• Pavlis

    Ahoj. Nedavno jsem dal na kolo staronovy retez, ktery jsem nechal dlouho valet v igelitaku jako vselijak pokrizene klubko. Ted mi na kole vzdy nekolik clanku vybocuje do strany a tedy pomerne casto poskoci retez nebo cinkne prehazovacka. Je nejaka sance, ze se srovna jezdenim nebo dukladnym vypranim nebo mi driv odejde prehazovacka a pastorky?

    0 0
    • BH  

      neco pro nas z kolarske latiny?(tedy analogie s rybarskou latinou) urcite by se Ti retez nemel skladovanim pokrivit(pokud neni ze dreva), leda by jsi ho v tom klubku necim poradne zatizil, pak snad jo. jestli ale mas skutecne retez deformovany,tak ho vyhod. Ja si ale myslim,ze to preskakovani je dane jinymi duvody, jako napr. „mrtvy clanek“ a nebo ocesana kazeta- prevodniky

      0 0
    • Mamut  

      OT: pre mladsich na foru. Toto je Jarin. Jarin totiz mal napady na co sa pytat, to nebol len clovek co otravuje stale rovnako. Vzdy si vymyslel nejaku absurdnu otazku a zavesil ju tu. Dokym toho nebolo 30/den, tak som sa bavil.

      0 0
      • Pavlis  

        Ne ne, toto neni Jarin, toto je Pavlis:) Nejen jakysi Jarin muze mit pro nekoho absurdni otazky.

        0 0
    • McBlacky  

      možná jsi ho dřív sundal právě proto že tohle dělal, pak na to zapoměl a ted se divíš :)

      0 0
    • Fisi  

      Nevim co je u tebe staro nový řetěz hlavne ty překroucené to nechapu ale ja staronové řetězy neschovavam a už vubec znova nepouživam…

      0 0
      • Pavlis  

        No ja ho kdysi sundal, protoze jsem si myslel, ze uz by mel mit dost. Ne, neptejte se me proc jsem ho nejel premerit do servisu:) Nedavnno jsem si ale koupil takovy ten bazmek na promereni retezu a zjistil, ze ma ten muj starous jeste pul zivota pred sebou…V kazdem pripade uz se to cvakani trochu srovnalo jezdenim, ale radeji koupim novy…

        To prekrouceni se spatne vysvetluje. Nejhorsi na nem ale bylo zastaveni na semaforech, kdy pri otoceni klikama dozadu sel retez tak o 1–2 pastorky dolu. Dovedete si urcite predstavit ty rozjezdy:)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.