• maverick82

    hele takovej problém, mám jednočep od RBéčka (monstera) a mám problém s bovdenama: buď mám moc měkký a lámou se mi v místě ohybu, když pracuje ten zadek, nebo jsou moc tvrdý a tím ohýbacím pohybem se mi vždycky rozdrtí koncovky a horkotěžko prokluzujou lanka… co používáte za bovdeny?? případně je nějakej fígl?? mají bejt třeba nějak delší než bych je dal normálně? nebo jinej nápad?? díkes

    0 0
    • BB  

      Nokony, mrkni na ne v Programcycle, trochu drahe, ale na fulla asi to nejlepsi

      0 0
    • lubos  

      zkus Nokony, to by mohlo pomoct

      0 0
    • pali  

      mam na radeni bowden bbb ten ide v kuse od prehaz. az za sedlovu trubku zatial bez „poruchy“ uvidim ako dlho vydrzi

      0 0
    • TinkTink  

      Na razeni pouzivam obycejny radici bovdeny nevim jaky znacky za 20,– za metr – rovny pleteni, pro radici lanka…nelamou se tak, abych si toho vsiml…nemam s nima problemy…hadice na kotouce se mi nelamou taky… :)

      Ovsem na toto bych doporucil NOKONy :)

      0 0
    • maverick82  

      tak ještě jinej nápad, než NOKONy – vedení za trojku :)))

      0 0
    • -b-n-x-  

      hele, a co kdybys ty bovdeny vedl kolem cepu?

      0 0
    • Bulda  

      Alligator LY180 www.cykloprofi.cz to klasicky vinuty bovdeny, tudiz mekky a maj pod horni buzirkou takovou medenou sitku (je to med, ale poniklovana ci co, tak je to stribrny) aby to nepraskalo...... a nepraska to, obyc mi na predku prask jen co sla vidle parkrat do zdvihu, tenhle drzi uz rok

      0 0
    • MartinXC  

      Stačí pár segmentů od Nokonu do problémového místa, jinak nechel klasický bowden. Zas tak draho to nevyjde.

      0 0
      • lubos  

        Ano, to by bylo dobre reseni, akurat kde koupit tech par kousku, s potrebnou trubickou a koncovkami (pokud vubec lze pouzit jenom kratky kousek). To chce slusny kamenny obchod nejspis.

        0 0
          • Fidoo  

            řikal slušný obchod .....

            0 0
            • Meesha  

              proto to taky pisu.

              0 0
              • Fidoo  

                jestli rád nakupuješ od bandičky arogantů za nehorázný ceny tak potom jo.....

                0 0
                • Meesha  

                  ja sem s nima naopak, jako snad s jedinym kamenakem v Praze, moc spokojenej. To ale do tohohle threadu nepatri…;-)

                  0 0
                  • Fidoo  

                    no, tak netvrdim, že nemůžou bejt uctivý ,...... když tam přídeš utratit tučnou sumičku

                    0 0
                • blue  

                  zkus to upresnit, docela by me to zajimalo

                  0 0
                  • Fidoo  

                    Máme firmu hnedka vedle jejich hostivický prodejny a řikal sem si jak to bude prima mít bajkshop hnedka za plotem. Ale ouha. Když sem se zajímal o celokarbona XTC tak to bylo na jedničku. Blbý je když si přídeš koupit stahovák na kliky a nelíbí se ti parktool za 600 – to seš pak nýmand kterej neví co je dobrýho. Netvrdim, že to je ve 100% špatný, ale jejich přístup mi nesednul a je to jen můj názor. Někdo (meesha) může mít docela klidně jiný zkušenosti. Druhá věc je, že nejsou nejlevnější, ale za to ti prodavači nemůžou.

