• jecnak

    Tak uz se nam to blizi. Navrhuju termin 20.5. a kdyz by melo byt hnusne, tak 27.5. Kazdopadne potrebujeme zapadni vitr a dobre pocasi.

    Jak si to asi predstavuju: 5:00 – vyrazime od Metra Cerny Most 6:30 – projizdime Podebrady 9:00 – Hradec Kralove 11:00 – Borohradek 12–13 – obed 16:00 – Bruntal/Sumperk, kdo vi 23:00 – Ostrava Navrhy na trasu mezi Ostravou a Hradcem rad prijmu – co nejkratsi, co nejrovinatejsi.

    Doufam, ze vyrazi jen ti, kteri si veri, ze jsou schopni to ujet. Idealni je jet na silnicce, ale myslim, ze se to da i na biku se slickama.

    Budeme mit jedno doprovodne auto.

    Anketa: Pridate se?

    9x
    16%
    46x
    79%
    0 0
    • Medunka  

      To nepojedes Trans Brdy jo

      0 0
      • jecnak  

        Ne, jedine snad ze bych dostal flek nekde vepredu a zadarmo – probijet se tisicovkou lidi se mi nechce.

        0 0
        • Peslezedirou  

          Nosánek na horu co? :o)

          0 0
          • jecnak  

            Nemusim byt vsude, tak si vybiram akce, ktere se mi libi, je tam malo lidi a da se tam pekne zavodit.

            Nedovedu si predstavit, ze bych v tom stoupani predjel vic jak 400 lidi a pak uz se moc predjizdet neda. Vychazi mi z toho tlacing po rovine pres koreny a to by skoncilo zrejme inzultaci nekterych zavodniku.

            0 0
            • Peslezedirou  

              To byla jenom rádoby ftipná narážka :o) S tvojí formicí bych se taky nechtěl tlačit někde v zádu.

              Přeju dobrý vítr do Ostravy :o)

              0 0
            • Beeda  

              Coze predpokladam ze MikeTB da chtrum zelenou :-)). B

              0 0
            • sfinga  

              tak si stoupni na začátek druhý vlny a budeš mít před sebou jen 150 chrtů, tam už tlačenka nebude…

              0 0
        • Gorgov  

          Ty vole tak si proste vlez do prvni rady, ne? teda jestli na to mas. nebo treba do paty, zalezi jak na tom si. Nejaky razeni uz sem davno vzdal.. Pojedu brdy

          0 0
    • Biker jak Pes  

      Docela zajímavé, ale až pojedete zpátky, tak se ozvěte, rád bych se přidal… :))

      0 0
      • jecnak  

        Teda jestli budes stihat za autem, tak urcite ;-)

        0 0
    • fousek  

      Kolik je to km? a ty cisla pred mestama jsou hodiny nebo dny?

      0 0
    • zirecek  

      Kurnik, že by? :-)

      0 0
    • goood  

      20.5. Trans Brdy, 27.5. Kral Sumavy. Takze bohuzel, i kdyz jsem se chtel pridat…

      0 0
    • Darkson  

      zupa. se mnou počítej. Transbrdy mne díky počtu lidí taky nelákaj. konečně příležitost zničit se na silničce, zatim se mi to ještě nepovedlo:-);

      0 0
    • kolda  

      za HK si moc rovinek neuzijes, musis prejet jeseniky :) trasa brutalni, jestli to date, smekam. priprav se na to, ze je na tehle ceste husty provoz (pokud pojedete po hlavni cislo 11).

      0 0
      • jecnak  

        Ja vim a trochu se toho i desim – minimalne nastoupame 3500m.

        0 0
        • zirecek  

          11ka z HK po Orlické hory bývá zaliskaná, pak už je ok. Chlapi přidal bych se. Na 26kolech mazec, :-). Termín rozhodneš kdy? (20.05. nemůžu)

          0 0
          • jecnak  

            No vypada to zatim na 10.-11.6.

            0 0
    • JancA  

      a proč to děláte? jako trénink to nemá smysl, takže si chcete jako něco dokázat? jen se ptám, protože to nechápu.

      0 0
      • Lance  

        ja je chapu chcou se projet nebo?

        0 0
      • wroum  

        neco jako cyklojizda, jen ta Praha uz asi nestaci :-)

        0 0
      • kolda  

        jestli se kluci hecnuli, tak to celkem chápu:) budou mít aspoň zážitky. ale trasa se mi osobně nelíbí, hlavně ten provoz. tak ať to dáte:)

        0 0
        • JancA  

          jojo, držim pěsti a nezávidim druhej den po „výletu“:(

          0 0
      • jecnak  

        Jen tak, to mas stejny jak 24hodinovka a vlastne je to i takova psychicka priprava na ni. Nemuzu mluvit za ostatni, ale ja to delam pro ten pocit kdyz dojedes a muzes si rict „Dokazal jsem to“, pro pozdejsi vzpominani, pro prekonani sama sebe, pro krasne svitani a zapad slunce, pro svisteni plastu na asfaltu, pro unavu, psychicky si odpocinout, poznat kus zeme jinak nez z auta, nebo proste jen tak.

        0 0
        • jecnak  

          Mimochodem, nektery veci mit duvod ani nemusi. Zvlast ty krasny.

          0 0
        • kolda  

          mas na to dobrej pohled, souhlasim.

          btw, postavil jsem toho superiora (psal jsem ti kdysi dotaz na ram) – ale na XP 920.

          0 0
        • Paja  

          clovece vy jste basnik:o) peknes to vystihl

          0 0
        • Gorgov  

          Proc ne, to je tak lehce pres 300km, ne? Vzheldem k tomu, jak to mate naplanovany muzete jet klidne turistickym tempem. Me by se teda nechtelo vstavat ve 4, vyrazel bych nejdriv v 7. I to je masakr. Me rani vstavani nedela dobre:)

          0 0
          • jecnak  

            Jel jsi uz nekdy pres 200, pres 250, vic?

            0 0
          • Beeda  

            tak to si rychle zacni zvykat, slecinko!!:-))na malevlu je budik v 6h. B.

            0 0
      • Darkson  

        odpověděla sis sama a jecnak to doplnil…

        0 0
      • Daník  

        Co má smysl???

        0 0
      • McBlacky  

        jak už někdo napsal: Pain is temporary glory is eternal. tohle bude ten typ akce :)

        0 0
        • kolda  

          já to znám „pain is temporary, pride is forever“ :))

          0 0
      • PetisV  

        Zdar. Hele ber to tak, že člověk nemusí jen trénovat. Ujet takovouhle štreku má své kouzlo. Když jedeš někde kde to neznáš a objevuješ, nebo jenom pro pocit, že to člověk dal. Proto lidi jezdí ultramaratóny. Viz. kolem české republiky, RAAM apod. :o)

        0 0
    • Pedro  

      Jestli bude čas a nálada, tak se uvidíme v Bruntále a možná kousek i potáhnu :-)

      0 0
    • cabbage  

      budu rád když se s váma dohrabu na Ještěd, zatim je to pro mě z kategorie sci-fi, možná až budu mít silničku a kondičku…

      0 0
    • goofy  

      Ja vam v Ostrave pripravim uvitaci vybor… :o)

      0 0
    • default  

      Tak ted jsem omylem zahlasoval jako ze jo… ;-) Tak to ne. :-D

      0 0
    • Gung-Ho  

      Tak sem počítal, že se týhle akcičky zúčastnim, ale myslel sem že bude trochu pozdějc, kdy už bude dýl vidět a hlavně TransBrdy jedu a Krále Šumavy asi taky, takže to bude beze mě:-((…snad někdy jindy v lepší termín

      0 0
    • McBlacky  

      no tak já bych jel za dvou podmínek.

      1. někdo mi půjčí silnici s trojpilou (ahoj Fousi – koupím řetěz na revanž) fakt to rvát na svým zimáku co má 14gk byt na slickách zas takovej robot nejsem.
      2. bude to první víkend v červnu, květen mám zabitej. 6,7,8 mimo Prahu, pak Malevil, Trans a Král…
      0 0
    • bajkr  

      je tam nejak málo obědů :-/

      0 0
      • cabbage  

        stejně si jich 20 povezeš ssebou;-P

        0 0
        • Medunka  

          nejlepe takovych

          0 0
          • cabbage  

            jj, ale uložených:)

            0 0
          • bajkr  

            jé ten jí jak já ;-)

            0 0
            • Medunka  

              no jo, v hospode jen 3 jidla pro 3 bikery, z toho jeden segedyn a kdo ho nema?

              0 0
              • bajkr  

                a že se ani nerozdělil?! tlustoch jeden :-D

                0 0
    • vt  

      jak jedete zpatky ?

      0 0
      • McBlacky  

        v papírový rakvi :)

        no plán loni vymšlenej je jet jeden den tam, přespat, relax a vyjetí a další den zpět…

        0 0
      • Darkson  

        kam až dojede, tak Pendolinem, zbytek na kole:-)

        0 0
        • Peslezedirou  

          Jestli spoléháš na Pendolíno tak se taky nemusíte z Ostravy vůbec vrátit. Spíš tam zapustíte kořeny :o)

          0 0
    • goood  

      Presne tak, kveten je celej zabitej…Cerven je v pohode, 1.tyden uplne idealni. A navic to bude bliz ty 24 hodinovce, takze to ty nohy treba jeste nezapomenou :-)

      0 0
      • goood  

        Ehm, to mela byt odpoved na Blackyho prispevek

        0 0
    • jecnak  

      No tak nebudem sirit chaoz. Jako odpoved na tenhle prispevek napiste kazdej data co mate zatim volny (kazdej aspon dve). Muzem to nechat klidne na ten cerven, ale: 4.6. je XC ve Msene – tam jedu 100%, stejne jako spousta dalsich. 12. – 18. jsem na dovolene v zahranici 24. – 25. se kona 24hodinovka, kam nas taky spousta jede.

      Takze mi vychazi 10. – 11. cervna jako zatim nejlepsi termin.

      0 0
      • McBlacky  

        ok 10–11 je pro mě ok…

        0 0
      • goood  

        ok 10–11 je pro mě ok…

        0 0
        • McBlacky  

          do not copy! pojedeš na bajku? ty voe tak to já snad taky, přeci jen říct dal jsem 450 na bajku je víc než 450 na silnici :) abysme v rámci předhánění se nejeli nakonec všichni na singlespíd DHčkách :)

          0 0
          • jecnak  

            No hlavne to neni 450 ale kolem 370km…

            0 0
            • McBlacky  

              no tak to jsi mě uklidnil no, takže jeden singla? mohla by to být sranda na tandemu

              0 0
            • McBlacky  

              no tak to jsi mě uklidnil no, takže jeden singla? mohla by to být sranda na tandemu

              0 0
          • goood  

            jasne, ze na bajku, nic jinyho nemam :-) Mozna bych si mohl pujcit kolobezku, ale to asi nerisknu ;)

            0 0
            • McBlacky  

              no to bys byl nejbrutálnější, akorát bys potřeboval tak troje boty, přes ty kopečky v jeseníkách :)

              0 0
            • Medunka  

              ja ti muzu pujcit Filu, ale bylo by to horsi nez bike

              0 0
              • goood  

                S dvojpilou bych nic nevyjel a navic jinej posed…dik, ale myslim, ze na bajku to pujde :-)

                0 0
                • zirecek  

                  To budeme dva, jestli se termín posune.

                  0 0
      • Gung-Ho  

        Tak se zdá, že já mám prostě smůlu :-(( Volno mám v červnu jak 3–4 tak i 17–18, ale toho 11. je Berounskej BikeMarathon, kam už sem přihlášenej. Ale to se nedá nic dělat…je jasný, že všichni se na jednom termínu těžko shodnem :-/

        0 0
        • McBlacky  

          no jo pravda mistře Beroun, asi bude muset být beze mne. Ikdyž tam jsem hodně chtěl já věděl že něco je :/

          0 0
        • Darkson  

          nj, to jsou ti co musej bejt všude první přihlášený…70 km závod je pro šampony a cestou nebude ani oběd:-)

          0 0
          • McBlacky  

            možná mouchy, pro fajnšmekry vosy a bonus je sršeň

            0 0
          • Gung-Ho  

            Když si to dám cestou ze závodu na kole domu, tak bych se moh dostat na slušnější km a ten obídek cestou sfouknu taky, třeba zrovna u Paviána :-))

            0 0
    • petebike  

      urprimnou soustrast

      0 0
    • dafe  

      Auauau brutus, to je na me asi tak o 150km vic nez zvladnu :-) Myslim ze do Hradce to date i rychleji nez za 4 h pokud bude zapadni vitr, i my na bajkach jsme meli nejdriv prumer pres 30. Ale ty konce na Praded, no jen mrkni co to s nama udelalo: cyklon.trojanek­.info/2005/za­hul3.htm

      Avsak vy jste uplne jinde, tak to pude. Drzim palce zapadnimu vetru a pak je ten zacatek parada.

      0 0
      • wroum  

        wow super :-D

        0 0
      • zirecek  

        Paráda, :-).

        0 0
      • Darkson  

        pěkný! dovolim si malou citaci pro Janču: „Nevím vlastně jak a proč, ale jsem teď dokonale šťastný. I pro tohle stojí za to žít. “

        …a vo tom to je, kurwa:-)

        0 0
        • zirecek  

          Jede biker a bikerka na jeden velký kopec. Žena už pod kopcem nechce dál a říká, že už toho viděli hodně, je pěkně, už to otočí a pojedou domů. Chlap vztekle odvětí, že jako proč to zabalit pár metrů pod vrcholem? Chlap musí vždycky urvat tu metu, dorazit na ni, :-). Jak s tím předjížděním žen, i kdyby měli někteří bikeři umřít, musí ženskou předjet a před ní se třeba svalit vyčerpáním, :-).

          0 0
          • Beeda  

            he Janca, to pripada s porovnanim k bikechallenge moc kratky a rovny:-))

            0 0
    • Phoebe  

      Minulý rok jsem dal na biku po silnici sám 260km a měl jsem toho opravdu plný zuby. Jestli tuhle štreku dáte na biku, tak smekám.

      0 0
    • Twister  

      Ty vole. Pro mě by to znamenalo dva dny fakt nabitý ježděním. Třeba někdy příště… :)

      0 0
    • lempl  

      hele jedu ale jedine, kdyz pojedem 27.5. pac nemam najeto! a hlavne se jede 20.5. zavod, kterej 100% jedu..... btw tejden na vic mi helpne i ve vytrvalosti, opravdu nemam najeto:(

      0 0
      • Medunka  

        Kolik mas? 5tisic?

        0 0
      • goood  

        Precetl sis to cely ? Byl tu navrh jet 10–11.6.

        0 0
        • lempl  

          necetl sem to nejsm blazen… no to sou taky zavody…:((( ale teda ty bych mozna ozelel…

          0 0
    • lempl  

      jeste bych asi dodal: vyrazit driv a driv dojet myslim ze je dulezitejsi rovnejsi cesta o 30km delsi nez to mit kratsi a mit tam 2velky kopce.....
      predstavoval bych si to takhle: o hodku to posunout… jecnak s G-H se stridaj a ja budu hakovat;) (stejne to asi neujedu:((

      0 0
      • jecnak  

        Jede se 10.-11.6.

        Kdyz mi nekdo pujci slusnou silnicku (trojplacka neni nutna), tak klidne pulku potahnu.

        Co se tyce startu, tak se jeste dohodnem – vidim to taky co nejdriv.

