Jaký je rozdíl mezi HFX9 a HFX9 HD?

47 nepřečtených
  • khooca

    Účinnost, dávkování, materiály, technologie?

    0 0
    • black.horse  

      klasika 160 kotouč a HD 203 kotouč, zbytek si už domyslíš;-)

      0 0
      • khooca  

        to bych neřekl. Protože je rozdíl jak v třmenu, tak v páčce..

        0 0
        • black.horse  

          Už to nechlastej:-D

          0 0
          • black.horse  

            zajímavé vidiny, já mám v podstatě na bajku vepředu HFX9-HD a vzadu HFX9… jen sem tam dal jine kotouč (180 od Promax) Hele a budeš čumět na drát, ty brzdy sou stejný… to je bomba věc, co?:-)

            0 0
            • khooca  

              Šmarja, hoši.....

              http://www.hayesdiscbrake.com/…hfx9hd.shtml

              http://www.hayesdiscbrake.com/…hfx9xc.shtml

              Asi jsem slepej, ale ty páčky a třmeny opravdu stejné nejsou. Alespoň vizuálně…;)

              0 0
              • enjoy  

                tobe dela potize neco rozeznat kdyz je to jenom vyfoceny z malinko jinyho uhlu?:-)

                0 0
                • khooca  

                  Hou…snad mi nechceš tvrdit, že barva toho třmenu je stejná? ;)

                  0 0
                  • khooca  

                    A materiál – stejnej teda rozhodně není: HD – drsný, XC – lesklý :p

                    0 0
                    • khooca  

                      A ještě mě tak napadlo…proč Hayesky označují Downhill jako HD? Bych řekl, že se jim ta písmenka trochu popletla :D

                      0 0
                      • black.horse  

                        Pánové pozor! ale opravdu obezřetně si vychutnejte tento okamžik, nebo? se tu vyskytla přiležitost setkání z debilem;-) a tím vyjímečně nemyslím sebe:-D

                        no nic, snad se pán neurazí, když mo sdělím, že páčky vyrábí firma Hayes ve více než jednom barevném provedení;-) a navíc oni sou natolik drzí, že z tohoto pohledu vypadají, že jedna je matná a druhá lesklá, achichouvej to je hrůza…

                        a mimochodem, když proč myslíš že si pletou písmenka? třeba tím HD myslej úplně něco jinýho… třeba Hustě Drsný, Hovno Děláš a nebo Heavy Debil;-)

                        0 0
                        • khooca  

                          Hochu, jsi trochu mimo, fakt. Možná by ses mohl podívat do slovníku, co znamená „debil“.

                          0 0
                        • khooca  

                          Joa sry, že jsem se zeptal. Jestli jsem tě tím urazil, tak se hluboce omlouvám. Howk

                          0 0
                  • enjoy  

                    Účinnost, dávkování, materiály, technologie? nevsiml jsem si ze byses ptal na barvu:-) ps:docela se mi zachtelo tvrdit neco o tobe:-)

                    0 0
                    • khooca  

                      Nojo…já myslel jakýkoli rozdíl :) Ale pohodka…

                      0 0
                      • enjoy  

                        jeste otazka,to chces na kolo co mas v profilu?:-)

                        0 0
                      • black.horse  

                        mimochodem ty poznáš matroš podle fotky? a přes barevnou povrchovou úpravu? vauuu:-)

                        0 0
                        • khooca  

                          Hrozný slovíčkaření.­.......

                          Co je na tom tak těžké pochopit? Viděl jsem 2 produkty, vizuálně odlišné, tak mě napadlo, že budou i funkčně jiné (mimo 6–8"). Prostě jsem se jenom zeptal..

                          Mag+ taky vypadá stejně a přesto tam rozdíl bude asi znatelnej…

                          0 0
                          • enjoy  

                            zajimavy:-),to jiny neni podle tebe je a to co ocividne jiny je ty nevidis:-))

                            0 0
                            • khooca  

                              OK, co je tedy (já to nevím) očividně rozdílného mezi HFX9 a mag?

                              0 0
                              • khooca  

                                teda mimo blbostí jako titanové šrouby, nebo karbonová páčka..

                                0 0
                                • enjoy  

                                  mas v tom vsem hroznej bordel:-).karbonova packa je u HFX 9 carbon a rozdil mezi Mag a HFX 9 je zcela patrny:-).napoveda:podivej se na brzdovou paku:-) ps:nikdy jsem se na hayes nespecializoval,ja­ko ty a vidis to:-)

                                  0 0
                                  • khooca  

                                    He, jako ve škole..:)

                                    No, nevim, že bych se specializoval na hayese…

                                    Každopádně: HFX carbon maj páčku z karbonu Mag – tam nic nevidim Mag+ – titanovej vnitřek

                                    Mám tomu rozumě tak, že HFX9carbon, Mag, Mag+ jsou oproti HFX9 zvýhodněné jenom použitým materiálem, tedy bez výrazné přidané brzdové efektivity?

                                    0 0
                                    • enjoy  

                                      tak nevim jestli jenom „tam“ nic nevidis:-)). provokatere:-)))

                                      0 0
                                      • khooca  

                                        Čoveče…už přestávám chápat co po mě chceš..;)

                                        No nechme toho..

                                        0 0
                                        • enjoy  

                                          tak si srovnej paku u magu a hfx,to uz fakt nejde dal:-)

                                          0 0
                                    • goofy  

                                      Boze boze… Si opravdu tak slepej, nebo se jenom tak tvarish? Hayesy hydrauliky jsou: Sole HFX-9 (normalni nebo karbon) HFX-Mag

                                      Sole a HFX-9 maji stejnou paku, jine prase. HFX-9 Carbon se lishi carbonovou packou a vickem od HFX-9. Mag ma uplne jinou paku (jiny system expanzky) a je tvarove stejna (asi) z pakama uz pred xxx let…

                                      Kapishto???

                                      P.S.: Co tak treba Heavy Duty?

                                      0 0
                                      • enjoy  

                                        moc informaci pro nej,neblazni:-)).jeste ze to mas bez fotek,to uz by byl absolutni konec:-))

                                        0 0
                                      • khooca  

                                        A když už teda chceš puntičkařit, tak OK.

                                        Sole a HFX9 teda stejnou páku nemají. Mám je doma obě. To, že mají jíné prase je snad jasné – jedno píst/jedopár (proč zmiňuješ?) HFX9carbon – to, že mají karbonovou páčku jsem výše napsal, proč znovu zmiňuješ?

                                        Mag – to, že má vizuálně nepatrně jinou podobu vidim taky, to snad není důležité – proč zmiňuješ.

                                        Jiná expanzka – OK, uznávám, nevšiml jsem si. Takže suma sumárum: Tvá informační úspěšnost je někde pod 25% a děláš ze mě vola? Heh, OK.

                                        0 0
                                        • -b-n-x-  

                                          vizualne nepatrne jina podoba? :-) z fotky to mozna neni az tak jasne, ale ty paky jsou uplne jine!! Az si budes objednavat nahradni dil do MAGu a prijde ti HFX-9, pak pochopis.

                                          0 0
                                        • enjoy  

                                          :-))))) …nepatrne jinou podobu…:-)).dulezite to opravdu neni,dulezity je pouze ten rozdil v cene:-))).ty bysi snad i ukecal prodejce aby ti ji dal skoro zadarmo,kdyz je skoro stejna:-))). uplne bez urazky,tvoje chapaci uspesnost je tak o rad niz:-)) ted uz se temne strany sily vubec nebojim:-)))

                                          0 0
                                        • goofy  

                                          Coze? Ty si tam pletl pate prez devate… Pakou u Sole si nejsem jistej… Nejspish tam je lonsky model HFX-9, tak sem se spletl. HFX-9 a HFX-Mag maji uplne jine paky, ne jenom vizualne trochu odlishne! Vola z tebe nedelam, ale ty sam, ja sem ti to chtel jenom shrnout, at v tom vidish ten rozdil, ktery stejne nevidish… :o)

                                          0 0
    • enjoy  

      tak jeste jednou:-).HD by mela lip brzdit:-). ale jestli to das na axela tak mi pak posli fotku:-)

      0 0
    • khooca  

      Končim debatu. Dostali jsme se někam uplně jinam

      0 0
      • Gatier  

        Nie, nie! Mne sa to paci :-))) Npis, ako sa ma Axel a spol…

        0 0
    •  

      666er for ever!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.