• jecnak

    Ani nepisu, kdo se prida, spis me zajima jestli to uz nekdo jel a jestli se to da, pripadne kudy. CHtel bych to strihnout pres Pardubice, Holice, Kostelec, Zamberk, Kraliky, Hanusovice, Loucna, Bruntal, Opava, Ostrava. Cely samozrejme po silnici, na silnicce.

    0 0
    • Andrzej  

      no, tu cast kostelec-bruntal, bych vzal vic jihem, nekde pres sumperk

      0 0
    • Lada1  

      uff tak to je dost zabiracka; napis pak cas! (Ja jsem dal jednou Pha-Ova za neco lehce nad dve hod. na bike :-))

      0 0
      • jecnak  

        Hehe, pod 2 hodky auto :-)

        0 0
        • Lada1  

          bike – mysleno masina

          0 0
        • Rolei  

          pod dvě hodiny to autem nedáš ani náhodou :-)

          0 0
          • Pinocio  

            jde to:)))

            0 0
          • jecnak  

            Ani to nebylo zadny super delo, je byly prazdny dalnice.

            0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      No ja kdysi jel na silnicce Kraliky- Zamberk- Pardubice- Celakovice (=skoro Praha), asi 190 km, a docela to slo. Je to par let, presnou trasu uz si nepamatuju. Jel jsem to skoro celej den, ale jsem jen takovej hroch, zadnej chrt.
      No ale z Kralik je to este peknej kousek…

      0 0
    • Martin  

      Zmar, jel jsem to asi před 13 lety na silničce s brašnama. Ten Bruntál mi přijde skoro zbytečnej. Ale ty seš rychlej, tak to zvládneš:-)

      0 0
    • 123  

      Jezdim kazdy rok Praha–Stare Mesto pod Sneznikem (13 km severne od Hanusovic u hranic s Polskem) a jezdim to jiznejsi trasou: Praha, Kutna Hora, Caslav, Chrudim, Chocen, Zamberk, Kraliky Hanusovice. Mensi provoz, az na vyjimky super silnice, neni to zas takove maso, az do S.Mesta je to cca 210 km (od metra Haje). Do Ostravy (resp. do Sumperka) bych to asi pak take vzal jiznejsi cestou nez pres Kraliky (jak uz psal vyse nekdo jiny), asi Chocen, Usti n.Orl., Lanskroun, Zabreh, Sumperk, Rymarov, Bruntal … . Chce to opatrne rozmyslet nad mapou, ono se snadno napise Hanusovice, Loucna, Bruntal, ale po ceste jsou zatraceny kopce … .

      0 0
    • MartinXC  

      Z Prahy to neznám (z Brna ano, ale to by sis trochu přidal :). Úsek Opava-Ostrava se vyplatí sjet na Hradec nad Moravicí a jet souběžně po okresce do Poruby. Je moc hezky opravená a nic tam nejezdí (zato na hlavním tahu je to o hubu). Tedy vlastně: konzultuj celou trasu s lidma, co jednotlivé úseky znají, často jsou vedlejší tahy lépe sjízdné a bezpečnější, doporučí ti „občerstvovačky“ a pod. Druhý poznatek mám z hlediska (proti)větru – sleduj pár dní větrné zpravodajství, a? víš, jak se to v jednotlivých regionech točí. Udělal jsem zkušenost z Brna do Ostravy vcelku pohodička za bezvětří, zpět za protivětru to byl docela porod a raději jsem si 40km zajel, jen aby se mi líp jelo.

      0 0
    • Beeda  

      jestli to planujes na odpoledne tak jedu:-)B

      0 0
      • Beeda  

        a jestli na dve tak As, Liberec,C.Budejice, Trutnov, Brno, Breclav a nekam tam na sever, kde ti reknou Banik bikere:-))B.

        0 0
      • jecnak  

        To je tak max na dopoledne, odpoledne se budu flakat nazpatek, abych byl na vecernicek doma.

        0 0
    • chupas  

      pres pardubickou placku :))

      0 0
    • Daf  

      …a druhej den hned zas z Ostravy do Prahy :)

      0 0
      • alpo  

        Pánové, a co tak zkusit si zajet Praděd a Lysou horu v jednom dni ? Kdysi jsem to jel a je to docela vyživné! Myslím si , že to moc lidí nejelo.

        0 0
        • Andrzej  

          jezusku, to je fakt hnus, popis presneji trasu

          0 0
        • Lance  

          popis vsechno na cem v kolik si startoval,mezicasy pocasi jidlo piti secko

          0 0
          • marhi  

            Pro šílence je trasa Praha – Ostrava popsaná na www.kpo.cz. ale je to pro tvrdý chlapi.

            0 0
            • lempl  

              hm… tak to jako neberete sracky???

              0 0
            • Darkson  

              tak 350 km, 4500 m výškových -to je velká výzva!

              0 0
              • vt  

                Pha-Ostrava jen 350km ? nebude to vic ? 350 bych zkusil, ale sracka jsem, tak mne asi nevemete :-)

                0 0
              • McBlacky  

                no pro AC na ralfech to je výzva :)

                0 0
                • lempl  

                  formuloval bych to trochu jinak… je to vyzva pro ac na nixonovi a zmaxech.........

                  0 0
                  • cabbage  

                    no nevim co bych si vybral.. jestli tvoji silnicku nebo AC.:-P

                    0 0
                  • fousac  

                    protoze uz se zjistilo, ze AC na 1,3" slickach a MX compce hrozne drnca… :)))

                    0 0
                    • Darkson  

                      počkejte pánové, až bude silnička, on vás přejde humor:)

                      0 0
                      • Peslezedirou  

                        Až bude silnička tak Darkson po tréninku na AC vyhraje TdF :o)))) Zátopek taky běhal v rámci tréninku v bagančatech :o)

                        0 0
    • dafe  

      Preju hodne sil a silny zaludek, asi jezdis rychle tak na silnicce by to mohlo jit. My jsme nedavno jeli na bajku Praha-Praded a jeste ted je mi spatne, ale nejsem zavodnik. Trasu jsme meli vlastne stejnou jako ty, Podebrady, Hradec Kralove, Zamberk, Hanusovice a pak Kouty nad Desnou a nahoru Cervenohorske sedlo, Svycarna, Praded. Prvni stovka do Hradce je uplne zadarmo, pokud fouka zapadni vitr. Pak to jeste furt jde ale za Zamberkem prituhlo, do Koutu nad Desnou jsme se uz docela doplazili a zaver uz ciste na moral, dojeli jsme ve 21:30, start 6:45. Kolik to tvoje muze byt km, okolo 350? Pocitej ze budes muset mit prumerku tesne pod 30 jestli nechces dojet o pulnoci.

      0 0
      • dafe  

        Pro zajemce tady kamos pekne zpracoval kudma jsme jeli z prahy na Praded, jak rychle a podobne. http://www.volny.cz/…5/zahul3.htm
        Pro porovnani jsme vikendaci, takovi rychlejsi turisti, tj. zavodnici to daji s prstem v nose :-) No ten konec asi potrapi…

        0 0
    • pete  

      Jezdim Sumperk – Kolin, a uz mam najetou celkem klidnou trasu bez velkyho provozu (krom Kolin – Caslav) cca 160 km. Jel jsem i Ostravu – Sumperk pres Bruntal a to je drbka ( asi 120, ale zpocatku docela hustej provoz, nechtel jsem zajizdet tak jsem jel na Opavu :-( ). Mozna lepsi jet jizneji.

      0 0
    • Wakan  
       

      Obyčejný smrtelnik, turista, bohužel ne Rychlej:), solojizda bez podpory, trekingove kolo, expedicni plaste. Splneny sen/plan. Velka radost.

      Praha,Ricany, Cesky Brod, Kolin, Pardubice, Holice, Vysoke Myto, Sloupnice (tenhle usek bych zkusil přes Chocen), Ceska Třebova, Lanškroun, Zabreh, Šumperk, Hrabesice, Rymarov, Bruntál, Opava, Ostrava

       
      0 0
      • Wakan  

        Profily

        0 0
      • Medunka  

        Ted o vikendu? V patek vecer pekne foukalo, ze i ten napad jet do Ostravy padnul ;-)

        0 0
        • treatt  

          Tak mi v patek dali Praha – Litomysl pres Zelezny hory, celkem neco pres dve kila a je fakt, ze foukalo misty celkem dost, spis proti, ale nic hrozneho. Vikend tamtez v okoli byla nadhera :)

          0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce