• Petr 1

    Tak jsem si pánové/dámy/ objednal v Německu helmu Champion visor/KED/za nechutnou cenu-57,–E. O proti Cyklomaxu/2690,–Kč/zůstalo 970,–Kč doma. Teď šmudlám seznam konponentů na příští sezonu /přehazku XT,řetězy../,to jsem zvědav na jejich nabídnutou cenu,když to půjde tak tam vyjedu koleje.Jak nakupujete vy?Já jsem zatím nic nekoupil než abych neporovnal desítky cenových nabídek/kolo,běž­ky,fo?ák…/.Je možný vůbec žít bez mobilu a internetu,těžko.

    0 0
    •  

      Kde a jak? Mně dosloužila Ked Alien a Champion Visor je kromě nového Aliena v užším výběru.Dík. Ahoj.

      0 0
      • Petr 1  

        Byl jsem tam osobně,slušnéj krámek,výbornéj majitel.V katalogu měl Visora za 68,–E,se svoji mizernou němčinou jsme se dohodli na 58,–E,pak mi napsal,že černý Visor 05 není,a? si vyberu Visora 06,tak budu mít červeného.Sám to stáhl na 57,–E.Jinak jsem přeháněl,Schi­maňácký konponenty jsou stéjně,nebo drahší než u nás.Prostor k slušnýmu nákupu poskytují jen asi německý výrobky, takže už mi v palici rachotí-Canyon.Uvidíme. Jo krám je v Olbernhau/Zweirad-Sport-Hauptlorenz
        www.bike-hpl@t-online.de
        www.ked-helmsysteme.com

        0 0
        • pos3k  

          to fakt neni z ruky, bus jede na brandov i z mostu :-)

          0 0
    • skipXC  

      slušný ceny maj na www.kolokram.cz

      0 0
      •  

        Tak Ti teda pěkně děkuju za ten odkaz na kolokrám.Hned jsem si objednal pedály Shimano 540 za 1100 Kč. A to se vyplatí.Ahoj

        0 0
        •  

          Takže si hned odpovím. 1100 Kč za 540 je super cena, ale po objednání mi bylo sděleno, že jsou už vyprodané a nabídli mně 520 za cca 650 kč. Ale ty zase já nechci. Takže mi bylo příslíbeno, že za čtrnáct dnů se mi ozvou s tím jestli je sehnali za dobrý peníz. Takže namísto novejch pedálů alespoň dobrej pocit, že si zákazníků považujou.Ahoj

          0 0
      • cabbage  

        ceny dobry, ale nez se tam objevi to co potrebuju…

        0 0
    • orca  

      Je fajn že jsi se nám pochlubil jak jsi ušetřil ale pokud nedáš web či ádres je nám to na dvě věci :-(

      Tak co napravíš to ??

      0 0
    • Bobo  

      Tak dlouho jsem koukal na ceny na netu, až jsem shodou okolností právě dneska nakoupil v Brně u Hanáka. Za ceny, o kterých se může e-shopům jen zdát. Nutno teda podotknout, že měl výprodejový ceny na přesně to, co jsem sháněl. A jinak mám v současné době ještě objednáno pár věcí u Koloshopu a než jsem jim poslal objednávku, pár dní jsem hledal na netu nejlepší ceny. Zahraniční e-Shopy asi vyjdou levněji, ale já sázím na to, že s čechy se domluvím líp.

      0 0
    • miki  

      To já koupil Giro Xen za 59 eur

      0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.