Nabitý září - LT, UL a okolí

52 nepřečtených
  • matra

    Tohle je jen lehké upozornění (sám bych na to nepřišel, ale midlander se chce podle všeho zúčastnit všeho, tak to teď vim), že se nám to tu krapet nahromadilo: tuto sobotu výjezd/sjezd Krojcberk, tejden na to v neděli klasika Střekov-Němčí a poslední sobotu uphill Lovoš. Každopádně jedna sobota/neděle zůstává volná. Opravte mě, esli se mejlim.

    0 0
    • MARIN  

      Daleko to neni ani na Nove Mesto (Teplice) v sobotu 11.9. – Krusnohorsky maraton 42km 19.9.Ceska Kamenice XC, finale Pekla Severu 25.9. DĚČÍNSKÝ MARATON V neděli 26. zaří se koná v Kytlicích u České Kamenice již III. ročník crossového duatlonu (5 km běh – 19 km MTB – 3 km běh).
      :)

      0 0
      • McBlacky  

        kde se dá sehnat nějaký info o tom duatlonu a jezdí se jich po ČR víc? dik

        0 0
      • elfugno  

        Možná už to někdo zmínil, ale 4.září se koná v Mikulově u Teplic další ročník Bouřňákmana – běh, paraglide, MTB.To jen pro info.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Pokud budu živ a zdráv, tak se všeho taky zúčastnim! :o))

      0 0
    • Smazaný účet  

      Pozor!!! Je to ještě nabitější! 25.9. se krom Lovoše koná ještě jedna důležitá akce, na který žádný správný bajker nesmí chybět – Litoměřické vinobraní! Sakra. Zas konflikt termínů. Inu co, vychrtim na Lovoš, u piva počkám na výsledky a pofrčim do Litoměřic. http://www.mkz-ltm.cz/program_mkz.php?… Ovšem tím zcela jistě prošvihnu Mňágu i Švihadlo. Hlavní podium večer nic moc… bítlsáci ani arkanoid nejsou můj šálek čaje a koukám že dále pořadatelé šlápli do pořádného ho*na… na vondáčkovou důchodci do půlnoci nevydržej a děti by na těžkýho pokondra už dávno měly spát… na máchovejch schodech ty kapely moc neznám, akorát 100°C… no tak sem se na začátku asi unáhlil, letos tam pravý bajker klíďo chybět může. Ale aspoň degustovat tam zajdu.

      0 0
      • matra  

        ajo, na to sem zapomnel, tim padem se vyplnuje ta mezera, pac tejden pred litomerickym vinobranim bejva zernosecky…

        0 0
        • Smazaný účet  

          :o))) Tak to už nedám. To by peněženka neutáhla.

          0 0
          • McBlacky  

            leda že bys vyhrál nějaký prize money v těch závodech :-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Tydle se jezdí nanejvejš o prize pivo. Teda Lovoš o prize panáka. :o)) Je sranda pak sledovat ty chrty nabušený co vyhrajou jak jim naservírujou dvojitýho, normál a malýho panáka a ono jim to nejede… fuuuj alkohooolll… hehe.

              0 0
    • Seppy  

      a nekona se taky naka akce na dh dirt 4× nebo neco podobnyho??? sami marathony, to by me zabilo:))

      0 0
      • RUMcajs  

        Tak pojeď na ten Lovoš. Dolůůů je to sešup a je tam i taková menší FR pasáž + staré zámecké schody. U potoka pak možný nácvik bunny hopů přes děcka a psiska :-)))

        0 0
        • Seppy  

          heled ty si z Usti vid? jukni na moji novou stranku a napis mi treba na e-mail klidne :) http://ridepark.wz.cz

          0 0
          • Smazaný účet  

            Hele, střekov němčí se jede už pátýho? No ty vole.

            0 0
            • PietroUL  

              Pátýho? Kdes to vzal? Vždycky se přece jezdilo až druhou neděli.

              0 0
              • Smazaný účet  

                No na tom rideparku. Mně taky psal ten Bali že druhou neděli, proto mě to vyděsilo.

                0 0
                • PietroUL  

                  Napíšu maila Kubcovi a dám vědět …

                  0 0
                • PietroUL  

                  Tak je to jako vždycky až druhou zářijovou neděli tzn. 12.září. Uf, to se mi ulevilo :)

                  0 0
                  • Seppy  

                    ku*** sem se preklep, sorac, beztak sem to vzal vodtad:))) teprv zacinam a chtel sem tam mit aspon neco… do budoucna to bude presny

                    0 0
                  • RUMcajs  

                    To jsi celý rok ladil formu na druhou neděli a změna by ti zkazila plány?

                    Už se těším na vtipné bonmoty pořadatele na téma „Železný muž“ :-)))

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Já jsem zvědavej esli v pozvánce zas bude že musim mít helmu a pak jí vítěz mít nebude…

                      0 0
                    • PietroUL  

                      Od dubna do června regenerace, v červenci zajíždění, v srpnu převážně vytrvalost, 3 tejdny před časovkou síla a intervaly v kopcích. Prostě takovej fofr trénink, při kterym by mi opravdu i ten 1 tejden chyběl. Příští rok si to vynahradim.

                      0 0
      • Smazaný účet  

        Krojc se jede jako uphill a downhill. Do downhillu se kvalifikují ti, kteří se vyšplhají nahoru. Dyž si tam tedy vytlačíš kolo, můžeš jet… ale není to nic náročnýho, prostě sjezd z kopce. :o)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Jo a matra taky poudal cosi o 4× ltm eliminátorovi, ale o tom nic bližšího nevim.

          0 0
          • matra  

            Podle poslednich zprav to vypada, ze z Eliminatoru asi letos nic nebude, ceka se mj. jak dopadne vystavba 4krosky v Praze, a jednou z moznosti je, ze by se dystak finale 4X jelo nahradne v LTM, co sem tak zaslech. Jinak ale snad ted v sobotu zapocne hned vedle 4krosky v LTM vystavba lavek, dropu, wallridu a dalsich libovek dle planku pane Gaspiho a jeste letos by se tam mohl konat nejaky ten slopestyle kontestik.

            0 0
            • blue  

              na mtbs.cz se zase psalo o Prerove, jako nahradni trati misto Prahy

              0 0
        • RUMcajs  

          Ale letos nezapomeneš brzdit, viď že ne?

          0 0
    • MARIN  

      Da nekdo odkaz nebo primo info o akcich Krojcberk (asi LT ale nejsem si jistej:) Strekov-Nemci Lovos

      Diky

      0 0
      • Hadilow  

        podívej se na www.kreuzberg.cz a tam najdeš vše potřebné. Je to v Litoměřicích a start je ve 13:00 od rybníka v Pokraticích tam, kde je starý mlýn. Místňáci Ti rádi ukáží. Tra? je docela v pohodě. Začátek je mírný kopec cestičkou podél potoka, asfalt skrz Skalici a za Skalicí najedeš do lesa na širokou šotolinu a tam tě čeká nejhorší místo časovky – 18% stojka dlouhá cca 150 metrů. Potom opět pohodový kopeček a před cílem opět cca 150 m finální výšlap. Včera večer jsem po třech týdnech po bouraččce na bajku na něj opět sedl a rozhodl jsem si projet tra? časovky. Během roku tam nikoho nepotkám a včera tam bylo jak na Václaváku :-))) Potkal jsem asi osm bajkerů na těch pěti kilometrech. Dobrý byl, že dva tam nacvičovali druho disciplínu – downhill a měl jsem co dělat, abych se klidil ke straně. Jinak výkon bída, klíční kost bolí a svaly se za tři týdny změnily v bláto a plíce v prázdné vaky :-))))

        0 0
        • MARIN  

          posledni dobou(mecic) jsem toho taky moc nenajezdil tak snad se do LT vypravim ale jelikoz pojedu po ose 50+50km zalezi na pocasi

          0 0
          • Smazaný účet  

            Počasí je objednáno exkluzivní! :o) Nejde o vytrvalost, je to jenom ani ne půlhodinovej výflus… :o)

            0 0
      • Smazaný účet  

        Střekov-Němčí je taktéž časovka do vrchu, po tzv. ústecké kondiční trase. Startuje se kousek pod hradem.
        www.sweb.cz/xbali/ se serpentinama na novou ves, tam kus po asfaltce do kopce, skopce, po rovině, pak se odbočí na totálně vydeptávací panelku směřující přímo do nebe, a dyž tu zdoláš, tak už jenom tak zvlněná lesní cesta na němčí. Lovoš web nemá, jednou jsem pouze cosi tvořil já, organizátoři pak chtěli spustit vlastní web, ale o ničem dosud nevím. Takže pro info o trati www.geocities.com/…os/lovos.htm to hrubě neaktualizovaný… :o) startovalo se tuším ve dvě odpoledne, od zastávky busu na lhotce. startovný si nepamatuju. lovoš bejvala dvacka, ale už sem tam myslim 2 roky nebyl. němčí si nepamatuju… doplňte mě…

        0 0
      • PietroUL  

        Časovka MTB – běh neděle 12.září, 14.00 hodin

        ÚSTECKÁ KONDIČNÍ TRASA ZLATÁ JÍZDA

        start u restaurace Pod hradem

        13.30 start 1.závodníka kategorie handicapovaných sportovců 14.00 start 1.závodníka MTB 14.00 start 1.závodníka v běhu

        char.tratí Terén, asfalt, lesní cesty, délka trati 8070 m, převýšení 427 m

        přihlášky Na adrese Sport Agency, nebo na místě do 30 min před začátkem závodu.

        prezentace V místě startu, nejpozději 30 min před startem závodu.

        Slavnostní vyhlášení se uskuteční v prostoru startu cca 60 min po dojetí posledního závodníka

        tech.zabez. Sport Agency, s.r.o. 400 11 Ústí nad Labem, Na Vyhlídce 11, tel. fax 047 277 31 46, mobil 0602 281 737, e-mail: z.kubec@sportagency.cz

        zvl.ustanov. Závody se uskuteční za všech klimatických podmínek, všichni závodníci startují na vlastní nebezpečí. Pořadatel nepřebírá za žádného účastníka zodpovědnost za jakékoli újmy na zdraví a majetku.

        startují Žáci (žákyně) až junioři (juniorky), muži, muži na 40 let, muži nad 50 let, muži nad 60 let, ženy. Samostatně kategorie handicapovaných sportovců.

        startovné Muži, ženy 50 Kč, junioři 30,– Kč, ostatní 10,– Kč, před začátkem závodu

        • handicapovaní bez startovného.

        ceny Věcné u vyhlášených kategorií, po vyhlášení výsledků losování o další ceny

        výsledky od 14.9.2004 na internetové adrese www.sportagency.cz

        Partneři: Rádio NORTH MUSIC, ZLATOPRAMEN, Město Ústí nad Labem, Ústecký deník

        0 0
        • PietroUL  

          Omylem jsem z propozic smazal, že jsou k časovce Střekov – Němčí.

          0 0
    • Smazaný účet  

      Tak legendary uphill legendary downhill je za námi… němčí před námi… jaképak asi bude počasí, krojc měl vpravdě luxusní. Kdo všecko se chystá?

      0 0
      • MARIN  

        pokud do ty doby zpojizdnim zavodaka tak se na Nemci mrknu

        0 0
        • Smazaný účet  

          a co žes na krojc nedorazil – nebo jo a nehlásil ses?

          0 0
          • MARIN  

            Myslel jsem ze uz budu mit nove prevodniky ale jeste nebyli a na zimakovi se mi takovou dalku do LT a pak jeste krojc jezdit nechtelo. Prevodniky ale maji v tydnu dorazit tak o vikend uz budu 100% pojizdny.

            0 0
            • matra  

              Moh si vyhrat supr vidli…

              0 0
              • Smazaný účet  

                Co s ní nakonec speedy proved? :o) A nemáš už výsledky?

                0 0
                • matra  

                  Zatim ne, vseho do casu, jak pravil Mr. Beranek. Speedy si s ni na tom krame uz nejak poradi, bych rek.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Takže se mu jí nepodařilo udat v hospodě? :o) Času dost, já sem jenom zapomněl kolik měl vítěz. Oproti loňsku to bylo nahoru pomalejší, nebo ne? A? mam výmluvu… Jo, Rumcajs to vzal asi docela rychle, dostal jsem od něj sms v 23:45, na to že já byl v Lovo před jedenáctou…

                    0 0
            • MARIN  

              Tak ted jsem koukal na http://www.teplice-city.cz/extern.asp?… a v nedeli ma byt i nejaky orientak, tak ho asi poprve v zivote zkusim misto Nemci :)

              0 0
              • Smazaný účet  

                Hmmm, vědět to dřív možná bych se taky zajímal. Ale spíš o ten maraton. Jenom teda příliš nerozumím větě „Přihláška musí obsahovat pro každého závodníka: příjmení, jméno, rodné číslo (pouze část před lomítkem), oddílovou (klubovou, TJ) příslušnost, kategorii, startovné, licenci.“ Oni snad pořádaj mistroství světa nebo co že chtěj licenci? Nebo se podivně vyjádřili? Kdyby měli kategorii pro elitu tak bych to eště chápal…

                0 0
                • MARIN  

                  ..jen se blbe vyjadrili.V prih­lasce na miste se vyplnuje jen prijmeni,jmeno, kategorie a snad adresa aby poslali vysledky a taky posilaji dalsi rok propozice. Organizujou to nejaky bezci(+bezkari:) takze ceny jsou tak jak v propizicich pisou ale dalsi na bedne uz pak dostane taky treba jen hrnicek :) Maraton v sobotu jedu taky uz po 5.

                  0 0
    • Smazaný účet  

      Tak mi můj tajnej agent nahlásil, že Lovoš se startuje v sobotu 25.9. ve 14:00 na Lhotce, startovné 30,– Kč. U startu bývá auto kerý odveze věci nahoru (oblečení etc.).

      0 0
    • Smazaný účet  

      Tak co veleprdi, kdo pojede? Nebuďte zas srabi, tentokrát rosničky hlásej hnusný počasí s předstihem, můžete nasadit bahňáky a blatníky, namontovat držáky na deštníky, mlhovky a podobnou užitečnou výbavu… to bude zas chu?ovka.

      0 0
      • MARIN  

        Jestli bude tak hnusne jak predpovidaji radsi budu doma malovat :(

        0 0
        • Smazaný účet  

          Malování počká. Hele, za chvíli začne topná sezóna, lidi rozjedou topení, a co když v patře nad tebou zrovna něco povolí? Já bych s tim rači počkal.

          0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.