• DyEm

    ne chleba, ale ****** :) při maratonech, vím, že existuje Sixtus a co dál?

    0 0
    • RomanH  

      Ja mažu až už je většinou pozdě – 100% Tea Tree oil

      0 0
      • Wiktor  

        Napodobne, 100% tea tree oil mi ale nesedi, pouzivam nejaky to pletovy mliko s TTO a spokojenost. Ale myslim, ze by se to dalo pouzit i preventivne.

        0 0
    • Staenly  

      Ja nemazu…:)Mozna se namazu nekdy po akci rumem…:)

      0 0
    • Brouk_Pytlik  

      to jako chceš říct že si před závodem mažeš prdel six?ákem? :-))) … nejlépe hřejivym.

      0 0
    • Extremist  

      Infadolan

      0 0
    • zirecek  

      potem

      0 0
    • Mamutt  

      Preventivně nic. Když už je pozdě, tak Tea tree oil a Měsíčková mast (báječný to vynález k regeneraci všech možných poškození kůže).

      0 0
    • McBlacky  

      aviril baby… před i po a i když je pozdě :-)

      0 0
    • bubo  

      Obyčejnou bílou vazelínou, k dostání v každé lékárně, jak psal již někdo dříve – před, po i když už je pozdě.

      0 0
    • Otto  

      Septonex mast. Byly problémy, už nejsou…

      0 0
    • MARIN  

      Byli doby (jeste loni) kdy jsem se mazacum smal :) Dneska pouzivam skoro pred kazdou jizdou AVIRIL-H

      0 0
    • Honzin  

      propolisovou masti pred kazdou jizdou (propolis muze u nekoho vyvolat alergickou reakci!)

      0 0
      • kungpao  

        Hej, napríklad u mňa. Vlka som mal potom ešte vačšieho. Inak mažem avirilkou…

        0 0
    • Jenda  

      a co na to Tri Sestry?:-) Gel na prdel Hagen/Devo – Gerald V. Casale Girl u want – Divo

      Simpson Bart nemá trable co já, ani když mu Homer na prdel dá, celej den mě bolí a už nevim co s tim, neposedím, celý noce na břiše spim.

      Chci často gel, chci často gel na prdel…

      Ráno když vstanu hned si zrcadla dám, tak abych viděl na ní stačim si sám, je to tak měkká pasáž od pasu níž, zanesu do análů, že je na vobtíž.

      Chci často gel, chci často gel na prdel…

      Lubrikační gel mám tubu, lubrikační gel má smysl, s nim dál život nemá už chybu, den jak den.

      Chci často gel, chci často gel na prdel…

      Robert Kodym co má širák taky to zná, že rachota kovbojů je rachota zlá, než vykouřim ráno v sedle camelek pět, moje prdel hoří jako ohnivej květ.

      Chci často gel, chci často gel na prdel…

      0 0
      • jakub  

        to uz ale jinde jsme, to je jina vesnice (((((((-:

        0 0
        • Jenda  

          staci trochu predelat:-)

          Robert Kodym co má blembák taky to zná, že rachota bikerů je rachota zlá, než vykouřim ráno v sedle camelek pět, moje prdel hoří jako ohnivej květ.

          no a misto kodyma treba Pavel Boudny?:-)

          0 0
    • bajker  

      Indulona je OK

      0 0
    • ivovi  

      Pityol. Je super, doporucuje 5 bikeru ze 6 co s nima jezdim. :-) Mazu jen kdyz su celej tyden v sedle – tydeni bike akce, jinak ne. Funguje pred, po a i kdyz je pozde, jak uz nekdo psal. V nouzi cokoliv mastnyho – nivea krem je ok.

      0 0
    • vtt  

      jsem 96procentni, tak si prodel nemazu.

      0 0
      • Volf  

        To mně připomělo jeden vtip:

        Koupí si borec Harleye a dostane k němu tubu vazlíny na chrom když začne pršet. Jede se svojí přítelkyní poprvé na návštěvu k jejím rodičům a ona ho varuje, že jsou trochu divní, protože mají domluveno, že kdo u stolu promluví, tak umeje nádobí. Přijedou tam, barák úplně plnej starýho nádobí nejmíň za rok. Borec se naobědvá s přítelkyní, jejím otcem a její matkou a všichni pořád mlčí. Tak si na tom stole zasouloží s přítelkyní a je ticho. Potom přijde na řadu matka a pořád nikdo nepromluví. V tu chvíli začne pršet a borec vytáhne tu tubu vazelíny a najednou otec zařve: dobře já teda to ********* nádobí umeju…

        0 0
        • Staenly  

          :))

          0 0
        • JIRA  

          Trochu jsi ten vtip zmršil. Ona ho jen upozorní, že je jejich rodina trochu divná – o nádobí nic. Ale třeba je upgrade pro ty co to nepochopili. :) Ten vtip je kult.

