• halcyon

    Myslite ze na enduro/allmountain je lepsi Magura Louise nebo Avid Juicy 7? Ucinnost, udrzba, vydrz?

    0 0
    • hanz  

      jezdím ted asi tejden juiciny 7 a max spokojenost.....jak s krokem, dáfkováním tak brzdným učinkem. Jezdil jsem kotel jiných brzd ale louise ne.

      0 0
    • kesu  

      jel sem na obojim a prislo mi ze magury brzdej trochu lip ale koupil bych si luisy uz kvuli peti lette zaruce na tesnost ktera fakt funguje

      0 0
      • goofy  

        Tak ted fakt nevim na cem sem: prislo mi ze magury brzdej trochu lip ale koupil bych si luisy :o)

        0 0
      • lubos  

        Uz se to na bikefore probiralo, ta 5leta zaruka na tesnost. Nic dobryho to nebylo ,ale detaily si nepamatuju. Je otazka, jeli lepsi brzda, ktera tece ale ma zaruku na tesnost 5 let nebo brzda ktera ma zaruku standardni a netece :)

        0 0
        • lubos  

          Jo, ale samozrejme se jednalo o nektere starsi Magury , jak jsou na tom ted , nevim.

          0 0
    • croscountry  

      Ešte pozor. Pokiaľ viem Magury fungujú na olej, ktorý je síce šetrnejší, ale može ho by? problém zohna?, hlavne v menšom meste. Avidy na DOT 4, čo kúpiš všade. Avidy pomernedos? vychválili vo Vele. Aj ja som ich kúpil, ale bike ešte iba skladám. A ten polygónový kotúč asi nebol najlpší nápad.

      0 0
    • mivrda  

      Ja sam mam stare louisy a jsem max spokojenej ale to s tim moc nesouvysi. Nove louisy sou prej spickove brzdy zkousel jsme jen asi rok stare Freeridove a nic lepsiho krom Gustav M sem v ruce nemel davkovani spickove ucinnost libova a o vadnuti je rec mozna v hodne dlouhem sjezdu a nesetrnem brzdeni. Joucy sem nezkousel ale Kesu ma pravdu ze tech 5let zaruka je dobry argument obe brzdy sou asi vybrony komponent na vysoke urovni ale pro magury asi mluvi jak zaruka tak uz sou par let na trhu Juicy tak zajete nejsou

      0 0
    • halcyon  

      No ja mam sam Louisy model 2001, ale ted sem ulomil packu a ohnul kotouc. Tak uvazuju o novych brzdach. S tema dosavadnima sem byl spokojenej, udrzba minimalni, brzdily dobre, akorat obcas (hlavne na asfaltce) drncely. Jinak sem do nich pouzival synteticky, tlumicovy olej viskozita SAE5. Jo a zda se mi, ze nejlip brzdi s origo Magura deskama (zkousel sem este Jagwire a BBB)

      0 0
      • mivrda  

        jo souhlas mam druhy magury predtim Julie a oboje brzdi vazne nejlip s originalnim destickama rikaji to vsichni i okolo me takze vyplati se pridat stovku nebo dve na originaly.

        0 0
    • Pinocio  

      Nevim, jak magury, ale na Avidy jsem slyšel jenom chválu

      0 0
    • lubos  

      Ja bych volil mezi Hope, Avid, Shimano XTR. A nebo kdyz tak Gustavy.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.