družba HK - Pce - Pha, pokračování :-)

303 nepřečtených
  • kámen úrazu1

    Je nejvyšší čas splnit slib daný pražským bikerům, kteří navštívili na jaře naši polabskou placku, a návštěvu jim oplatit (jede se do Brd).

    Sraz se samozřejmě netýká jen těch, co byli na prvním. Tož všici Pardubičáci, Pražáci, Hradečáci a ostatní chaso, zbývá jen vybrat co nejvíc hovící termín.

    Házím do placu 17., 18., 24. a 25. září. Případně až říjen? Dejte vědět, který čísílko se vám líbí nejvíc. Není se čeho bát, klidně můžou jet i ouplní začátečníci (a? nejsem sama :-), i lidi, kteří s nikým s BF ještě nevyjeli. Nekoušeme. Občas. :-)

    0 0
    • Meesha  

      No, toho 17 a 18 je dost zavodu a akci. Spis ten dalsi vikend, ale nemuzu mluvit za vsechny…

      0 0
    • Darkson  

      dost dobrej nápad! já můžu oba víkendy, takže tak:-)))

      0 0
    • McBlacky  

      24 a 25 by bylo ok 17sobota se jedou Tour de Brdy, kam jezdí hodně pražáků…

      0 0
    • gummo  

      no jestli se pojede toho 18 tak se na vas prijedu kouknout taky.

      0 0
    • Lister  

      A bude to na víc dní nebo akce typu zajezdíme, pokecáme, zakalíme, vyzvracíme a jedem domů.

      PS: přesnější lokalita ?? :o)

      0 0
      • kámen úrazu1  

        Přesnější lokalitu musíš zjistit u Svaté trojky ve složení fousáč, Gung-Ho a Snail. Já o Brdech s jistotou vím jen to, že existují. :-) A vypadá to spíš jen na jeden den, ale záleží na domluvě.

        0 0
        • Lister  

          S tou zeměpisnou znalostí jsme na tom stejně – tipuju umístění někde v lokalitě Čechy-Morava-Slezko :o)

          0 0
        • McBlacky  

          já bych si tipnul že se pojede naše oblíbená trasa po červené ze Zbraslavi, pivko na Skalce, oběd Halouny, a přes Karlštejn volně k Pigimu :)

          0 0
        • Gung-Ho  

          Že zrovná já mám bejt „svatej“ :-(, jediný co kamen_urazu omlouvá je, že to určitě nemyslela zle. Určitě nejsem ten kdo trasu rozhodne, ale stejně jako Blacky předpokládám, že těžko najdeme něco lepšího k předvedení, než naši „klasiku na Karlštejn“ už proto, že zde o ní občas asi čtete, že na trase je námi nejednou vychvalovaná hospůdka v Halounech a koneckonců v závěru i neméně legendární U Pigiho. Mrknout se během vyjížďky na Karlštejn taky neni k zahození.

          0 0
          • SELMIRA  

            zaslechla jsem něco o hospůdce na Halounech? :o)) Tak to yedu taky! Hlasuju spíš pro 18.

            0 0
    • SNAIL  

      Rád vás zase uvidím, ale taky bych se přimlouval až po závodech, t.j. po 17. září

      0 0
    • Lister  

      Jinak 17 – služba v práci, takže nic, 18 pak když bude blbá tak budu úplně mimo. 24,25 – dovolená – takže pohoda. Chtěli jsem jed na jižní Moravu, tam ale asi Brdy nebudou že :o) Praha ale taky v plánu, tak se program upraví :)

      0 0
    • jecnak  

      17. je Zbraslavska osma http://www.hsh.cz/osma/ takze jestli do toho muzu kecat, tak spis toho 18.

      0 0
    • fousac  

      me je to vcelku jedno.. u pigiho maj otevreno kazdej den.. ;o)

      i kdyz nejlip se mi jevi nedele 18/9, to by nemela bejt zadna akce a chrti snad budou utahany ze sobotnich zavodu.. :D

      a trasa pravdepodobne nejlepe „karlstejnska klasika“ pokud nekdo vezme krovinorez na sjezd od golfu.. ;o)

      0 0
      • Gung-Ho  

        Sjezdík od golfu je tradičně trochu zarostlej, ale dá se. Teď v sobotu sme tam byli a dobrý, pravda Otaku nad šrámy trochu remcal, ale ty ke kolu přece patří :-) Jinak co se týče toho termínu, tak se většina shoduje na neděli 18.9. Tak si myslim, že bysme tento termín mohli považovat za domluvenej. Přeci jen neni špatný vědět ho chvíli dopředu, aby si udělalo čas co nejvíc lidí.

        0 0
        • kámen úrazu1  

          Já souhlasím. Zdá se, že 18.9. vyhovuje většině. Jen mně tu zatím chybí vyjádření bikerů z HK a Pce. :-/

          0 0
          • rhuman  

            mozna .. bude to probiha tak, ze se rano pojede vlakem do prahy a vecer zpet?

            0 0
            • Gung-Ho  

              Přesně tak, někdo z nás Vás přijede na nádraží vyzvednout a dopraví na místo srazu, který bude pod Barandákem. Hodinu ještě určíme podle toho v kolik Vám pojede vlak…to se ještě dohodneme. Ideální by bylo, kdybyste do Prahy dorazili tak kolem devátý.

              0 0
          • chupas  

            kdyz bude hezky tak bych to moh taky jet. na zimu nemam obleceni a v desti nejezdim. :O co me nezabije to me posili. nebude to nejaky smrtelny tempo alias TdF? ze ne? :))

            0 0
            • kámen úrazu1  

              Smrtelný tempo se nepovoluje. Jede se tak, abych v pohodě stíhala. Takže pomalinku. :-)

              0 0
              • Medunka  

                pridam se jen pod touhle podminkou :-)

                0 0
                • orca  

                  A to je jak rychle – no že bych přemluvil maminu :-)

                  0 0
                • kámen úrazu1  

                  Supr. A ostatní strhnem ke svému „tempu“, neboj. Já se taky nebojím. Že ne? Nebo jo? :-)

                  0 0
                  • orca  

                    tak jak rychle ?? jo a co ta vesta už ji máš a nebo vyhrála jiná ??

                    0 0
                    • kámen úrazu1  

                      To nejsem schopná odhadnout, ale „maminkovský“ to asi nebude. I když sousta mamin jezdí rychlejc než já…

                      Joo, díky za odpověď na mejlík, Dane, nakonec jsem šla do Etape. Mám už od nich bundu a dres, spokojenost.

                      0 0
                      • Medunka  

                        no pojede se skvelym holcicim tempem,.Zadna krec, zadny stres, zadny vyplazeny jazyk. No kdyz vidim nektery ty maminky, s miminem v predu, nakupem v zadu jak to hezky svizne slapou do kopce… hm.. muj obdiv! Ale to delaj maminky na vesnicich!

                        0 0
                        • Jogador  

                          Zas abychom neměli problem se stabilitou:) To bude sranda, až vám nebudu stačit:)

                          0 0
      • Bulda  

        18!!! utahany chrti :)))

        0 0
    • Peslezedirou  

      Pokud do toho něco nevlítne tak se taky hlásím a nejspíš pojede i Bee..........

      0 0
    • orca  

      Prosím ještě pro jednoho zoufalého Plzeňáka : termín tuším že je jistej 18.9. a teď kdy a v kolik a cca km (pojede se okruh či etapa?) . Rád bych taky přijel – teda pokud mohu…

      0 0
      • fousac  

        kazdej muze prijet.. ;o) v kolik zalezi jak komu pojedou vlaky.. jede se okruh a kdyz vezmeme jako vychozi bod barandovskej most, tak to dela tusim 80km.. (a tady je profil: http://www.bike-forum.cz/…22190157.jpg )

        0 0
        • orca  

          a kde prosím přesně ? respektive kde zaparkovat auto ? Jinak profil docela výživnej – nejsou tam nějaké extremní sjezdy ??

          0 0
          • fousac  

            panacek si poveze prdylku autem?? ;o) no pro tebe by moh bejt dobrej radotin nebo zbraslav.. bych te tam moh vyzvednout…

            co je extremni?? vsechno se da jet, v pripade lempla dokonce i na silnicce.. ;o) jenom to mistama kapku drnca.. myslim ze Gung-Ho rad prozradi prevyseni, to uz si nejak nepamatuju..

            0 0
            • Gung-Ho  

              Převýšení dělá od Baranďáku a zpět něco kolem 1100m

              0 0
              • Lister  

                1100 m na 80 km?? Jste snad říkali že se občas jede i do kopce ne :o)

                Jinak si to užijte pokud se jede 18 tak bohužel. O půl deváte vylezu z práce a na 9 se do Práglu ze severní Moravy asi nedostanu. Snad příště :o)

                0 0
            • orca  

              No takhle jedu z Plzně , myslíš že mám jet už z domova na kole ?? Si asi přivstanu…no co se dá dělat… Defakto je mi jedno kde to odstavim . Extremnem jsem se ptal na sjezdy , to moc nemusim a nahoru skoro vždy vyjedu…

              0 0
              • Darkson  

                neboj, žádný dramatický sjezdy. je to příjemný okruh se zastávkou v oblíbené hospůdce na oběd a ke konci trasy na pivo u Pigiho

                0 0
              • fousac  

                to jako klidne autem prijed.. prece jenom z plzne jet kolmo je uz kus cesty.. :) autem te vyplivne dalnice prakticky v radotine a je to.. te tam rano vyzvednu a zpatky se tamtudy taky jede..

                0 0
                • orca  

                  Takže 10:45 v Radotíně a kde ??

                  0 0
                  • cabbage  

                    na navsi je parkoviste.

                    0 0
                    • orca  

                      Pokud nebude pršet tak přijedu… či jiná nepřízeň nezasáhne..

                      0 0
                  • fousac  

                    protoze bych se chtel dostavit na sraz pod barandak, tak bych to videl pul hodiny predem (az si dohodnou vlak) v Radotine u Alberta (takova ta samoska:), tam je velky parkoviste a cestu ti ukaze kazdej.. sjet z dalnice na radotin snad nebude problem..

                    kdyztak mi pisni na emil, muzeme se dohodnout podrobnejc..

                    0 0
                    • orca  

                      OK . Takže kolem 10:00 budu tam s modrým formanem . Ještě přidám foto do fora.

                      0 0
    • Beeda  

      Tos to ja bych se 18. take pridal (mozna jen na ziletce) a pokud jeste nebudu na Meride. B

      0 0
      • Daf  

        Jestli dam po meride dohromady kolo taky bych prijel, ale vikend 24–25.9 by byl idealni.

        0 0
    • kámen úrazu1  

      Zatím to vypadá, že se čas srazu trochu přesune. Na devátou nejede z Pardubek žádný přímý vlak s možností přepravy kol. Jen jeden rychlík s úschovou. Tož si aspoň všici přispíme. ;-)

      http://www.idos.cz/Route.asp?…

      0 0
      • orca  

        No abychom do cíle taky dojeli ještě za světla :-) a nebo lucerničky sebou ??

        0 0
        • kámen úrazu1  

          v Praze je světla dost. ;o) Pak je možnost přijet na Smíchovský nádraží před devátou, ale rychlíkem a s koly to bude horší.

          0 0
          • blue  

            vzdyt muzete ject tim Sohajem a jste za hodinku a neco v Praze a navic pred devatou, co se budete trmacet dve hodiny courakem?

            0 0
            • Lister  

              Hlavní problém bude asi v možnosti převážet kolo jako spoluzavazadlo. Asi ti do expresu nedovolí vzít si svého drahouška s sebou :o)

              0 0
              • blue  

                no a? tak si ho nalozis do pojizdny uschovny za dvacku a jedes

                0 0
                • Lister  

                  Pokud vím tak úschova během přepravi stojí 60 a víc podle vzdálenosti a navíc to je právě ten způsob, který bych já u svého kola nikdy nepoužil – doporučuju pročíst thread o cestovaní s kolem vlakem nedávno to tady bylo :o)

                  0 0
                  • blue  

                    no, precist by sis to mel asi nejdriv znovu ty… ja takovym rychlikem jel naposledy v sobotu v osmi lidech bez problemu ;-)

                    0 0
                    • zirecek  

                      Přesně, za dvacku si ho naložíš sám, vidíš kde je, sedíš par míst opodál a v cílové stanici si ho vezmeš, pohoda. Navíc i v R. ČD udělali dobrou věc, :-).

