• jakub

    porad je tady pomlouvame, kolik lidi z Vas teda vlasne jezdi suntourky? Ja se priznam bez muceni – pridavam prvni hlas.

    0 0
    • fousac  

      driv T-890, ted MG-92..

      0 0
    • Lišák  

      V dílně rozkuchaná, 3 měsíce jezděná XC PRO SL ´03-budu se ji snažit zkulturnit, ale nespěchá to. Teď jezdím Black comp ´03.

      0 0
    • widlicka  

      Suntour XC 60. Bola na novom bajku tak ju chvilu pojazdim a kupim nieco nove. Ale v porovnani napriklad s Top Gun-om co sa montuje na scotty (co je ta ista trieda aj zdvih) je dobra sracka.....

      0 0
    • fvp  

      Jezdim AXON-E-LO.

      0 0
    • TinkTink  

      MG-91 ; MG-71 ; XC-PRO-S 2002 ; XC-PRO-SL 2003 ; XC-PRO-SE 2003

      Tydle jsem vozil a uz zadnyho Suntoura nemam a do roku vyroby 2005 minimalne nechci.

      0 0
      • Pavlos  

        myslis ze pak budou lepsi?

        kamos ma taky nejakeho slunecniho turistu a je celkem spokojeny

        0 0
        • TinkTink  

          Rikam minimalne :)…ne ze urcite – ma dalsi vidle URCITE Suntour nebude.

          0 0
    • zirecek  

      Sr Suntour ULR2 z roku 2000. No, i kdyz ted vlastne jezdim pevnou… . Ta suntourka: ted ju dost prekopavam: vylil sem olej, elastomery v leve noze nahradil mekcima elastomerama a pruzinama z RST. Ted chodi uz dost slusne a vypada, ze ani nema tendenci kopat… Vaha 1580g s jezkem a 200 krkem. Este mam v planu snizit zdvih, ale nemuzu se dostat zespodu do vnitrnich noch, je tam takovy hajzlik „pruzinka“, kterou nemuzu za boha vyndat, :-). Osobne bych uz sel spise do nesuntoura, ale stejne planuju pevnou, takze do opravdoveho terenu mi suntour staci, :o).

      0 0
    • RapMan  

      ja – XC-PRO-D-RL (model 2004) po kazde jizde utiram nohy vidlice, pak kdyz propruzim, tak se na nich objevii bordel, jestli jsem dobre pochopil vsechny ty diskuse, tak je to spatnymi stiracimi krouzky, je to tak? kdyz uz jsme u tech vidlic a dost lidi na ne nadava, zkousel je nekdo z nejakeho objektivniho duvodu reklamovat? jak pochodil?

      0 0
      • bikerGT  

        Mam AXONa. Reklamace u me probehly dve. Prvni byla kvuli cvakani pri ponoreni do poloviny zdvihu. Udajne opravili, poslali zpet, ale cvakalo to zas. Pridal se jeste rapidni ubytek tlaku. Po druhe reklamaci napsali ze cvakani nema vliv na fci a unik tlaku odstranili. Jenze uchazi zase, sice min ale uchazi. Aby aspon trochu chodila, tak ji musim natlakovat na polovinu tlaku, nez je tabulkova hodnota. Vypada to na treti reklamaci.....

        0 0
    • Tommy  

      XC PRO NS s Lock – spokojen

      0 0
    • koleso  

      aj ja som z tych stastnych.XC PRO M

      0 0
    • Volf  

      XCP – D. Pohoda občas vyměním olej.

      0 0
      • Bobor  

        …souhlasím, sice chtěla trochu času, výměnu oleje, ale teď spokojenost..na moje ježdění stačí…

        0 0
    • Sethi  

      XCP 75 LO – zatim nic moc, mensi nerovnosti nebere vubec, ale ma najeto teprve 200km, tak uvidime. Ale moc si od toho neslibuju. Priste uz do suntouru nepujdu.