        0 0
        • McBlacky  

          ty krávo půlku :) snad mi půjčí Fousáč silničku takže bych taky mohl něco natáhnout. V tom myslím problém nebude, protože jede Darkson a Bajkr a za nima je to Hák. My s našima postavama :/

          0 0
          • bajkr  

            jak jedu :oO já napsal že o tom pouze uvažuju :-D

            0 0
            • cabbage  

              jedeš, stejně nemáš co dělat a tohle přesně zapadá do tvýho trénikovýho plánu;)

              0 0
            • goood  

              Jasne ze jedes, prece bys me v tom nenechal !;-)

              0 0
              • bajkr  

                hele drawče přihlasil sem se na ten malevil (gung-ho na mě zapracoval :-D) tak doufám že mě vezmeš do háku vezmu si zase ten špagát ;-)

                0 0
                • McBlacky  

                  Malevil je kůůůůl, ne že nás všechny zařízneš :)

                  0 0
                  • bajkr  

                    leda bych byl masovej vrah ;o)

                    0 0
                    • McBlacky  

                      doufám že pojedeš na fulovi, to bych ti snad měl šanci ujet :)

                      0 0
                      • bajkr  

                        no dneska chci vomrknou jízdu na HT a podle toho jak se bude cupíček tvařit tak se rozhodnu :-) ale on bude nadšenej tak ho přeci nezklamu :-D

                        0 0
                      • goood  

                        Ja doufam, ze do ty doby koupi toho sjezdaka aby nam moc neujizdel :-)

                        0 0
                        • bajkr  

                          kuci neblbněte :-D nedělejte z komára velblouda :-D nebo vám to ještě někdo uvěří :-D

                          0 0
                          • Manas  

                            Ses proflaklej megachrt :-)

                            0 0
                            • bajkr  

                              ale pšt ještě si budu myslet že to moje loudani je nějaké chrcení :-/

                              0 0
                              • Medunka  

                                Beru si na Malevil gumicuk a chytnu se jo, pane CHRTE

                                0 0
                                • cabbage  

                                  se taky přidám- aspoň za nim nebudeš tolik vlát;o)

                                  0 0
                    • cabbage  

                      až povalíš svejch 150kg na forsikovi nekde ve sjezdu a budeš válcovat chrty, co ti nestačili uhnout, do hrabanky, tak masový vrah určitě budeš;-P ale tešim se až pojedu v tom koridoru co vytvoříš;)

                      0 0
        • zirecek  

          Budeme se střídat, by se z toho jeden zbláznil, :-). Termín OK, o hodinu dřív rozhodně-raději dojet dříve. Chce to pak sepsat soupisku a kdo na čem pojede. Jedu na biku a když všichni ostatní budou na silnici, nepojedu to zdržovat.

          0 0
          • jecnak  

            Zatim to vypada na silnicarsky rej. Kdo silnici nema, tak si ji pujci, tak bych doporucil udelat totez.

            0 0
            • zirecek  

              S mou velikostí je problém. Není nikdo v okolí. Ještě se uvidí.

              0 0
    • jecnak  

      Par organizacnich veci:

      1. mam jen jedno auto bez zahradky jako zajisteni na cestu tam – tzn. muzu vzit jeste jednoho cloveka s kolem nazpet
      2. hotel v Ostrave – pocitejte tak 1000–1400,–CZK/noc – u obou jsou hlidana parkoviste (opravdu dobre), takze kola nechame v aute
      3. sezente si silnicku, na biku je to podle me dost nerealny – i na uzkejch slick plastich, nerikam nemozny, ale urcite cely v haku a s mnohem vetsi namahou
      4. nekdo sezente jeste aspon jedno auto s ridicem, at se dopravime nejak nazpet
      5. prijimam navrhy na lepsi trasu – lepsi je treba i min vetsich kopcu, nez spousta malejch.

      6.dobre zvazte svoji ucast – pokud jste nekdy neujeli vic jak 200km/den, tak si to nejdriv vyzkousejte, at vite, do ceho jdete 7. svetla s sebou – vyrazet budem zrejme driv nez v tech 5 a dorazime asi za tmy… 8. jede se 10.-11.6. 9. v kvetnu pojedem na Jested, tak se pridejte 10. modlete se za pocasi a zapadni vitr

      0 0
      • zirecek  

        Jak to postupně začne docházet do hlavy, nakonec pojede min. lidí, :-).

        0 0
        • jecnak  

          Lepsi driv nez uprostred Jeseniku. Nebude to lehky, bude to bolet, nikde nepisu ze ne. Tak se na to lidi snazim pripravit uz predem. Kdyz nebude zbyti pojedu klidne i sam, uz jsem jel horsi veci.

          0 0
          • zirecek  

            Určitě, právě je víc než dobře, že tu píšeš jasně, striktně ty body.

            0 0
      • Medunka  

        neni 1000–1400 na Ostravu az moc?

        0 0
        • jecnak  

          Tak najdi nejaky jiny s hlidanym parkovistem, v centru, sprcha atd. na pokoji. Tohle je Polsky dum a nejaky dva kousek od nej – ceny priblizne stejny.

          Je samozrejme jeste moznost jet spat nekam mimo mesto. Zatim je na tohle myslim dost casu.

          0 0
      • fousek  

        Vy to fakt myslite vazne? Ja porad cekam ze ty silnicky upresnite na silnicni motorky.

        0 0
      • McBlacky  

        co sem motáš to auto? jak ho dostanem do Ostravy? Já myslel že pojedeme zpět vlakem..

        0 0
        • jecnak  

          Nekdo s nami pojede jako podpora – prece nechces rict, ze si povezes vsechno s sebou a kdo chcipne, toho dobijem a hodime do prikopu…

          0 0
      • Darkson  

        těch 1000–1500 za noc mi přijde teda moc, to je snad i s nějakou vnadnou masérkou, ne?! zvlášť, když po příjezdu do Ostravy budu ve stavu, kdy usnu naprosto všude, třeba i na chodníku:-).

        ale už se fakt hrozně těšim, jen toho větru se bojim. i když ve více lidech to odtáhnem i v mírnym protivětru

        0 0
        • Ruda  

          Před rokem jsem byl dost často služebně v Ostravě a ty ceny za ubytování se pohybovaly kolem té tisícovky (bez masérky).

          0 0
        • lempl  

          jo je to docela kruty:/ a co nekde mimo??

          0 0
      • dydy  

        Je nejaky deadline na prihlasky? 11.6. se jede casovka Maroko (Pojizerska liga), ale tohle je hodne lakavy. Nejvic jsem dal 302km (jel sem sam na horaku se slickama, ale byla to absolutni rovina), jinak v kopcich (Sumava) tak 250 (taky na horaku), takze na silnicce a v baliku je to realny, ale hodne zalezi na pocasi, v desti nebo pri 35 stupnich bych se na to mohl…

        0 0
        • dydy  

          pokud vim, tak na zacatku stoleti nebyly takovy etapy na T.d.F tak vyjimeny:-)

          0 0
    • jecnak  

      Tak me napada, co treba ubytovani v Koprivnici jak jsme byli minule na drtici? Vsichni skuhrate na cenu a tam to bylo levny. Kazdopadne to ale chce nejaky auto, protoze do Koprivnice je to dalsich cca 60km.

      Ja muzu vzit k sobe do auta krome sebe dva lidi a dve kola, to je max.

      0 0
      • McBlacky  

        můžu půjčit svoji káru + tvoje nosiče tj 4kola 4lidi. ale někdo by musel dělat řidiče. Kopřivnice ne, to je moc daleko – nezkusíme nějakou vesnici u Ostravy (privat/penzion) ?

        0 0
        • Darkson  

          když koukám na mapu, tak mi to tak hrozný nepřijde. kdybychom přijeli jen na předměstí ostravy a hned to otočili na kopřivnici. ale na mapě to vždycky vypadá jinak(snadněji) než v reálu :-)

          0 0
          • zirecek  

            Průjezdy centrem pro neznalé jsou na dlouho.

            0 0
      • JMT  

        tak to dojedte az do ty koprivnice :-)

        0 0
        • zirecek  

          S takovou to bude za chvíli Praja → Ostrava → Praha, .o)).

          0 0
    • jecnak  

      Nikdo tady zatim nenavrhnul zadnou trasu, takze:

      Bud nejkratsi s tim, ze je tam dost malych tahlych kopcu Praha – Hradec – Holice – Vysoke Myto – Litomysl – Sternberk – Opava – Ostrava Je to sice nejkratsi, ale pekna pruda, protoze se to vsechno jede po prvnich tridach a jeste dost frekventovanych. Da to 330km.

      Nebo (coz preferuju) tezsi, ale celkem zabavna trasa. Praha – Hradec – Holice – Castolovice – Zamberk – Mladkov – Kraliky – Hanusovice – Sumperk – Bruntal – Krnov – Opava – Ostrava. Coz hodi asi dost vic jak na vzdalenost, tak na nastoupany metry.

      0 0
      • Darkson  

        B je správně:-)

        0 0
        • jecnak  

          Od oka nejmin 4500m nastoupat a 360km najet…

          0 0
      • Medunka  

        Co nejdriv dat „lehci a nudnejsi“ zda to date a pak v lete zkusit „tezsi a zabavnou“?

        0 0
        • petebike  

          az tohle dojedou tak na kolo dlouho nesednou :-DDD

          0 0
          • jecnak  

            V nedeli bude vyjeti (beru s sebou valce) a v pondeli zas normalka trenink.

            Spis vidim problem v pocasi, ale snad to vyjde.

            0 0
            • petebike  

              tak je dobry ze mate dostatek optimismu, drzim palce, pocasi bude rozhodujici, hlavne ten vitr

              0 0
        • McBlacky  

          330km na silničce není zas takový maso, i s obídkem a večeří pohodlně za světla v Ostravě… přes ty kopce to už bude jiná káva, to je teprve výzva. Myslím ze Salka Trophy bude mnohem větší massoxx takže bych jel var. B jako trénink. Ale klidně se nechám přehlasovat, jen si myslím, že I. třída silnice je voser. Ráno mezi 5–9 do Hradce v sobotu to bude prázdný pak už bude spíš provoz.

          0 0
        • jecnak  

          To zni rozumne. Asi bych to tak napoprvy taky videl, ale pokud by byla forma a pocasi, tak se muzem rozhodnout treba az v Holicich na namesti pro variantu B. Kazdopadne musim vsechny varovat, protoze B je fakt hodne drsny. Vim to moc dobre, protoze jsem takhle jel vicekrat do Ostravy autem a je to fakt od Castolovic az k Opave samy kopec.

          0 0
          • Darkson  

            rozhod bych se po cestě podle času, počasí, sil a dalších nepředvítalelných vlivů. ale vůdce a organizátor jsi ty, takže se přizpůsobíme.

            0 0
          • McBlacky  

            já to trošku znám je to tak metal na dvoupilu až moc :) Myslím že se taky můžeme rozhodnout v Mohelnici a jet vrchem Uničov-Rýmařov-Bruntál-Opava kdybychom měli moc roupy

            0 0
            • jecnak  

              Viz. prispevek niz na root – kdo chce, muze si dat jeste z Ostravy do Koprivnice…

              0 0
    • jecnak  

      Takze ubytovani navrhuju stejny jako na Drtici 2005: (presunul bych se tam z Ostravy autama, pripadne silnejsi jedinci po sve ose) Zvlast se mi zamlouva ten rotoped ;-)

      :: Nádražní 716 (Marie Guznarová) Adresa: Nádražní 716, Štramberk Kontakt: Marie Guznarová Nádražní 807, Štramberk Telefon: 556 852 530 Mobil: 737 727 688

      Cena ubytování: 230,– Kč / os., noc

      Ubytování v soukromí v samostatném domku, 5 min. od vlakového nádraží. (od nádraží za benzinovou pumpou směr Ženklava) 1 dvoulužkový a 1 čtyřlůžkový pokoj, 2 soc. zařízení, kuchyňka, obývací pokoj, TV. Možnost využití infra sauny a rotopedu.

      0 0
      • cova  

        Rotoped :-))) – asi pro ty, kterým by to nestačilo…

        0 0
      • goood  

        to zni pekne. Slusna cena. Jen abysme se tam vsichni vesli…;-)

        0 0
        • bajkr  

          já se vejdu fšude :oD

          0 0
          • goood  

            ty jo, ale co tvuj lodak s knedlikama a krocanem ?;-)

            0 0
            • bajkr  

              no ten budeš mít na starosti ty ;o)

              0 0
              • goood  

                ok, dam si na bika nosic :-)

                0 0
                • bajkr  

                  super tak ja vezmu i tu psíčkovou :o)

                  0 0
                  • goood  

                    to jako bude z toho prejetyho psika na Malevilu ? :D

                    0 0
    • goood  

      Zatim jedu na biku, tak doufam, ze se udrzim v haku. Jeste zkusim otestovat Medunky silnicku, kdyz mi nesedne, tak doufam, ze mi nejaka dobra duse pujci aspon co nejvetsi slicky ;-)

      0 0
      • SNAIL  

        Můžu ti půjčit ty Marathonky 1,35 na kterých jsem jezdil na Ještěd, kdybys je potřeboval, tak dej vědět.

        0 0
      • Meesha  

        ja ti muzu nabidnout tohle, ale jestli to nebude este moc. Venku sem s nima nikdy nebyl, ale na valcich jim to jede :-)

        www.author.cz/…&obj_id=4025

        0 0
        • goood  

          diky kluci, uz mam nabidku od Jecnaka, taky Marathonky 1.3. Tak snad to na nich nejak dam :-)

          0 0
    • Krutohlav  

      Omylom som v ankete klikol že sa zucastnim v skutocnosti som len chcel vediet kto sa zucastni.

      0 0
      • McBlacky  

        jenže panáčku ted už jet musíš!

        0 0
      • jecnak  

        Presne tak, to je anketa, ze ktere uz neni navratu. Zpecetil jsi svuj osud.

        0 0
        • filipes  

          sem se taky preklik, ale mam omluvenku vod doktora. Navic v propozicich neni napsano, ze se neda jet autem…

          0 0
      • be.r.ry  

        :D:D:D:D:D:D

        0 0
    • lubos  

      tohle bych na biku jet fakt nechtel. Uz ted vim, co vsechno by me bolelo :-)

      0 0
    • jecnak  

      Takze kratke shrnuti:

      1. jedem 10.-11.6.2006
      2. vyrazime rano v 5:00 od metra Cerny Most jak startoval Lost in Prague – pripadne od jinud – muzem se dohodnout

      3.jedem trasu Praha – Hradec – Holice – Vysoke Myto – Litomysl – Sternberk – Opava – Ostrava (- Koprivnice)

      4. ubytovani je v Koprivnici :: Nádražní 716 (Marie Guznarová) Adresa: Nádražní 716, Štramberk Kontakt: Marie Guznarová Nádražní 807, Štramberk Telefon: 556 852 530 Mobil: 737 727 688 Cena ubytování: 230,– Kč / os., noc Ubytování v soukromí v samostatném domku, 5 min. od vlakového nádraží. (od nádraží za benzinovou pumpou směr Ženklava) 1 dvoulužkový a 1 čtyřlůžkový pokoj, 2 soc. zařízení, kuchyňka, obývací pokoj, TV. Možnost využití infra sauny a rotopedu.

      5. Bude jedno az dve doprovodna auta s ridici, ktere nas dovezou v nedeli zpet.

      6. Penize za benzin se rozpocitaji mezi jezdce, stejne tak ubytovani.

      7. V nedeli navrhuju nejaky kulturni program – navsteva muzea Tatra apod.

      8. Vezmete si s sebou dost obleceni atd. Je nesmyls rano klepat kosu, kdyz mame s sebou auto. Stejne tak je potreba dobre jist, pit atd. Prece jen je to uz celkem dalka.

      9. Pro ty co budou mit roupy i po prijezdu do Ostravy navrhuju presun do Koprivnice po vlastni ose s tim, ze bysme tech 330km dorovnali do 400…

      10. Veskere dotazy uz nejlepe na ICQ nebo mail.

      0 0
      • Darkson  

        super! jen nevim, v kolik jede první metro. abych to na tu 5 stihnul. přes celou prahu se mi nechce a jsou to i nějaký kilometry

        0 0
        • Medunka  

          4:45 ze smichace ;-( v 5:10 na Cernaku

          0 0
          • Darkson  

            už to vidim, 4:49 z Karlova náměstí, tj. Čerňák 5:20…ajaj, to budu muset šlápnout do pedálů už po ránu:-)

            0 0
            • goood  

              Ja jedu taky z domova na kole ;-)

              0 0
              • Darkson  

                chceš mít nejvíc km, co?! :-); to já se rád svezu metrem

                0 0
                • goood  

                  Klidne bych i jel metrem, ale z Haju bych byl na Cernaku tak v 6 :-) Ale koneckoncu dalsich 15km se taky hodi :-)

                  0 0
                  • Darkson  

                    já to mám tak 30 km a jinak než po J.spojce a Průmyslový tam netrefim…metro to jistí:)

                    0 0
      • Jarkeld  

        kulturni program v ostrave a okoli je jednoznacny, 10.6. 2006 slavnosti pivovaru ostravar, tak do toho poradne slapnete at na vas neco zbyde ;oD, zacatek 14:00

        0 0
        • goood  

          A sakra, tak to Darksona s Blackym uvidime naposled na Cernaku a ve dve uz budou lamat pullitry v Ostrave :-)

          0 0
        • goofy  

          No zrovna s Ostravarem to moc nevychytaji… ;o)

          0 0
          • rb  

            Taky moc nemusim,ale Strong nema chybu…

            0 0
          • Jarkeld  

            v ostravaru se vari i jine pive nez jen ostravar

            0 0
    • jecnak  

      Takze par upresnujicich informaci:

      1. Sraz na Cernaku v 5:00 – jak byl start Lost in Prague – budem tam mit auta, takze veskery veci si muzete naskladat dovnitr.
      2. Auta na nas budou cekat na nekolika mistech po ceste, pripadne pokud bude potreba, tak pojedou treba i kousek s nama.
      3. Obleceni, jidlo, piti – vemte si toho s sebou radsi vic nez min – auto to uveze.
      4. Pocasi

      www.citygo.info/prague/weather www.windguru.cz/int/index.php?sc=9 5. Kola – fakt si nekde sezente vsichni silnicky – zvlast jestli nebude foukat vitr do zad, pak je to na biku vrazda. 6. Trasa – cast Praha >> Holice a Opava >> Ostrava je pevna, ten zbytek mezi nejak vymyslime cestou podle nalady a sil. 7. Radsi pojedem pomaleji s mene zastavkama a budeme drzet tempo, nez abysme hnali jak magori od zastavky k zastavce. Stavel bych max po 60km – protazeni, doplneni piti, jidlo atd. Budem drzet balik – pojedem rychlosti toho nejpomalejsiho – vyjimkou budou kopce, kde se vam asi trhnu, protoze jedu na silnicce s 53/39 × 12/23 a pomalu bych to neuslap. 8. Pokud to nikdo neodrekne, tak budou dve doprovodna auta.

      0 0
      • Darkson  

        once again, asi nebudu jedinej, kdo jede na Čerňák prvním metrem, tj. budu tam v cca 5:15 :-/

        0 0
        • jecnak  

          Ok, beru na vedomi – myslim, ze nebudes sam…

          0 0
      • McBlacky  

        kdo nakonec bere a řídí druhý auto?

        0 0
        • jecnak  

          Jedno je moje a mel jsem dojem, ze to druhy ma byt tvoje.

          0 0
          • McBlacky  

            no jo ale to moje nemá kdo řídit :/ klidně půjčím, ale komu?

            0 0
    • McBlacky  

      HLEDÁ SE ŘIDIČ doprovodného vozu do Ostravy. S nelehkým srdcem mu svěřim svoji felicii :)

      0 0
      • Darkson  

        já, jak jsem řikal, klidně pojedu zpátky vlakem a po svejch, takže se mnou počítat nemusíte;

        0 0
    • jecnak  

      Takze tady jsem neco stvoril (i kdyz na mape nemam vrstevnice, tak jsem se to snazil optimalizovat na minimum kopcu, zvlast tech prudkych – jezdime podle vody, koleji, v udolich atd.)…

      Začátek trasy – Horní Počernice
      Praha
      silnice č. 611 8.48 km Nehvizdy
      silnice č. 611 10.90 km Čelákovice
      silnice č. 611 13.51 km Mochov
      silnice č. 611 20.84 km Velenka
      silnice č. 611 26.32 km Sadská
      silnice č. 611 30.27 km Kostelní Lhota
      silnice č. 611 33.47 km Písková Lhota
      silnice č. 611 34.75 km Poděbrady
      silnice 4. třídy 34.75 km Poděbrady 44.08 km Odřepsy
      silnice č. 11 ( E67 ) 58.56 km Lovčice
      silnice č. 11 ( E67 ) 63.19 km Chlumec nad Cidlinou
      silnice č. 11 ( E67 ) 63.19 km Chlumec nad Cidlinou 70.23 km Nové Město
      silnice 4. třídy 77.60 km Voleč
      silnice č. 36 84.86 km Lázně Bohdaneč
      silnice č. 36 89.33 km Pardubice
      silnice č. 36 89.33 km Pardubice 105.13 km Sezemice
      silnice č. 36 113.27 km Horní Ředice
      silnice 3. třídy 113.27 km Horní Ředice 115.54 km Holice
      silnice č. 35 120.87 km Ostřetín
      silnice č. 35 ( E442 ) 126.36 km Jaroslav
      silnice č. 35 ( E442 ) 131.50 km Vysoké Mýto
      silnice 3. třídy ( E442 ) 131.50 km Vysoké Mýto 149.36 km Sloupnice
      silnice 4. třídy 158.47 km Česká Třebová
      silnice 3. třídy 158.47 km Česká Třebová 171.04 km Ostrov
      silnice č. 315 174.11 km Lanškroun
      silnice č. 315 178.39 km Sázava
      silnice č. 315 185.56 km Tatenice
      silnice 4. třídy 198.81 km Zábřeh
      silnice č. 44 198.81 km Zábřeh 206.23 km Postřelmov
      silnice 3. třídy 209.36 km Sudkov
      silnice 3. třídy 212.87 km Dolní Studénky
      silnice 3. třídy 214.62 km Šumperk
      silnice č. 11 44 214.62 km Šumperk 230.32 km Hraběšice
      silnice 3. třídy 254.43 km Rýmařov
      silnice č. 11 254.43 km Rýmařov 267.01 km Malá Štáhle
      silnice č. 11 271.53 km Václavov u Bruntálu
      silnice č. 11 276.54 km Bruntál
      silnice č. 45 276.54 km Bruntál 298.10 km Krnov
      silnice č. 57 298.10 km Krnov 314.19 km Holasovice
      silnice č. 57 316.79 km Neplachovice
      silnice č. 57 321.15 km Opava
      silnice č. 11 321.15 km Opava 337.91 km Mokré Lazce
      silnice č. 11 340.78 km Hrabyně
      silnice č. 11 344.66 km Velká Polom
      silnice č. 11 346.83 km Ostrava
      silnice 3. třídy 346.83 km Ostrava 370.81 km Stará Ves nad Ondřejnicí
      silnice 3. třídy 374.56 km Petřvald
      silnice č. 58 376.89 km Mošnov
      silnice 3. třídy 381.62 km Příbor
      silnice č. 58 388.81 km Konec trasy – Kopřivnice

      0 0
      • bajkr  

        no budete to mít pěkný :oP vubec vám to nezavidim :oD

        0 0
        • Darkson  

          budete? vám?

          0 0
        • fousac  

          co delas v sobotu?? takovej gulasek u paviana by nam slusel.. ;))))

          0 0
          • goood  

            On si da ucho ve Stramberku :-)

            0 0
            • bajkr  

              myslíš tohle babský ucho

              0 0
              • goood  

                to vypada na klobasku ala Houska :-)

                0 0
              • Rychlej turista  

                Ve Štramberku teď pečou tohle, obyčejný perník, dříve byly jiné, daleko lepší, ale ty se teď dělají jen o pouti a v omezeném množství, protože je to moc pracné a tak se prý vrátí k původní turecké receptuře a budou je dělat z turistů. To se jim uši jen uřežou a nasolí.

                0 0
                • Krys  

                  „drive“ bolo vsetko lepsie, aj slnko svietilo jasnejsie :))

                  0 0
                • goood  

                  To mi pripomnelo, jaky tam maji vyhodne nabidky :-)

                  0 0
                  • Brzdič  

                    Tak tomu se říká množstevní sleva :-)

                    0 0
                • Peslezedirou  

                  Mňam a k tomu popíjet ohřátej jablečnej mošt z moštárny mnam!

                  0 0
      • jecnak  

        Jo a pri avg speed 29km/h to mame na 14 hodin jizdy, takze jak jsem psal svetla a blikacky radsi s sebou…

        0 0
        • McBlacky  

          avg 29 mít ovšem nebudem ani náhodou… tipuju tak 26–27 a budeme rádi

          0 0
          • Beeda  

            kluci no, 26 je porad dost darda na takovou vzdalenot..pros­toje, vitr, ke konci kopce…B

            0 0
      • dafe  

        Dobre udelana trasa! Krome Opava-Ostrava, tu cestu znam a tam bych volil trasu pres Kravare, Dolni Benesov a Hlucin, to je rovina, i kdyz odhadem o 5–7 km delsi. Cesta pres Hrabyni je nahoru dolu a ty kopce jsou docela prudke ikdyz ne moc dlouhe, blbe se drzi rytmus a pujde to pomaleji.

        Nejake difficulties, ktere znam:

        • mezi Hostejnem a Zabrehem Zabrezska pahorkatina, kopec stejny sklon asi 5% mysim 200–250m prevyseni
        • mezi Sumperkem a Rymarovem sedlo Skritek, nejvyssi kopec na ceste, hlavni cesta opet se stalym sklonem, serpentiny, rekneme 6% ale je to dlouhe, prevyseni asi 500m

        Z Rymarova do Bruntalu trochu nahoru-dolu, ale prevaha smerem dolu. Z Bruntalu sjezd do udoli k rece Opave a pak rovina s par brdkama az do Opavy.