                      0 0
                    • Lister  

                      Já tě nechtěl poučovat, jen upozornit jak to dopadá pokud dáš kolo do úschovy během přepravy.

                      Zmátl si mě totiž tou úschovou. Za dvacku si bereš kolo do vlaku jako spoluzavazadlo a hlídáš si ho sám – musí tam být náležitý vagón, který to umožnuje – což tenhle Šohaj dle popisu má – stačilo mě na to hned upozornit. Nebo ho dáš do úschovy ( vagon pro poštu), kde se o něj nestaráš, ale je to dražší a pro kolo mnohem rizikovější :o)

                      0 0
                      • blue  

                        zase spatne… je videt, ze si to jeste nikdy nezkusil :-) uschova behem prepravy je uplne ten samej zavazadlovej vagon, jako pro postu, kam kolo nalozis a jdes si sednout nekam vedle do kupe, zaplatis za to dvacku a nijak rizikovy to neni, rozhodne ne vic, nez cokoliv jinyho

                        radsi si skoc na stranky CD a nastuduj si znovu prepravu kol

                        0 0
                        • Lister  

                          Tož se omlouvám no. Vycházím z toho co mi řekli když jsem jel vlakem minulý týden. Ten týpek doslova říkal – buď si to dejte sem k nám do poštovního vozu za 60 nebo si ho vemte sebou do vlaku na plošinu k tomu vyhrazenou za dvacku. Asi nemáme ty správné vagony :o)

                          PS: fakt jsem předtím nechtěl poučovat, jen jsem chtěl vysvětlit proč mě to zmátlo.

                          0 0
                      • chupas  

                        tu delas zmatky. hodit to do uschovny behem prepravy za 20cku je naprosta pohodicka. na drtice sem se tak prepravil a zadny problem.

                        0 0
                    • SELMIRA  

                      Jsem měla taky předsudky, ale jak píšou zde kolegové, je to v pohodě. Jsem takhle nedávno cestovala s bikem do Jindřichova Hradce. Stálo to dvacku, pan od ČD byl ochotnej a s bikem nakládal šetrně. Dokonce nám poradil, bychom si šli sednout do kupé pro matky s dětma, páč to bylo hned vedle úschovny a hlavně bylo uplně prázdný, zatimco vlak byl natřískanej tak, že lidi stáli v uličkách. :o)

                      0 0
    • Gung-Ho  

      Tak vzhledem k tomu, že žádnej dřívější rozumnej vlak z Pardubic nejede, tak bude sraz následující: 18.9. v 10:45 pod Baranďákem na stezce na bránický straně a pak v 11:15 na Zbraslavskym náměstí
      Já na Masarykovo nádraží zajedu a milé bikery pod Barandák přivezů. Trasa bude „Klasika na Karlštejn“ s obídkem v Halounech, jak už sme se dohodli :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Vy mě séřete. 18.9. sem se chtěl jet podivat do své domoviny na trochu krve, v Li?áku je finále ČP 4×. :o(

      0 0
      • Lister  

        Ty si aspoň můžeš vybrat ze dvou příjemných věcí, ale já to mám v práci na tvrdo a to neukecám :-(

        Takže až příště

        Navrhuju, že další sraz může někdo uspořádat pro změnu na Moravě – buď u nás v Jeseníkách – ale tady moc bajkforistuů není nebo, a to by bylo asi ideální, v Beskydech. Výhoda je že do Ostavy by měl jed přímý vlak, takže doprava v pohodě :o)

        0 0
        • cabbage  

          v beskydech? tak az pristi drtic.....

          0 0
        • Gung-Ho  

          Já sem pro, jen by to chtělo na víc dní, když takhle dál. Ale je tam krásně, tak proč ne? :-)

          0 0
          • Lister  

            Já ti dám daleko. Z Ostravy do Prahy je to kousek, ale z Prahy do Ostravy to je strašná dálka, co :-))))

            0 0
            • Gung-Ho  

              jj, je to srašná dálka :-), ale příští léto plánujem, že to zkusíme dát za den na silničce.

              0 0
              • Spajky  

                400km za den? vy jste asi dobrí sílenci :o)

                0 0
              • Martin  

                Konečně ses projevil nikoliv jako maskovanej chrt, ale prostě jako CHRT:_)))

                0 0
                • Gung-Ho  

                  Nevim teda jaká rasa, ale jestli mám něco společnýho s psama, tak snad jedině „starej pes“

                  0 0
        • orca  

          leda na celej vejkend , jinak z Pl. ztrávim celej vejkend ve vlaku :-(

          0 0
          • Lister  

            V pohodě. 1. neoficiální B-F Velo Camp :o) pátek sobota neděle, ideálně spojeno s příštím Drtičem, jen nevím, jestli se někomu bude chtít po Drtiči ještě lézt na kolo :o)

            0 0
    • kámen úrazu1  

      Vlak z Pardubic vyjíždí v 8:11. Tož sraz pro Pardubičáky, Hradečáky, Chrudimáky a další áky je v ** 7:45 na hlavním pckým nádraží. Datum **18.9. a čas srazu si poznamenejte, prosím, za uši. :-)

      0 0
      • chupas  

        mi to proste neda. ty z Pardubic nejsou pardubičáci ale pardubáci. ty z Chrudimy taky nejsou chrudimičáci. dyt to zní hrozne. mam na to nejakej mozkovej blok, tak pro vsechny sem >pardubak< zadny icak. klanim se a jdu spat :)) dekuji ((:

        0 0
        • piskot  

          ty z Pardubic jsou tak maximálně perníkáři… …případně z Hradce-Jih, předměstí a podobně :))

          18.9. už bohužel něco mám, tak snad jindy…

          0 0
          • chupas  

            :)) hk=pardubice-sever :P

            0 0
            • rhuman  

              vis proc je v pardubicich krematorium? protoze musi byt 20km od mesta, tj. od hradce

              0 0
          • Sethi  

            A kdyz mluvite o pardubickym hl. nadrazi, tak to je Hradec Kralove jizni zastavka :) Proc maj Pardubice ve znaku jen pul kone? Protoze druhou pulku snedl hradeckej lev :)

            0 0
      • kajulka2  

        Docela bych s váma jel, ale 18 bohužel mám už něco jinýho, snad příště

        0 0
      • Sethi  

        Jak budete resit veci na sebe. Pojedete v cyklistickym vlakem tam i zpet, nebo si vezmete nejakej bagl (do meho cyklo se nic moc nevejde) s vecma a nechate ho trebas na hlavaku v praze v uschovne?

        0 0
        • kámen úrazu1  

          Jedu v cyklistickým. Snad se nevyráchám v bahně jak na prvním HK-Pce-Pha srázku. :-)

          0 0
          • SNAIL  

            A jaký problém, vždy? tě místní nechali hezky opláchnout :-)

            0 0
    • Jogador  

      Já se toho 18 přidávám, sice po pražský ale s novou verbou¨:)

      0 0
    • Luka  

      Tak ooo-waaah, svete div se, ale zkusim premluvit muze a nebude-li prset, tak pojedeme taky. zverbovala jsem jeste par lidi, tak uvidime :)

      0 0
    • Martin  

      Jestli se v sobotu nezrakvím ne Teplý tak se taky konečně přidám:-)

      0 0
    • Jogador  

      Oni dva se stydí to sem napsat, ale možná pojede i Blek ponny s Eillů :) Ale pššš, Eila o tom eště neví…

      0 0
      • black.horse  

        Hehe, už o tom ví:-) A nestydíme se napsat:-P sme se domlouvali včera večer a pokud se nic nestane, tak dorazíme;-) A? žije turistika, hurá, hurá, huráááá:-))

        0 0
      • black.horse  

        A neříkej mi ponny, já Ti taky neříkám Jogurtor:-P

        0 0
        • Andrzej  

          :) heh, to asi nevis, jak se to spravne cte :)

          0 0
          • black.horse  

            Umbabarauma homen gol

            Joga bola joga bola jogador Joga bola quero jogar bola jogador Pula, pula, cai, levanta, sobe e desce Corre, chuta, abre espaco, vibra e agradece Olha que a cidade toda ficou vazia Nessa tarde bonita pra te ver jogar

            Joga bola jogador Joga bola corocondo Favela Pelada Favela Pelada Futebol Futebol Futebol Futebol…

            Eis ai a historia de Umbabarauma Um ponta de lanca Africano Um ponta de lanca decidido Umbabarauma

            :-)

            0 0
    • cabbage  

      nic neslibuju, ale rad bych se objevil.....

      0 0
    • Meesha  

      Ja taky prijedu. Doufam teda ze nebude chcat…

      0 0
    • orca  

      Tak už se domluvil nějakej pevnej čas na neděli 18.9. ?? nějak mi to uniká …

      0 0
      • cabbage  

        10:45 pod Baranďákem na stezce na bránický straně a pak v 11:15 na Zbraslavskym náměstí

        0 0
        • Luka  

          Ja vim ze prudim, ale pripada mi to dost pozde, vyjet v pul dvanacty. To nebude na pohodu ani omylem… :(

          0 0
          • orca  

            Stojí to na cestovatelích z Hradce + okolí já přijedu autem z Plzně kdykoliv . jenom abychom se stihli domluvit do neděle …

            0 0
            • Luka  

              Ja vim. ale proste kdyby se vyjizdelo v 10, bylo by to myslim lepsi… nemam chut hnat se jako magor a za tmy sjizdet k pigimu uplne oddelana :/

              0 0
              • orca  

                brrr , tady se sliboval pohodovej vejlet ???

                a zatim se z toho klube tichá časovka na cca 80km v terenu ??

                0 0
                • Luka  

                  Me Fousac sliboval pohodovku…no… budu asi ve skupine co si zkrati trasu a vynecha vyjezd ze Vsenor nahoru a na Karlstejn, budu zahrivat zidle u pigiho :)

                  0 0
                  • orca  

                    Rozhodnu se po pár km podle nasazeného tempa jak dál , ale uštvat se nehodlám od toho mám závody a ne sraz bikerů .

                    0 0
                  • fousac  

                    ano.. fousac si slibil, ze pojede na pohodu.. ;o)

                    0 0
                    • Darkson  

                      jj, ječňák a gungho budou mít pohodovou vyjížďku…:-)))

                      0 0
                    • Peslezedirou  

                      Hoj, pač mě o víkendu bolelo v mordě, tak se hlásím do grupy k cykloturistům­.....:o)

                      0 0
                      • Luka  

                        Se nam to rozrusta :)))))

                        Nejedeme chrtit, jedeme se srazit! :D

                        0 0
                        • Martin  

                          A nebude to bolet? :-)

                          0 0
                        • kámen úrazu1  

                          No šak jo. Termínu odjezdu z Prahy se neboj, času bude i tak dost. A případně se může zkracovat, kdyby se nestíhalo. Chrtit se nebude. Nám z Pardubek fakt nic lepšího nejede. A v Šuhaji bychom neměli jistý místo, nemuseli by nás vzít.

                          0 0
          • chupas  

            vlak dorazi na masaricku v 10:12 (doufam ze idos nekeca) a jak dlouho trva dojet pod Baranďák, a na Zbraslavske náměstí netusim. ze by to byla hodina jizdy? treba se to stihne rychlejc. ale i tak bude cely odpoledne na druzeni. klidne si dam nakou zkratku nez abych jel nepohodu.

            0 0
      • fousac  

        prisel ti emil..

        0 0
    • Smazaný účet  

      dívali ste se na předpověď počasí? :o/

      0 0
      • fousac  

        20st., polojasno.. to je v klidu.. ale stejne se to do nedele jeste kosnactkrat zmeni..

        0 0
        • Smazaný účet  

          já viděl 13–15, přeháňky… jo moment, neděle. to už se má trochu zlepšit… no bůchví.

          0 0
    • Eila  

      hmm beru sebou tatu:-) a blacka taky

      0 0
    • bikemanx  

      přidávám sa, sice po pha 50… no aspoň mi budete stíhat :-))

      0 0
    • jecnak  

      Tak me napada, kdyz tu vznika cykloturisticka grupa, tak navrhuju pro nas chrty trochu vylepsit trasu par prasarnama >:-) navic.

      0 0
      • cabbage  

        mam sanci to prezit, nebo se mam rovnou hlasit mezi turisty?.......

        0 0
      • kámen úrazu1  

        Ale di ty, chrtit můžete kdykoliv jindy, ale kdy si užijete inspekci z východních Čech? :-)

        0 0
        • jecnak  

          Jenom par vylepseni. Dyt v Hradci zadny poradny kopce nejsou a kousek od planovany trasy je spusta peknych sjzediku a vyjezdu. Nerikam jet celou dobu jinak ale par uprav bych tam dal a sesli bysme se treba v Halounech.

          0 0
    • kámen úrazu1  

      Ještě jednou tu připomenu místa a časy srazů pro nově příchozí, kterým se nechce pročítat vše.

      ** 18.9. V 7:45 na pardubickým nádraží. V 10:45 pod Baranďákem na stezce na bránický straně a pak v 11:15 na Zbraslavským náměstí**

      Pro méně chápavé… nenutíme Pražáky přijet na všechna místa, opravdu nemusíte nejdřív přijet do Pardubic. :-) To snad až v říjnu, pokud budete stát o vejletík do Železných hor.

      0 0
    • Gung-Ho  

      Tak vidim, že si pod Barandákem užijem i trochu legrace :-) http://www.nakole.cz/…/clanek.php3?…

      0 0
      • Meesha  

        treba je potkame cestou zpatky. Chvalne kdo bude mit vetis balik! :-))

        0 0
      • Smazaný účet  

        Pražské nábřeží bez aut? Kruci, to si budu muset projet, bůhví kdy se dočkáme dalších povodní. :o)

        0 0
        • Meesha  

          ale snad jenom to Smetanovo – Od Narodniho k Staromestsky. Muzes jezdit tam a zpatky! :-)

          0 0
      • jecnak  

        Jen mi neni jasny, proc se tohle neda udelat kazdy vikend. Zas tak aut o vikendu tam nejezdi a konecne byse mohl clovek v klidu projit nekrasnejsi casti nabrezi s kamaradama aniz by se musel mackat na chodniku a cuchat smrad z plechovek.

        0 0
      • dalimil  

        eskamotér Vojta Vrtek :-)

        0 0
    • jonti  

      Tiez sa hadam pridam, uvidime sa konecne :) Nechystate sa tam rano niekto z Bohnic/Cimic/Ko­bylis, co by ste mi pomohli to miesto stretnutia najst? :)

      0 0
      • fousac  

        trefis na palackyho namesti? (lze i metrem) pak uz jenom porad po chodniku (cyklostezka) podel vltavy.. nemuzes minout..

        0 0
    • McBlacky  

      takže zatím to vypadá že pojedu taky a počasí bude ok=nebude pršet, ikdyž to na naší trase moc nevadí. akorát mi není jasný co budou P+HK dělat 1,45 hod co maj na přesun z Hlaváku pod Most, nebo jsem něco nestihnul? Se vším všudy to musej dát za hodinu ikdyby bloudili… Jde mi jen o to aby ráno moc nevymrzli. Možná by bylo lepší kdyby počkali na nádraží a někdo z pražských je tam v 10 vyzvedl

      0 0
      • fousac  

        to si fakt nestih.. ;o) prijedou vlakem ve ctvrt na jedenact na masarycku, tam je vyzvedne Gung-Ho a hura do branika.. jestli se nepletu, tak na presun maj pul hodiny…

        0 0
    • Jogador  

      V kolik tak budete na přejezdu? Počkám tam, a možná nás bude víc. Ale nečekejte, třeba budu až ve Zbraslavi, jen tak vkolik tam tak budete?

      0 0
    • goood  

      Tak Prazskou 50 jsem prezil, takze se tam nejspis taky objevim, pokud vstanu :-)

      0 0
    • rhuman  

      tak najisto nejedu, jedu si shodou okolnosti do prahy pro novej ram. snad priste

      0 0
    • cabbage  

      v kolik asi tak budete v halounech, resp. „u jezirka“?

      0 0
      • McBlacky  

        když jedu já napohodu tak mi to trvá od baráku do Halounů do hospody 2 hodinky a pár minut, tak si to přeber jak chceš :)

        0 0
    • Gung-Ho  

      Úúúúúúúúžasná akce !!!! Nádherný počasí, skvělý lidi, všechno prostě super. Psát, že kdo nejel prohloupil je zbytečný, ale dnes mimořádně bylo i hodně těch co dorazilo. Myslim, že počet lidí co se aspoň na chvíli přidali, překročil třicítku, což je skvělý. Fotky a profil trasy bude, ale chvilku strpení, musíme se dohodnout, kam je dáme. Těšim se na nějaký další podobný akcičky.

      0 0
    • Darkson  

      takže opravdu vydařený sraz, moře bikerů i pár pěkných bikerek, plánovanou trasu odjeli prakticky všichni. trochu jsme vyžrali hospodu v Halounech:-). Spešl fenks to všichni organizátoři za super počasí, pořadatelé konkurenčních maratónu by si z vás měli vzít příklad. jo a ujet v tolika lidech celý den bez defektu, to taky stojí za uznání!

      0 0
      • SELMIRA  

        Prej bez defektu. To bych netvrdila. :o) Jsem nestihla sraz na zbraslavi, pac jsem se mordovala s defektem. :o) Ale pak uz to bylo to pekny!!!! Diky vsem. Hezky jste to zorganizovali. Jste uuuuzasni. Obdiv prdubicakum, ze se jim chtelo trmacet k nam vlakem.

        0 0
    • Meesha  

      Fakt sqeli! Krasna projizdka! Slusenej balik! Polovinu lidi sem sice neznal, vlastne z Vychodocechu sem poznal jen Kamen_urazu, ale to vuebc nevadi. :-) Obidek luxusni ikdyz jak psal Darkson, uz tam toho moc nezbylo – ve sjezdiku se vyplatilo moc nebrzdit :-) Trasa a pocasi vyborny! Pigiho sem bohuzel vynechal, bylo malo casu.

      0 0
    • orca  

      AHOJ , cokoliv psát o srazu by bylo nošením dříví do lesa – jedním slovem super , potěšilo mně že se čekalo i na pomalejší (mně) . Jsem rád že jsem mohl přijet a jet s váma . Super počasí lepší jsme si nemohli přát , trasa taky fajn sjezdíky jsem přečkal (nemusím) a výjezdy vychutnal ikdyž pomaleji než jiní. Takže až se zase bude něco organizovat tak se velmi rád přidam.

      0 0
    • zac  

      Proste to bylo super!!! :) Sem rad ze jsem stihal tempo, obidek byl luxusni, skoda pigiho, ale povinnosti volaly… A zase jsem poznal dalsi lidi z fora! :)

      0 0
    • cabbage  

      pekna vyjizdka, dat dvakrat sjezdik od jezirka(pokazdy na jinou stranu)a vyzkouset obe mozne trasy k jezirku se mi jeste nepodarilo. U paviana mi vyfoukli posledni rizek pred nosem a na me zbyl neprijemny ukol vyskrtout rizek z denni nabidky:), ale bylo to vlastne dobre, pac rizek byl k veceri:)) U pigiho sem zase trochu ztuhnul. Musim ocenit andrzejovo(jak se to pise??) sjezdarske umeni a paradni stroj(ultralight-DH). A taky musim ocenit svoje NRS ze ani jednou nevrzlo. jeste par postrehu: Jogador nepochopil fci jezka a tudiz ma vakl v hlave, nicmene nova vidle je super zehlicka. Hospodu u paviana je potreba na podobne navaly predem pripravit.

      0 0
      • Jogador  

        fci ježka jsem pochopil a stáhl jsem hlavové závitovou tyčí, bohužel jsem visdli uříéz krátkou, tak ač jsem to dotáh na fest… Navíc se mi to dneska podle mě povolilo, včera to volný nebylo, asi ten váš senzační sjezd:) Ale už je spraveno, ale zas mi nejde moc točit řídítkama:)

        0 0
        • Jogador  

          Místo krátkoui tam má být dlouhou, takže i vykukovala s představce.

          0 0
      • Andrzej  

        vy ste tam meli nejakeho andrzeje? to je dobre :))

        0 0
      • Martin  

        řízek řízek......já byl za riziko, který jsem dostal od holčiček, které byly málo unavené a neměly tudíž důvod doplňovat energi:-) A to jsem se tak těšil na svíčkovou!!!

        0 0
        • Medunka  

          jsme proste sladoucke zenske, co se staraji tu muzskou cast, aby neumrela hlady :-)

          0 0
          • Jogador  

            Tak to je napsané hodně vtipně:)

            0 0
            • Medunka  

              No je to tak :-) Obcas se o vas rady starame

              0 0
              • orca  

                Souhlasim :-) taky mně doma čekalo papu a i upečená buchtička (tu pekli děti) Jo jo není nad dobré zázemí . Jen občas ty výkony(na kole) neodpovídají kvalitě zázemí .

                0 0
                • JirkaD  

                  Zkus to obrátit – nejprve buchty a pak bike. Budeš plný energie a možná, že výkon vzroste :-)

                  0 0
                  • orca  

                    myslíš ? obávám se jak se znám tak bych zůstal u jídla a dál bych nedošel a na kolo už vůbec nesedl.

                    0 0
          • Martin  

            Jste. to zas jo. Tak mě někam pozvěte a rád s váma pojedu!!!

            0 0
    • SNAIL  

      Výborná akce, počasí jako na objednávku a skvělá účast. Škoda jen, že nepřijeli taky Hradečáci. Těším se na příští setkání v Pardubicích a doufám že uděláme ty slíbené Železné hory.

      0 0
    • Lister  

      Sakra lidi jak to tak čtu, tak vám těžce závidím. Pro mě dneska blbý den, ráno jsem vylezl z práce a ještě k tomu jsem na hromadě, takže dvojtá omluva, ale příště dorazím, i kdybych měl dát výpověď :o)

      0 0
    • Gung-Ho  

      Fotek bude daleko víc, ještě musíme dohodnout kde. Ale jeden předkrm už je zde : http://www.bike-forum.cz/forum/foto.php?…

      0 0
      • Jogador  

        Tak to je pěkná fotka:) Už mi nabíhaj sliny…

        0 0
      • gummo  

        az budes mit nejak vic fotek tak mi je pls posli na mejla, chtel sem jet ale schvatila me angina takze mi takle vychytana akcicka unikla :(

        0 0
      • Jogador  

        Tak bych prosil poslat foto na meila, pak je klidně vstavím na mé stránky… nebo dám jen ke stažení…

        0 0
        • zac  

          to stazeni je to dobrej napad, hodit jeste nekam zip tech fotek v plny velikosti… klidne dam misto

          0 0
          • Jogador  

            Tenhle člověk se mi začíná líbit:) Mám rád když mě někdo chválí:) Já mám tam taky místo, ale tahat to na ftp je pomalý, ale tak za půl hodky bych to tam nandal. Jinak, co noha, vše v poho?

            0 0
            • zac  

              :) noha je v pohode, cejtim to, ale malinko…

              0 0
        • Gung-Ho  

          Zatim vydržte, Fousáč to domlouval s adminem a fotky by měly bejt všechny tady na fóru, navíc od všech co fotili.

          0 0
      • Gatier  

        To v pozadi je Karlstejn?

        0 0
      • jecnak  

        Moje ftp je ti k sluzbam…

        0 0
    • chupas  

      super akce. moc sem si to uzil. organizace, pocasi, jidlo, teren vse 100%. fotky jsem vrazil na chupas.wz.cz/bi­keforum/fotos/ no sou dokumentacni :)) kvality, ale par lidi se tam treba pozna.

      0 0
    • zac  

      Tak tu mame prvni problem… :( ted sem objevil v batohu blatnik, ktery pokud se nemylim patri kamen_urazu… :(

      0 0
      • kámen úrazu1  

        Díky za odvoz. :-) Já si ho někdy vyzvednu. I zadní blatník od fousáče. :-)

        0 0
        • zac  

          tak ja ho muzu nekdy az pojedu z vyjizdky dat u pigiho fousacovi at jsou na jednom miste… :)

          0 0
    • kámen úrazu1  

      A? řeknu, co řeknu, nic nevystihne tuhle akci pořádně. Prostě to bylo supr. Po všech stránkách dokonalý. Doufám, že to na jaře zopákneme. Plus Železný hory na Pardubicku.

      Meesha > z Pardubic jsme byli tři, tož si nepoznal jen jedinýho Východočecha. :-)

      0 0
      • Meesha  

        tebe a este jednoho kluka (sorry, nick nevim) sem poznal, ale vic uz asi nikoho. Prej tam bylo vic lidi z ruznejch koutu republiky… :-)) Se bude priste muset este zorganizovat nejaky predstavovani, nebo si kazdej poveze na riditkach cedulku! :-D

        0 0
    • chupas  

      safra,jak se jmenuje to norco co jsem u Pigiho trochu pojezdil a moc mi to teda neslo. se mi o tom bude zdat jeste mesic :))

      0 0
    • Luka  

      Pripojuji se k chvale vyjezdu i organizaci.

      Fousi – s tim pocasim: ty si fakt kouzelnik!

      Otakovi – mozna si me zase nepamatujes, ale nekde si me videl ;)

      Pigimu: uzasny zazitek z pozorovani sefkuchare

      FOTKY: mam jich asi 48, vetsina je sice o nas, ale je tam par vyvedenejch, tak je povesim behem zitrka k sobe na web ke stazeni.

      Takze diky za vybornou nedeli, i kdyz jsem si myslela, ze vas od vyjezdu ze Zbraslavi uz nikdy neuvidim, tak jsme se prekvapive mnohokrate potkali s ruznymi castmi pelotonu. :) Coz se mi casto nestava, vetsinou mi vsichni ujedou :)

      0 0
    • Medunka  

      Výborná akce, vůbec nelituji, že jsem dnes v práci v kalhotech a budu dalších 14 dní. Prostě to za to stálo :-) Pravděpodobně to byla má letošní poslední celodenní projížďka a byla opravdu sladká.

      0 0
    • Beeda  

      Jojo muselo to byt supr dat to cely.. Peknej balik i kdyz to malem po 20m lehlo:-) Priste se musim pridat s bikem..B.

      0 0
      • JirkaD  

        Bezva postřeh, to bylo první co jsem doma po vyjížďce od Sfingy slyšel: „Prej jste se hned pod Baranďákem smotali?“ :-)

        0 0
        • Luka  

          Ja jsem byla v predni linii a tak jsem to nevidela :((( Ale prej kdyby puvodce (nevim presne kdo to spachal) lehnul, tak by se to dobre sesrotovalo… skoda… no… o podivanou min :(

          0 0
        • Smazaný účet  

          myslí se tím to jak si Otaku škrtnul o zadní kolo kolegy před ním? nebo tam byl eště nějakej karambol?

          0 0
          • JirkaD  

            Naštěstí ne. Pak už následovaly jen občasné neúspěchy jednotlivců. Karambol mohl nastat když jsme ve stoupání v úzké uličce mezi ploty, kam jsme najeli docela svižně po krátkém sjezdu po asfaltu, potkali dolů jedoucí malotraktor. Rideři vzadu nemohli chápat co se děje, protože nás do uličky najelo asi 10 a za chvilku jsme rychle vyběhli zpátky s traktorem v zádech :-)

            0 0
    • black.horse  

      Naše účast byla bohužel kratší než sme doufali, ale i tak mohu říct, že to bylo suprový a těšíme se na další vyjížďky;-) čím víc takovýhlech akcí, tím líp!! a příště to zvládnem lépe:-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Jůjo. Akorát sem trochu dead man, ujel jsem včera asi tak desetinu mých letošních kilometrů. :o) Stovku to dalo. Pár fotek taky mam, docela sem i vykouzlil panoramatický obrázek celé skvadry na zbraslavskym náměstí… tak jen co je trochu barevně doladim, budou k dispozici.

      0 0
    • Hurikan_Tom  

      Zdravim vsechny, ja jsem se k teto vyjizdce primotal statnou nahodou jako kolemjedouci, ale bylo bajecne. Budu forum dale peclive sledovat, aby jsem dalsi akci nepromeskal.

      0 0
      • chupas  

        tak to sme urcite sedeli vedle sebe pri obede a nacpavali se smazakem. zdravim

        0 0
        • Hurikan_Tom  

          Ahoj ahoj, ano je to tak :o) byli jsme ti sedici primo u pramene, tedy v tomto pripade u skomirajiciho praminku, pze po nasem odjezdu si dalsi navstevnici mohlo objednat jen topinku a cesnekem :o)

          0 0
          • Gung-Ho  

            Kdepak, tak strašný to nebylo.....vrchní se nechal slyšet, že vymysleli knedlíky s vajíčkem, inu U paviána si poradí se vším :-)

            0 0
          • Honzas  

            koukám, že ještě že jsem se stihl najíst před vaším příjezde;-))

            0 0
    • Martin  

      Pokud by někoho nedej bože zajímalo, jak vypadal Pavián před 20ti lety, k nahlédnutí zde: http://halouny.bobonet.net/…toalbum_view

      0 0
    • jecnak  

      Pokud mate nejake foto, tak navrhuju sjednotit je do jedne galerky, ktera by mela byt (az bude) tady: http://bajk.cz/…a_2005_18_9/

      0 0
      • jecnak  

        Muj mail je vam k dispozici (neni nijak omezeny), nebo muzete vyuzit ftp na mem home pc – detaily na mailu.

        0 0
    • Smazaný účet  

      ééé a co videa? má někdo něco?

      0 0
    • bikemanx  

      Tak to byla největší mazácká výprava bajkerů tohoto století. Fakt jsem si suprově zajezdil i u Pigiho s tim down-hilláckym bajkem :-) zato dnes jsem rád, že vyjdu schody :-))

      0 0
    • goood  

      Kdyby nekoho zajimal graf prevyseni, tak je tady http://mtb.medvedi.net/…20050918.gif

      0 0
      • Smazaný účet  

        tobě musim poděkovat žes mě dotáh od baranďáku domů… :o) ufff, jet sám, tak asi někde vytuhnu… btw eště že sem světla nandal, v hostivaři na křižovatce sem zrovna potkal policajty.

        0 0
        • goood  

          Kdybys nemel svetlo tak by te nevideli :-) Ale je fakt, ze pak se zaclo stmivat uz hodne rychle, tak bych si to po ty hlavni bez svetla taky nelajsnul.

          0 0
          • Medunka  

            No ja jela po tme, nez jsem se vyskrabala na Budarnu a tama dal, tak uz byla tma :-(

            0 0
      • orca  

        Ten graf je skvělej , jen jsem koukal na netu na podobnej computer a ten už tak veselej není teda lépe řečeno jeho cena :-( To si tak půjčit na tejden a objet si své kopce v okolí pro relativní přehled kolik nastoupam to by bylo něco :-)

        0 0
    • Luka  

      Od nas par fotek na http://www.lukabike.com/05_09_18.ZIP …ma to 3,6MB priblizne :)

      0 0
      • Luka  

        K prohlídnutí na http://www.lukabike.com/…zba_brdy.htm

        0 0
        • chupas  

          ten neznamy rozmazany objekt jsem ja :)). dik za foto. si ho dam nad postel. :O

          0 0
          • Luka  

            ZLobi nam fotak, tak se omlouvam za rozmazanost :)

            0 0
            • Gung-Ho  

              Na konci galerie fotek je profil trasy a jsou na něm nějaký praporky, tak pro objasnění uvedu co znamenají: start: Jinonice 1.praporek: Masaryčka 2.praporek: sraz pod Baranďákem 3.praporek: vyhlídka 4.praporek: obídek v Halounech 5.praporek: foto pod Karlštejnem 6.praporek: U Pigiho cíl: Masaryčka

              0 0
              • Gung-Ho  

                omlouvám se za řazení příspěvku…sem teda nepatřil :-(

                0 0
              • Jogador  

                To je profil trasy přes Karlštejn, nebo podel vody, ale podle převýšení asi přes, ne?

                0 0
                • Gung-Ho  

                  Je to samozřejmě to co sem jel já, takže přes Karlštejn a Vonoklasy. Ta verze po silnici by byla mezi 5. a 6. praporkem kapku rovnější :-)

                  0 0
    • fousac  

      uffff… tak se konecne taky dostavam k pc..

      vylet byl uzasny… i pres pocatecni skepsi a strach s prilisneho poctu zucastnenych sem byl velmi mile prekvapen hladkym prubehem cele akce.. ;o) takze diky vsem zucastnenym za celodenni dobrou naladu a vydrz.. (hlavne zadni casti pelotonu, ze nikam nehnali a neujizdeli mi.. :) specialni dik patri vsem pritomnym damam, ze ani po prujezdu karstejnskym krovim, ktere se tak neblaze a viditelne podepsalo na jejich nozkach, neztratili usmev na rtech.. ;o)

      no vsechno uz tu bylo napsano, takze snad snad jen par prislibu do budoucna: U Paviana bude vcas nahlasen predpokladany pocet dorazivsich bikeru, aby se stihli predzasobit smazakem a svickovou a nedoslo k opetovnemu vyzrani hospody az po pudu.. pocasi na priste objednam jeste lepsi, tzn. bez vetru (tohle bylo ve sleve, holt sem neodolal.. .) (proste na organizaci se jeste zapracuje)

      to HK riders: ste pekny backory, ze ste neprijeli, meli by ste si z pardub(ic)aku vzit priklad… :-P

      vsechny „nase“ fotky by mely byt ve FOTO/REPORTAZE Z AKCI a u Luky na webu (viz. vyse).. kdo nejake fotky zatajil a prijde se na to, bude verejne ukamenovan.. :D

      takze decka: see ya on the trail ;o)))) tesim se na pristi zajezd…

      0 0
      • SELMIRA  

        speciální dík za to trní :o) To byl jeden z nejzábavnějších úseků trasy. :o)))

        0 0
        • Benny Pce  

          Za Pce děkuji všem za super neděli.Bylo to super a to počasí,co víc si přát.Oběd též super,zvláště pak hranolky se sekanou.Pravda,trochu to odnesla přední duše,ale vše je již o.k.A také velké dík pro kámen_urazu že jsem měl tu čest.Takže díky díky..d:-)

          0 0
      • JirkaD  

        Fousaci, dekuji za pohotovost pri foceni. Bez tveho laskaveho svoleni jsem si dovolil jednu fotku vyzobnout a vlozil jsem si ji do profilu.

        0 0
    • bikemanx  

      fotky jsou goood. děkujem fousaci

      0 0
    • bikemanx  

      a také ostatním kdo vložil fotky. A taky se mi líbí v jaký to je sekci.. samý závodní akce.. a pak MY

      0 0
    • Gung-Ho  

      Tak pokud to někoho zajímá, tak sem pod společnou fotku připsal jména všech co se zúčastnili a dojeli pod Karlštejn

      0 0
    • fousac  

      ve fotkach jeste pribyl graf pro druhou variantu trasy, tzn. z karlstejna rovnou podel reky…

      0 0
    • Smazaný účet  

      mám tu jedno krátký video, co s nim? asi 20 s, 3,5 MB, xvid. jak se pár lidí škrábe k vyhlídce mezi zbraslaví a jílovištěm (doufám že si to pamatuju správně). nemám k dispozici rychlý ftp kerý by bylo furt v provozu, jen webzdarma, ten má rychlost oseklou asi na 45 kb/s. http://pinguin.wz.cz/…er_video.avi

      0 0
    • Peslezedirou  

      Musím se přidat fakt úžasnej švih, plno zážitků a nových lidí. Snad se podáří spáchat ještě několik takovejch akcí do konce roku.....

      0 0
      • JirkaD  

        Máš šanci hned tuhle sobotu.

        0 0
        • Peslezedirou  

          Jo jo, já myslel pohodovou akci na který se budu moct ve sjezdech vyblbnout! Ale ne survival na Ještěd :o) Bouhužel se nezůčastním, na Ještědu jsem byl na kole tenhle rok už třikrát :o(

          0 0
    • zirecek  

      su třístý, 300, :o)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.