• klokan

    Kdo chce vidět Terezu Huříkovou, a? se 16.11. dopraví k nám do Roudnice n.L.:) více zde : http://kolopro.volny.cz/Clanky.php?…

    0 0
    • rb  

      Zicher přijedu :o)

      0 0
    • Beeda  

      a 1.12. v Pha v //www.cykloadam­.cz.

      0 0
      • zac  

        Musis vsechno vykecat! Ja ji chtel jenom pro sebe! :)

        0 0
    • gobike  

      Anebo pokud ji chcete videt jeste driv, necht se dostavte na Sport life… Doufam ze tam bude.

      0 0
    • zirecek  

      Hm, pojede na biku… .

      0 0
    • Bulda  

      nechtěl sem zakládat nový vlákno, zas taková bomba to neni :)) www.sport.cz/…dopingu.html

      0 0
      • kulix  

        pěkný článek, jinak dneska jsem na magistrále na Tebe řval dávej dávej a ty si kličkoval mezi auty jako kaskadér :) Venca Č.

        0 0
      • kulix  

        pěkný článek, jinak dneska jsem na magistrále na Tebe řval dávej dávej a ty si kličkoval mezi auty jako kaskadér :) Venca Č.

        0 0
      • kulix  

        pěkný článek, jinak dneska jsem na magistrále na Tebe řval dávej dávej a ty si kličkoval mezi auty jako kaskadér :) Venca Č.

        0 0
        • Bulda  

          jo tos byl ty? …dyt sem jen podjel frontu na semaforech, ze v ni stali i gumidci me trochu zarazilo, ale na brzdeni to nebylo …kdo to ma cuchat :)))

          0 0
          • kulix  

            :)))) ja raději brázdím chodníky .. než magistrálu

            0 0
          • jose  

            se připravuješ na bikechalenge, co?:-)))

            0 0
            • Bulda  

              jo, ale nekdo tady vyhral startovny na crocodile trophy, tak sem zas mala ryba :((

              0 0
    • lizar  

      No bikeří nevím nevím ale nejdříve ji můžete vydět u nás :) ve Velkých Losinách tuto sobotu 16.6.2007 MČR XC :) a doufám že ji stihnu, protože Terku v akci jsem ještě nevyděl :)

      0 0
    • Sobi  

      Z Terezky se neposeru… Sice má dobrý výsledky (a to je super), ale když nevyhraje tak se rozbrečí a zhroutí se jí svět… jak když tě vyhodí ze Superstar… takový lidi mi nesedí… A navíc ji teď neustále vidím v reklamách na rubeny, na spalovače tuku, ionťáky…

      0 0
      • lizar  

        No to víš je to už hvězda ty by jsi taky tak dopadnul. Ale je fakt, že čím je více známá tím i u mě přestává být číslo 1

        0 0
        • Sobi  

          Jo to je jasný že tě to semele, ale alespoň dělat reklamu jednomu výrobci a ne každýmu… to už je fakt moc, když jí vidíš na reklamě jak nemůže žít bez plášťu Rubena, bez spalovače tuků, bez karnitinu, bez ionťáku, jen čekám kdy jí uvidím v bedně na reklamu na prací prášek, na vložky…

          0 0
          • Jirik123  

            na zavodeni potrebujes prachy, v jeji situaci bys to delal taky.

            0 0
            • zirecek  

              I reklama se dá dělat s vkusem.

              0 0
              • Sobi  

                Nějak tak jsem to myslel… už je toho moc…

                0 0
                • Jirik123  

                  Abych pravdu rek, tak jsem jeste nevidel ani jednu reklamu s TH, takze nejak nemuzu posoudit jestli jsou dostatecne vkusne:-) Kde na ne muzu narazit?

                  0 0
                  • Sobi  

                    Ve Velu jsem je někde viděl jo a v tom časopisu co davají nebo posílají z Vitalandu… A pak jsem to ještě viděl někde jinde, ale už si to nepamatuju kde…

                    0 0
                • pepino  

                  Přátelé, až by vám někdo nabídl, nevim, třeba 750.000,– chtěl bych vás vidět :-)

                  0 0
                  • pepino  

                    Škoda, že neexistuje Fantomat, nebo tak nějak se to v jedný chci-fi jmenovalo, že by se to šouplo na hlavu a najednou by si nazi skin užil týden letního tábora v Sobiboru, další geroj by dostal nabídku milion za to, že v TV udělá blablabla ťaťa a on by to z přesvědčení odmít tad.. :-)

                    0 0
          • Smazaný účet  

            uz ted ji muzes videt s mc donaldem

            0 0
            • SELMIRA  

              a na zimní bundy

              ale že ji chuděru furt řešíte

              kdyby se tu tak zjevilo na každýho z vás 10 Terez a začly rejpat do vaší vizáže, chování, ježdění a vůbec všeho…

              reklamy asi potřebuje a myslim, že má docela hustej život, já bych s ní neměnila ani náhodou, i když ta dřina je zas odměňována úspěchy tož nechejte ji žít jak chce a potřebuje :o)

              0 0
      • Meesha  

        jak si na takovou sracku prisel?!

        0 0
        • Sobi  

          To bys jí musel někdy zažít! Ale tohle se do osobní reklamy nehodí… to ti ve Sportu na Nově neřeknou! ;-)

          0 0
          • Meesha  

            :-))

            To ze je v reklamach je vcelku logické. Reagoval sem na tu tvoji prvni vetu.

            0 0
            • Sobi  

              Nemám rád když se někdo abs. blahořečí… jak všichni Terezka tamto, Terezka ono…

              Jediný z čeho se zaručeně poseru je Chodovar, Nektar a Zubr! :-)))

              0 0
              • zirecek  

                Tereza není zrovna namyšlená frflínka, mohla by na tom být „hůře“. ****** zdar.

                0 0
              • Meesha  

                ****** se z ni nikdo nemusi. Ale furt si nejak nemuzu vybavit, kde brecela, kdyz prohrala. Dokonce ani ze by si na neco stezovala. Jo, mozna Les Gets v pred trema rokama, kde mela v poslednim kole defekt z prvniho mista. To bych asi taky brecel…

                0 0
                • Beeda  

                  asi tak, placa hospodsky kraviny…

                  0 0
                • Sobi  

                  To bylo na nějakým závodě Kolapro.. teď si nevzpomenu, ale dokonce teď i Velu jak byl článek o těch čínskejch bikerkách, tak i tam psali že jak Terezka nevyhrála, tak psali, že prohru nějak psychicky neunesla… hned mi to bylo jasný…

                  Prostě jenom výhra! Všchno ostatní je špatný!

                  Je to o přístupu ker sportu… a proto jí nemám rád. A navíc to blahořečení… to mě v tom jenom utvrzuje.

                  0 0
                  • kámen úrazu1  

                    …hned mi to bylo jasný… Podle sebe soudím Tebe? :-D

                    0 0
                    • kámen úrazu1  

                      to je snad horší ještě než „jedna babka povídala“.

                      0 0
                    • Sobi  

                      Já nebrečím! Já jsem šťastnej když vůbec dojedu… jedno kdy a v jakým pořadí, hlavně že to byla dobrá jízda! :-)

                      Na bednu nedojedu, tak už je to pak jedno, hlavně si to užít! :-)

                      0 0
                      • kámen úrazu1  

                        No šak jo. O nic (nám) nejde.

                        Ale… chápu, že se Ti nelíbí přílišná medializace kolem Huříkový, pochopím, že Ti třeba není sympatická. Ale zčásti Tvoje argumentace (ohledně pláče) má stejný podklad jako pomluvy pavlačových bab.

                        0 0
                      • Luka  

                        Taky brecim. vetsinou vzteky nebo litosti sama nad sebou, ze mi neco nejde tak, jak bych chtela. takze ja takovy lidi dovedu pochopit. Co mas delat, kdyz se zklames sam v sobe? Kdyz se muzes zblaznit a ono to proste lip nejde? Smirit se s tim a zavrit se do komory? Ja se povazuju za bojovnika. Sice potrebuju hodne vyprovokovat, ale pak se hryznu a jdu za svym…

                        myslim teda, ze kdyz se nekdo rozbreci po zavode, bude to spis vzteky, ne proto, ze beeeee, oni me predjeli…

                        0 0
                        • cernys  

                          Souhlas s Lukou. Tenhle víkend se mi v Berouně udělalo zle na Berounskym maratonu a byl sem rád že sem se doplazil do cíle 4.od konce a to bych vzteky nejraději brečel. Nevím proč na TH nasazujete, je to docela úspěšná závodnice a to se asi v Čechách nevyplácí co? Já jí docela fandim, mám radost, když někdo něco dokáže a ona toho už dokázala dost

                          0 0
                        • treatt  

                          Ale zapomínáš na jedno – obzvlášť v Čechách, království bulváru, nestačí něco dobře dělat. To se u toho člověk musí hlavně hezky tvářit, pokud má známý ksicht…jinak je nafoukanec nebo případně labil, který bere vítězství, jinak nic…

                          0 0
                          • Luka  

                            ale ne, proti temhle mlynum uz jsem boj davno vzdala. nestoji mi za to ani to cist, ani se na to divat. Nemam na to zaludek a ani srdce tomu venovat jedinou minutu, kterou bych mohla stravit tisicem lepsich zpusobu.

                            Ja jen se ji chtela zastat. Je to hezka holka a bude mit hodne tvdej rezim, my chlastali po hospodach a vyhybali se skole. Ale ona maka, a vysledky ma. Ja smekam pred kazdym, kdo neco dokaze. A muze mit i karakterovy vady (co je mi kurna po tom?) … hlavne ze je dobra ne?

                            0 0
                  • Meesha  

                    hele ty nevis… Jestli rikas, ze je to o pristupu ke sportu, tak zrovna v tom je Tereza z ceskejch cyklistu nekolikrat dal. Velo se mi vali na stole, tak sem se do nej apon podival (dik). O tom, ze by to neusnesla tam neni ani slovo – jedine co tam je, tak, ze nezvlada regenerovat. Tejden pred Teplicema byl svetak v Houffalize a tamni peklotrat ji dala pekne zabrat. Jestli si z toho vydedukoval, ze projela cilem a sla brecet, tak to je spatne.

                    „Proste jenom vyhra“ ano, tak to je. Kdyz ses druhej, tak si prohral. Bral to tak i Armstrong. U Terezy to tak neni – teda alespon na zahranicnich zavodech ne. Na KPZ tomu klidne verim, ale zase si nepamatuju, kdy tam prohrala. :-)

                    Ale jinak je to vcelku fuk. ;-)

                    0 0
                  • fousek  

                    No s timhle priostupem proste nikdy nevyhrajes, proste kdyz zavod tak zavod

                    0 0
              • Thidney  

                Strakonický nektar zesereš lesa hektar

                to jsem netušil že to ještě platí :)

                0 0
                • Sobi  

                  Platí. Taky jsem tomu nevěřil, dokud jsem to nezažil! :-))) Teď už se tomu jen směju! :-))) Ale tenkrát mi to tak nepřipadalo! :-)))

                  0 0
              • bizzon  

                Tak z NEKTARU se určitě už nikdy naposereš. Už se totiž nevyrábí.

                0 0
                • zubatec  

                  Ale vyrábí. A rozhodně se neposereš!

                  0 0
                • Sobi  

                  Já mám dojem že ho pořád vaří, nadávno jsem ho viděl v Písku! Otřesný zážitek! :-)))

                  0 0
                  • bizzon  

                    prostě nevyrábí!!!! bydlím vedle pivovaru tak to vím. Všechny produkty se jmenují Strakonický DUDAK. Ať už se jedná o světlé výčepní, tak o ležák. Výčepní prosím nikdo nepijte ale 12ležák je lahůdka.....

                    0 0
                    • Sobi  

                      Tak to dík za info, tak tu 12° pak tedy zkusím prubnout.

                      Ten nektar to bala faktsíla! :-)))

                      0 0
      • gobike  

        tos klidek;) ty reklamy sou z casti jeji prace, tak to tak ber. A navic je lepsi se divat na reklamu rubeny s Terkou, nez na reklamu jakysi zmrzliny, kde je ta troska Vondrackova;)

        0 0
      • foxhound  

        Když je to její sponzor, proč by pro ně nemohla udělat reklamu???

        0 0
        • Smazaný účet  

          bych skoro řek, že tu reklamu dělat musí. na to, aby si vybírala, jakou reklamu udělá a jakou ne, je zas malá paní. (ne ta místní :o)). btw for sobi: holky občas brečej. a TH brečela i poté, co se jí v Offenburgu podařilo dojet na šestym místě. takhle si namyšlenost moc nepředstavuju…

          0 0
          • Beeda  

            no von zas Sobi breci na BF a v hospode…

            0 0
            • Sobi  

              Co máš pořád s těma hospama, chodíš snad kalit do mlíčňáku, že ti to furt leží v žaludku?

              Jo chodim tam, piju pivo a kecám tam… co bych tam snad měl dělat???

              Hospy mám rád no a co?

              0 0
          • Sobi  

            Já jsem právě spíš myslel tu spořku. Kolopro… Tam by mě to taky nas… ale při takovýmhle závodě, aby se mi zhroutil svět…

            0 0
      • Brzdič  

        Ona se nerozbrečela z toho, že nevyhrála, ale z toho, že nebyla poslední. Viz sport.idnes.cz/hu­rikova-zajela-v-nemecku-zivotni-zavod-fde-/sporty.asp?c=A070527_­151710_sporty_no

        kde říká „Byla jsem nervově úplně vyřízená. Pořád jsem si říkala, že nesmím myslet na to, že jedu tak vepředu. Snažila se nervy udržet v klidu, abych neudělala chybu, při dojezdu do cíle jsem se radostí rozbrečela“

        Určitě se ji nezhroutil svět, naopak na dvacítku má dost solidní sebevědomí …

        To, že vystupuje v reklamách je naprosto přirozený. Cyklistika je chudej sport a reklama je jedna z mála možností jak získat peníze aspoň pro ty nejlepší. Osobní sponzory mají i jiní úspěšní sportovci.