          0 0
    • martt  

      ja mam dost citlivu prdel. Preventivne sa mi zda celkom ok aviril h, indulona nechtikova/me­sickova, pityol. Ked je uz neskoro (zakusnuty vlk) tak je asi najlepsi framykoin mast alebo prasok. Alebo aj to modre, tusim sa to vola dermazulen.

      0 0
    • jihra  

      Můj dlouholetý vědecký výzkum prokázal, že nejlepší je na vlka modrá mastička s názvem Dermazulen, kterou se mažou dětské prdelky. Vždy jemně mazat před jízdou. Po dalších experimentech jsem zjistil, že není od věci vrazit si mezi půlky kus hajzlpapíru (POZOR – nezaměnit za terpapír či šmirglpapír) – zabránite tak tření půlek přímo o sebe, což je, jak bylo vědecky dokázáno, příčina vzniku vlka. Vřele doporučuje firma Jihra a spol.! Tisíce děkovných dopisů!

      0 0
    • DyEm  

      takže na 24hod. závod namazáno Calcium pantothenicum + výměna kra?asů, prdel jak v peřince, to vše na sedlu Pells RSL

      0 0
    • booster  

      ja s touto delikatni zalezitosti nemam zkusenosti :-)), ale kdyz se nad tim vazne zamyslim, doporucil bych aplikaci notoricky znameho WDcka – snizi treni a navic – jako bonus – vytesni vodu. :-)) proste prostriknete (pouziti pomocne hadicky bych ponechal na individualni uvaze) a mate vymalovano !! :-)))

      0 0
    • Matts.  

      Zásadne jazdím v stoji, netreba ti sedlo ani ri?:-)

      0 0
    • miťo  

      Ja drive v silnicni dobe kamenne mazal elastaky Nalini, resp. jejich jelenicovou vlozku, indulonou. Byly to nejlepsi, co jsem kdy vozil (Banesto:)). Ted nemazu nic, ale po svihu se co nejdriv umeju a peru gate dusledne po kazde jizde-a je to v poho.

      0 0
      • cekemil  

        nejlepčí je Geses Cream od Sixtusu. nemá to chybu a již odřené během několika minut znecitliví

        0 0
        • Indian  

          Když mě začnou kousat hemoroidy tak Faktu nebo Aviril H, mastička na vnější a čípky na vnitřní:-)

          0 0
    • Lensik  

      Ja to střídám, podle jednoho doktora je to nejlepší, protože st tělo rádo zvyká. Používám Aviril H, mesíčkovou nebo řepíkovou mast, všše je levné a dostupné.

      0 0
    • MartinXC  

      Zoušel jsem různé masti ale vzhledem k tomu, že jsem alergik, tak se mi nejlíp osvědčil obyčejný jelení lůj. I finančně je to OK, jen si ho jeden musí označit, aby se nepletl s tím co dává na pusu :-)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Ty mas nejakej choulostivej zadek, ze mu vadi ten luj na pusu :)

        0 0
        • MartinXC  

          :-) To víš, pusou se s kde kým ocucávám a pak bych to měl plánout na zadek… Hlavně je to kvůli našemu malému – každý jelení lůj co najde má snahu si napatlat na pusu. Teda jemu by to asi taky nevadilo, ale manželka protestuje za něj…

          0 0
    • wraftler  

      Paneboze:) ja som cely vyklepany ci si nezlomim ruku nohu rebro klucnu kost lebku a oni tu preberaju cim si najlepsie mazat prdel L:)))

      0 0
      • MARIN  

        v tvym veku jsem se taky smal ale pred rokem me to rychle preslo

        0 0
        • xstefi  

          Na to ze ti je 0, te to preslo rychle :) V kolika ze se mam prestat smat? Ja jen abych to neprosvihl, ponevadz mi nejak unika k cemu to treni.

          0 0
      • miťo  

        Koukam na tvuj profil a na FR atd si mozol na zadku neudelas. Zkus najizdet objemy a tvoje prdel pozna stredovek :)

        0 0
    • tradic  

      1× az 2× denne h*v**m. :) A nekdy i vickrat, ale potom uz to docela stipe :)

      0 0
    • climber  

      Jedině Aviril Baby, už leta držím značku

      0 0
    • miťo  

      By me zajimalo, co na tohle tema zeny. Jedna cyklistka se divila, ze maj takovy problemy chlapi. Si myslela, ze na to trpi jen zeny… :)

      0 0
      • kámen úrazu1  

        Mně to problém na kole zatím nedělalo. Ale na koni to trvalo dlouho, než si zadek na sedlo zvykl. O následcích prvních jízd bez sedla radši pomlčím. :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.