DRUŽBA: Praha & HK-PCE - Neděle 12.6.05

61 nepřečtených
  • fousac

    za ucelem zpestreni, seznameni se a poznani novych lidi a bike reviru jsem se v praze rozhodli poradat zajezdni akce za skupinkami bikeru v jinych castech nasi male republiky.. jako prvni „testovaci“ oblast bylo vybrano teritorium Hradec Kralove – Pardubice v neděli 12.6.2005

    Pro prazaky: navrhuji odjezd z prahy vlakem http://www.jizdnirady.cz/Route.asp?… do pardubic, tam nas na nadrazi vyzvedne Kamen_Urazu a probehne presun na hlavni sraz na Kolibu

    pro ostatni: sraz by byl v 11:00 +/- na Kolibě (byl jsem ujisten, ze vsichni mistni vi, o co jde, pry je to obdoba naseho prazskeho „na vencaplacu pod vocasem“:) a pak hura do lesu..

    a pak uz jenom pojezdit, posedet nekde v hospudce u dobreho jidla a piva.. proste si udelat prijemnou nedeli..

    doufam, ze se sejdeme v hojnem poctu.. ;)))

    0 0
    • hurikan  

      OK, jelikož bydlím tak 2 km od Koliby a švihal bych tak jako tak, tak se rád přidám.

      0 0
      • fousac  

        „svihat“ neeeeee.. ;)) to bude vylet, ne zavodeni..

        0 0
        • hurikan  

          Já sem to myslel nadneseně :) Na těch hradeckých krpálech se švihat moc nedá ;)

          0 0
    • hydrant  

      super ! už to mám napsaný v kalendáři !

      0 0
    • McBlacky  

      v neděli to je úchylný…

      0 0
      • jecnak  

        Ne, v nedeli je Mseno…

        0 0
      • fousac  

        ono najit ted nejakej rozumnej termin pro vsechny nejde.. kazdej vikend se nekde neco deje (zavody) a k tomuhle datu sme se taky dopracovavali docela dlouho.. o Msenu vim.. je to skoda..

        nebo jinak: to sem udelal schvalne, vsichni chrti budou na zavodech a nebudou se nam plest pod kola pri nasi turistice.. ;)))

        0 0
        • miťo  

          Ja tam budu :)))))

          0 0
          • kámen úrazu1  

            V tom případě potřebujeme dvě místa srazu. Kolibu a pak nějaký místečko, kde se Ty a pár dalších chrtů v klidu naobědváte, odpočinete si a pokecáte, než vás zbytek výpravy s vlajícím šutrem na konci za pár hoděk dojede. :-)

            0 0
            • hydrant  

              mi?o vyrazí už v 9 hodin a do 11 hodin si oblítne svejch 50–60 km po lese, aby se trošku unavil… nebo raději v 8, aby se víc vyš?avil… jestli teda po tom nebude spíš zdravě rozjetej… ani ho už nepoznám, jak bude mluvit tím hanáckým dialektem :-) a Ty se nepodceňuj, koneckonců to nemá být chrtění, ale přátelská a pohodová vyjížďka :o)

              0 0
              • kámen úrazu1  

                Já se nepodceňuju. Koneckonců jsem na tom s rychlostí oproti většině šutrů docela dobře. Většina mých kolegů se celý život jen tak válí na cestě a pohnou se, jen když je někdo načutne nebo se odrazí od kola. Ale pak valí, to se jim musí uznat! :-)

                0 0
    • Gung-Ho  

      Paráda !!! Sem rád, že to vyšlo a je to domluveno. Už se těšim až poznám nový místa i bikery a bikerky :-)samozřejmě.

      0 0
      • SNAIL  

        Jedeš ráno na nádraží po vlastní ose – že bych se k tobě u Prokopáku přidal, nebo jedeš metrem?

        0 0
        • Gung-Ho  

          Tak to si mě zaskočil, vůbec sem nepřemejšlel, že bych tam jel jinak než na kole, ale teď sem si uvědomil, že metrem to mám skoro od baráku přímo na nádraží a moh bych si trošku přispat. Stejně to vstávání bude, ale terror, tak už mě pár minut nevytrhne a provoz po městě bude tou dobou asi minimální, tak to vezmem na kole, zvláš? když pojedem ve dvou :-) Máme bejt na nádraží v 7:20, tak bych to viděl tak v 6:45 u výjezdu z Prokopáku, u tý hospody, to bysme myslim měli stihnout…teda doufám, kdyžtak můžem i o chvilku dřív…co myslíš?

          0 0
    • rhuman  

      bohuzel nemuzu, budu na zavodech ve rtyni v podkrkonosi.

      0 0
    • blue  

      ten odkaz uz ukazuje uplne jinej vlak… nechces sem ten odjezd vypsat radsi rucne, kdyby si to nekdo rozmyslel v sobotu vecer? :-)

      0 0
    • fousac  

      jede se vlakem v** 7:34 z Masarykova nádarží**

      0 0
      • fousac  

        jo, je to vlak Os9303, odjezd z masarycky v 7:37 (vejs je preklep), takze bych sraz videl na nadrazi kolem 7:20, at stihnem v poho koupit listi a zabrat dobry mista..

        0 0
    • SNAIL  

      Pokud bude slušné počasí tak se přidám. Jak to vidíš s návratem?

      0 0
      • McBlacky  

        středa, čtvrtek…

        0 0
        • SNAIL  

          A myslíš tu následující, nebo až za 14 dní :-)

          0 0
      • fousac  

        pro navrat bych videl bud vlak Os9310 z Pce v 18:11 (20:12 v praze) nebo Os9312 z Pce v 20:17 (22:12 v praze)

        oboji couraky primo na masarycku, kola primo s sebou do „kupe“.. uz sme tam parkrat takhle jeli a vzdycky to bylo v poho..

        a kdyby se nekdo nudil, muze si to dat po vlastni ose.. ;))

        0 0
    • Martin  

      Výtečný nápad. Dokonce budu pár kilometrů od Pardubic – v Chrudimi. Jenom se tam tak nějak v sobotu žením, takže nedělní vyjížďka IMHO nepřipadá příliš v úvahu.....

      0 0
      • hydrant  

        budeme na tebe v dobrém vzpomínat .-)

        Tak hodně štěstí !

        0 0
      • Gung-Ho  

        Tak to Ti přeju hodně štěstí…, pořádně si to užij…my se budem taky snažit, a jednim pivkem si na Vás připijem :-)

        0 0
      • blue  

        ja myslim, ze naopak… takovy posvatebni vyjizdka zene hned ukaze, koho si vzala a s cim bude muset pocitat :-)))

        0 0
        • McBlacky  

          no nevím, kdysi platilo, že do 24 hodin můžeš požádat o zrušení svatby bez řízení :) tak bych to moc neškádlil…

          0 0
          • wroum  

            tzn vypovedni lhuta z dob, kdy slecny jeste rikaly: " az po svatbe…"

            0 0
    • Peslezedirou  

      Oki, tak já se taky hlásím na družbu do HK.

      0 0
    • miťo  

      Tedaaa, to nas tam bude! Se fakt musim prijet podivat, pokud mi do toho nevleze sluzba nebo neco. Ted jsem druzboval v Presove a dobry. Jen tak dal.

      0 0
      • Gung-Ho  

        Tak doufám, že nás zejtra účastí nezklamete. Z Prahy nás až tolik asi nebude, ale o to víc se hrstka statečných těší :-)

        0 0
      • SNAIL  

        Navíc to vypadá, že by nám zítra mohlo počasí přát, takže se máme doufám na co těšit

        0 0
        • kámen úrazu1  

          No, taky doufám, že někdo vymyslí kam jet. Bo já se v hradeckým nevyznám. :-)

          0 0
          • SNAIL  

            Já myslel že od té koliby je to už dávno vymyšlené a ono ne?

            0 0
    • kusabi  

      saaakra…zrovna fakt moc spatnej den…v pondeli mam posledni zkousku taxe srotim :( aaach jo :((( taxi to moooc uzijte i za me!!! udelejte nejaky fotky a sup sem s nima!

      0 0
    • hydrant  

      Tak jsme se srazili v sestavě kamen_urazu, SNAIL, Gung-Ho, fousáč, mi?o, hydrant. Zdravím tímto slibotechny: chyba, že jste nepřijeli, bylo to prima. Bylo pěkný počasí, ani vedro ani zima ani déš?, mi?o nás protáhl zajímavými místy ( Suté Břehy, Týniště n/O – gulášová přestávka, hradecký lesy, Nový Hradec Králové – lyžařská sjezdovka Rozárka – sjezd ( na kolech ) + výjezd – slabší povahy výběh :-( . Bylo to fajn, takže zdar někdy příště !

      0 0
      • funtomas  

        aha „lyžarská sjezdovka“ haha ,ale název to dokresluje… :)

        0 0
        • hydrant  

          vezmi lyže a přijeď se mrknout, nevěřící funtomasi ! No, teď je už mimo provoz, ale dřív tam byla umělá hmota. Kopec zůstal.

          0 0
      • kámen úrazu1  

        Juju, bylo to prima. Samá obrovská převýšení a nudné asfaltky. ;o)

        0 0
      • fousac  

        to bylo fajn lidi… absence kopcu mi tentokrat vubec ale vubec trochu nevadila… vzhledem k memu pochybnemu stavu to bylo idealne nenarocne.. ;))

        2kamen: obdivuhodny vykon.. vlat 100km nekde v pozadi a nevzdat to.. respekt.. ;o)))

        tak nekdy priste.. a nekdy vy prijedete k nam. ;)))

        0 0
        • kámen úrazu1  

          No, díky, ale někdo musel sbírat ty, kteří si chtěli zkusit spadnout na rovině. ;o)))

          0 0
          • SNAIL  

            Já po jeho noční akci bych se neudržel ani na nohou, nacož potom na kole :-)

            0 0
            • kámen úrazu1  

              To jo. Kdybych jezdila tak jako fousáč po celonoční pitce, byla bych spokojená. Je to vůbec člověk? :-)

              0 0
              • Gung-Ho  

                No někdy mám fakt pochybnosti. To co Fousáč zvládne za den, by mě porazilo i kdybych si to rozložil na celej měsíc :-)a on si ráno směle vyrazí na švih a jede jako by nic.
                Jo jinak se připojuji k chvále na tuto akcičku, myslím, že by bylo fajn v podobných akcích pokračovat. Účast sice nebyla z největších, ale na to jakou maji okolo Hradce rovinku, vybral Mi?o trasu skutečně parádní. Počasí vyšlo pěkný a nálada byla vynikající, takže už se těšim až si něco podobného zopakujeme. A? už Hradecko-Pardubickou sekcí u nás nebo s kýmkoliv jiným.

                0 0
                • blue  

                  no on má i slabší chvilky, kdy ráno vůbec nevstane a nepřijede na domluvenej sraz :-)

                  0 0
                  • hydrant  

                    na to, co měl za sebou, jsem smekal klobouk. I když byl organizátor a tudíž to měl vlastně povinný, tak mě překvapil, že po tak náročné akci přijel. A odpolední navícjízdu z Koliby do HK si myslím vyloženě protrpěl…

                    0 0
      • SNAIL  

        Bylo to moc prima, jen doufám že nás příště přijede trochu víc

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.