• Mates

Že někdo víte jaký je rozdíl mezi interní a externí floodgate u vidle rockshox REBA. Přemýšlím o ní, ale nevím či koupit Reba SL nebo Reba Race. ( viz rozdíl )

• enjoy  

no ja bych ti mohl rict jaky je rozdil mezi interni a externi,kdyby ti to teda pomohlo.

• Pá-dlista1  

:-D

• Mates  

To je fajn že to víš, ale já bych to rád věděl ve spojení s floodgate, funkcí vidle a jejím ovládáním.

• R.1  

Jedno je mnohem, mnohem lepci nez to druhe

• enjoy  

hele nebudem si teda ze vseho delat jenom prdel a kdyz uz ses teda zeptal,tak ja teda vubec netusim co to je,ale pokud je to nejaky zpusob nastaveni tak vzdycky je lepsi externi,logic­ky,snadnejsi nastaveni. doufam ze jsem zase nenapsal nejakou kravinu:-)

• Mates  

OK but šlo mi o to zda při interním je nutné vidli demontovat, četnost nastavení atd. Prostě zkušenost někoho kdo ji jezdí.

• Martyss  

Interní – sundáš upcávku a našteluješ imbusem Extrení – otočí kolečkem na korunce

• Mates  

Díky za info. Vzhledem k tomu, že to člověk nenastavuje příliš často si myslím, že postačuje interní floodgate.

• MartinXC  

Ano, když si s tím pohraješ pár prvních švihů, pak už to necháš na pokoji. Interní stačí.

• Martyss  

Já to stejně „utáhl“ na max. Nějak jsem těm inteligentním systémům nepřišel na chu?..:-/

• MartinXC  

Já si při své skleróze radši nechal 1 otáčku rezervu :-)

• Pá-dlista1  

Jako abys nezapomnel, ze jedes v terenu?

• MartinXC  

Když zapomenu na kopci odemknout, tak větší šutry a díry Rebu rozchodí …

• Martyss  

Aspoň tedy na mém Dukovi to trošku chodí i při utažení na max. Navíc myslím, že je to celkem znát:-)

• Mates  

Díky moc, to je to co jsem chtěl vědět.

• Peslezedirou  

Chjoooooooooo, pokud si vybereš jednu z těhle možností tak je to celkem fuk. Nevím poč ale zas tak tyhle udělátka nevyužiješ. Jednou to nastavíš a pak s tím už nebudeš moc hýbat........in­terní znamená jako, že uvnitř a externí jako, že venku @IRENA :o)))))))))

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.