• miro

    Kde sa tu da jazdit okrem Central Parku? Niekde v okoli.Dik za rady.

    0 0
    • Gatier  

      Okrem Central Parku sa da jazdit este v jeho okoli :-) V podstate vsetko od Atlantiku smerom do vnutrozemia je super na vyjazdy, len sa treba vyhnut velkym mestam, ako napr. Big Apple a pod…

      0 0
    • pali  

      Čo myslíš tým okolie ? Ja som pri svojich pobytoch v NY využíval parky a pobrežie Atlantiku.Je pravda,že všade je množstvo pohybu chtivých amíkov a hlavne počas weekendov.Zaujímavy može by? State Islad tam som sa pohyboval bez biku na cestách tam bolo hodne cestných cykl.Ak budeš ma? auto skúsil by som to v N.Jer.

      0 0
    • Ivan  

      Jde to v Pallisades parku, podel pravyho brehu Hudsonu. Dostanes se tam pres most na severozapade Manhattanu, uz je to v Harlemu, ale stanici metra i jmeno mostu uz jsem zapomnel. Bezvadny je to v okoli Lake Minewaska a v Bear Mountains, to najdes na mape, je to na sever od NY a da se tam dojet vlakem.

      0 0
    • BlickM  

      Trochu navážu s dotazem. Jak s bikem do letadla. Jaký je limit zavazadla 20kg, nebo 30kg.

      0 0
      • biker007  

        zalezi na letecke spolecnosti a tride kterou letis.

        0 0
        • BlickM  

          Z Prahy KLM, ČSA, za louži KLM. V letence bylo 20 kg, ale kolega řikal že limit je 30 kg a i jeho zavazadla měla celkem asi 26. Lítá dost často a zatim neměl nikde problemy.

          0 0
      • Maara  

        Vzít kolo do letadla by neměl bejt problém. 2 roky zpátky jsem si vez bajka z Los Angeles. Skočil jsem si do bajkovýho krámu a řek si o krabici, ve kterých bajky dostávají. V týhle krabici jsem si ho pak vzal do letadla. Zavolal jsem předtím na Lufthansu a řek jim, že budu mít takový a takový zavazadla s takovýma rozměrama. Převoz nebyl problém a nic navíc jsem neplatil.

        0 0
    • michal  

      existuje takovej obrázek a říká se mu mapa

      0 0
      • Vymi  

        o cem to meles… si jak z lesa…

        0 0
      • miro  

        Nebud taky ironicky. Jasom v mape nasiel iba cesticky okolo central parku a nejake up-town. Ale to prejdes za jeden den a co potom? V NY je strasne premavka, potrebujem serizne radyn lebo nechcem aby ma preslo auto.

        0 0
    • TomK  

      Doporucuji Bronx. Zvednes si maximalku :-)))

      0 0
      • Gumicuk  

        Taky Harlem a ulici jmenem Bowery St. ci tak nejak, tak je fakt libovka :-)) No mozna se to tam zmenilo protoze je tomu uz 12 let co jsem tam byl. Ale je mym snem se tam zase podvivat. Tim teda nemyslim tu Bowery :-))

        0 0
        • Gumicuk  

          Jestli mas digitak tak udelej nejaky fotky a posli je, nebo se zajed podivat na ceskou ambasadu na 81 nebo 83 na Madisson St. jeto kousicek od Central Parku, prar metru od metropolitniho musea. To je muj sen to tam videt jak se to tam zmenilo, fakt bych mel neskutecnou radost z nejake te fotky. crawshayi@seznam

          0 0
          • pali  

            Nelez do štvrtí kde biela nie je ok.Jazda po uliciach vyzerá dos? nebezpečne ale šoféry ?a rešpektujú z toho by som obavu nemal len neurob chybu ty.Policajti sú nekompromisný treba da? pozor na zákazy prejazdu pre cykl. aj v parkoch hliadkujú tam zelené patroly.Jazdia tam aj policajti na bikoch a sú slušne namakaný skúsil som to na vlastnej koži keď som išiel po jednosmerke vprotismere naštastie som ušiel.

            0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.