• kenshin

    Potreboval bych poradit. Vyhral sem ram a uvazuju ze bych na nem postavil kolo, ale nemam s tim zadny zkusenosti. Hlavne by me zajimalo jak to vyjde cenove a jestli se tim nekdo v Brne nezabyva. Diky za kazdou radu.

    0 0
    • grafik  

      urcite nekoho v brne najdes :) je lepsi si najit ale ‚sveho‘ mechanika a stavba na ‚miru‘ nemusi vyjit draz nez porizeni sestaveneho kola .. hledej na bike-foru v historii, je tu na toto tema nekolik temat

      0 0
    • chobot  

      hele, zkus napsat neco vic :)) treba jestli mas jen ten ram ( trochu to tak vypada ), tak bys musel dokoupit vsechny ostatni komponenty a to by vyslo draz nez koupit kompletni kolo. ja mam opacnej problem:chci si poridit novej ram

      0 0
      • kenshin  

        mam jenom ram (Kellys Blade MTB Race), chtel bych to osadit aspon v Shimanu LX; kdyz sem nedavno pocital ceny jednotlivych komponent tak to vyslo strasne draho, takze je mozna lepsi to dat postavit nejake firme nez si nakoupit komponenty sam.

        0 0
        • grafik  

          ono ti asi pak nezbude nic jineho nez to osadit ‚jen‘ deorkem ;)

          0 0
        • chobot  

          jeste se zeptam:mas nejaky starsi kolo na kterym jezdis,nebo by to bylo tvoje prvni kolo?

          0 0
    • venca1  

      nevím kde ses díval, ale např. velotrade.cz-sada LX za 10 000, další koponenty bych dal pells, kola poskládáš za 3000, složíš to dohromady vpohodě sám -snad kromě instalace hl. složení- když jsem to zvládl já

      0 0
    • BH  

      opet jeden co si neco koupil a ted se pta co s tim-neuveritelne. Stavba kola z komponentu je neekonomicka a i kdyz to das nekomu poskladat, tak na ceny kompletniho kola (obzvlaste po sleve- ted ma napr. Merida slevy az 30% na letosni modely) se nedostanes.Zratis spoustu casu shanenim co nejlevnejsich dilu,budes resit kopatibilitu, delku retezove osy a dalsi malickosti.takze ja doporucuji neskladat, ale poridit fimalni vyrobek s ev. upravami, je to rychlejsi a levnejsi

      0 0
      • Lišák  

        Ale on nepíše, že tem rám koupil, ale vyhrál…

        0 0
        • BH  

          hm, ze jsem si nevsiml, ale asi to tak bude, prov by jinak kupoval ram a pak se ptal, co s tim , ze?

          0 0
      • kenshin  

        sem ho vyhral, jinak bych o tom vubec neuvazoval

        0 0
    • Daf  

      Hele obchodnik ti kolo posklada vetsinou za cenu komponentu s tim ze si treba nebude pocitat praci. Takze to vyjde opravdu draho. Pokud budes peclive vybirat a objednavat komponenty na netu hledat slevy a tak dostanes se s cenou do prijatelne hladiny. Postav si to kolo sam aspon se hodne naucis. Je to zabava :)

      0 0
    • kenshin  

      nebo kdyby mel nekdo zajem o ten ram tak se muzeme domluvit

      0 0
      • wroum  

        to je nejrozumnejsi reseni :-)

        0 0
      • JFB  

        no jo, prodas ram, a hned budes mit prachy do zakladu na tu stavbu. ale to uz vlastne nebudes mit ten ram… no tak nic…

        0 0
        • Char  

          ram nakresli na zed, a hrebikama pribije LXko a hura do hor na zajice :)

          0 0
      • Volf  

        Přesně tak. Rám prodej kup si celý kolo a časem budeš měnit, předělávat, dokupovat a dostaneš se na úplnej originál, ale začít úplně od nuly bude drahý. Takže pokud tě trápí prachy tak to udělej jak píšu už jen proto, že jak tak jezdím po republice a vidím jak jsou obchodníci narvaný kolama až po střechu a počasí už asi neslibuje nějakej nárůst prodeje, tak se slevy dostanou letos na úplný maxima aby se těch zásob zbavili.

        0 0
        • kenshin  

          Ja uz kolo mam, tohle melo byt pro pritelkyni, ale jinak souhlasim.

          0 0
      • Mark1  

        Jak je ten rám velký a jaké jsou k němu doklady ??? Jinak řečeno, jak se pozná že to není kradený rám ??

        0 0
        • kenshin  

          podivej se o kousek vys uz sem to psal, doklady snad nejaky mam doma, vyhrala ho pritelkyne v tomobole na Pedalu – pritomni mi to muzou dosvedcit

          0 0
          • Lister  

            sem si nevšiml, že bys napsal někde velikost toho rámu.

            0 0
          • Mark1  

            neber to jako napadení, prostě jsem se zeptal jestli od toho něco existuje, že jsi vyhrál to jsi psal, až teď jsi upřesnil, jak se případně dopátrat či ověřit reálný původ. Nicméně ta cena je pro mě nepříznivá a konečně i velikost, má to být možné kolo pro přítelkyni, navíc ta cena není podle mého příliš adekvátní, i když neznám nabídku Kellys.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.