        0 0
      • Splinter  

        Ty ses zase rozbrečel, když tě Čemba nechtěla a brečíš už půl roku, já zase nemusím takový lidi :o)

        0 0
        • Honza729  

          Pockej, pockej: Opravdu se nekdo rozbrecel, ze ho CeMBA nechtela ?

          Jak se to lecilo ?

          0 0
    • lizar  

      Tak dá se dělát hodně věcí ale když ji to vážně živí tak bych do toho taky šel a to asi skoro každý jen si to nepřipouštíme

      0 0
      • Sobi  

        ale jak psal zirecek… tohle ale u ní nefunguje… a je to škoda…

        0 0
        • KubaBajk  

          jak by řekl súsed: hlavně,že ju má..

          0 0
          • Sobi  

            A víš že bych o tom možná i pochyboval! :-)))

            0 0
            • KubaBajk  

              jéžišmarjá!! zatlačenú sedlem do podoby k nepoznání… až jí jednou tělo vypoví a děvčica bude chtět nějaké malé, tož nebude možné..snad to nemá takový vliv.. asi na to založím dred

              0 0
              • martt  

                blbost! Moja zena je tiez byvala vykonnostna sportovkyna a bez problemov mame tri deti. Este aj dnes, po styridsiatke, jazdi rocne okolo 10 tisic km na biku.

                0 0
              • Krys  

                To máš z akého zdroja tie odborné poznatky? :)

                0 0
    • fr33k  

      TH osobně neznám, ale z toho co jsem měl možnost pochytit je to sympatická a pohodová osůbka, která se nebojí zabrat. Z negativních názorů mluví spíš klasická česká závist.

      0 0
      • Blade  

        Očekávejme Sobim rozpoutaný flame :-D

        0 0
        • Sobi  

          Sorry byl jsem na biku… Ale už jsem to napravil! :-)))

          0 0
      • Splinter  

        Z negativních názorů mluví spíš klasická česká závist.…to bude ono

        0 0
    • sway  

      Je hezka, a je bajkerka…takove slecne jsem ochoten leccos odpustit, ač zatím nemám co odpouštět, protože to, že dělá reklamy, je prostě „život slavných“:) A bez toho by holt neměla takové tréninkové podmínky, a ani úspěchy.

      0 0
    • Sobi  

      Ale tady nejde o závist… mě je to fakt jedno jak si jezdí. Mě jenom vadí jak se z ní všichni můžou po… jak je super, dokonalá, sqvělá a přitom je jen člověk. Vadí mi když se prodává jak ku… na každou reklamu. To je právě to proč jí nemám rád, a je mi nesympatická. Toď vše…

      Vím že sportovec je živ reklamou, chápu že když jezdí v nějakým týmu tak mu dělá reklamu… ale ona dělá reklamu všemu bez rozvahy, bez páteře… Toď vše…

      Opravdu nesnáším když se někdo blahořečí a přisuzují se mu nadlidské až božské vlastnosti.

      Např. Kopka, to je borec, několikrát mu to nevyšlo, teď se mu to povedlo a dělá se z něho bůh? Je v každý přiblblý reklamě v časákách zadarmo? Zatím jsem to neviděl. A když mluvil o závodě tak nemluvil ve formě já,já,já ale mluvil pěkně o spoluzávodnících o lidech atd… To jen pro porovnání…

      0 0
      • Splinter  

        Kopka je taky jenom člověk;)

        0 0
        • Sobi  

          Tak jsem to taky mysle… ;-)

          Všichni jsme jen lidi… :-)

          0 0
      • Jirik123  

        myslis ze si tereza vybira pro koho bude delat reklamu? takovyhle veci obvykle zajistuje manazer.

        podle toho co pises by si musel odsoudit prakticky kazdyho naseho vrcholovyho sportovce, namatkou takovej sebrle, neumanova, hilgertova…

        0 0
        • Splinter  

          Asi tak.. Odsuzovat lidi a přitom je vůbec neznat…

          0 0
        • Sobi  

          Proboha!!! Reklama je jasná že jí musí udělat. Ale né na 50 výrobků od 50 firem!

          Nevím, ale člověk, za kterého musí rozhodovat někdo jiný je nesvéprávný…

          0 0
          • Jirik123  

            tak mi ukaz tech 50 vyrobku od 50 firem.

            ze za tebe financni zalezitosti vyrizuje manazer, je (nejen) ve sportu zcela bezne.

            kdo chce psa bit, hul si vzdycky najde..

            0 0
            • Sobi  

              To jsem čekal… to byla nadsázka! Myslel jsem že je to pochopitelné…ale asi ne…

              To třeba, ano rozhodnutí je stále mé! ( i z právního hlediska )

              Ne tohle fakt nemá smysl… Tak se s ní vyfoťte!

              0 0
            • Sobi  

              Sorry, vyznělo to blbě! To nebylo mysleno adresně tobě, ale obecně! :-)

              0 0
      • Smazaný účet  

        ti to řeknu takdle: když dáš do novin reklamu s kopkou, tak si nad nim žádná ženská po......a neutrhne. jakmile tam dáš terku, půlka bikerů má špinavý trencle. kdo z nich je lepší reklamní objekt? :o)))

        0 0
        • Sobi  

          No jasně… Ale chce to mít trošku svůj postoj… svůj názor… svůj styl…

          A ty bys do ní šel? ;-) Do roštěnky ;-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Dej pokoj. :o) Ne, nemám zájem. Já jí jenom fandim jako komukoliv jinýmu. Aby jim vyšlo to, o co se snažej a dávaj tomu všecko. BTW a co takovej Prokop? Já osobně jsem asi viděl víc reklam s nim než s TH… Taky ti tak silně pije krev jako ona? :o)

            0 0
            • Sobi  

              Já mám dojem že snad dělá jen na Author za kterej jezdí… to mě tolik nese… Dělá tomu za koho jezdí, ale kdybych ho viděl v reklamě na spalovače tuku, carnitin a podobný věci… to už by se mu to povedlo.

              Jo taky jsem rád když někdo z ČR vyhraje, když se mu něco povede.

              Nemáš zájem? Tak to jsme asi jediný dva v tomhle threadu! :-)))

              0 0
              • Orbis  

                nic proti ale ty spalovače jak píšeš dělá firma… která ji sponzoruje…:-)

                0 0
                • Sobi  

                  To nevím, ale těch sponzorů bude asi hodně… Nevím ale tipoval bych že určitě 20–30…

                  Ale vždycky jsem myslel že je tak dobrá, tím že jezdí na Rubenách… ale ejhle ona je tak dobrá protože používá spalovače tuku a zase chyba ona je ta dobrá protože papá teď už nevím co to bylo ( :-) ) … a tak to jede dál… Takový to na mě dělá dojem. To mi připadne takový fakt blbý…

                  Asi tak nějak jsem to myslel… :-)

                  0 0
                  • Orbis  

                    no jasně… ale víš co… Rubeny jezdí… tohle asi taky používá, a kromě MC jsem ji ani nikde neviděl… :-)))

                    0 0
      • Volf  

        Ber to tak, že je to lepší jako hákovat v Kolbence a chodit na šestou. Kdybych měl tu možnost tak to dělám taky. Holt jsem byl ale línej a nikam to nedotáhnul.

        0 0
      • enjoy  

        Jeziis ty tomu ale VUBEC nerozumis!ty vubec netusis..! moje pritelka dela svuj sport taky na slusny urovni,nejaky ty bedny v ramci cesky nejvyssi souteze atd.. a za sponzory by se rvala!v tom co dela jsou hovno penize,ikdyz je to svetoznamej sport.proste tady u nas je to v prdeli a dejou se tu veci pekne hnusny,kdyz na neco nemas prachy. ty ses jak ja,taky kolikrat nazory ze by se tu z tebe lidi posrali. rikam ti to abysi vedel..,je blby zit v iluzi a nevedomosti..

        0 0
      • littlebiker  

        vis co,sobine?presne to co tu pises si ja myslim o meridach,takova zasrana znacka,kazdy ju chvali,jak je super,mega,hy­per,ultra,giga,te­ra super bozi nejlepsi,meridy me serou,protoze ju tady ma kazdy 2.je to tuctovka.jeste te terka sere?podivej se na ni,kolik holek v jejim veku dokazali tak moc?kolik jich najdes?10?podivej se na sebe…cos dokazal ty?nesnasim lidi jak si ty,po dluhe dobe se me zvedl zaludek stejne jako kdyz sem videl zabery z czech teku 05, youtube.com/wat­ch?v=0n9mBbvj4Ow ,znas tu pisnicku?paroubku ty pico,mlat si vlastni deti…Sobi uz ti nereknu nic vic,nez bez se zahrabat,ode me vse,cekam odpoved,zatim se mej

        0 0
      • Bulda  

        a myslis, zs si ona rozhoduje, do jaky reklamy pude a do jaky ne …haha, kde zijes, proste prijde jejei manazr a rekne, sem ti to dohod, podepsal, tehdy a tehdy je nataceni

        0 0
      • Vlado Jekyll  

        To Sobi: Tereza na to, že je to ešte mladá žaba, dokázala toho naozaj veľa, je svedomitá, pracovitá, proste človek ktorý na sebe tvrdo maká. Neviem čo si dokázal Ty, ale asi veľmi veľa, keď ju takto ohováraš.

        0 0
        • martt  

          tiez to tak vidim

          0 0
        • Corbett  

          Udělal si jméno, po tomhle pokecu ho zná už každý:)

          0 0
        • Brzdič  

          Sobi nechce bejt nejlepší. Potom by musel vystupovat v reklamách a to nechce. Jinak by už dávno byl mistr světa :-)))

          0 0
          • Blade  

            Sobi nechce bejt nejlepší, Sobi JE nejlepší, přesto není, nemusí a nepotřebuje být v žádných reklamách a právě proto se mu Terka hnusí :)

            0 0
            • fousek  

              Ze by byl Sobi jeste lepsi nez Chuck Noris? Ten je sice nejlepsi, ale vystupuje v reklamach:-)

              0 0
              • Brzdič  

                Sobi = Chuck Noris ?!

                0 0
                • pelt  

                  Kdepak, ten je ještě mnohem lepší… tak na půl cesty mezi Chuckem a Olkyčem

                  0 0
              • Vlado Jekyll  

                to fousek: úplne s Tebou súhlasím, čo sa ešte asi nestalo…a dokonca ma aj Tvoj príspevok pobavil :-)

                0 0
      • pepino  

        A nabídli mu ty reklamy za hafo peněz a on je odmít? Nebo jak to je?

        0 0
        • Werwolf  

          Inu proto ji mám rád, stejná materialistka jako já. Já než abych onanoval na šedesátkách tak si rači zajedu na třicítce pro rukavičky a dresik. Peníze a hmotné statky hýbou světem :-)

          0 0
    • Sobi  

      Omlouvám se všem, ze kterýma jsem se zde „rozjel“ ale dávají mojí oblíbenou pohádku: S čerty nejsou žerty a navíc mám v lednici nachlazenou Sv.Kněžnu, tak si jí jdu užívat s českou kinematografií a bohužel nebudu moci v tomto threadu pokračovat… :-)

      Sorry… :-D

      0 0
      • Honzas  

        hele vem to takhle, Ty chodíš do práce (možná), ona jezdí na kole. A to kolo pro ni není koníček, jako pro většinu z nás tady, ale i živobytí. Ty, tím, že pracuješ, tak zaměstnavateli vyděláváš peníze a on Tě za to platí. Ona tím že jezdí na kole, tak toho moc nevydělá, takže aby ji zaměstnavatel měl za co platit, tak ji holt musí ukazovat v reklamě. Myslím si, že to fakt není o svépravnosti se rozhodovat, v jaký reklamě bude vystupovat, ale o tom, kdo platí jejího zaměstnavatele (Rubena, Penco nebo Nutrend – nevim, Spořka a další). Nevim, co je na tom tak nepochopitelnýho;-).

        Asi to neni úplně správně zařazená, spíš reaguju na to, cos psal vejš. Ale to se mi nechce hledat.

        0 0
        • Sobi  

          Sorry, ale Už mě nebaví se opakovat… viz výše :-)

          0 0
          • Bulda  

            jo, di se koukat na dalsi pohadku, tam vsechno je idealni a konci dobre, princezna nehraje v reklame bo prachy ji dava tatinek kral a ji zbejva more casu na zalety se zahradnikem :)))))))

            0 0
    • Krys  

      Celkom slušné portfólio terezahurikova­.com/Sponzori Šikovné dievča.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Já jí chci vidět v reklamě na TOI-TOI!!!! :oDDDD

        0 0
        • Smazaný účet  

          To úplně vidim – stejná póza jako je na tom webu, ale v kadibudce. A u toho něco jako „TOI TOI mi vždycky pomůže dostat ze sebe maximum.“ :oDDDD

          0 0
          • Sobi  

            Nebo slogan: Když se ráno nevyseru, vůbec nikam nedojedu! Toi Toi

            0 0
            • Sobi  

              :-))))))

              0 0
            • Blade  

              Nechtěl ses dívat na pohádku? ;-)

              0 0
              • Sobi  

                Byla reklama! Ale Terezka tam nebyla! :,–(((

                :-)))

                0 0
            • Sobi  

              By mě zajímalo jestli má i doma toiku. Ale dres má v barvě čerstvé náplně! :-))))

              0 0
            • Smazaný účet  

              Eště by při tom mohla jíst hambáče a zapíjet ionťákem. „Mc Donalds, Survival a TOI TOI – tajemství úspěchu Terezy Huříkové“. :oD

              0 0
              • Sobi  

                Myslím že v této kombinaci určitě toiku musíš užít! :-)))

                „Spalovač tuků a toi toi vás zbaví zbytečné hmotnosti! Před, při i po závodě!“ Mé malé tajemství. TH

                0 0
                • Beeda  

                  rekni ti takto,trochu jsem si to tady precetl, vyslechl tvoje nazory, koukl na tvoji fotku v profilu a po urcite analyze je celkem jasno – miris vysoko, vlastne chces byt nejvis, touzis po moci, ale pritom jsi prizemni, ktery zavidi obecne lidem co neco umi, za necim jdou a kterym se dari… cus. B

                  0 0
                  • Sobi  

                    Zajímavá psychoanalýza… Z těchto indicii bych to nedal dohromady… ale to je o něčem jinym…

                    0 0
                  • Sobi  

                    Taky jsi mi nesedl… třeba až se potkáme dáme pár piv a třeba na sebe změníme názor…

                    0 0
                    • Bulda  

                      a to jsi dal dohromady z ceho? …z jediny Beedovo odpovedi?? …ty ses o necem jinym!!! :))))

                      0 0
                  • Bulda  

                    tak tak, uz zadni falesni Sobi :)))) sem jen chtel, aby si kdo chtel ten clanek precet, ale tenhle flame me fakt se** …klokane, please, zamkni to dik …priste zalozim vlastni vlakno uz jen kvuli tyhle moznosti

                    0 0
                  • study  

                    je to mamlas.

                    0 0
        • Sobi  

          To by byl celkem nářez!!!

          0 0
    • djchaoosz  

      Nemáte na tu borku ICQ? Žeby mi pomohla s tréninkem:D:D

      0 0
    • karliner  

      Tak ta holka má nějakou smůlu.

      Jela si zase pro zlato, ale pak ji poslala k zemi angličanka a to jí zlomilo. Prej.

      0 0
      • jIrI___  

        Ta poslední „věta“ je důležitá :)

        0 0
      • Kubiczech  

        …a taky jí to drncalo. (: Jinak ale diskuse pod článkem na mtbs opět výživná…

        0 0
        • jIrI___  

          Kurňa už by jí měl někdo dohodit kontakt na Milana, ať jí pošle jednoho vytuněného Epicona a nemusí se drncat na R7 :)

          0 0
      • kloubik  

        Prostě se jí poslední dobou moc nedaří (asi i vlivem zranění na začátku sezony). Co ale nechápu, tak prohlášení, že spadla, protože jí špatně chodila vidle a hodně to na trati drncalo?! Jela tam 2 týdny dopředu kvůli aklimatizaci a za tu dobu si nedokázala seřídit vidlici pro ten okruh?

        To samý Kulhavý, sorry, ale zjistit 40 min. před závodem že mám prasklej rám? Co jako dělali večer před závodem? Příprava kola to asi nebyla..... V Kanadě to samý, odstoupení po pár minutách kvůli technickým problémům… Možná by neškodilo trochu se tomu kolu občas věnovat…

        0 0
        • Jenda  

          nevim kolikrat ti prasknul ram ale prasklinu casto objevis nahodne, mozna taky nemusel pred zavodem objevit nic a rozbil by si hubu treba az pri mistrovskym zavode (a to by bylo kecu ze spesl nic nevydrzi a pod). Na fulu to nepoznas ani z toho ze by ti kolo zmeklo nebo tak neco. Proste neco o zanedbany priprave jsou akorat kecy. Navic ta trat mi prisla na XC kola uz dost likvidacni – 80cm drop skoro na placku to je fakt dost.

          R7 Hurikovy – je to smutny ale neni jedina komu se stalo ze se ta vidle behem zavodu vysere – myslim ze se to parkrat stalo i Prokopovi a jinym – proste kdyz se ti treba sekne lock tak s tim na trati neudelas ani hovno a jedes v podstate na pevny. Jestli spadla kvuli tomu je vec jina. To ze se Tereze letos moc nedari je fakt, ale vzpomen si treba na Kulhavyho jak byl marnej po prestupu z junioru do elity. Je ji 23 tak o co jde – pokud zdravotne vydrzi tak ma 10 let zavodeni pred sebou. Jeji jak nekteri pisou trapny vymluvy – no ono kdyz clovek dojede po zavode prositej a ma nejaky technicky problemy tak je proste vybleje a pak to vypada jako ze se porad vymlouva – kolik z nas by ale nadavalo pokud by nas  na maratonu nekdo nechtel pustit pred sebe a pak najel do saltu a museli jsme rvat retez z dratu (co tak pozoruju tak spousta borcu by se kvuli tomu i porvala)

          proste se mi nelibi typicky cesky fandeni – dokud se dari je to borec, kdyz se nedari je to loser :-(

          BTW cutalisti nebo hokejky kdyz vyhrajou tak se vsichni placaj po zadech jak jsme to vyhrali a kdyz prohrajou tak vsichni hulakaj v hospode jak to zase prosrali.  

          0 0
          • Medunka  

            Hezky napsané, naprostý souhlas.

            Čestí fanoušci musí být ti nejhorší na světě – pokud závodník nevyhraje, není na bedně, tak je lůzr první kategorie a všichni se do něj pustí. Jak mi včera někdo řekl – „Takový češi si toho Paroubka zaslouží“ – kruté, ale pravdivé.

            0 0
            • drtyc  

              2nd place is the first looser, tak jakapak bedna?

              0 0
              • McBlacky  

                to zajisté, ovšem zase na druhou stranu, každá bedna dobrá :)

                0 0
            • marapara  

              Toho vepře z ČSSD sem laskavě nepleť a nestraš s ním :)

              0 0
            • Alibaba  

              Já bych s těmi „českými fanoušky“ nebyl tak řičnej. To že fandové zbožňují krále a cupují poražené se děje po celém světě. Kupříkladu „tifosi“ nebo „hooligans“ by nám natrhli dost prdel. Naše švejkování u pivka se zmůže akorát na pověstné „umlácení čepicema“.

              0 0
            • SELMIRA  

              Nemyslím, že čeští fanoušci jsou zlí.

              Já například se teď VELMI, upřímně a vroucně raduju ze zlata Oly Dawidovicz!

              :o)))

               

              „Naše“ Téra mě totiž bohužel nikdy nepřesvědčila.

              Zato Polky, to jsou borky. :o)) Sleduju je už několik let a ještě když Maja jezdila „pouťáky“ bylo lehké věřit, že jednou předvede něco VELKÉHO.

              A když se objevila Ola, stejně talentovaná, pracovitá, skromná a přesto zdravě ambiciózní a Maja si ji navíc vzala pod křídla, měla jsem další oblíbenkyni.

               

              Snad mě neukamenujete, Tereze též přeju hodně štěstí, avšak když čtu její web a vedle něj weby holek z Polsky, tak mému srdci jsou holt bližší „sousedky“.

                 
              0 0
              • Dlhý pes  

                tak tak,nedá mi to a musím přitakat. Je to možná iracionální a velmi subjektivní ale mě ta TH přijde taková divně neupřímná asi jako Rej Koranteng z Novy, brutálně iracionální co? :-)

                0 0
            • kloubik  

              Proč pořád nějaký řeči o typických českých fanoušcích?! Nic takovýho neexistuje, je to stejný úplně všude ve světě… Mimochodem, četla jsi vůbec můj příspěvek? Dokážeš z něj pochopit, co je tam napsáno? Vůbec jsem se nevyjadřoval k výsledkům, kdy po zranění (který se prostě stane) už nedokázala naskočit do rozjetýho vlaku. Spíše jsem nad nimi vyjádřil pochopení.

              Vyjádřil jsem (slušně, bez napadání někoho) svůj názor, že mi spíš chybí profesionalita jak v hodnocení svého výkonu, tak v přípravě techniky, která by se u závodníků této kategorie očekávala. Protože jak se říká, štěstí přeje připraveným…což oni rozhodně nebyli. Přitom Tereza doslovně řekla: „Mám výhodu, že trať znám, závodila jsem tam už vloni po olympiádě.“

              Pokud chcete bezmezně vzývat a omlouvat někoho, kdo se sebekriticky nedokáže zanalyzovat kde je problém, podívat na svoje chyby a poučit se z nich, já s tím nemám problém. Váš názor.

              Ale vyprošoval bych si řeči o „takových češích“ a Paroubkovi, kterýho si zasloužíme. Díky

              0 0
              • karliner  

                Hele, už Heydrich věděl, že Češi jsou „smějící se bestie“…

                0 0
          • McBlacky  

            Inspekci rámu by měl provádět servisák, od toho tam zewluje.

            pro TH – po zranění klíční kosti už je sezona stejně zabitá – z vlastní zkušenosti :/. Navíc ten okruh je opravdu na techniku dost přísnej a ona není ten typ, kterej to na ní nahání, ikdyby byla 100% technicky i fyzicka připravena.

            Koukal jsem na fotky a rozmejšlel bych to na Stumpovi. Na HT se závodníma výpletama a vidlí to musí bejt adrenalin jako prase. Dost záleží jak to vypadá v reálu, ale při srovnání s tratěma v ČP XC to je o level, dva jinde.

            0 0
            • Jenda  

              na ja kdyz ty fotky videl tak se mi cim dal vic vkrada na mysl otazka jestli by se jim uz treba nevyplatilo vozit teleskop sedlovku – tech 300 g navic si myslim ze by udelalo mensi rozdil nez kolik usetri sil tim ze pojedou techniku daleko vic v pohode se snizenym sedlem.

              0 0
            • mitch  

              Některý pasáže vypadají zajímavě :)

              0 0
              • McBlacky  

                zrovna tady by si asi nepomohl. kdyby to pustil nedobrzdil by dole tu točku. Ale bylo by to snažší to určitě

                0 0
                • Radek Broz  

                  Ale to víš, že dobrzdil;)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    jasný, ale na 2,5–3,0 nafoukanech na 20–25 psi by zase do kopce mohl leda tak tlačit.

                    taky brždění na HT v terénu je mnohem méně efektivní než na fullu.

                    a za třetí, viděls na videu jak to práší :) to by taky mohlo skončit driftem mimo mlíko :)

                    0 0
                    • Jenda  

                      njn chybi tam lanovka:-)

                      0 0
                    • Radek Broz  

                      Já třeba vozim i na sjezďáku 2.3 – 2.5, 3 v žádnym případě – občas až čumim, co za balóny na tom maj krosaři, to jen tak na okraj.

                       

                      A prostě zatočit v tomle i v mnohem větší rychlosti by problém nebyl. A když bych to zvládl já;), musí to umět i krosař, co jede mistrovství světa.

                      0 0
                • Jenda  

                  ja nemyslim ze by to projizdeli rychleji – myslim ze do znacny miry je limitujou i ostatni komponenty a riziko defektu ale preci jenom kdyz clovek bojuje v tech technickejch pasazich furt se nekam natahuje balancuje tak to fyzicky preci jenom namahavy je kdezto takhle by posetrili sily a mohli za to vzit do kopce.

                  Nicmene ten teleskop je dalsi dil kterej se muze snadno ******:-)

                  0 0
          • obda  

            obda

            0 0
          • karliner  

            Kdyby se jí to stalo poprvé, tak asi nikdo neřekne ani popel, ale u Terezy se proti ní spiklo úplně všechno už poněkolikáté v řadě a to, myslím, sere většinu jejích kritiků, btw – u zpráv (výmluv) z Austrálie se rozhodně nejedná o výroky plné emocí těsně po dojetí, stejně jako se nejednalo o reakci těsně po dojetí vloni v Pekingu, kdy vymydlená a učesaná splétala konstrukce, proč nedojela (spadla), zatímco její soupeřky ještě bojovaly na trati…

            Řekl bych, že u TH vyrostl problém v hlavě a v jejím okolí, před několika lety vyhrávala, byla mistryně světa, živila (a živí) x lidí a všichni ji nosili na rukou, pak asi ostatní holky víc nebo líp trénovaly, Terezka začala prohrávat (nevítězit) a okolí jí to (pravděpodobně, nevím, nikoho neznám, jsou to jen mé dohady) začalo omlouvat tu tímhle, tu tamtím a kdyby se to nestalo, tak bys je pobila atd. a od toho je jen kousek k bloku v hlavě (spadnu v prvím kole = jsem v prdeli…). Ač nerad – mám za to, že zpátky už to nedocvakne, doma asi v té nulové konkurenci mezi ženami bude vyhrávat, ale ve světě spadne do (pod)průměru, což je škoda, protože její sportovní i marketingový potenciál je naprosto špičkový.

            0 0
            • Jenda  

              tak samozrejme mozny to je, na druhou stranu ve 23 delat soudy jestli to nekdo nekam docvakne nebo ne? Viz prave uz zminovany Jara Kulhavy kteryho spousta lidi po prvnich dvou sezonach v dospelejch odepsala nebo v tenise Aggasi – ten mel jeden rok tak silenou sezonu ze zacal objizdet „poutaky“ protoze prohlasil ze na velkych turnajich nema s takovouhle formou co delat. Mozna ze je spis problem s tim ze je premotivovana jako byl treba ted Sebrle na MS a pristi rok az zacne jezdit normalne v zenskejch tak to zase pujde. No a nebo taky ma proste jen spatnyho masera:-)

              0 0
              • karliner  

                Ale jo, ve 23 má ještě všechno před sebou (viz tvoje příklady), problém vidím hlavně v tom, že to je ženská a ty mají svoje specifika. Jestliže by se mužská psychika dala vymezit mantinely –5 (jsem totálně v prdeli) až +5 (jsem naprostej king), tak u ženských je to –30 až +30… A v její disciplíně je hlava hodně, hodně moc důležitá.

                0 0
            • McBlacky  

              kolikrát se i bednaři vymelou a docvaknou si to. Samozřejmě pokud pád dá stopku kolu nebo kostím tak to je jiná.

              0 0
    • scret  

      to Sobi: hele ja chapu ze se ti tolik nezda TH kvuli medializaci, reklamam atd. Ja taky nemusim SEbrleho, Neumanovou atd. Ale ber to tak, je to profi bikerka a v tyhle bananovy republice proste majlant sportem nevydelas a nadruhou stranu sport sezere dost penez… to ze ma hodne sponzoru, verim ze pokud by nasla jednoho, ktery to bude schopny a ochotny ufinancovat, proc by nedelala reklamu jenom jednomu? ale to pravderpodobne neni realny, tim padem musi mit sponzoru hodne… a cim vic penez ze sponzoru, tim pro ni lip ne? proc by nemela byt kvuli tomu charakter? navic jenom ona tezko asi rozhoduje ktery sponzora veme na milost… precijenom ma kolem sebe urcity pocet lidi, nejaky tym, ktery to taky nedela za charitu a za hezky usmev…

      a ohledne toho jestli se nekde rozbrecela nebo ne a tadyto a tamto, bozemuj, kolik ji je let? vzdyt je to mlada holcina, a ten tlak urcite neni zadnej med… ja si myslim ze to ma v hlave docela srovnany, ikdyz ji nejak nesleduju, ale je fajn ze mame takovy sportovce ktery dokazou cas od casu reprezentovat…

      0 0
    • Flegmatik  

      Nevím kam to dát, ale poslední diskuze o výsledcích bikerků a bikerek je docela živá.

      Zaregistrovali jste vůbec 3. místo sedmnáctiletého Jakuba Říhy na MS (ve 4X)? Fakt super. Jediný zástupce ČR, který v Canbeře získal medaili :-)

      0 0
      • mr.antik  

        ono bylo nějaký mistrovství světa?

        0 0
        • Radek Broz  

          Podle českých médií byl jen fotbal.

          0 0
          • Blade  

            Ale asi nic moc, nikde jsem si nevšim že by noviny na titulních stránkách oslavovaly hrdinnou výhru našich gladiátorů :)

            0 0
            • Radek Broz  

              No, idnes to rozpitvával v hlavní zprávě, kdykoliv jsem tam dneska mrknul. Ale už i já vím, že nevyhráli a asi se nedostanou na mistrovství světa, což je neuvěřitelně pozitivní;)

              0 0
              • Blade  

                Toť, však aspoň ušetříme, Afrika je daleko a letenky jsou drahý ;)

                0 0
                • Flegmatik  

                  Stejně by tam chytli nějaký ten bacil :-) A u nás by lidi netrapčili s českýma vlaječkama na autě…

                  0 0
            • spešl  

              fot-co? co to je? jo aha, vy myslíte to divadlo s cca 23 herci? tak to jsem už jednou viděl a nějak jsem tomu nerozuměl.. :-)) ale to už je stará známá věc, že cyklistika a navíc ta terénní je v médiích okrajová záležitost, stejně jako některé motoristické sporty (rallye, enduro, motocross aj.)… Ale buďme rádi, že můžeme čím dál častěji sledovat v TV tak zajímavé a adrenalinové sporty jako golf apod. :-))) Holt peníze vládnou… :-( 

              0 0
              • jIrI___  

                Náhodou golf je zrovna jeden z těch sportů, které se dají v televizi sledovat. Jen to chce pochytit pravidla, jinak člověk neví o co jde :)

                0 0
                • spešl  

                  No, moje ségra s manželem to nějaký rok hráli, takže vím o co jde, ale že by to bylo zrovna záživné pokoukání… mno, každý máme jiný vkus… ;-)

                  0 0
            • Flegmatik  

              V neděli noviny nevychází, zkus si je koupit zítra :-) V pátečních (DNES) velké rozebírání bylo, různé scénáře co by kdyby apod…

              0 0
              • Blade  

                No noviny sice v neděli nevychází, ale ani na netu nic nebylo, jen cosi o Haškových narozeninách a že Škrtel je mešuge, jinak nic:)

                0 0
          • Kubiczech  

            Kdyby Vašek Tittlebachů uvedl reportáž o „bronzové placce Říhy v závodě skikrosařů na bmx kolech“, tak bys byl první, kdo by prskal. (:

            0 0
      • Radek Broz  

        Akorát škoda, že jel v podstatě náhodou, kvůli zranění Horákový. Svaz se totiž rozhodl během sezóny změnit pravidla, ubrat 4X/DH jedno místo a naházet tam juniorský krosaře, který jsou bez šance. Přitom poslat tam fourcrossařů 5, maj všichni dost vellkou šanci na první osmičku.

        0 0
        • Flegmatik  

          Teď mohou (i my) být rádi, že ho tam nakonec vůbec poslali.

          0 0
        • karliner  

          No, neřekl bych, že zrovna 4X je tak populární a konkurenční disciplína, která by zajímala někoho jiného, než okruh známých a rodičů závodníků :-)))

           
          0 0
          • JSt  

            presne tohle si myslim. jestli chcem vychovat dobry xc rajdry, nabirani zkusenosti ve svete je imho soucast cesty k uspechu. urcite bych nevycital vyslani junioru.

            0 0
            • Radek Broz  

              Tim chceš říct, že někoho zajímá xc? :D BTW: třeba rychrobruslení zajímá v čr tak pod 5 lidí, ale přestu to blbku všude tlačej a chtěli by jí postavit stadion.

              0 0
              • JSt  

                rict jsem tim chtel rict, to co jsem rekl. nicmene je pravda, ze 4× se nemuze popularitou k xc ani prirovnat. s tim nenadelas nic ;-).

                0 0
                • Radek Broz  

                  Namlouvej si co chceš, ale opět to sledujou jen lidi, co to jezděj. Uznej, že objektivně tenhle sport na koukání moc zajímavej neni, protože se ani nedá pořádně natočit. A o tom, jak konkurenční je 4X díky základně bikrosařů by se dalo taky polemizovat;)

                  0 0
                  • JSt  

                    naopak bych rekl, ze ty si neco namlouvas ;-). myslis, ze kdybys usporadal lokalni 4× zavod, tak se ti tam sejde dohromady ve vsech kategoriich 400 ucastniku? v xc se to stava ;-).

                    0 0
                    • mr.antik  

                      kdyby se stavěly závodní XC tratě jako na svěťáku, aby to nemohli jezdit lyžaři a silničáři tak by jich taky tolik nebylo.

                      0 0
                      • kajis  

                        To ale musíš taky zvážit, kolik by přežilo místních 4X/DH po jednom závodě na trati na úrovni svěťáku.

                        0 0
                  • karliner  

                    no, to bych neřekl, základna fans je x-násobně širší třeba jen díky tomu, že se každý týden sejde někde v Česku x tisíc hobby závodníků na XC nebo maratonech a část z nich se zajímá i o závody profíků, kdežto 4X a DH je záležitostí víceméně puberťáků a hobíka nad 30 v těchto disciplínách abys hledal lupou (podle mě jich je stejně jako rychlobruslařů ;-))

                    0 0
                  • rarášek1  

                    Natočit by se to dalo. Stejně jako cyklokros. I diváky by to mělo. Najednou by byla i reklama a i peníze. Bohužel XC se jezdí v létě a to se čutá. A uznej sám, že fotbal se točí líp. A golf už vůbec nejlíp :-)  Možná je to ale dobře, protože perly moderátora na ČT4 v reportáži z MČR ve Varech potom vyvolávají jen trapné rozpaky-" Závodník má potíže s převodovkou…"

                    PS: čínsky se řekne fotbalista  an. Mizerný fotbalista je Spar an

                    0 0
    • spešl  

      Jinak fakt bych Terku tak tvrdě nekritizoval, je to mladá holka a myslím, že zase nejezdí na svůj věk tak špatně… Měl jsem možnost se s ní potkat i osobně a přišla mi celkem v pohodě. Kdo to měl v mládí všechno úplně ok? Někdy se prostě daří a jindy méně… Navíc v tomhle věku ustát tlak medií, fanoušků apod. je asi fakt těžký, takže já ji fandím. Pokud se nezkazí, tak myslím, že ještě dobrý výsledky zajede, uvidíme… ;-) Narozdíl od našich „borkyň“ typu Benešová, Vaidišová apod., které hlavně musí dobře vypadat a výsledky jsou podřadné :-(

      0 0
      • lidumil  

        Be.....  Vaidi… kdo??? Co to je za jména? To jsem snad v životě neslyšel :-(

        0 0
      • Kubiczech  

        Když tu tak zasvěceně hovoříš o podřadných výsledcích, tak bych rád optal, jestli ty máš za sebou něco mimořádného? I kdyby Vaidišová už do smrti nic nevyhrála, tak bych si nedovolil říci, že poměrně dlouhodobé setrvání v top 10 WTA je podřadný výsledek.

        0 0
        • spešl  

          Ne, nemám za sebou nic mimořádného a ano, máš pravdu, že jeden čas podávala dobré výsledky a byla v top ten. Jenže na to, jak měla nastartovanou kariéru a jak je mladá, tak ji totálně zahodila… a o Benešové snad ani nebudu mluvit, to je jen nafoukaná dámička bez výsledků…

          Tereza se alespoň snaží vrátit, ale tenistky? Ty na to kašlou, je jim to evidentně fuk. Nevím, jestli ses díval na nějaké zápasy za poslední rok, dva, já ano (moje žena na to kouká) a nějak jsem si nevšimnul, že by to byly bojovnice… To třeba Štěpánek a Berdych i přes zranění bojují a to je mi sympatické, narozdíl od dam, že?! Mám radši sportovce, kteří dřou a bojují i když se jim nedaří, než ty vyhaslé nafoukané rádobyhvězdy… to je vše co jsem k tomu chtěl říci a nijak jsem nechtěl nikoho urazit, howg… ;-)

          0 0
          • Kubiczech  

            Promiň, mě to jen přišlo jako takový ten typický hospodský výkřik českého fanouška. Souhlasím, že výsledky Vaidišové nejsou nic moc (buďmě upřímní, spíš nic), ale rozhodně bych nedával na sloupce MF Dnes, které ji po každé její prohře rozcupují tak, jako ty. Nemyslím se, že se nesnaží vrátit zpět a i když se jí to nepovede, tak si zaslouží krapet uznání.

            0 0
          • mr.antik  

            Tak primárně sportovec je jen člověk a je mi sympatičtější, když je třeba na vrcholu nebo po zranění a řekne, že na to kašle, že se bude věnovat rodině a dětem.

            0 0
      • karliner  

        neexistuje snad více konkurenční sport, než je tenis (a platí to i o ženském tenisu)

        s ženskou cyklistikou, kde se konkurence limitně blíží nule se to vůbec nedá srovnávat…

        0 0
        • Volf  

          Ono se prostě může stát i to, že Huříková prostě zapadne jako spousta jinejch sportovců co nezvládli přechod do dospělé kategorie. A u holek to může být ještě složitější než u kluků. Ono je také otázkou kam to třeba dotáhne Křižák, protože dost odborníků se shoduje na tom, že je ve svých letech přetěžovaný. Aby nedopadl jako Rosický, protože tam to bude také hodně o tom, že na něj od mládí nakládali více než bylo záhodno. Možná máme i geneticky zakódováno, že nám chybí takový ten tah za úspěchem. Nejsme národ bojovníků a možná také moc přemýšlíme. Juá osobně si myslím, že Terka Huříková bude prostě někde na ve druhé desítce, což je dost solidní, ale na nějaké extra výsledky asi nemá.

          0 0
          • karliner  

            Křižáka podle mne ubije něco jiného, a to jeho případné setrvání v týmu, protože italský tým s italským sponzorem, kde jsou tři lepší (nebo populárnější) Italové není dobrá vyhlídka do budoucnosti :-(

            0 0
            • Volf  

              To se taky klidně může stát. Je fakt, že by ho byla škoda. No uvidíme časem.

              0 0
        • spešl  

          Já bych to tak kategoricky neviděl… Od té doby, co nejezdí Gunn Rita, tak bych řekl, že počet adeptek na bednu, potažmo přední místa je hodně. A v tenise jich není víc, tam se myslím také jedná o úzkou skupinku nejlepších, které jsou schopné vyhrávat turnaje… Jde mi spíše o princip, viz. výše… ;-)

          0 0
          • karliner  

            Tak to v tom případě vidíš špatně.

            Zrovna teď probíhá US Open, jeden ze 4 největších turnajů světa a světovou jedničku profi žebříčku vyřadila Češka, která je asi 70. a podobné situace se stávají poměrně často. Když pominu, že největší světové závody ani 70 cyklistek nejezdí, tak naprosto není možné, aby se něco podobného stalo, špičku tvoří cca deset holek a ostatní jsou bez šance. A v českém měřítku je to ještě markantnější, Sáblíkovou jeden rok posadí na kolo v rámci letní přípravy na jiný sport (i když podobný) a rázem je v absolutní české špičce (snad byla i mistryně ČR, nevím). Také mám kamarádku, kterou jsme vloni vzali na kolo a začala ji to bavit (do té doby tak max fitko, jinak žádný sport) a už se ve své kategorii (Ž 30–39) dostala při MTB maratonu na bednu… Kdyby analogicky postupovala v tenise, tak by za stejnou dobu „treninku“ neuhrála na turnaji míček ani proti 60ti letý bábě, to ti garantuju.

            Co se týče konkurenčního prostředí, je tenis s cyklistikou (v ženském podání) naprosto, ale naprosto nesrovnatelný, to je prostě fakt, i když se ti to nelíbí :-)

            0 0
            • McBlacky  

              je to tak. v cyklistice v čr se v babách lze v hobby prosadit po sezoně tréninku. Po dvou třech už i v elite.

              tím nechci snižovat snahu cyklistek, protože pro ně je to mnohonásobně tvrdší sport než pro nás.

              0 0
              • karliner  

                S tím souhlasím, někde jsem četl, že ženský musí makat 3× tolik, aby dosáhli podobných výsledků jako chlapi.

                0 0
                • McBlacky  

                  a pak je tady hranice za kterou se nedostanou ani kdyby se snažili sebevíc, bohužel ta hranice je výkonostně na úrovni lepších hobíků v mužích…

                  0 0
    • karliner  

      Tak Tereza má rýmu a posunuté žebro (asi) a neodjela na MS. Sakra, ta holka má fakt smůlu.

      0 0
    • Pedro RB  

      Další nepříjemnosti pro Terku a potažmo celé české závodní MTB:

      http://www.sport.cz/…angazma.html

      0 0
      • jIrI___  

        A jsou bez práce :-))

        0 0
        • Pedro RB  

          hlavně Spěšňák to s tím loňským přestupem nevychytal.. I když pro letošek ho to celkem nakoplo.

          0 0
      • prvniodkonce  

        To bude spořka rvát prachy zas jen do fotbalu :/

        0 0
        • mr.antik  

          Ne. Je to tim, že jsem si založil účet u konkurenční ban­ky…

          0 0
        • Krys  

          A to sa vyplatí. :)

          0 0
        • karliner  

          A do Kola pro život.

          Sponzoring MTB týmu v takové míře a v našich podmínkách takřka nulové prezentace v masmédiích a takřka nulového zájmu fanoušků je ukrutný nesmysl a popravdě by mne zajímaly důvody, proč to dělala spořka tak dlouho ;-)

          0 0
          • prvniodkonce  

            Nj, s médii se nic nenadělá, medaile na ms znamená sloupek v rohu. Cyklistika je českou veřejností neoceněný sport. Je to zakopanej čokl.

            0 0
          • Honza729  

            :-)))proc asi…jestli se vyznas v podvojnem ucetnictvi, tak zrejme tusis, ze vyvest penize z eserocka ci akciovky neni zrovna ízy. Tak se vymyslel sponzoring.

            A vic uz k tomu nenapisu ani carku ;-)

            0 0
            • camlost  

              ale jo, napis. kolik desitek nebo dokonce set tisic jsi letos venoval na sponzorstvi? (kdyz je to tak jednoduchy a samozrejmy zpusob jak ziskat prijem bez zdaneni)

              0 0
              • Honza729  

                ?????

                0 0
              • pepek  

                To byl jen zcela nevinný pokus, jak trochu pošpinit konkurenční firmu z oboru.

                0 0
                • Honza729  

                  Ale vubec ne…mluvim obecne, ale vubec bych se nedivil kdyby i tady byla nejaka mala domu…tech figlu je na to dost. Fakt si vsichni myslite, ze treba na rallye nejakou firmu vytrhne mit na aute deseticentimetrovou samolepku a platit za ni v radech desitek ci stovek tisicu ? Nebo plnit nezistne v naturaliich ? Proboha lidi…myslete a nebudte naivni. Ze se o necem nemluvi neznamena, ze to tak neni :-))

                  0 0
                  • pepek  

                    Ale to je všechno přece všeobecně známo,že? Jen ta náhodná okolnost ČS vs ČSOB, víc nic…

                    0 0
                    • Honza729  

                      V tom souvislost nehledej…jestli ma Terezka na triku ČS nebo CSOB nebo KB nebo PPF, FIO, mBank, apod je uplne jedno. Mluvime o principu, ne o konkretnim napisu.

                      0 0
            • karliner  

              Proto jsem tam šoupnul toho smajlíka…

              0 0
      • Volf  

        Ve Velu to je napsáno naprosto jasně. Nebyly výsledky nejsou peníze a tečka. Dále se pak chce spořka věnovat sponzoringu mládežnických kategorií a to si myslím je velmi chválihodné. No a s výsledky, které vozili se spořce divím, že to tak dlouho vůbec dělala.

        0 0
        • karliner  

          Mno, jsem zvědav na TH, jak se popasuje (v případě získání angažmá v zahraničním týmu) s faktem, že se musí tvrdě trénovat, na důležitých závodech dojíždět až do cíle a na co nejlepším umístění a nevzdávat kvůli tom, že to cestou „drncá“. Můj názor je, že konec MTB spořky = konec kariéry Terezy.

          0 0
          • Radek Broz  

            „na důležitých závodech dojíždět až do cíle a na co nejlepším umístění a nevzdávat kvůli tom, že to cestou „drncá““ Tak s tímhle naprosto souhlasím;)

            0 0
          • mr.antik  

            Jojo, trend těžkých a technických XC tratí se mi líbí, i když je to pro závodníky a závodnice těžký, ale aspoň se na to dá koukat

            0 0
            • McBlacky  

              použitelný max pro kategorii elite. při dnešních ultra lehkých komponentech by hobíci neměli šanci ufinancovat zničený materiál.

              Už obtížnost některých XC ČP je na hraně pro XC bajky.

              0 0
              • mr.antik  

                Nojo, to je problém každýho soudruha, jestli si koupí 0,95kg karbonový rám nebo o polovinu těžší hliník

                0 0
              • Radek Broz  

                Jejich problém – tratě se nemaj dělat podle kol, ale naopak. Neměly by to bejt silniční závody na trošku širších gumách.

                0 0
              • Jenda  

                no jsme zase u toho – jestli teda ty ultralehky komponenty nejsou uplne k prdu – vlastne krome sponzorovanyho jezdce si to nikdo na bikovy jezdeni (ne polnacky kolem hradce) nemuze dovolit, na maratonsky zavody je to nepouzitelny i pro ty sponzorovany. Jak rika Radek – kola by se mela stavet dle trati a ne opacne. Uz jinde jsme se bavili treba o tom ze takova teleskopicka sedlovka by na spoustu XC trati mohla byt prinos protoze by technicky sjezdy sjeli treba jen o malo rychleji ale s daleko mensim rizikem a daleko mensi namahou.

                0 0
                • mr.antik  

                  Spíš cesta k businessu kol který se prodávaj pod nálepkou AM. Podívej se tady, kdo si staví závoďáka, tak si k tomu musí koupit ještě kolo na „normální“ ježdění.

                  0 0
                  • Jenda  

                    no nejlepsi je ze vlastne dnesni „zavodaky“ jsou pouzitelny jenom na uzce specializovany trate, pokud by treba MTB maratony vedly opravdu v terenu tak by clovek na trailbiku musel byt skoro vzdy rychlejsi nez na XC stroji. Si vzdycky vzpomenu jak jel letos Trunda Ironbike a rikal ze kazdej den vycesal aspon 1 drat a ze by to chtelo zdvihy tak 150/150 a rozhodne by nijak neztracel. Jenze kdyz se v cechach treba Malevil bere jako uz celkem hodne tereni maraton tak je to tezky:-(

                    0 0
                    • jonti  

                      Neni to tak, to kolo je v pohode pouzitelne i na bezne jezdeni. Myslim kolo typu merida 96 v karbonu a normalni plaste.

                      Problem ale nastava, ze kdyz nekdo, treba ja, ma na zavody o dost drazsi kolo nez si muze dovolit servisovat a rozbijet. Proto je schodnejsi cestou mit jedno super vymazlene kolo na zavody jedno kolo na bezne jezdeni, kde se nemusim bat, ze kdyz odrazim prehazku bude me to stat 2200Kc.

                      Na obou kolech je sance ze pri agresivni jizde neco znicim stejna, ale naklady na opravu jsou u zavodaku i 3× vyssi.

                      0 0
                      • kafac  

                        O to prave jde, jestli tech 40gramu usetrenejch na prehazce je adekvatni te cene a trvanlivosti..

                        0 0
              • jonti  

                Ted nerozumim. To ze 90% zavodniku trenuje jen na silnici a v terenu jsou v prdeli je fakt, ale vubec to neni problem.

                Spis bych odsuzoval debilni trate typu rozbite pole, kde pomuze pouze full a ani ten moc ne.

                Co se tyka kola, podle me v pohode zajedes i s kolem jako mas, tj lehke HT, XT-XTR, kola 1350g, celkem pod 10kg a nic moc neznicis. I kdyz lehky full bych taky bral :)

                Nevim ale proc Terezu Hurikovou spousta lidi bere jako ze neumi na technickych tratich. Co jsem s ni jel dva zavody, tak prave ve sjezdech davala vetsinu muzu a opravdu ji to jelo.

                0 0
                • Jenda  

                  to je prave problem pod tim co si kdo predstavuje pod trati pro biky – kdyz se kouknes na okruh v cesky kamenici nebo ve varech (oboji znam teda jen z fotek) tak tam te uz v nekterych pasazich vlastnosti klasickyho XC kola limitujou pomerne dost a to nemluvim o tratich svetovyho poharu co jsou v Kanade nebo co bylo ted v australii. Tam je to na XC uz proste za hranou pokud si nemuzes dovolit pulku veci po zavode z preventivnich duvodu vymenit. Kdyz pak vezmes etapaky jako transrockies tak tam uz to je pry spis na AM bika. Myslim ze i nektery etapaky na cesko-polskym pomezi pro lehky XC kola moc nejsou (obzvlast kdyz trasu dela vena hornych:-)

                  Bohuzel z bikovejch maratonu je tech terenich opravdu malo – v cechach co vim tak sudety kdyby tam nebylo to prvni 30km kolecko a Drasal (mrzi me ze jsem ani jedno jeste nejel), Most ale tam je z tech 65 km asi 15 po uplny placce pro trekovy kola (ten zbytek zase stoji za to:-), Celkem technictejsi mi prisla Upice, nevim jak je na tom ted. Na to kolik se toho v cechach jezdi tak je to dost bida. Jo jeste ten poloorinetak co se jezdi v Beskydech – na meno si nevzpomenu bo jsem to taky nejel:-)

                  0 0
                  • ZbynekN  

                    Poloorienťák v Beskydech bude asi Kopřivnický drtič

                    0 0
                    • Jenda  

                      ne ne myslim tu taskarici jak se tam loni jelo mistrovstvi MXC a opet bylo na spici dost lidi co bloudilo – ten zavod je mizernym znacenim proslulej :-)

                      0 0
                    • Bulda  

                      beskydtour :))

                      0 0
                  • marios  

                    Drásal mi až tak moc teréní (procentuálně) nepřijde, pravda jsou tam asi 3 hezký technický sjezdy, jinak je tam hodně asfaltu a šotoliny. JInak třeba třeba letošní Král Šumavy mi přišel dost terénní, dobře jsem si zaklouzal, asfaltu minimálně.

                    0 0
                    • McBlacky  

                      jenže třeba Král je vyloženě na HT, jen ve dvou sjezdech bys na fullu byl rychlejší. To že bývá mokro full nevyřeší, tam je třeba nasadit hrubý plášť.

                      0 0
                      • marios  

                        To by taky byla pěkná blbost, řešit mokro fullem, naopak, spousta lidí bere za mokra HT tam, kde by na suchu jeli fulla. Viz rozhovor se Škarnym na MTBS. Mě se prostě jen zdálo, že Král se jede víc v terénu než Drásal(moc asfaltu-od toho máme silničky), ale oba jsou krásné závody.

                        0 0
                  • JSt  

                    omezuje te jen tvy umeni, bezny desetikilovy kolo urcite ne ;-)

                    0 0
                    • Obi-wan  

                      Obi-wan

                      0 0
                    • McBlacky  

                      myslet si to můžeš, ale nemáš pravdu.

                      0 0
                      • JSt  

                        trat je pro vsecky stejna, kola maji vsici de facto stejny. proto nevidim, ze by te mel bajk omezovat. nekdo umi lip, tak sjede rychleji, nekdo hur, tak pomaleji, nekdo je nesika, tak si to snese :-). je to o umeni.

                        a rikat, ze je neco pro xc kolo na hrane… na blbej 10cm pangejt muzes vyskocit ciste nebo taky na nem rozklopit raf a nebude to tim, ze by vyjet na chodnik bylo za hranou pro xc kolo ;-).

                        0 0
                        • McBlacky  

                          já měl spíš na mysli lidí co na kole umí jezdit.

                          tam pak při srovnatelný technice ti jezdec na fullu v techničtějším sjezdu ukáže záda ať chceš nebo ne.

                          0 0
                          • JSt  

                            ano. ve spurtu zas nejspis na pevnakovi ujedes srovnatelne fyzicky zdatnymu fullistovi. vsecko ma svy silnejsi a slabsi stranky a vysledek v zavode stejne zavisi na jezdci ;-).

                            je to videt i v zavodech, ze nekdy vyhraje full jindy pevnak ;-).

                            0 0
                • ememem  

                  To ze 90% zavodniku trenuje jen na silnici a v terenu jsou v prdeli je fakt – no s takymito tvrdeniami bych bol optrany, tiez som s myslel aky som technicky resp. z kopca dobry kedze na maratonoch a aj mimo nich som s prstom v nose predbieham drvivu vacsinu naokolo. potom som sa tohto roku raz volako omylom ocitol na trocha technickejsom xc okruhu a pri porovnani s prvymi 20-timi som bol dost prekvapeny ze aj z kopca su fest dobri. (na okruhu to ide kedze mi dali nejake to kolecko, na maratonoch su pri prvom zjazde davno fuc…) nie ze by ma nejako predbiehali (samozrejme som ich pustal kedze im islo o body a mne o nic) ale kebych ich chcel predbenhut tak nemam najmensu sancu.(zas keby sme „natvrdo“ pretekali tak by ma dolu kopcopm tiez asi nepredbehli) skratka som dospel k zaveru ze klise „chrti su rychli ale nevedia jazdit z kopca“ je blbost, vedia a dost dobre.

                  0 0
                  • mr.antik  

                    Určitě, ve sjezdu se dost pozná rozdíl mezi opravdovými profíky. Na svěťáku se pak pozná ještě víc rozdíl mezi lepšími profíky a horšími profíky. Čili je to správně, protože o tom rozdílu přece závodění je – jestli to někdo bezhlavě pustí a riskuje nebo má naopak výbornou techniku nebo to seběhne a předjede všechny ve výjezdu…

                    0 0
                  • McBlacky  

                    to já neříkám. Prvních 20–30 závodníků na závodech jezdí opravdu hranu z kopce, ale právě tam je limituje kolo. Vím to právě proto, že stejné tratě pak jedu na švihu na 120/120 a jsem v daleko větší pohodě mnohem rychlejší, než když to jedu na 80/0 v závodě.

                    0 0
                    • JSt  

                      tak jezdi zavody na 120/120 kole, at nemas pocit, ze te kolo omezuje. ale ve finale budes pomalejsi :-P.

                      0 0
                      • McBlacky  

                        a pro magory jako já se vynalézají epicy a podobný stroje.

                        prostě neco co jede všude. Ne jen nahoru nebo jen dolů.

                        navíc full má největší přínos na rovinkách:)

                        0 0
                        • JSt  

                          epic apod. je pro lidi, co chcou jen jedno mtb. jinak si myslim, ze vetsi radost udela sviznejsi pevnak a turistictejsi full. ;-)

                          0 0
                    • ememem  

                      ved to ani nebola reakci ana teba ale na jontiho.

                      0 0
          • kloubik  

            Přesně tohle jsem si říkal taky. Podle mě výsledky téhle sezony vypadaly tak jak vypadaly i díky způsobu tréninku jaký provozovala. Sama s přítelem na 3 měsíce v USA, kde prý trénovala – jenže nikdo neví jak ani co. A pochybuju že tak tvrdě jako bude muset pod týmovým vedením a dohledem.

            Pokud ale přistoupí na tvrdou práci, třeba se s tím ještě něco dá udělat…

            0 0
            • Kubiczech  

              "… i díky způsobu tréninku jaký provozovala. "

              To si myslíš nebo ti to někdo povídal? Pokud si na vlastní oči neviděl, jak to měsíce fláká, tak to beru jako typický výkřik zpoza škopku. To se mi strašně líbí.

              0 0
              • Honza729  

                Hele ale o fotbale v hospode mluvis, ne ?

                0 0
                • Kubiczech  

                  Fotbalu dvakrát nerozumím, takže raši držím jazyk za zuby. Ani ke sportům, kterým rozumím nejsem nějak kritický, ale je fakt, že něco občas asi utrousí každý. Asi je to holt český národní sport tohle láteření od půllitru. Tady mi to přišlo trošku nespravedlivý, tak jsem se zeptal, jak to doopravdy je.

                  0 0
                  • Honza729  

                    :-)) ale houby…cesky narodni sport…to jsou jen takovy kecy. O cem si myslis ze se mluvi v hospodach v Irsku, Anglii, Nemecku ? No o jaderny fyzice to neni…samozrejme o rugby resp. fotbale. Vsude je to stejny…

                    0 0
                    • Biker jak Pes  

                      Asi je to holt český národní sport tohle láteření od půllitru.

                      Nepochopil … :-)

                      0 0
      • jIrI___  

        No jsem zvědavý, jestli se to nějak projeví na výsledcích…

        0 0
        • abro666  

          konečně pojede na pořadným kole a ne na tom českym střepu:-)

          0 0
      • kloubik  

        Na tohle jsem teda zvědavý…titulek o přestupu do španělského týmu vypadal slibně, ale když to čtu, vidím hlavní zádrhel v tom, že nebude žít ve Španělsku ale doma.

        Podle mě by bylo lepší, kdyby trénovala pod dohledem týmu. Samostatný trénování s přítelem masérem v Americe se tenhle rok moc neosvědčilo.

        Plus nechápu, když tvrdí, že se chce naučit co nejrychleji jazyk, že tam nechce žít…v Čechách pochybuju že jí to půjde, a nebo se prostě pak nebude moct posunout nad určitou úroven (vlastní zkušenost).

        Navíc bude v týmu jednička. Podle mě by nebylo od věci jít do týmu, kde budou zkušenější jezdci, od kterých se může mnoho naučit a měla by se na koho dotahovat ⇒ motivace.

        Ale i tak jí samozřejmě přeju, aby se jí dařilo.

        0 0
        • jonti  

          Souhlas ve vsem, z maleho tymu kde bude jednicka a ma dobrou podporu muze tezit nekdo zkuseny, treba jako Katerina Nash. Ale TH podle me zkusenosti jeste nema a ziskat by je mohla spis v lepsim tymu kde by jezdilo vic lidi ze svetove spicky a kde by byla dvojkou.

          0 0
          • Pijer  

            A taky evidentně nezvládá jezdit pod tlakem toho, že musí něco zajet (viz. repre) a tady jako jednička by přece jenom měla něco zajíždět.

            0 0
    • jIrI___  

      „Velké novoroční překvapení připravila Tereza Huříková! Česká bikerka bude závodit v novém týmu Central Haibike ProTeam po boku olympijské vítězky Sabine Spitz.“ (citace z mtbs.cz).

      Tak co vy na to? Pomůže jí to k lepším výsledkům?

      0 0
      • Frostty  

        :D o tom žádná

        0 0
      • Smazaný účet  

        to ji kvůli výsledkům vyhodily z treku? :)

        0 0
      • Vilém  

        Zda se mi to, nebo se nejak zakulatila?

        0 0
      • Blade  

        Co to je za matrónu?! Kde je naše Terezka? :D

        0 0
        • Frostty  

          Krev a mlíko, co se ti nezdá :D:D?

          0 0
        • kámen úrazu1  

          Už jí není 17, dostala se z předělu děcka v babu. A fotka v předklonu dost zkresluje. Vás kdyby fotili téměř zespodu, tak by taky velikost na fotce neodpovídala reálu. :-)

          0 0
          • Mikikuba  

            Řeší aby zvládla 20–25h tréninku / týden…To asi není moc dobrý a pak je jasný proč jí to nejezdí…

            0 0
            • McBlacky  

              na xc podle mě naprosto dostatečná hodinová dotace.

              25hodin týdně tréninku je 1300hodin ročně.

              Hodně od oka – když by se počítal trénink na silnici, kde u ženy její výkonnosti není problém předpokládat průměrnou rychlost 24km/h, dostaneme se na 31200km za rok. A to si myslím je velmi slušné na světovou ženskou elitu.

              0 0
              • Pebe  

                jenom trocha statistiky ode mne, já pouze na silničním kole, ať je to teda silnice, najel 10481km za 402hodin, což vychází na průměr lehoučce přes 26km/h, nastoupal jsem přes 75km, takže úplná rovina to taky není. Jsou v tom samozřejmě i závody.

                Píšu to proto, že si jsem dost jistej, že by mě Terka zařízla s prstem v nose, o tom si nedělám iluze.

                Bych jí klidně i přidal tu prěrku, tedy i ten nájezd ;-) Ale je fakt, že asi nebude všechny hodiny trávit na silničce, ale bavíme se čistě hypoteticky ;-)

                0 0
                • McBlacky  

                  to je otázka jestli zařízla nebo ne. Podle mě do kopce ani náhodou a na rovince to je u holek otázka kdo ji potahá.

                  0 0
                  • alinceb  

                    Já si myslim, že to je skoro jasný. Sice je to holka, ale holka, která nedělá nic jiného, než že točí nohama na světové úrovni. Amatérský závodník, který chodí normálně do práce, se jí IMHO nemůže vyrovnat…ani do kopce…:)

                    0 0
                    • Volf  

                      Chybí ji na triku duha. Byla přece také mistryní světa ne ?

                      0 0
                      • McBlacky  

                        to se snad smí jen v následujícím roce ne?

                        0 0
                        • Volf  

                          Aha. Já měl za to, že dříve to platilo pořád.

                          0 0
                        • Biker jak Pes  

                          Jj, je to doživotní, Lance taky vozí duhový rukáv. Ale ona byla juniorskou MS, tak aby se tohle nevztahovalo jenom, když závodí v oné kategorii.

                          0 0
                          • OLy  

                            já si mylsim že idkyž si byl juniorským mistrem světa tak mužeš i v elitě, šimůnek to myslim na rámu ma taky pruhy.. A ješte loni je tam Terka měla. podle mě to prostě nemá proto že by to vedle ty spitz nebo jak se píše vypadalo divně=D

                            0 0
                      • Chaingang  

                        duhovej proužek na rukávu může mít doživotně :) Ale asi ještě nemají hotovy všechny hadry.

                        0 0
                    • McBlacky  

                      mě nedá. A myslím, že Pebe je teď docela nabušenej, takže by neměl mít problém.

                      0 0
                      • alinceb  

                        Máš přímé srovnání z nějakého závodu nebo si jen věříš?:)

                        0 0
                        • Frostty  

                          Má správný ego, tak to má být.

                          0 0
                        • Pebe  

                          zrovna Blacky si v klidu může věřit, na toho bych si klidně vsadil ;-)

                          0 0
                        • McBlacky  

                          třeba KPŽ Karlštejn 2008. Dal jsem jí 20 míst. O to jsem dojížděl od Kosoře na povolený kazetě, a poslední tři pastorky nešlo jet – což na úseku Radotín-Chuchle docela vadilo.

                          Pokud nemám defekt, tak mě v ČR nezařízne žádná ženská.

                          0 0
                        • jIrI___  

                          Kdybys musel, tak bys ji určitě bez nějaké velké námahy zařízl i ty :-D

                          0 0
                    • MJ24  

                      já jsem jí například potkal na maratonku Petyša v Rožnově pod Radhoštěm. Po startu jela na špici docela z ostra, nohy měla opravdu pěkně namakané. Pak hned vlastně v prvním delším stoupání sem ji předjel a pak neviděl až do doby, kdy mě předjížděla ona a já zrovna opravoval defek v posledním větším sjezdu před cílem. Nakonec dojela se 14. se ztrátou 15 min a já 25. se ztrátou 23 min. Já najezdím ročně cca 5000 km jen na biku a objedu ta 5–10 menších závodů za rok. Takže si myslím, že slušně jezdící hobík má šanci ji pojet. V mém případě ale jen na nějaké 50sátce v XC a na silnici bych něměl šanci.

                      0 0
                      • JakeF  

                        Trošku bude rozdíl v tom, že ona jela ten závod jako trénink, ne jako závod :).

                        0 0
                        • MJ24  

                          jo to je mi jasné, já jen chtěl hodit moje porovnání. Určite z toho ale plyne, že slušný hobík ji dá. Protože kde kdo z hobíků nalítá 10 000 a víc. Já toho zas tak moc nenajezdím. Ono rozdíly mezi ženskou a chlapem jsou velké to je dané a s tím se nadá nic dělat. I přes to když vidím některé výsledky ženských například na Ironmannu tak nechápu

                          0 0
                        • karliner  

                          jak to víš?

                          0 0
                          • MJ24  

                            druhá žena na ni ztratila 23 min takže s nima nesoupeřila.Mám pocit že tehdá měla zrovna nějaké obdbí kdy vynechala nějaké větší závody a trénovala protože se ji nějak nedařilo ale možná se pletu už je to dlouho

                            0 0
                          • JakeF  

                            Stavila se tam s přítelem u nás u stánku kvůli nějakejm obchodům a přitom prohodili pár slov ;).

                            0 0
                            • karliner  

                              Tak tady je možná řešení jejích problémů s hlavou – když „nezávodí“ je vyklidněná a solidně jí to jede, kdežto když závodí, tak jsou furt nějaký trable, drncá, spadne atd. a výsledky nedůstojné.

                              0 0
                              • Blade  

                                Já nechci holky které skončili na tom závodě za Terezou nějak podceňovat, ale SP jezdí jiná liga, takže těch 23 minut náskoku bych opravdu nepřeceňoval. Ale jinak s tím drncáním apod. souhlasím

                                0 0
                                • McBlacky  

                                  určitě to nebyl nikdo z české špičky. nechci teď dohledávat výsledky, ale české Elitě by tolik nedala ani náhodou

                                  0 0
                                  • Blade  

                                    Zdaleka to nebyla česká špička, právě proto říkám, že tady Tereza absolutně neměla konkurenci.

                                    Karliner napsal: „když „nezávodí“ je vyklidněná a solidně jí to jede.“

                                    A já tím chtěl říct, že kdyby podobně „vyklidněná“ jela svěťák, tak si ani neškrtne, ale tady to zdánlivě podle toho náskoku mohlo vypadat, že jí to jelo.