        Sem na vas zvedavy a drzim palce.

        0 0
        • jecnak  

          Presne pres Kravare a Hucin chci jet – kvuli doprave – jezdi tam min aut.

          S tema kopcem – vim o nich – vybral jsem prave takove pozvolnejsi aby se to dalo uslapnout v klidu i na dvojpacce.

          Dik.

          0 0
        • dalimil  

          mezi hoštejnem a zábřehem vede vedlejší asfaltka podle tratě a sázavy,v podstatě po rovině,ale staví tam koridot,nevím jak moc to bude průjezdný.cca před měsícem na MTB v pohodě :-)

          0 0
    • jecnak  

      Bajkr se me ptal na naklady: Cca 2300na benzin pro vsechny + cca 300 (minule jsme platili za ulozeni kol) za nocleh + nejaky jidlo Jeste se musime dohodnout jak si rozpocitame benzin – asi by bylo fer si cestu tam podelit i mezi darksona a blackyho a cestu nazpet jen mezi jecnaka, bajkra a gooda. Listky na vlak Ostrava >> Praha stoji cca 500,– CZK + bike.

      Ridic doprovodneho vozidla to ma samozrejme free.

      0 0
    • Darkson  

      tak, pánové, kdo je ve formě a odtáhne to? vypadá to na solidní proťák. ale aspoň nebude zima…

      Předpověď na sobotu: Oblačno, místy přeháňky, ojediněle bouřky, během dne od severu polojasno a srážky jen ojediněle. Nejnižší noční teploty 11 až 7 st.C, nejvyšší denní 17 až 21 st.C. Mírný severovýchodní vítr 2 až 6 m/s.

      0 0
      • jecnak  

        Jj zacina to vypadat celkem drsne.

        0 0
      • goood  

        Jecnak prece psal, ze pulku odtahne :-) Ne, holt budeme hodne stridat nebo nam to bude rozrazet Medunka autem ;-)

        0 0
        • Darkson  

          v povětru a za autem to ujede každá voňavka. my pojedem pěkně proti větru a nejlépe v dešti :-))). když se budem pravidelně střídat, tak to zvládnem

          0 0
          • jecnak  

            Trochu deprimujici je, ze se do auta nevejdem vsichni naraz :-D

            0 0
            • cabbage  

              silničářská forma hry „škatulata hejbejte se“;-P

              0 0
            • Darkson  

              jednou nás jelo ve(no někteří na, jiní čouhali z okýnek…) Favoritu asi 13:-); snad nebude potřeba rvát se o místo v autě

              0 0
              • jecnak  

                V pripade bitky rovnou deklaruju, ze radsi jedu na kole.

                0 0
                • Darkson  

                  já tak nějak počítám, že se pojede na kole a ne autem

                  0 0
                  • goood  

                    Ja taky myslel ze jedem na kole. Pocasi snad vyjde. V nejhorsim nejakou prehanku preckame nekde v cukrarne :-)

                    0 0
                  • jecnak  

                    Neboj, na kole a pokud ti to nebude stacit, tak muzes v nedeli dat totez v protismeru :-D

                    0 0
                    • Darkson  

                      zatím mám v plánu dát v neděli kus trasy zpět na kole na vyjetí, ale uvidíme, v jakym budu stavu;

                      0 0
                      • Medunka  

                        Cestu na vlak ;-)

                        0 0
                        • Darkson  

                          otázka je, odkud ten vlak jede:)

                          0 0
                          • Medunka  

                            si myslim, ze nejlepsi je vlak co s nim jezdim od nasich v 15:17 ze ST a cca v 16:00 je v Prerove. Jede az do Prahy a kolo mam otestovane ze berou. Jinak je to s prestupama a ne vzdy berou kolo ;-(

                            0 0
                      • goood  

                        Na vyjeti si das v noci 2 hodky na rotopedu a v nedeli to dojedes do Prahy na kole :-)

                        0 0
    • fousek  

      No kdyby nekdo potreboval nutne silnicku na vikend, tak bych ji poskyt, ale s dovozem do Prahy nepocitejte. Je to Rockmachine Raceride 800, volitelne 3-tac, ale moc se s nim dualy nekamaradej takze 3.placku mam sundanou, vaha neco kolem 10 kg, dylka horni ramovy trubky asi 585mm. Davam to sem takhle pozde protoze sem nevedel jestly ji nebudu potrebovat. Dobre dojedte

      0 0
    • Paja  

      Tak hodne stesti a at vam vyjde pocasi ;-)

      0 0
    • jecnak  

      Pocasi nam predpovidaji dobre, vitr sice proti, ale snad nebude tak zle, konecne jsem se zbavil nachlazeni, nesedel poradne tejden na biku, tak jsem na to zvedavej :-) Zdar zitra rano po pate na Cernaku.

      0 0
      • McBlacky  

        si segnor

        takže dle posledního upřesnění dementi: Blacky, Darkson, Good, Bajkr, Ječnák jedou za svý podpora: Medunka, PeBe se vezou autíčkama :)

        0 0
        • goood  

          :-D

          0 0
        • jecnak  

          Ja beru samozrejme svy 2.5 tasemnice, zadny gramareni.

          0 0
        • goood  

          Jo, hrozny, porad mi kazdej ubira jedno „o“ ! Uz se to naucte !!;-)

          0 0
        • Pebe  

          A žádný střídání nebude :-)

          0 0
        • goood  

          To je luxus, dve doprovodny vozidla a v jednom moje osobni maserka. Hmm ;-)

          0 0
          • Medunka  

            Ze by v tech buchtickach byl nejaky rum? O masazi z my pusy nepadlo ani slovo ;-)

            0 0
            • goood  

              Me bude stacit masaz z tvych rukou:-)

              0 0
            • McBlacky  

              si teda taky zamlouvám masáž :) :)

              0 0
              • Medunka  

                Hele, to ze mam po 3 mesicich klid v dusi, cisty mozek a jasno co dal, neznamena, ze budu hodna ;-) To si piste, ze nebudu

                0 0
                • jecnak  

                  Tak to abych si vzal chranice a nahradni prilbu.

                  0 0
                  • Medunka  

                    no, ty mozna i neco vic ;-) aby si to prezil. Treba ti u auta prestanou fungovat brzdy, co ja vim ;-)

                    0 0
    • Gung-Ho  

      Tak vzhledem k tomu, že Snail ještě nemůže :-(( a já mám nějaký oslavy, jak dneska, tak i zejtra, tak s Váma ráno ten kousek nepojedu. Celý nemůžu kvůli tomu nedělnímu Berounskýmu marathonu. Takže Vám držim palce, ať vyjde počasí, vítr ať nefouká nebo jen minimálně a taky ať Vám nejebne z těch počátečních rovinek a aut. A hlavně ať to všichni vpohodě DÁTE!!!

      0 0
    • Daf  

      Tak zitra fouka od severu, nebude to tak hrozny. Rano bude teplo a ma byt pekne. Tak si to uzijte.

      0 0
    • bajkr  

      hm tak jak to sleduju tak snad abych si šel už lehnout páč vstávat ve 4 bude moje jistá smrt :o(

      0 0
      • McBlacky  

        umřít ve 4 nebo pozdějc na trase už není rozdíl :) já bych rád tak šel ve 22 ale nevim no…

        0 0
    • Medunka  

      Tak panove, zitra Goood luck ;-) jdu spat

      0 0
      • fousac  

        tezka zavist… sem se nevyspal poradne uz ani nevim kolik let…

        0 0
    • pos3k  

      1. jedem 10.-11.6.2006

      kdepak asi jsou :-)

      0 0
    • JirkaD  

      Mám aktuální zprávu od Meduňky: všichni bikeři co na tu šílenost ráno z Prahy vyjeli dojedou asi za 20 min. před radnici v Ostravě! Klobouk dolu a gratulace všem.

      0 0
      • cabbage  

        cestou do Kopřivnice by jich pár zdechnout mohlo;)

        0 0
      • black.horse  

        ty kráso, to gratuluju:-)

        0 0
      • pavlicek  

        Klobouk dolu

        0 0
      • Paja  

        Tak ted uz muzem gratulovat?-) jsem zvedavej na konecnou delku a prevyseni…

        0 0
      • petebike  

        peknej cas :-)

        0 0
      • SNAIL  

        Tak mám čerstvější zprávu, kluci se vyhecovali a jedou všichni po svých ještě do Kopřivnice

        0 0
        • Paja  

          Hezkyyy, my snad budem muset na ten Jested, abysme tohle trumfli:o)

          0 0
      • Thidney  

        panove jste maaaagoooooriii a smekam pred vami dejte vedet kdy se vracite nachystame uzenace .-))

        0 0
      • Meesha  

        respekt!

        0 0
      • Gung-Ho  

        Tak to je paráda!!!! VŠEM GRATULUJU!!!!

        0 0
      • vuxna  

        Smekám a gratuluji a stále ještě zcela nevěřím, že to jde…

        0 0
      • ota  

        smekám,gratulu­ji.parádní výkon.

        0 0
    • goood  

      Tak a mame to za sebou. Pokud to mam zhodnotit tak jsem cekal ze to bude sileny, ale nakonec to zas az tak hrozny nebylo. Ale az do Bruntalu nam foukal docela silny protivitr, takze ten kdo tahnul si slusne daval. Muj obdiv patri Jecnakovi, kterej tahnul prvnich asi 120km bez stridani. Zbytek odtahl Blacky, Darkson a Jecnak, my s bajkrem jsme se v podstate jen vezli :-) Suma sumarum mi to dalo 426 km, prevyseni 2457m. Nemel jsem senzor na polar, ale podle Blackyho computeru byla prumerna rychlost pres 30km/h, coz jsem opravdu necekal ani ve snu :-). Uplne me udivilo co je clovek schopnej ze sebe dostat s 300km v nohach. Jeli jsme solidni kudlu po rovine kolem 42km/h a do kopcu to neslo pod 32km/h. To same cesta z Ostravy do Koprivnice, v noci se svetlem a blikackama, rychlost pres 32km/h. Nastesti byl slusnej asfalt, zahucet do nejaky diry v noci bych fakt nechtel. Zvlastni dik patri support tymu Medunce a Pebemu, kteri se o nas starali jak o vlastni :-) A jeste nafotili nejake pekne akcni fotky, ktere snad Jecnak brzo vystavi.

      0 0
      • Jenca  

        smekam panove mate muj a urcite nejen muj veliky obdiv.

        0 0
      • SNAIL  

        Kluci jste fakt dobrý, gratuluju. To převýšení jsem ale čekal daleko větší. Pokud jste měli ale průměr přes 30km/hod., tak to je šílený :-)

        0 0
      • bajkr  

        mě to dalo jen 405km :o) průměr 30km/h max 75km/h :o) jinak ječnak super naplanoval trasu tak se nikde nebloudilo a jestli jo tak to nebylo poznat :oD a taky diky jak už bylo řečeno za podporu Medunce a Pebemu a všem zučastněnym magorum ;o)

        0 0
      • Elwing  

        Tak vy jste to přežili :) přidávám se ke gratulantům a obdivovatelům :)

        0 0
      • yetti  

        Super!!!!

        0 0
      • Manas  

        Ste nechutni budulinci! Gratuluji, obdivuju :-)

        0 0
      • Johy  

        Tak to je hezký gratuluju:)

        0 0
    • Splinter  

      Klobók důle…

      0 0
    • McBlacky  

      ještě přidám, že moje AVG TF 133, nad 160 jsem se dostal snad jen dvakrát, když jsem tahal tak jsem jel 145–155 podle toho jak kdy, nejtěžší stoupání na Skřítek na 155 rychlostí asi 20. Takže žádná extrémní kudla to nebyla – to by taky nikdo nepřežil, následkem toho mě nebolí nohy od laktátu.
      přesný udaj (snad) od Černého mostu 409,5km 30,36avg rychlost

      jelo se mi dobře, až na bolesti ******, což ale přičítám hodně turistickýmu posedu na Fousiho silničce, od půlky jsem díky tomu nemohl držet delší dobu dole za berany a tak jsem se víc nadřel.

      Navíc jsem si v Kopřivnici koupil silničku, takže jsem zvědavej kam ted budem jezdit :)

      0 0
      • SNAIL  

        Tak koukám že bude další „silničář“ :-) Co jsi koupil? Doufám že bude brzo nějaké foto.

        0 0
        • McBlacky  

          bazarovku – modrou protože ta jezdí ne :) foto dodám, jen ještě potřebuje trochu poladit, nějak jsme se špatně dohodli a on mi tam dal dvoujpilu místo troj, takže až si vyměníme dualy tak to sem hodim. Ale není to nic velkýho, prostě na občasný vyjíždky po silnici s klukama abych to nerval na biku, na Ještedy a podobný akce.

          0 0
          • SNAIL  

            Super, doufám že se už brzo vzchopím a uvidím ji v reálu. Taky vůbec nelituji že mě Gung-Ho přesvědčil na trojtác :-)

            0 0
      • Paja  

        Tak tomu rikam ulet, zajet si na kole z Prahy do Koprivnici koupit kolo:oD jste fakt borci…

        0 0
        • Bulda  

          ze si tam nekoupil jedno z tech krasnejch aut, ze jo, blazen jeden :))) jinak gratulace, asi si budu muste dat po Jestrebkach Krale Krkonos i s tradicni cestou domu abych vas moh zas zdravit :)) kdo by pripadne nekdy (by se hodilo pred Salzem, co?) dal tuhle trasu (www.bcsport.semily.cz nejlepsi kopce krkonos vcetne polska – Karpacz a Pomezky, 220km az domu 350) bydleni asi u nas na chajde, autodoprovod asi neni nutny

          0 0
      • fousac  

        anarchisti…

        0 0
    • jecnak  

      Diky vsem za ucast. Fotky jsem probral a co bylo pekny a pouzitelny (foto jsou od ruznych autoru a take jsou tam z nedelni navstevy muzea Tatra v Koprivnici): bajk.cz/web/gfx/­download/tom/Pra­ha_Ostrava_2006/

      Vzhledem, ze jsem byl po nemoci, tak mi to nijak zvlast dobre nejelo. Tenhle tyden se snad trochu rozjezdim. V tydnu napisu neco vic.

      0 0
      • mike!1  

        Pěkné fotky. A taky se přidávám ke gratulujícím:-)

        0 0
      • fousek  

        Ste hrozny provokateri, jeden rekne, ze to bylo v pohode, 2. ze je po nemoci tak ze to moc dobre nejelo a pritom prumerna rychlost 30 km/h na 400 km, to snad nepotrebuje komentar. Gratulace

        0 0
      • Darkson  

        ani jeden obrázek z bruntálu, jo?! takový zatmění slunce za bílého dne…že jste se báli vytáhnout foťák? :-)

        0 0
        • goood  

          :-D

          0 0
        • Pebe  

          já jsem se bál odejít od auta, natož se do něj sklonit a ukázat záda :-D

          0 0
          • Medunka  

            mno, ze ja to v Moravske Trebove prezila sama v mini ;-)

            0 0
            • Pebe  

              slečno, vy máte krásný nohy, bych je líbal celej den :-))

              0 0
      • elbi  

        Koukám že jste to brali přes M.Třebovou, mimochodem u té hospody ( U komína) kde jste se stavili končí místní bikeři své švihy. To jste jeli od Litomyšle tunelem ?

        0 0
        • bajkr  

          jo tumelem :o) u komina maj hnusné šopák :o) i obsluha nějak vazla

          0 0
          • elbi  

            A uvnitř to smrdí přepáleným olejem, už tam na oběd nechodím. Sakra škoda že jsem netušil že tudy povalíte, udělal bych u silnice bouřlivou diváckou kulisu :)) Jezdím na ten hřeben, kde je tunel. Je to tam supr. A jinak každý den tunelem do práce a z práce .. už se těším na prázdniny to budu moci jezdit na kole, ale ne tunelem, nejsem sebevrah.

            0 0
    • Gatier  

      fajn akcia, aj ked osobne by som zvolil nieco kratsie a kopcovitejsie. skore uzdravenie :-)

      0 0
      • jecnak  

        Zitra si jedu dat 150, neni z ceho se uzdravovat.

        0 0
        • petebike  

          ty si nedas pokoj, co kolo v pohode ?

