• Kohout

Sháním nějaké levné kliky na 4 hran. Máte někdo zkušenost s klikami Suntour CW-XCR-S? Nebo raději něco levného od Truvativ? Diky všem. K.

• JJ  

No ja vozil suntour co se davaj na authory.Radi to, slape to. Nektery maj i sundavaci vsechny prevodniky. Po prechodu na deore poznam akorat presnejsi razeni, tuhost ne. Osobne bych volil deorovy, jsou i levnejsi.Pre­vodniky neohybam

• JJ  

Levnejsi jsou teda ty plny, duty sou kapanek drazsi.

• fousac  

a to je co zac??? ja vozim SR CR310, nemam moc moznosti srovnavani, ale muj pocit je ze radi docela dobre, nabehy sou rozumne reseny, zatim se neohybaj, zuby drzi… jo rozhodit de nejvetsi a stredni s malym prevodnikem sou jeden kus… ale mely by to byt normalni 4-packa… tuhost nejsem schopen urcit, nemam s cim srovnavat…

• ravo  

V novým Velu je test klik, ale pokud ti u levných klik nevadí váha a to, že jsou někčí,, tak to možná výjde nastéjno…

• alenzo  

Mám kliky suntour MD-350 stávali cca 1400,–. Mám je již 4rokem a najeto na nich 10000,– km. Řazení na nich je naprosto v pohodě. Tuhost sice není jako u LX či dutých Deore, ale rozhodně až mi doslouží půjdu do nových suntour znovu. Nová kolekce z roku 2004 má být daleko tužší.

• kovar  

nevim jak ted, jakesi kliky suntour na ctyrhran jsem kupoval pred tremi lety a spatna zkusenost, kliky nejsou moc tuhe a prevodnikach se inhed udelaly vytlaky a zacal se o ne zachytavat retez (o maly a prostredni), musel jsem hned pilovat. TAkze hlavne jsem byl nespokojen se Suntour zeleznyma prevodnikama. Moc neverim, ze by se od te doby zlepsily, kdyz vidim, co delaji za „vidlice“.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse