• defenger

    Zdravím, zajímali by mě vaše skušenosti s lehkými stany, tj. do 2 kg. Např.: Ferrino-Lightent 2, Coleman-Raid, Jurek-Micro …Přpadně jestli dáváte do stanu i kolo…

    0 0
    • 7LK  

      No samo, přeci ho chudáčka nenchám venku www.topeak.cz/ správné řešení!!!

      … Ne se omlouvám :-), kolikrát jsem chtěl vyrazit se stanem, ale neuměl jsem si představit jak to zařídit aby ho někdo náhodně kolem jdoucí – nechtěl jsem do campu jen do českých lesů – neočesal když spím. Na léto však rád pospávám u známého na zahradě – stan z Tesca za 400,– (hlavně, že má sítě proti komárům) ale spacák Coleman na –5 a je to jak spaní pod žhavou plotnou… spím nahý a odkopaný. Ale ten TOPEAK je pěkný …Mňam mňam

      0 0
    • 2-czech  

      chtel jsem koupit Coleman Raid ale v USA ho neprodavaj, tak jsem nakonec sel do Coleman INYO, v CR myslim ze pod nazvem COBRA..super stan, kolem 2kg, ve 3 lidech jakz takz, kolo uz ne:)Cena 100$, nebo 4500 v Hudy:)

      0 0
    • hrušák  

      V rakouském časopise jsem viděl stan, kde jako tyčky slouží bike opřený o přední vidlici a vymontované přední kolo je druhá tyčka – dost šílená věc – to má určitě pod kilo. Možná se vejde do kasy dresu.

      0 0
      • vlk  

        lno vždy? toto je ten odkaz od 7LK

        0 0
        • hrušák  

          jó no jasně :)) hezká rakvička

          0 0
        • kolombo  

          A anglické verzi webu je toho k tomu víc, na české je, bohužel, jen obrázek. http:////www.to­peak.com/produc­ts/Topeak-BikamperProdcu­tlisting.html

          0 0
          • gobike  

            Tak dych ted kolo nedal, blbej nápad.

            0 0
            • Mamutt  

              Chtělo by to ještě nějaký „přehoz“ na odkritou část biku. Takhle do rána zrezne celý pohon… :-(

              0 0
              • 7LK  

                Nevěřím :-) při standardním promazání pohonu – tedy na řetěz a kolečka příslušné WD či co kdo má rád – a na lítka francovka a do žaludku uzený se slivovicí – to přeci jedna ranní rosa nemůže zapříčinit zrezavění žádné z pohonných částí.

                0 0
              • vlk  

                asi záleží z jakého materiálu to máš.Moje kolo 7 dní přes den přeháňky, tak 2–3 hod denně pršelo a každá 2 noc taky propršela, přes den se na tom jelo -podunají-takže i písek to pěkně odíral, a nocovalo venku před stanem, a vše bylo stále jako nové.

                0 0
                • Char  

                  jj, vono to nikdy nezrezne nijak katastrofalne, na retezu to po par km hnedka sjedes, na to se urcite neumira :)

                  0 0
    • tk  

      mě by taky zajimali zkusenosti s jurek micro o jehož koupi uvažuju. znáte ho nekdo?

      0 0
      • Spajky  

        Já mam stan od Jurka a jsou good

        0 0
        • dawa  

          Já mám Coleman Raid , hmotnost 0,98 kg , i s ultralight spacákem Biker taky od Colemanu ho vrazim do 30 l batohu a ještě se mi tam vleze trichu jídla a převlečení , letos jsem s tím byl týden v Beskydech a týden na Šumavě a pohoda . Akorát má nevýhodu jako u všech jednovrstvých stanů , že se trochu rosí z vnitřní strany , takže se musí po ránu kapku usušit , ale to je daň za nízkou hmotnost a malý objem ve sbaleném stavu , teď ho mají na www.bartsport.cz ve slevě .

          0 0
          • defenger  

            Zdravím, o tomto stanu uvažuji a tak by mně zajímaly podrobnosti z „provozu“…

            • náročnost stavby, lze v jedné osobě,
            • vejde si i kolo?
            • Do jaké míry je samonosný…kolíky?
            • Lze jej použít i na delší pobyt nebo jen jako nouzovka?
            • Komfort pobytu pod jedvrstvou střechou?
            0 0
    • Lenicka1313  

      Zdravíčko, já za sebe mohu doporučit http://www.stany-spacaky.com/. Velice příjemná domluva a stan byl takřka okamžitě doma. Navíc díky obrovskému výběru nebyl problém vybrat ten pravý. Jednoznačně doporučuji.

      0 0
    • dancing dog  

      Mel jsem Coleman Viper, ted mam Cobru. Super stany, Cobra je vyborna. Ale kolo se tam nevejde…

      jestli chces ale jezdit fakt na lehko, investuj do kvalitniho zdaraku…

      0 0
      • Tomahomo  

        Já být ním tak ještě 6 let počkám, aby si to pořádně promyslel… To víš, práce kvapná, málo platná! :o)))

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.