                                    0 0
                  • Pebe  

                    jsem chěl spíš upozornit, že těch jejích 25hod/týden je docela už velká nálož a ne s ní porovnávat, to by mě nenapadlo…

                    0 0
                    • Volf  

                      Taky se mě to zdá dost. Jde o to, co do toho všechno počítá.

                      0 0
                      • McBlacky  

                        mělo by se počítat trénink včetně kompenzací ale bez regeneračních aktivit.

                        V závodním období, kdy se každý víkend jede 1 – 2 závody. Což při specializaci na XC je řekněme 3hodinu dohromady je 25 hodin docela likvidace. Vezmu v úvahu 2 hodiny pondělní kompenzace a zbyde mi 20 hodin na 5 dní. Navíc pátek opět max 2 hodiny…

                        Takže bych řekl, že 25 jezdí v přípravce, kdy převažuje ZDV. V sezoně už se ZDV nejezdí více jak jednou týdně, pak ty hodiny už nenaskakují

                        0 0
                        • Volf  

                          no uvidíme jak se jí povede. Stejně si myslím, že dělá chybu, že se vyhýbá cyklokrosu. Myslím si, že by jí hodně pomohl s technikou a s jízdou ve skupině.

                          0 0
                          • JSt  

                            bez toho, aniz bys skupinu uvisel, se v ni jezdit nenaucis ;-)

                            0 0
                            • Volf  

                              To máš sice pravdu, ale jí by to prospělo hodně.

                              0 0
                          • McBlacky  

                            zase to naruší trénink základu protože vysoká intenzita tě chtě nechtě na 1–2 dny vyřadí z řádného tréninku.

                            0 0
                            • Volf  

                              To asi jo. A určitě tomu rozumíš víc než já, ale já si zase říkám, že by to prospělo její hlavě, protože si myslím, že tam má největší slabinu. A díky cyklokrosu by se třeba přestala bát.

                              0 0
                    • Mikikuba  

                      Ona taky nepíše že to jezdí každý týden za rok.Píše se o tréninku…A to musí dávat s prstem v nose.To jak to počítáte 52 týdnů za rok je hodně mimo mísu…Pardon…3/4tré­ninku MTB je silnice a ona zcela jasně nedá podle těch hodin ani 25tis za rok a to je prostě na světovou špičku málo.Proto je kde je…

                      0 0
                      • JSt  

                        podle me jsi deformovana svou disciplinou :-)). 25k za rok je imho na xc zavodnika kua moc ;-).

                        0 0
                      • Chaingang  

                        no,taky bych řekl,že 25000 není rozhodně málo…mám dokonce pocit,že Kulhecovi stačí 24000 na světovou elitu v chlapech.Ono taky záleží hlavně na kvalitě.Je rozdíl mezi tím jestli někdo najíždí kilometry nebo opravdu trenuje.

                        0 0
                      • Beeda  

                        25kkm ani nahodou, to najedou leda tak muzsky…jsou to biky, ne silnice…

                        dokonce nejde rict 25hx52tydnu

                        0 0
                        • McBlacky  

                          taky to píšu, že hodně od oka. Na biku toho mimo závody moc neodjede.

                          0 0
                • karliner  

                  Ze špehování v cizích deničcích vím, že existuje ještě minimálně jedna kočka, co tě zařízne skoro v každém sportu ;-)

                  0 0
              • Darkson  

                podle mne máš pravdu, on i trenink na XC bude v jiných intenzitách a ne jen o najíždění objemů.

                Tereza mne překvapila loni nebo předloni, když jela nějaký etapák v Alpách a Báře Radový dala v každý etapě kolem 30 minut. to jsem nečekal

                0 0
          • pelhrimov  

            Tak toto byla poslední kapka a mne teď už docela dost začíná zajímat Šutřík :):):)

            0 0
          • pelhrimov  

            Tak toto byla poslední kapka a mne teď už docela dost začíná zajímat Šutřík :):):) Terezku přenechám jiným :)

            0 0
          • Bomba+  

            :-))))) To je pravda…perspektiva je svině…ale dá se toho využít :)

            0 0
        • yoggi  

          zeny sa nemenia, len si dnes malo pil :))))

          0 0
        • mr.antik  

          Hmm, to se budeš muset dívat na kadetky…

          0 0
    • Babec  

      Taky pěkný fotky, ale loňský (2010) :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      tak myslím, že už by konečně měla pověsit kolo na hřebík a šup k plotně http://mtbs.cz/…ovstvi-sveta

      0 0
      • JSt  

        chudera se smota, rozlame a ty na ni takhle…

        0 0
        • nox159  

          jezdi nad svoje moznosti no…

          0 0
          • JakeF  

            Tohle je ale smutná pravda, stál jsem 2 metry od toho, když to nepochopitelně v Teplicích poslala k zemi, i když měla hodně velkej náskok a nemusela tu zatáčku projíždět na hraně. Podle toho, co řikala v cíli to ani nebylo její jediný seznámení se zemí. Ale holt chyba se stane a s trochou smůly to dopadá takhle, snad se dá brzy zase dohromady, letos jí to jezdilo slušně.

            0 0
            • McBlacky  

              občas jí to jezdilo slušně a občas tužka jako blázen. Evidentně hodně kolísavá forma. To může mít ale hodně příčin

              0 0
              • karliner  

                Já ti nevim, ale poslední slušné výsledky má někdy z let 2006–7 od té doby je to jedna velká bída a houpačka je snad jenom mezi průměrnými výsledky a vyloženými propadáky. O příčinách se dá spekulovat, ale to je asi tak všechno..

                0 0
                • McBlacky  

                  já si až tak nesleduji, mě nikdy neuchvátila, ale nějaký relativně solidní místo v SP jsem snad letos zaslechl -kolem 10ky.

                  důležitý je, že nám štafetu jede Katka, protože tam na rozdíl od xc žen máme na placku šanci

                  0 0
      • Kubiczech  

        Jako ozdoba je pořád fajn. (: A z praktického hlediska alespoň víme, že ty nové Magury MT8 nebrzdí. (:

        0 0
      • beeker  

        stejnak by tam prd zajela…

        0 0
      • karliner  

        Docela mne ta zpráva překvapila. Myslel jsem, že letošní sezónu ani nezačala.

        0 0
      • Splinter  

        no na to ze by 98% zdejsiho osazenstva ujela jednou nohou tak je strasne lehky se do ni strefovat, ze?

        Kazdej vime prd proc ji to jede/nejede…

        0 0
        • karliner  

          Tak úplně bych nesouhlasil, páč je reprezentantka, tudíž ti, co je cyklistika zajímá mají právo ji hodnotit, stejně jako třeba ty hodnotíš politiky, když udělají špatné rozhodnutí nebo pekaře, když upeče hnusnou housku i když asi víš prd, co je toho příčinou.

          0 0
          • skier  

            Jasně.Ty si vždy přivlastňuješ kritizovat všechno a všechny.A kdyby zajela výsledek,tak budeš psát,že byla nadopovaná.Takže i když máš někdy pravdu,tak se ale nedáš brát vážně.

            0 0
            • karliner  

              Tím jsi chtěl říct co, kromě osobního útoku?

              0 0
              • Blade  

                To není osobní útok, Skier prostě shrnul, jak se tady na fóru chováš a působíš na ostatní.

                0 0
              • skier  

                Umíš číst ne? Osobního útoku? ááá pánovi se nesmí pošramotit osobní ego.Méně kritiky a více sebekritiky.

                0 0
    • otas43  

      Terce se na úvod sezony celkem slušně daří a tady je mrtvo? :)

      0 0
      • Jenda  

        to vis tady uz byl kazdej chytrej pred dvema lety a to byla pohrbena. Exhumace se kazdej boji:-)

        Sam jsem prekvapenej jak ji to ted jde, ale zatim nepropadam prilisnymu optimismu bo na zacatku sezony se ji vetsinou darilo. Nicmene jen tak dal a preju ji aby se konecne dostala tam kam patri.

        Skoda ze body na olympiadu jsou zatim jen pro jednu, bude to zase neprijemnej souboj mezi ni a Katkou :-(

        0 0
      • Smazaný účet  

        hehe dobře, že jsi to připooměl :D

        no tak letos vynechala masérskou přípravu v usa tak třeba jí to pojede, snad ještě doladí ty haibajky aby zase neskončila v háji viz:

        V posledním kole, kdy se Tereza pohybovala na 2. místě a 1. Anniku Langvad před sebou měla 7 vteřin, už však řetěz nevydržel a 2km před cílem praskl…

        0 0
      • Jaroslávek  

        Na iděsu jsem nedávno četl: Tereza hlásí, jsem zpět. S tím mi nějak nekoresponduje výsledek z jižní Afriky.

        0 0
        • Jenda  

          tak u ni je problem ze v poslednich letech ty prvni zavody byly vzdy to nej co zajela. Otazka je jestli proto ze tak nacasovala trening nebo je tam neco spatne v hlave.

          Na jeji obranu nutno rict ze ve vedru byla vzdycky marna takze bych pockal na dalsi svetak jak to dopadne. Vidim u ni taky po tech padech problem v technice, chapu ze se boji. Ale jak jsem psal uz do jinejch vlaken – kdyz se boji proc neda teleskop kterej z toho kopce pomuze neuveritelne – pokud by diky nemu s prehledem jezdila technicky sekce a nepremejslela o chicken line tak si myslim ze se to vyplati.

          Jako pozitivni bych taky videl ze vubec dojela, jeste loni bych rekl ze by se na to vyprdla.

          0 0
        • McBlacky  

          Tak jsou závody který sedí víc nebo mín. Kromě Top špičky má každý svoje + a – závody. JAR je těžká, technická s minimem míst k předjetí, navíc vedro. To vše hraje proti TH.

          0 0
          • nox159  

            K MTB prece technika patri, kdo na to nema at zavodi na silnici ne? ;-)

            0 0
            • blaf  

              zato ty bys mel jezdit svetak ;)

              0 0
              • nox159  

                ja si to nemyslim, ale pokud ty mi tak veris tak me klidne muzes sponzorovat a ja zacnu trenovat ;-)

                btw: proc do toho pletes me, ja s ni nic spolecneho nemam…

                0 0
            • McBlacky  

              to já nevím jestli kilový carbon rámy a výplety lehce přes kilo jsou dělaný na metrový dropy na skoro placku a rock gardens jako na národních DH…

              to by se ve finále mohly jezdit XC okruhy tak, že nahoru to namotají lesem kolem DH tratí a dolů…

              argument, kdo na to nemá at jede chicken way mi nepřijde jako v pořádku. Za mokra to pak vypadá, že i špička jede ostrou cestu na hraně schopností a materiálu, nebo to nejede skoro nikdo, viz závěr JAR, kdy bylo už hnusně a jak píšou jezdci, nebylo to jetelný…

              Celý pole závodníků světáku je špička, to je fakt. Ne, že tam je deset bohů a zbytek neschopný silničáři, který bys ve svých snech oprasil

              0 0
              • mr.antik  

                mě ten okruh přišel takovej divnej – 90 procent hladkej singltrack, nějaký vracečky a pak pár brutálních úseků. Pak to dopadá tak, že holt berou takový komponenty jak píšeš…

                0 0
                • krokus  

                  Jsou někde k vidění fotky z trati?

                  0 0
                • Paja  

                  presne

                  0 0
                • MlokCZ  

                  Vidím to úplně stejně. Jsou to závody na bikách, tak tam má být terén. Ale ne tak, že to doplní pár hodně těžkých pasáží.

                  Klidně tam nemusí být takové extrémy, ale naopak má být terén větší část tratě.

                  0 0
                  • obda  

                    +1

                    0 0
                    • karliner  

                      V Novém Městě to samé nevadilo? Když už jsme u toho..

                      Prostě UCI nastavila trend, třeba proto, aby se záběry (ideálně i s nějakými humornými pády) dostávaly do hlavních zpravodajských relací, kde by se jinak o MTB nijak nezajímali.

                      0 0
                      • mr.antik  

                        Nový město nevim jak vypadaly úseky mimo ty umělý kameniště. Docela hezká byla trať tušim v Peci, mnohem přírodnější. Takhle se časem dočkáme MTB okruhu postaveného někde na náměstí.

                        Ale trend dobrej, ještě ty úseky trošku vyvážit aby tam bylo od všeho trošku. A ne tak okatě umělý.

                        0 0
                      • McBlacky  

                        Nové Město bylo cca třetina tratě hodně solidní technický singl s kořeny. Třetina široké šotolinové cesty a třetina zbytek (hlína, tráva). Nejtěžší technická sekce „RNR“ byla po rovině a lehčí než to v JAR a „gigantic drop“ nebyl drop jako v JAR ale extra prudký úsek. Další sekce jako tobogán, ACDC a expert climbs mohl projet i průměrný hobík

                        0 0
              • nox159  

                ale trat je pro vsechny stejna…

                osobne pokud by to bylo na me moc tak bych jezdil s teleskopem… 300g navic neni tolik to si myslim ze uznas i ty…

                nekdo to tam prasi na HTcku v pohode a nekdo ma na fulovi problem… – zrovna tady bych hledal rozdil hlavne v technice…

                0 0
                • McBlacky  

                  ty jsi ses tím teleskopem fakt zaseknul. To není post, kde bys o tom nepsal.

                  Jasně, že to pomůže, ale nespasí tě to. Váha je tady to menší co by je trápilo. Spolehlivost a ovládání je zatím horší. Měřeno kritériem pohárového závodu SP. Věř mi, že v tom stresu i jednoduchá páčka je problém. Zaseknutí, nevysunutí, pootočení sedla, zaháknutí bovdenu atd, to všechno jsou vážná rizika.

                  sám s teleskopem jezdím a je do dobrý na hodně prudký věci, nebo na dlouhý rozbitý sjezdy, ale v krátkým úseku, je to spíš pruda. Když do poslední chvíle drtíš řekněme 5–6/kg pak pár sekund technika a ještě než kolo sjede z posledního šutru už zase drtíš – v tomhle režimu fakt není prostor na nějaký čachry se sedlem. A to i za předpokladu, že se zasouvala i vysouvala automaticky. Pokud se musí přisedávat – rozhodí jim to na tu vteřinu/dvě posed i šlapání a to nemůže špička riskovat.

                  snad to chápeš, když sundáš ty teleskopický klapky z očí

                  0 0
                  • Jenda  

                    nene s teleskopem jsem se zasek ja:-) ale jak to popisujes to dava smysl, hlavne ta spolehlivost a to ze prositej clovek ma problem vubec radit natoz ovladat dalsi hejbrlatka

                    0 0
                  • mr.antik  

                    hlavně jedna věc je technika, kterou tu asi má spousta lidí a v klidu by to dala – druhá věc dát to v maximální rychlosti na šíleným kole, obutí, tlaku v gumách i tlumičích, v prachu/vodě a na pokraji křečí ve stehnech…

                    0 0
                    • McBlacky  

                      no jasně, na DH taky neproloží trať výšlapem 50výškových se sklonem 20st (i když zrovna v JAR je solidní rovinka na šlapání). Stejně tak není vhodný dávat na XC tratě DH sekce.

                      0 0
                      • mr.antik  

                        to zas myslim že ta úroveň byla hodna svěťáku, něco pro diváky, koneckonců i profici maj přece brzdy a pud sebezáchovy.

                        Spíš ten kontrast s tím zbytkem byl divnej.

                        0 0
                      • karliner  

                        Pokud je to divácky zájimavé – a asi je, když to vybudilo k diskusi i BF :-)) – proč ne? Mě to nevadí. Rád se na to podívám a jsem rád, že si tam nemusím rozbíjet hubu sám :-)

                        0 0
                  • nox159  

                    ja s tebou souhlasim… ale zas lepsi zkusit neco nez jen remcat nad tim jak to bylo tezke… je to o jezdci ale kolo te taky posune poradny kus… :)

                    jinak jen tak mimo myslim si ze odsud (z BFka) by Terezu dalo min 200lidi v technice a primo v zavode min 30–50 odsud… – ano je to rozdil muž vs. žena ale když neco delam na svetove urovni tak me na hnojaku v republice nemuzou porazet hobici ne?

                    0 0
                    • JSt  

                      zapomen. ;-) treba top fotbalistka, hokejistka neda na frak lepsimu hraci okresniho formatu. mas to sport od sportu – nekde jsou ty rozdily baba/chlap vyraznejsi.

                      0 0
                      • nox159  

                        nevztahoval bych treba techniku na silove sporty, mistrine v nejake bojovem umeni musi dat na frak chlapovi co to dela na hobby urovni ne?

                        0 0
                      • Biker jak Pes  

                        Nesouhlasím, třeba zrovna atletice si myslím, že by profesionálky daly na prdel okresním nýmandům ve velkém stylu.

                        0 0
                        • JSt  

                          nesouhlasis s fotbalem/hokejem a das jako priklad atletiku? :-)

                          precti si to jeste jednou a dojdes k tomu, ze to vidime dost podobne. ;-)

                          0 0
                          • Biker jak Pes  

                            Ne, myslel jsem, že se bavíme o sportu obecně. Ve sportu, kde výkon hraje rozhodující roli, třeba právě cyklistika nebo atletika si myslím, že profesionální ženy jsou na tom mnohem líp než lidi, kteří si jen tak běhají na okresní úrovni. Sporty jako fotbal nebo hokej (nezobecňovat, třeba golf by tam mohl být taky) už nejsou tolik o výkonnosti jako spíš o hře samotné a specifické „zručnosti“ daného odvětví.

                            0 0
                        • karliner  

                          Asi v jak kterých disciplínách. Napadá mne třeba skok do výšky, kde by nejlepší ženy prohrály s dorostenci, hody a vrhy jsou neporovnatelné, ve sprintech by to ženské asi neměly úplně zadarmo, možná na středních tratích, delší zase bez šance. Ale popravdě jen tak odhaduji, nemám atletické tabulky v hlavě. Na druhou stranu fočus, basket, volejbal, házená – ve všem by špička žen dostala čočku od okresního přeboru, v hokeji i od party kluků na rybníku, v tenisu No.1 žena nemá šanci proti nejhoršímu hráči ATP atd.

                          0 0
                        • jonti  

                          Ano nahodou, „okresni nymandi“ behaji desitku za 35 minut a to tolik ze v CR nedava.

                          0 0
                    • mr.antik  

                      Proč by nemohly, je to ženská disciplína, důležité je, že jezdí 30tá na světě a asi ji to uživí…

                      0 0
                    • pelhrimov  

                      Za prvé: Fyziologie muž x žena, hlavně co se týče silové výbavy. Elitní atletka má sílu jen jako průměrný (amatérský) muž-sportovec. Za druhé, Ty jsi nula, která prohraje s většinou českých holek, které se závodění věnují. Dokonce i několik čtyřicítek by se našlo, které by Ti při závodech natrhly triko. Kdyby jsi nebyl takový ubožák, tak by jsi měl uznat, že je to ostuda, když muž prohraje ve fyzicky náročném sportu s ženou. Jenže Ty se otíráš o profesionální cyklistku, že si dovolila prohrát závod s muži.

                      0 0
                      • nox159  

                        co sem pletes me? ja zavodnik nejsem… :)

                        a bavil jsem se v prve rade o technice…

                        0 0
                      • Tomahomo  

                        O ou, tak tady to začíná vypadat vážně! :o)

                        0 0
                      • karliner  

                        S těmi 40+ bych byl opatrnější, tam je ta výkonnost tak tragická, že i já bych tam většinou byl na bedně :-))) Obvykle ta, co se dohrabe do cíle má bednu jistou..

                        0 0
                        • nox159  

                          pise ktere se venuji zavodeni… takze tezko rict koho tim mysli…

                          0 0
                          • Biker jak Pes  

                            Nejspíš ty, které se věnují závodění…

                            0 0
                            • nox159  

                              nevim no… moc si to nedokazu predstavit ze by me v zavode a zaroven i v technice dala nejaka zenska co ma pres 40…

                              pokud vytahne třeba Hanku Ebertovou a podobne tak samozrejme fyzicky je to mozne podle trasy kterou nespecifikoval ale v technice… nechci hanku nejak podcenovat ale myslim si ze to fakt ne…

                              najde se mozna par starsich silnicarek ( o kterych jsem vubec neslysel) ktere na tom muzou byt fyzicky dobre ale na biku v terenu tak excelentni jiste nebudou…

                              ale tak treba mi nejakou z okoli dohodi :)

                              kecat na foru umi kazdy a ja jsem toho jasnym dukazem :D

                              0 0
                              • JakeF  

                                ale na biku v terenu tak excelentni jiste nebudou

                                Tak tomu se vážení říká skromnost :D. Mě tak napadlo, neuvažuješ o kariéře v DH? Kdybys nenapsal tu poslední větu, tak tě tipuju na svěťák :).

                                0 0
                                • nox159  

                                  tim excelentnim nebylo mysleno jako oproti me, mozna jsem to blbe podal nebo to blbe vyznelo, ale tak jak pisu jezdim hovno otazkou je jestli ostatni nejezdi jeste vetsi, jinak ja se v terenu bojim jsem desne opatrny a do kopce mi to zas nejede…

                                  ale na rouda v rychlebech si verim… :)

                                  0 0
                                • Medunka  

                                  no člověk se aspoň slušně pobaví … neznalost mládí :-D

                                  0 0
                              • jonti  

                                Znas treba Kaju Polivkovou? je ji vyrazne pres 40 a porad by tady dost lidi porazila. Technicky je na tom vyborne, a je mozny, ze by te dala.

                                0 0
                                • nox159  

                                  neznam… jinak ja jsem nezacal s tim ze jsem se chtel s nekym srovnavat jen sem rekl ze „kdo nema techniku at jezdi silnici“ a to uz tady ti ostatni me zacali stovnavat s kde kym…

                                  ja nejsem zavodnik !!!

                                  0 0
                                • ELx  

                                  Ta by ho dala i na tříkolce :-) Vždyť Noxe poráží i starší žák Wojtek… Kdyby Nox trénoval, jako tady plácá nesmysly, tak už je dávno mistrem vesmíru v čemkoli

                                  0 0
                                • JakeF  

                                  Jj, tu jsem jednou potkal na Točný, ta se terénu nebojí :).

                                  0 0
              • Jenda  

                je fakt ze spis by melo smysl to postavit tak aby se podle techniky dalo v danym useku ziskat nebo ztratit a ne digitalne – projedes (vsichni± stejne)/chicken­way(spadnes). Jenze to by ty technicky useky musely bejt min narocny ale delsi, idealne s moznosti predjizdet. Bohuzel pro televizi je atraktivnejsi udelat to jak pise Antik – par kratkejch brutalnich useku a zbytek hladky singly. Bohuzel to pak i vede k vyberu pouzityho materialu kdy na 95% okruhu je lepsi lehkej HT a pak vsichni doufaj ze v tech nesmyslech jim to kolo vydrzi a oni prezijou.

                Prijde mi treba ze vyjezdy bylu prudky, nejaky tocky ale vsechno to bylo hlavne o sile a ne o tom jak umi pracovat s kolem aby se dostali pres nejaky koreny/kameny nahoru.

                0 0
              • kolda  

                Noxovy sny – tuhle pandořinu skříňku bych neotevíral

                0 0
        • Darkson  

          že to má v nohách, na Kypru dokázala, když porážela holky z top 10. u ní je to asi spíš otázka hlavy a techniky. podle mne je otázka času, kdy se chytí, stačí zajet jeden závod.

          v podobný roli (v juniorech zářil a pak se propad) byl před pár lety dneska neporazitelný Kul­hec

          0 0
          • karliner  

            Rozdíl vidím v tom, že Kulhavý měl špatnou jednu sezonu a od té doby šel pořád nahoru. U TH je to naopak, každej rok vyhlašuje, jak se chytí a jak zase začne trénovat a každej rok je zase horší. Faktem je, ale že u ženských je to složité s hlavou, nemluvě o tom, že ta holka živí x let několik lidí, kteří s ní asi nedokážou (nebo nechtějí) jednat na rovinu..

            0 0
            • Jenda  

              ono pro Kulhace byla vyhoda ze po prestupu do chlapu spadl natolik tvrde ze pak uz byla otazka jestli se na to vy… a nebo se systematickou praci nekam posune nahoru. Nastesti pro nej i pro nas se chytil a zacal stoupat. Ale tvrdit ze mel spatnou jen jednu sezonu bych rekl ze je dost eufemisticky.

              TH naopak ten prestup do 23 jeste nejak zvladla a ten propad zacal pozvolneji. Rekl bych ze na uplny dno si sahla v tom spanelskym teamu kde ji evidentne ani nesedl system treninku. Co je u Martinka a jezdi pod Spitz tak mi prijde ze jde pomalu ale jiste nahoru. Otazka je jak dlouho ji to bude trvat a jak vydrzi se zdravim. Ona ma jednu obrovskou vyhodu ze i kdyz nebude uplne nejlepsi, diky svymu vzhledu ma porad velmi dobrej marketingovej potencial a tedy se nejak rozumne uzivi.

              Urcite mas pravdu v tom ze je na ni velkej tlak i diky tomu ze zivy nejen sebe ale i lidi okolo coz teba Kulhec myslim ze nikdy az tak moc nemel.

              0 0
              • karliner  

                Já nevim, já si myslím, že TH v juniorkách byla špička,v U23 průměr a v elite těžkej podprůměr. Kromě jiného to asi souvisí i s konkurencí. To jak vypadá je fajn, ale nějakej velkej marketingovej potenciál asi nemá, páč nehraje fotbal ani sexy rugby. Musela by vyhrát olympiádu a na tu se ani nedostane…

                0 0
                • Darkson  

                  s tim těžkým podprůměrem bych teda nesouhlasil. tušim, že jezdí pravidelně do 30 ve SP, což neni tak zlý, ale holt jsou na ni kladeny vyšší nároky. Záhrobská by mohla vyprávět

                  0 0
                  • McBlacky  

                    asi tak, do 30ky na světě to je výkon hodný uznání.

                    0 0
                    • martin_bakov  

                      karliner ma latky nastaveny vzdycky vejs

                      0 0
                    • karliner  

                      To asi jo, i když je tam pár holek, co jezdí bednu a zbytek je víceméně kompars. Spíš mi nekorelují její vyjádření s jejími výsledky.

                      0 0
                • bagr  

                  Souhlas.Dospely sou uplne jina liga.Hlavne si myslim ze s tou hlavou uz ma problem nekolik let.Asi to bude trvala zalezitost nez jen takovej pubertalni problem jak se myslelo.

                  0 0
    • Tomahomo  

      Tak Terezka fotila :o)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Fotit může, ale poslal bych tam Kateřinu.

        0 0
        • Paja  

          V tomto ohledu je ale uz nominace pokud vim jasna, Kulhavy, Skarnitzl, Nash…a zbytek pokud se vyjede dalsi misto.

          0 0
        • Mikikuba  

          taky nejede pokud se nestane zázrak

          0 0
          • JSt  

            nahradilas ji? :-))

            0 0
            • Mikikuba  

              já už jsem tůůůristááá:D malinko zdatnej.jo jde to ztuha ale pomalu už se zlepšuju i na bajku.dneska například přibyla další jizva:)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.