      0 0
    • Otto  

      MG 90, 2 roky ježděná, bez vůlí… Ze zečátku spokojenost, teď mi připadá že je moc měkká a blbě tlumí(holt elastomer..) Asi si ji ještě nechám.

      0 0
    • Milann  

      cca 1/2 roku MG-91 v pohode, ted XCPro-e a spokojenost. Po case drtek zmekla…

      0 0
    • Marasek  

      Mam XCP 75 Lock. A nic moc:-) Pokud nenajedu na fakt znatelnou prekazku tak skoro nepruzi:-)

      0 0
    • Pekáček  

      Já už dlouho vozím elastomerovou MG 91, byla to moje 1. vidle a pořád fachá, 3 roky jetá za každýho počasí a občas promáznutá. Na závoďáku teď mám XC PRO E, olej/pružina ještě s manžetama a s tlumením dole na noze, jsem absolutně spokojenej, má najeto 7000km. Jen krapítek změkla.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      XC-PRO-NS 2003. Děs běs.

      0 0
    • TomK  

      XCP-E 2002 (pružina, olej) bez zásadních výhrad.

      0 0
    • McBlacky  

      zkusil jsem MG-91 a XC-75 ale jen krátce, kapku víc XCP-D, ta byla z nich nejlepší

      0 0
    • jecnak  

      XCpro-e – vyndany elastomer z leve nohy (nebo z prave? to uz nevim), odstraneny vlnovce, pridan olej i do druhe nohy. Ted prakticky bez vyhrad.

      0 0
      • RapMan  

        XC-pro-e-rl model 2004?

        0 0
      • TomK  

        Proč odstraněny vlnovce ? To stírací kroužek má žlábek směrem dolů a předpokládám, že bordel vyloženě přitahuje. Není tomu tak ? A kam jsi přidal ten olej do levé nohy ? Normálně nalel přes zátku ? Jakou tam má funkci ?

        0 0
        • jecnak  

          Vlnovce jsem odstranil, potoze se pod nimi drzel bordel a nesel tak jednoduse dolu. Nejake zhorseni fce nepozoruju, v te dobe byla gufera asi jina nez dnes.

          Olej je v leve noze uplne volne, maze misto vazeliny a zaroven tesni vzduch, ktery je v noze a ktery tak zaroven slouzi jako doraz. Jen nekdy trochu oleje protece skrz tesneni ven, ale to staci otrit hadrem. Vyhodu vidim hlavne v nulove udrzbe, respektive v doliti oleje nekdy na konci sezony. Olej tam leju normalne horem kdyz odsroubuju zatku.

          0 0
          • TomK  

            Mám také XCP-e 2002, takže kroužky budou stejné. Asi bych měl strach ty vlnovce sundat. Jsem staré čuně, takže bahýnko vyloženě vyhledávám a pod ně se mi nedostává. Co se týče toho oleje, tak chceš říct, že je schopen mazat futra a stírací kroužek ? A co pravá noha ? Já to snad vyzkouším :-)

            0 0
      • Pekáček  

        Člověče tys u tý vidle nalil olej do pravý nohy? Proč? Jinak manžety bych nesundal, chrání a jen občas je nutný je nadzdvihnout a otřít nohy.

        0 0
        • Pekáček  

          Aha, nečetl jsem dál. Je to ale rozhodně zajímavej nápad! Má vidle má nalítáno 7000 tisíc a bez promazání chodí dobře.

          0 0
    • Sirenna  

      Mela jsem XC Pro SL poladenou na 100mm, ale hruza, tak si nasla jinyho majitele :))

      0 0
      • crazyape  

        No ja mam XC-PRO-SL 2003 100mm ale stve me ze vubec netlumi…cekam az budu mit prachy a dam to Milanovi na Tuning

        0 0
    • vlk  

      já i brácha MG9050 pružina-elastomer,já si tu svoji předělal na pružina, olejová lázeň

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.