• Zacinam premyslet o vylepseni brzd na tom svym stroji, na novou vidli zatim nemam :( , tak ze se chci zeptat co by jste mi doporucili koupit,na kotouce nepomyslim, nemam na to naby ani ram :(. Tak ze moje otazka zni, pomuze vymenit brzdové páky(treba Avid SD7,rikam si kdyz uz tak uz), nebo radsi investovat do lepsich brzdovych gumicek, pouzivam naky Tektra,vydrzej a zatim mi stacili, ale tedka sem zjistil ze zastavit jenom zadni brzdou je problem, jednou sem ale koupil naky SwissStop RX za 200 a ty byly dobry, ale brzo se sjeli,tak ze kdybych pouzival tyhle tak budu brzo bez penez. Co myslite, zajimaj me vase skusenosti s podobnejma upgradama. Dik za kazdej nazor.

    0 0
    • Lister  

      kvalitní gumičky, pokud možno s kovovýma botkama, pořádný vedení, utěsněný koncovky, kvalitní lanka – třeba s teflonem. No nové brzdy bych asi nemyslel.

      0 0
    •  

      Brzdy a paky Promax,typ nevim, s vymenovacima botkama, lanka nerez, bowdeny obcas procistim a namazu. Jeste ne napadlo jestli by spis nepomohl brakebooster, pri stisku to dost pruzi.

      0 0
      • corse1  

        když se začne rozvírat(pružit) rám kolo už dávno stojí, a zastavit jen zadní brzdou dost dobře nejde

        0 0
    • gobike  

      Proste kup cartridge spalky Baradine, cena super, ucinnost taky.

      0 0
    • MARIN  

      Dost taky delaj tuhy bovdeny ktery se pri brzdeni nekrouti a nezpusobuji houbovity chod. Ale zacal bych urcite vymenou brzdovych spalku.Ja jsem spokojeny s trojbarevnyma BBB

      0 0
    •  

      Tak sem koupil jediny co meli, a to stříbrný Kool Stop V Brake za 215 a zatim z toho sem takovej rozpacitej, hur se serizujou protoze tam maj takovej vystupek nebo jak bych to nazval, zatim sem teda nikde daleko nebyl,jenom kolem baraku, ale zatim me to moc uzasny neprijde :( no uvidim, este se poohldnu v jinech shopech v jinejch mestech, ale asi nic lepsiho nesezenu :( uvidim jestli se nejako zajedou,rikal v shopu ze s dobrejma rafkama vydrzej celou sezonu

      0 0
      • zirecek  

        Dej tomu čas, jízda okolo baráku není to pravé. Vydrží dlouho s adekvátníma ráfkama.

        0 0
    • pitelboy  

      zadni brzdou toho moc neubrzdis !

      0 0
      •  

        predni sem si zapomel zapojit, jinak pouzivam hlavne predni, ale ta neucinost me dost šokovala no, jel sem totiz zrovna ke krizovatce a sem zvyklej brzdit az kdyz je to nutny,u aut by se to dalo prirovnat ke stylu „brzda plyn“

        0 0
        • kovar  

          no mě taky kdysi šokla neúčinnost véček, když jsem do nich nandal černé koolstopy.

          0 0
    • Daf  

      Nejvic pomuzou paky. Zvlast pokud se na nich da nastavit sila brzdeni jako u Avidu. Chce to ale mit presne vycentrovane rafky. Kvuli delsimu kroku paky pri nastaveni na max brzdnou silu jsou spalky dost blizko rafku. Co se gumicek tyce, tak pokud jsou stejne dlouhe, tak tak brzdi vsechny skoro stejne. Rozdily jsou spis jen v zivotnosti a agresivite k rafkum.

      0 0
      •  

        ale nastaveni brzdne sily maj jenom ty Avidy Speed dial 7 a drazsi, nebo shimano, ale ty asi nechci, jo a je nakej rozdil krome ceny a vzhledu mezi temahle ??? http://eshop.bikezone.cz/index.php?… http://eshop.bikezone.cz/index.php?… dik

        0 0
        • Daf  

          Ty starsi jsem mel ted mam ty novejsi akorat SD SL ale to je v podstate to same. Rek bych ze ty novejsi jsou lepsi lepe tvarovane packy. Nevyhoda jsou ty sroubky na vnejsi strane objimky, protoze se pres ne neda drzet tlaci. Ty novejsi maji lip udelanej i ten cep. Nevim proc tam ty starsi maji tak drahe, ale asi vyrobu slevnili tim ze leva i prava paka jsou uplne stejne zamenitelne. Staci ji jen otocit.

          0 0
          •  

            tak ze jako ty co tam maj jako nove jsou obe stejny jo, to by potom ale nevadilo ze tam je nahore ten sroub kdyz se daj otocit ne, chapu to doufam dobre na koloshopu je maj za 855

            0 0
            • Daf  

              Ten sroub tam jde zasroubovat i z obracene strany, takze v Avidu vyrobej dve stejny paky a na kazdou nasroubujou sroub jinak a prodavaj to jako par.

              0 0
              •  

                hehe, dobrej figl,dik moc,asi do nich pudu, jestli se neobjevi neco akutniho, dik

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.