• nakata

    Nazdar mam moznost kupit tento bike za zaujimavu cenu. Ale nakolko tieto biky nie su u nas moc rozsirene, chcel som sa opytat, ci nahodou nemate nejake info, ze by bol niekde v okoli prave takyto model ukradnuty. V tom pripade by som asi nemal zaujem..

    Tu je blizsia specifikacia: Predam Foes fly, mod2004, tlmic fox valnila rc zdvih 20cm. vidlica rock shox boxxer world cup, hayes mag, mavic 521, novatec, fsa kluky, XTR prehadzovac, MRP sponery, maxxis, spd pedale, fizik niesen sedlo, cane creek hlavove.

    Dik za pomoc.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      To spis bude ze zahranici (ze zavodu apod.) nez od nas. Ale jestli nechces kupovat kradene, vyzadej si doklady.

      0 0
    • nakata  

      Existuje niekde nejaka evidencia kradnutych bikov na webe, kde by som to mohol checknut?

      0 0
      • Tomcat  

        Co takhle začít u výrobce? S/N > výrobce > dodavatel > prodejce > majitel

        0 0
    • Tomcat  

      No nato že to je FOES má moc obyčejné díly a neoriginální tlumič (FOX místo Foes) Jedná se o drahou kultovky která neoslový každého. Pěkné kolo pro pohodáře.

      Jinak pokud má „rozbité seriové číslo“ je docela strach se na něm oběvit někde na veřejnosti. Pokud ho kupuješ chtěj doklady! Těch kol je málo, takže podle sn lze ověřit kam, nebo komu byl prodán. Jinak se pak nediv ,až tě někdo pomlátí, nedávno si jel do SR jeden němec pro svou Balfu který byly jen dvě v evropě takže fakt nenápadný.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        No nevim cim lepsim (jako lepsim pro me nebo pro tebe treba jo) bys to chtel jeste ohazet.

        0 0
        • Tomcat  

          Je mi tam divnej ten stlumič //The Fly Standard Features

          • Curnutt XTD Shock w/ Steel Spring //

          Potom kliky a ráfky a náboj… to sou komponenty u kol do 90 a né za stovky.

          Prostě bu? to je dešně jetej pelmel , ne to někde někdo šlohnul a osázel to bezhlavě něčím jiným ve snaze, že to nikdo nepozná.

          0 0
          • nakata  

            No tak zase ono to nie je za stovky tisic.. Foes Fly ram + tlmic stoji okolo $2200, co nie je az take tragicke..

            0 0
            • Tomcat  

              58000 + 25000 vidlice = nic moc do sta.

              Nebo jak bys to chtel poskládat?

              0 0
            • Tomcat  

              2200$ je hezká cena ,ale v USa my sme v evropě ;-)

              0 0
              • nakata  

                Ja teda netvrdim ze je to malo prachov, ale traba este zohladnit, ze je to model 2004, takze ta cena nie je az taka brutus. Mimochodom chalan za to chce cca 50 litrov, preto sa mi to trochu nezda. PS: som myslel, ze Boxxer World Cup stoji tak cca 40 litrov (SKK)

                0 0
                • Tomcat  

                  Jo 2004 byl ještě dražší.

                  No 60000,– Kč není zas tak mimo ,ale tech 50 SKK no nevěřil bych tomu.

                  Něž ojetou DH mašinu nejasného původu, nebo technického stavu ta radši neco za 60 novýho. Vem to takhle pokud by se ti na tom něco rozbylo, měl bys na servis? Takže šrotneš XTR a koupíš XTR? Máš na servis FOXe? atd…

                  0 0
                  • nakata  

                    Videl som ten bike zatial iba na fotke a tam vyzera velmi velmi dobre, chalan ma aj doklad o kupe, takze sa na to asi pojdem mrknut. Pokial by to nebola lopata, asi nie je velmi co riesit..

                    0 0
                    • Tomcat  

                      Pokud má doklad o koupi tak když se ti bude líbyt kupho. Pro mne to vhodně investované peníze to nejsou radši přidám 10 mám nového Norca nebo 20 a mám DH RB , tedy věc novou pod zárukou se servisem

                      0 0
                      • nakata  

                        MOzno si si neuvedomil, ze 50k SKK je 37k Kc. A verim ze by som este nieco aj zjednal.. POzriem a uvidim.. Za tu cenu je aj novy Coiler so zarukou a tak, takze si to este poriadne rozmyslim..

                        0 0
                        • Tomcat  

                          Ale uvědomil dy? jsem psal : „No 60000,– Kč není zas tak mimo ,ale tech 50 SKK no nevěřil bych tomu.“

                          0 0
                          • Tomcat  

                            Takhle, nepsal jsem konkrétní cenu , spíš jsem chtěl upozornit na ten né velkej posun nový>starý

                            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.