• Radek Broz

    Kdo to nemate moc daleko (neplati pro ucastniky, ty vzdalenost neomlouva), prijedte se v sobotu 31. 7. podivat na fourcross do Nejdku u Karlovych Varu. Vecer bude velka open air party, kde bude hrat 5 skupin. Vice info www.etbikez.com

    0 0
    • Marosh  

      Potrebuju do ty doby koupit chranice holene+kolena (asi 661 Race pads? – ma je nekdo? spokojenost?) a pujcit chranice na lokty a snad to vyjde dostat se tam. Kdyz pojedem, tak z Prahy pekelnym strojem Favorit 136 „RezTéÍ“ se mnou za volantem a jeste mame tak 2–3 mista volny. ;)

      0 0
      • Radek Broz  

        Nechces si koupit spis Dainese? Na tom, ze je vozi vetsina lidi neco bude;-)

        0 0
        • Marosh  

          Jakej je v nich rozdil? Kamarad ma 661 a nestezuje si, spis naopak. Ale potrebuju, aby byly ze sortimentu Katmaru… jaky presne ty Dainese?

          0 0
        • Marosh  

          DAINESE

          Knee guard freestyle … Cena bez DPH: 1680,– Sleva bez DPH: 1680,– Výsledná cena s DPH 19%: 2000,–

          Knee guard open … Cena bez DPH: 1639,– Sleva bez DPH: 1557,– Výsledná cena s DPH 19%: 1853,–

          Knee guard plus … Cena bez DPH: 1680,– Sleva bez DPH: 1639,– Výsledná cena s DPH 19%: 1951,–

          Knee guard pro … Cena bez DPH: 1557,– Sleva bez DPH: 1475,– Výsledná cena s DPH 19%: 1756,–

          ???

          Nikdy jsem zadny chranice nemel a prd tomu rozumim. (navic ty 661 jsou imho hezci a to na to svoje pozerstvi potrebuju) ;)

          Jinak solidni OT. :)

          0 0
          • Radek Broz  

            Freestyle jsou nahouby a k „Plus“ jsou, myslim i chranice kotniku, ktery se od Dainese nedaji samostatne koopit a treba od 661 stojej kolem 600, takze bych bral Plus. Hezci nehezci (vec vkusu, me se 661 treba ani nelibej) IMHO jsou Dainese nejlepsi – celkem dobre drzi (hlavne novy modely s jeste jednou gumou pod kolenem) a jsou lip odvetrany.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Jako jo, ale nevim jak presne novy modely ale starsi drzeli ne moc dobre a co hlavne nechranej uplne spolehlive, a parou se. Dainese dela lehky, pohodlny a prodysny veci na zavodni pouziti, ale kdyz za to nechces davat moc penez, hodne padas a chces, aby ti vydrzeli… sel bych do neceho jineho. Ja treba vozim Harness a ted jsem videl (a ty jiste taky:) mooc pekny Macegear ( www.macegear.com/…oniclegs.jpg), ktery by mohli byt zanedlouho k dostani i u nas.

              0 0
              • Radek Broz  

                Novy modely diky ty dylsi vrchni prezce drzi mnohem lip. Pro me je prave to, ze jsou prodysny a pohodlny priorita – jsem linej je vozit v batohu a jak jsi si vsiml, dupu v nich Tour de France na Hammertrail :o)

                0 0
              • Radek Broz  

                Mace veci jsou pekny a ne zas tak drahy a jelikoz do nich byl Cigi navlecenej, tak se mame na co tesit;-)

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  No ja hlavne doufam, ze do nich bude co nevidet navlecena Renata a nebude mit uz modry kolena jako s Dainesama:)

                  Jo a dupes v nich hezky to jo, ale skrabance od pinu ti na SPD nehrozej a krom toho dupani sem te jinak jezdit nevidel :))) Ani sebemensi lavecku :)

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    Jsem te zvecnoval pro budouci generace;-) Ale je fakt, ze treba dvojitou preklopku nejezdim.

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Vsak ja ji taky jel poprve. Kdyz sem tam byl loni, tak jsem zrovna v tomhle useku nejel se skupinou a minul jsem to s tim, ze to si urcite nikdo nedaval :))) No a daval:)

                      Btw: A koho to zajima muze neco z vyborneho pojezdeni na Hammertrailu najit zde: http://etbikez.netbox.cz/index.php?…

                      0 0
                      • Wintel  

                        A o co, ze nejdu jeste jednu lavku co Radek nedava :o)))) NEbo ze by dve :o))) Pokud je dneska zkusi, tak mu to odpustim

                        0 0
                    • blue  

                      jo, dvojita preklopka me na mesic vyradila z provozu :-))) ale priste uz ji dam celou :-)

                      0 0
                      • Radek Broz  

                        Ted tam spadlo asi pet lidi, vsichni se oklepali a sli do toho znovu:o) Nechapu, jak mohli mit takovy stesti.

                        0 0
                        • blue  

                          no me spis zase trochu zamrazilo, kdyz sem si pak prohlizel, kam a do ceho se kolem ty preklopky vlastne da bezpecne spadnout :-)

                          0 0
                        • Pá-dlista1  

                          U Ivanka jsem uz na ledacos zvyklej, ale kdyz žuchnul z te preklopky na zada, na ten sutr, tak jsem si rikal jestli domu nepoleti :)

                          0 0
              • Marosh  

                Tak mam nakonec Dainese OPEN, protoze jiny nejak nemeli za tu cenu co jsem potreboval a navic mi prijde OK, ze nemusim sundavat boty, kdyz si je chci vzit. Drzi „docela“ dobre. (ale stejne je mi to neprijemny) Maj dokonce nahore silikonovej pasek, kterej taha za chlupy na noze. :) Treba ty 661 mi nesedly az tak dobre. (mam takovy divny nohy ;) ). Ty Mace z toho odkazu vypadaj docela vydatne, ale na slapani asi nic moc, co?

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Nevim. Zatim jsem v nich nejezdil. Sirenna by je mela vozit za cca 14 dni az dojde jeji velikost. Co se mi libi, ze pomerne vydatne chrani kloub i z boku a lytko ze zadu.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.