Kam v září, říjnu na MTB maraton??

21 nepřečtených
  • Frankie

    V bike akcich toho moc na zari neni. Kamaradka zacala trosku jezdit a chce, abych ji vzal na nejaky maraton, aby mohla zmerit nasbirane sily :) Nechtel bych ji brat na masovku typu Prazska 50 nebo v rijnu na Jizerskou 50… Spis nejaky mistni, co do poctu ucastniku a velikosti akce pohodovy maraton…

    Nevite nekdo o podobnem??

    Diky. FV

    0 0
    • Meesha  

      nevim co pro tebe znamena mistni, ale treba: http://www.apa.zde.cz

      0 0
    • Daf  

      Treba Tour de Brdy v Myte u Rokycan. Je to lehkej zavod.

      0 0
    • ananas  

      Oderská mlýnice, ale taky masovka cca 1000 lidí !?

      0 0
      • Ruprecht  

        Jo, Mlýnice je v pohodě, sice dost lidí ale příjemnný, ne moc náročný terén…prostě pohodička na závěr sezony :-)

        0 0
        • ananas  

          … jsme se už někde viděli ne ?? :o)

          0 0
          • Ruprecht  

            že by letošní Šela?

            0 0
            • ananas  

              … no spíše někde jinde, jsem byl nedávno s Alešem P. v Kom. Lhotce, strašně lilo tak jsme dali pivo !? :o)

              0 0
              • Ruprecht  

                Jasně! Šela se mi tam mihla, protože jsem na ní parkoval vedle nějákých lidí s Žbrechtic a v profilu máš, že seš taky s toho velkoměsta :-). Jedeš na Mlýnici?

                0 0
                • ananas  

                  jj. mlýnici jedu, pokud se do té doby vzpamatuju ze sudet !!? :o)

                  0 0
    • fousac  

      co tak na zahrati zbraslavskou osmu?? teda je to jenom 8km, ale i to kolikrat bohate staci.. ;o)

      0 0
      • Meesha  

        to je fakt snad nejhorsi zavod! :-) Jednou sem jel ty tri kola a tak spatne mi snad nikde este nebylo. O umisteni radsi ani nemluvim…

        0 0
        • fousac  

          stejne to pojedu radsi nez nejakou P50ku… takhle si tam zadarmo odbydu svejch 22 minut (tradicne posledni misto:) a muzu pokracovat v poklidne vyjizdce na brdy, nez se nekde na okori mackat s par stovkama vikendaku a za takovy nehorazny prachy.. :-P

          0 0
    • Frankie  

      Ty Brdy vypadaji dobre, jestli se da orientovat podle startovnich cisel zatim prihlasenych lidi, tak nejvyssi jsem nasel asi 322, tak pocitam, ze na dlouhy trati pojede tak 100 lidi :)

      Mlinice podle vsecho taky dobra, mam to trosku z ruky (jsem z Prahy), ale za urcitych okolnosti bych tam mohl jet…

      Prazska je podle mne hrozna, proste milion lidi a trasa zadny vybuch, nejde ani tak o narocnost ale o to prostredi celkove… za 700,– rozhodne ne! Ale asi si muzou dovolit takove startovne a mozna tim i omezuji trochu pocet ucastniku…

      Jeste nejake tipy?

      Diky. FV

      0 0
    • Feďa  

      Děčínský maraton 28.9. 60km – http://www.agspromotion.cz/decin.html

      Jel jsem to předloni, na startu cca 100 lidí

      0 0
    • Frankie  

      Hmmm… Decin vypada taky hezky, ikdyz 100 startujicich je mozna zase az moc opacny extrem :) Takova rodinna zalezitost :) Skoda, ze o ten svatek to nepujde, jinak bych to vazne zvazoval…

      Diky

      FV

      0 0
    • Frankie  

      Noooo… jestli je seznam prihlasenych na Decin aktualni, tak jsou tam zatim slovy DVA lidi :)

      FV

      0 0
    • MARIN  

      Pristi tyden se ma konat neci v Moste-Sousi. Maji to poradat hasici, tak jeste zkusim zjistit vic.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.