                    0 0
                    • Meesha  

                      tek nez zacnes takhle ostre, tak si to nejdriv ujasni jo! ;-)

                      0 0
                    • blue  

                      tak tenhle vtip se ti fakt povedl :-)))

                      0 0
                      • Fidoo  

                        sakra – velká omluva – sem fakt analfabet. Příště si dám majzla na písmenka.

                        0 0
                • enjoy  

                  vim ze mas na mysli jiny obchod:-),ale kdyz jsme u toho programcyclu,tak tam je super jedna vec:-).prijdes tam se svym bikem treba za 100 tisic a rikas si jak ti to budou ocumovat a najednou zjistis ze bys to mel radsi oprit nekam do kouta a uctive pozadat jestli by ti tu plecku mohli trosku postelovat:-))

                  0 0
                  • cabbage  

                    uz ti konecne doslo co sis to nechal poskladat, gratuluju:-P

                    0 0
                    • enjoy  

                      tam mi nakladali na kolo jenom brzdy.jinak jsem jim to tam privezl skoro komlet.dojel jsem tam na tom,bez brzd:-).kdyz jsem jim rikal ze k nim jedu z jiraku tak se uplne zdesili jestli prej jsem na tom jel i k nim dolu:-))). a kdyz mi to predavali hotovy,tak mi rekli ze je z toho docela pekny kolo.uplne jsem se hrdosti vznasel:-))

                      0 0
                      • wroum  

                        milosrdna lez? :-P

                        0 0
                      • Pá-dlista1  

                        To me *****. Doufam, ze nekde uvidis jeste jedno kolo, abys zjistil, ze tvoje neni nejlepsi :) Taky by me zajimalo proc vymenujes nektere komponenty, kdyz uz ted je to „dokonaly“.

                        0 0
                        • enjoy  

                          ty vole,mas s nadsazkou asi hodne velky potize co?:-) je mi jasny ze nejde vzdycky poznat jak to myslim,z psanyho slova,ale snazim se to smajlikama dokreslit jak se da,ale ty ses fakt beznadej. co vymenuju?myslis par nesmyslu od HOPE nebo ted crossmaxy?a co je ti do toho?:-)) hele ty smoulo,v popisu k mymu kolu je napsano skoro dokonalej..:-).

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            Von to ma i v popisu… Tvoje existence je nadsazka .. nebo neci spatnej vtip.

                            0 0
                            • enjoy  

                              a ty to mas v rodnym listu.. hele nevim o co ti jde,doufam ze ne o souzeni my osoby..:-) normalne jses docela vtipnej a je s tebou sranda,ale jak se zamotas do takovejhle akci tak se vyjadrujes jako debil.

                              0 0
                              • Pá-dlista1  

                                Jinej uz asi nebudu. A tu srandu odvolas!

                                0 0
                                • cabbage  

                                  sem zvedavej na primou konfrontaci v Brne:o)

                                  0 0
                                  • enjoy  

                                    primou konfrontaci vyhledavat nebudu(nemam rad moc horky hlavy.on padlista sice dela klidase,ale kdyz neunese moje nadsazky tak je to jasny:-)),fakt si to nechci zkazit a navic stanek s motorkama bez motoru neni uplne pro me.ja se radsi mrknu na nejaky dokonaly biky,no ale asi tam zadny nebudou,protoze svyho necham doma. ps:kdyz bude padlista vsimavej tak me urcite pozna:-).

                                    0 0
                                • enjoy  

                                  myslis ze me jeste presvedcis abych to odvolal?je to mozny..

                                  0 0
        • MartinXC  

          Jeden segment stojí tuším 10Kč, v programcycle není problém si vybrat barvu i koupit jen pár kousků. Drobný problém může být ale napojení klasik bowdenů na Nokon a zase zpátky do bowdenu – aby do toho nelezla špína.

          0 0
    • CZechy  

      Taky mam RB MONSTER a tenhle problem fakt nemam a to uz ho mam skoro dva roky jen je třeba nechat trochu prostoru bovdenum kolem sedlove trubky a neni problem

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.