat s nakupem plastu na zimu.

      0 0
    • jecnak  

      Ze by sexualni turistika :-)

      Na blbou otazku blba odpoved.

      0 0
    • omar  

      jedem vystavovat :-))

      0 0
      • Gatier  

        Zelene RBcka? :) Ja idem pozriet hlavne Paadlistu. A potom este nejake blbosti, co tam okrem toho vystavuju :)

        0 0
        • omar  

          uz je jenom jedno zeleny :-)) jo jedem vystavovat erbecka a spolecne s engramem i banshee,24 syn­cros.....

          0 0
        • CZiko  

          Hlavně Pádlistu? A on tam jako bude někde ve vitrínce? :-)

          0 0
          • wroum  

            jj. s cedulkou: „homo norcokus“

            0 0
            • CZiko  

              a pod tím malým nápisem BF-ukecanus

              0 0
              • Lance  

                jestli se to dozvi,tak v tom pripade Pa-dlista s vami.......... nemate strach?

                0 0
                • CZiko  

                  pokud nikde nezíská mou fotku a nebude hlídat u vchodu tak ne:-)

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Poznam te podle zobaku.

                    0 0
                    • CZiko  

                      ajaj… tak to se radši stánku norca vyhnu velikým obloukem:-) Vlastně ani nevím jistě jestli tam budu:-( řádí na mě nemoc:-( Ale hledám v tom pozitiva… nedostanu od tebe přes držku:)

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        To bys stejne nedostal.

                        0 0
                        • CZiko  

                          Taky si myslím… většinou uplatňuju metodu „kopni do koulí a uteč“ :-D

                          0 0
    • Corbett  

      Zapletená kola přední i zadní a přilbu.

      0 0
    • JMT  

      Za grilovanou klobaskou mnam mnam

      0 0
      • Lister  

        to se ti prodraží :o)

        0 0
      • MartinXC  

        Jo to je fakt – po dva dny budou na oběd zase klobásky ;-)

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Hlavne si nedavat to jidlo z pseudocinskyho bistra v pavilonu V (tusim). Od ty doby co zmenili majitele je to fakt ubohy.

        0 0
        • cabbage  

          myslis to vyvyseny, jak si tam Ravo objednal pecenou podrazku ze silnicni tretry?

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Tam je to zlaty proti tomu co myslim. To je na druhe strane dole.

            0 0
    • gobike  

      Jedu okukovat, kupovat sedlo, tlačit se v davu a hlavně vidět Terku Huříkovou!! Se těším.

      0 0
    • Medunka  

      Myslite, ze tam bude moznost koupit Polar s nejakou vystavni slevou?

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Ja vim, ze to je jak hrach na stenu hazet, tak alespon jednu kulicku. Nemyslis, ze ho sezenes v e-shopu levneji nez jakou slevu poskytnou zebrakovi na neprodejnim veletrhu?

        0 0
    • RomanH  

      Jdu tam na cumendu a pripadne neco nakoupit. Problem je, ze moc firem tam v minulych letech jen vystavovalo a neprodavalo.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        To jsou predvanocni trhy?

        0 0
        • RomanH  

          To sice nejsou, ale pokud tam dovezu nejake zbozi, tak nevidim duvod jej v pripade zajmu neprodat (treba v nedeli). Drobnosti (obleceni, sedla, doplnky) okamzite, ostatni muzou nechat vystavene a vybrat zalohu oproti potvrzeni. Nemuseli by toho potom tolik nakladat.

          0 0
        • pos3k  

          // 9. 11. 2005 Tiskové středisko BVV – Většina vystavovatelů poskytne na prezentované zboží slevy a totéž bude platit v některých případech pro různé zájezdy či pronájmy lodí, karavanů, katamaránů a hausbótů. Příznivci motorových lodí i plachetnic si jistě nenechají ujít návštěvu bazaru lodí, který bude umístěn před pavilonem Z.//

          :-) holt nerejzujete

          0 0
    • pavelr  

      Já budu hlavně vomakávat sedla. Pak taky vokouknu turistický atlas a lexikon od Shocartu. Nakonec vynadám Žitnýmu za jeho ubohý www-stránky, dám si klobásu a jedu domů.

      0 0
    • TNT  

      me bracha vyslal ze mu mam privest ram, je dohodnutej s kymsi na koupi RB-ramu. tak hu beru za nej, a jelikoz mam bajecneho kamse:-) tak mam cestu zadara, a diky priteli i vlezny neplatim......takze parada!! budu tam v sobotu, trebas se uvidime

      0 0
    • cabbage  

      to bych taky rad vedel…

      0 0
      • jecnak  

        Lecit schizu?

        0 0
        • cabbage  

          treba.)) prej sem jak policajti- jeden nick hodnej a druhej zlej:))

          0 0
    • Smazaný účet  

      Zdar nevite nekdo jak to je v ty dny pro podnikatele (čt a pa)? Kdo plati 60Kc a kdo 300Kc ja bych rad platil 60Kc! :) Stahl jsem si prihlasku, ale je tam napsano, ze pouze pro podnikatelskou cinnost odpovidajici veletrhum (sport, boat, caravan). Rad bych se vyhnul zklamani u vstupu, protoze moje s.r.o. nepodnika v oboru sportu, ale zivnostak na nakup a prodej zbozi mam. Muze se mou jit kolega z prace? Jako ze projdeme jako dva zastupci firmy? Ikdyz jen cumilove… :) Psal jsem mail poradatelum, na odpovedna mista, ale odpoved neni… Takze mate nekdo zkusenosti? Kdyz nikdo neporadi, tak holt budu volat na vratnici :) Oholenym nozkam zdar! :))

      0 0
      • Pá-dlista1  

        U vchodu kontrolujou lytka. Holatka to maji za 300,– ;)

        0 0
        • CZiko  

          Jakožto vrhní lamač žiletek Sdružení Plašáků tento návrh schvaluji. Vyzývám proto všechny plašáky a? hlídají vchody – zvýšené vstupné pro holátka nám zajistí další peníze pro vedení kampaně proti nim. Kdo souhlasí? Někdo rozepište směny. :-D

          0 0
      • HoK  

        Nerad bych se mylil, ale myslim, ze tem damam v pokladne je fuck kolik prodaji listku za 60 a kolik za 300. Podle me museji mit pouze spravny pocet vizitek. Tezko Ti nekdo muze u pokladny zpochybnit, ze obchodujes se sportovnim zbozim. V patek take zacina v jednom z pavilonu vystava Svet knihy a tam je vstup za 60 (studenti za 30,–)a jeste tam pisi, ze vstupenka plati i na Sport-life. To je tip pro ty co nedisponuji vizitkami a ZL. http://www.svetknihy.cz/frameset.php?…

        0 0
        • Smazaný účet  

          Myslim si to same. A s tim veletrhem knihy to je vazne skvela vychytavka!! :)) Diky za radu

          0 0
      • MartinXC  

        Já neplatím nic…a přes plot přitom lézt nemusím.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Protahnes se mezi šprinclema jako ja? ;)

          0 0
          • RomanH  

            To jsem delal jako malej kluk, kdyz jsem lezl na stojirenskej. Ted muzes rici, ze jdes do banky.

            0 0
            • MartinXC  

              To Pádlista: to by ze mě byli 3 tencí ;-) BTW vše nejlepší k nadcházejícímu svátku, v pátek by tě měli na Veletrh pustit zdarma :-) To RomanH: jako kluci jsme lezli přes plot ze strany velodromu. Ale teďka je vstup na výstavu až za bankou…

              0 0
    • kajulka2  

      Na čumendu

      0 0
    • orca  

      Sice nepojedu ale mám tu jeden tip pro ty kdo tam budou 10–12.11. http://www.krtek-nf.cz/ a kliknout na „Aktuálně“

      0 0
    • radek z BF  

      :-) podivat se, jak vypada bike, rok jsem ho skoro nevidel… :-)

      0 0
    • jjirka  

      já tam nejedu, ale za to pujdu v sobotu i v neděli na kolo

      0 0
      • JIRA  

        Tak pojeď s náma, když Ti to na 800ky nevyšlo.

        0 0
    • rb  

      No,my jedem hlavně na soudružskou navštěvu,za soudruhy z Brna,aby zme se pod zaminkou vystavy mohli spolu zcela nesoudružsky ožrat :o)

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce