• Radek Broz

    Tak kdo a kdy prijede?;-) Neprijedou se mrknou nejaky karlovarsky krosari? Budou 2 bary, velkej partystan pro pripad deste, odpoledne hip hop, vecer koncert 4 HC kapel…

    0 0
    • Tomcat  
      • No doufám, že dorazím.

      Kdo přijede další z Bike's energy Milovice netuším

      • Brácha a dhámick to po doce slušným zranění bojkotujou.
      • Pokud nebude Maňas nachcípanej, tak ten snad taky.
      • Norkové nevím
      0 0
      • Tomcat  

        //hups chaby správně://

        • Brácha a Šámik to po docela slušným zranění bojkotujou
        0 0
      • Radek Broz  

        Manas jede – uz planujeme, jak se ozereme;-) Norkove taky, ale zatim si myslej, ze moc kalit nebudou;-)

        0 0
    • Radek Broz  

      Mame novo Star(t)gate: http://etbikez.com/index.php?…

      0 0
      • Tomcat  

        Pěkné ,móc pěkné

        0 0
        • Pá-dlista1  

          A to kdybys jeste videl rampu na ČP… ;)

          0 0
          • Radek Broz  

            Kdyz ti rapidne zvysim startovny, muzu ji mit taky;-)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Ja o ni nestojim. Hlavne at je to z kopce, abych se sam rozjel az to spadne ;) To ja chtel jen nastinit Tomcatovi, jak to vypada na ČP jimž tak opovrhuje....., kdyz uz se na nej ani neprijede podivat.

              0 0
              • Radek Broz  

                Jo az ted jsem to pochopil;-)

                0 0
                • Tomcat  

                  Jak to na ČP vypadá vím a už nějak nemám chu? se znovu na něj jít podívat.

                  Spíš nechápu proč do mně Pádlista reje, že chci nižší cenu licenci, nižší startovné, větší šanci se kvalifikovat, že někomu necpu pláště za skoro desetimu jeho celého kola atd…

                  ***** lidi chtěj jezdit pro zábavu ne? Pokud z toho udělám podmínkama elitní záležitost pro 20 vyvolených bude to oničem.

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Nj. Ujel ti vlak. Jen, ze pomlouvas neco co neznas. Kdybys objel alespon jeden rocnik a pak rekl „je to tu na hovno, budu jezdit jenom svetak“ tak to beru, ale takhle? V hobby kategorii 4X licenci mit nemusis. Startovne neni nijak prehnane, kdyz uvazis veskery servis co v tom je (mimo vsech poteseni a komfortu napriklad sanitka). Kdybys prijel, tak bys vedel, ze se muzes kvalifikovat mezi nejlepsich 128 jezdcu… coz uz je docela velka pravdepodobnost i s tvym jezdeckym umem.

                    0 0
                    • Tomcat  

                      Jj , ano ujel mi vlak. Z rovna dneska z práce.

                      Mě to za ty peníze nestojí promiň, ale nemám tolik peněz abych jezdil DH ČP , ani 4X není pro mne tak levný abych abych ho objel celej. Pak se nidiv, že pak víc jezdím po bezcenejch závodech, zvláš který sou blýzko a cennově přístupné.

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Tohle beru. Jsem zebrak, sedim doma na prdeli a cumim na bednu, ale proc pomlouvas vsechno okolo?

                        0 0
                        • Tomcat  

                          Doma na prdely nesedím, jsem 75% času v práci, na televizi se nedívám, že brák nejsem ,ale nemám tolik prostředků na absolvování současného ČP. V minulosti nebyl problém s finanční zátěží ČP ,ale sejto kvaldy bylo neúprosný, lokality to samí.

                          Nechápu tvou definici pomluvy . Podle tebe je pomlu pokud prohlásím, že pokud je něco drahé? Že se mi nelíbí systém závovů je to pomluva? Že je dle mého názoru n ČP 4X blbá atmosféra? Se nezlob ,ale v Kaplici kde sem byl minulej rok jako divák jsem si připadal ja na tenise kombinovaným s formulí jedna, atmosféra jak v rodinné hrobce. A čekáš že investuju do benzínu abych se přesvěčil o tom samém letos? Soráč to ty prachy vyhodím za něco jiného.

                          Jinak pamatuju Pádlistu pro kterého byl ČP taky nic moc , drahý, daleko, kvalda špatná. Fajn časy se mění , ale buď tolerantní. Spražit každýho za to, že něco, nebo na něco nemá umí každej.

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            Je mi lito, ze travis 18 hodin denne v praci. Mel by ses lecit. Nevim o co levnejsi byl driv ČP a kdy je to driv, kdyz ma sotva triletou(?) minulost (4X). Ze je to na tebe drahe neni pomluva. Pomluva jsou ty kecy o tom jak je to spatny a ze to nema uroven. Uroven to ma. Bohuzel pro tebe tak vysokou, ze na ni nedosahnes. Blba atmosfera… neni to tak hrozny, ale sjezd to neni. Rekl bych, ze velky podil na tom maji bikrosaci. V Kaplici se jel minulej rok ČP? Jel se tam vubec nekdy? Presne o tom hovorim. Mluvis o necem kde jsi nikdy nebyl. Nekdy je hrbitovni atmosfera treba i na sjezdu. Prijedou se tam podivat krosari a ty jen celou dobu stoji s otevrenou hubou a popadaji dech :))) Ted si rad ten pohar objedu (kdyz na to zatim mam) a o ty vysledky mi zas tak nejde. To bych musel trenovat. Vubec te neprazim za to, ze chces investovat do neceho jineho. Vadi mi jen ty pomluvy neceho co jsi ani nevidel na vlastni oci.

                            0 0
                            • Tomcat  

                              Sorry ne Kaplice, ale Rokytnice, mimo to jsem byl a né jednou v Litoměřicích, dokonce jsem je jel. Tachov, Přerov, Božák a spol je dopravně pro mne mimo.

                              Hlavně se mi líbý jak se distancuješ od toho co to bylo…

                              …z chyb jsme se poučili a už je neděláme… …vše v pořádku, je to ideální… všichni musí být nadšení a spokojení…

                              0 0
                              • Pá-dlista1  

                                Vubec ne. Treba ted byla pekna botka nasravacka, kdyz na MR žen nebyly zakazany naslapy.. nacez se narychlo „upresnila“ pravidla a dodatecne se zakazaly a rozesilaly se o tom maily. No a v den zavodu se z niceho nic opet povolily. Super.

                                Jenze ja to takhle klidne napsat muzu. Ja to takhle videl z pohledu jezdce. Kdezto ty jsi letos nebyl nikde, ale spinu hazet dokazes.

                                0 0
          • Tomcat  

            Neboj v Klatovech jsem na tom stratoval. Teda pro 8 lidí.

            0 0
    • Tomcat  

      Vyrážím , se zatím majte do 24:00 sem tam

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.