          0 0
      • McBlacky  

        asi jsme roboti, ale kromě pocitu nedostatku tekutin mě osobně nic není nohy nebolí ani nepálí, pohoda, kdybych zejtra nemusel do práce jel bych klidně na bajka

        0 0
        • Pebe  

          mě teda pálej ruce a čelo :-))

          0 0
        • Paja  

          Unava se dostavi, po Pradedu jsem byl v nedeli celkem v pohode, unava prisla v pondeli, ale je fakt, ze na tu streku to nebylo tak hrozny.

          0 0
        • goood  

          Ja byl na bajku vcera k veceru a pripadal jsem si jak kdyz jsem na nem v zivote nejel ;-) Najednou pro me bylo nezvykly drzet ty siroky riditka, furt jsem se koukal jestli nemam defek jak to bylo pohodlny a zadny rany do rukou :-) Po par km uz jsem to zase dostal do ruky :-)

          0 0
    • RomanH  

      Gratuluji, mate muj obdiv. Z takovou budeme fakt muset zkusit ten Brno – Jested – Brno :o)

      0 0
    • Darkson  

      super akce! trasu opravdu ječňák skvěle naplánoval, vůbec jsme nebloudili. sice jsme jeli hodně po hlavních a tedy bylo dost kamionů a nebezpečnejch řidičů, ale tomu se vyhnout prostě nedá. foukal opravdu silnejch boční proťák, chvíli jsem měl problém se udržet na silnici, ale roboti Blacky a Ječnák odtáhli 2/3 trasy. nevěřil bych, že s 350 km v nohách se dá jet strašlivá kudla 35–40 km/h. dík taky oběma doprovodným vozům a jejich řidičům.

      nechápu to, ale nohy cejtim úplně normálně. jen mi povolil šev na kraťasech, tak mám trochu odřenou prdel, jinak v pohodě:-);

      0 0
    • Beeda  

      Pekny, 5 statecnych :-)) v kolik jste prijeli do Ostravy?

      0 0
      • Darkson  

        do Ostravy, tuším, před 10 večer, do Kopřivnice půl hodiny před půlnocí.

        spešl thanx to PeBe za parádní noční doprovod!!!

        0 0
      • Pebe  

        zhruba ve čtřičtvrtě na deset

        0 0
    • Peslezedirou  

      Dojet do Ostravy není problém. Stačí se dobře vypsat, dobře potrénovat, mít dobrou trasu, dobré počasí :o)

      Smekám před váma, jste borci! Průměr 30 AVG nevěstí žádnou turistiku. Jenom se bojím co na příště pojedete :o)

      0 0
    • jecnak  

      Docela zajimavy stranky www.ultracycling.com/index.html

      Oficialne timto vyhlasuju pokracovani dalkovych silenosti: Praha >> Ostrava (cesta pres Jeseniky) (390) Praha >> Linz >> Viden (450) Praha >> Grosglockner (550)

      0 0
      • goood  

        Praha – Grossglockner musi bejt docela brutal za jeden den. Predpokladam, ze se to asi neda moc zvladnout :)

        0 0
        • Darkson  

          když se vyjede v 0:00…ale jel bych jen když mě necháte čas vyndat si tyčinku z batohu:)

          0 0
          • goood  

            Ja myslim, ze ani kdyz se vyjede v 0:00, musis prejet Sumavu nebo Ceskej les. A poslednich 40km je Grossglockner Strasse :-) Na tycinku to neujedes, musis mit rizek !;-)

            0 0
            • Darkson  

              já myslim, že na kecy mě nenachytáš a bude se to muset vyzkoušet:-)))

              0 0
        • Bulda  

          nesmis mit defekt, hlasim se :)))

          0 0
      • bajkr  

        bych mohl dělat řidiče :o)

        0 0
        • goood  

          Jasne, vezmes kolo do auta, poodjedes, vratis se na kole a dotahnes nas zpatky k autu :-)

          0 0
      • Gung-Ho  

        Hlasoval bych pro Vídeň, teda pokud nevede trasa mezi kamionama

        0 0
        • Bulda  

          jinak bych jeste doporucil se na dalsi Jested pridat k super parte z roudnice jedou 12.8. www.kcr.cz

          0 0
          • McBlacky  

            pane Bulín, taková neznalost… 12tého se jede DRTIČ!

            0 0
      • petebike  

        tak to posledni je ultra vyzva, do toho bych i sel :-) kdyz bude rozumny pocasi a ne jako dneska:-(, a taky rozumnej termin…

        0 0
        • jecnak  

          Az budu mit vlastni silnicku, tak do toho jdu, takze pristi rok. Jediny problem je, ze v 8 vecer se zavira prusmyk…

          Ono to neni tak hrozne jak to vypada, jen je to kolem Dunaje a Innu dost na bednu a opravdu to chce vybrat pocasi a spravny vitr, protoze protak co byl do Ostravy bylo celkem maso.

          0 0
          • petebike  

            no tak to jedu taky, to uz budu mit novou :-) vyrazi se hold driv – jeste za tmy a bude :-)

            0 0
    • cabbage  

      takže v září jedete do Friedrichshafenu na EuroBike;o)

      0 0
    • Rychlej turista  

      Hezky jsem se u toho pobavil. Čím déle jsem četl, tím méně jsem věřil tomu, že nakonec pojedete. Takže mě to docela překvapilo, že jste opravdu jeli. Praha – Ostrava po hlavních silnicích je skutečně hrozně rychlá, je to v podstatě placka a těch pár kopců přes Jeseníky se na té štrece ztratí. Hlavně mě pobavily ty přípravy, doprovodná auta a všechno to zajištění. Jako na nějakou expedici. Já si vždycky všechno vozil s sebou v batohu na zádech a nikdy nic výrazně neplánoval. Teď, co jezdím na bajku, tak si to vozím v brašnách na nosiči a neplánuju už vůbec nic, takže jsem kolikrát nakonec sám překvapený, co jsem to vlastně vůbec jel. Ale je to úplně v pohodě, protože do těch brašen se toho opravdu vejde hodně, od oblečení do deště až po noutbůk. Svoje první cesty Hazlov (je to 8 km před Aší) – Ostrava jsem popsal tady: /…/article.php?… a jestli někoho zajímá, jak jsem vyřešil odpočinek během delší štreky, tak o tom jsem napsal tady: /…/article.php?… Kontrolní otázka: odkud je ta fotka?

      0 0
      • bajkr  

        to víš každej nemuže bejt tak dobrej jako ty ;o)

        0 0
      • Beeda  

        pravde, tahle praha-ostrava se nepocita, doprovod, zadnej vitr a zpatky odvoz:-))B

        0 0
        • jecnak  

          Sprostaku :-P Za vitr pocitas az vichrici nebo orkan?

          0 0
      • kankrlicek  

        Před Moravskou Třebovou?

        0 0
      • jecnak  

        To je ale trochu nesrovnatelny – vzdyt jsi to jel dva dny.

        0 0
        • Rychlej turista  

          Jasně, vždyť jsem relaxoval po 24 hodinovce a jel jsem to na bajku s brašnama, celkem asi 25 kg i s kolem a přes kopce. Prostě těžká turistika. Jinak Hazlov-Ostrava, asi 520 km to tehdy bylo, jsem na silničce s 6 kg batohem nejrychleji udělal za necelých 18 hodin čisté jízdy a s pauzama lehce přes 20 hodin. Ale to bylo v 97 těsně před tou povodní a ke konci mě hnal docela hezký vítr. Druhý den ych už neprojel. Teď už ale raději tu turistiku na bajku, je to zajímsvější a pohodlnější.

          0 0
          • jecnak  

            :-) Az pojedem na Glockner, radi te uvidime…

            0 0
            • Rychlej turista  

              A kdy že se to jede? A na bajkách nebo na silničkách? A to zase bude doprovod nebo co si kdo poveze?

              0 0
              • jecnak  

                Silnicky, s doprovodem. Kdy jeste nevim, ale musime se vejit do 24h, respektive do 20:00 bejt na mytnici a pak 4 hodky nahoru.

                0 0
      • elbi  

        Hřebečský kostel (nebo kaple – v tom se moc nevyznám) před Moravskou Třebovou. Nad tunelem vede i trasa Moravsko-třebovského maratonu.

        0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0
    • Smazaný účet  

      jsem myslel, že je to další pokračování rématu Praha-Brno (S&G) a ono ne :-)

      0 0
    • Lance  

      Čeče fakt pekne. Pulka lidi uz tu nechodi. Ale ja si to rad precet. Ma to.nadech dobrodružství

      0 0
    • -b-n-x-  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce