• peeet

    Předevčírem sem se vrátil z biku a něco mi řikalo, že ho do sklepa fakt dávat nemám…tak přenocoval se mnou…no a když sem se včera odpoledne vrátil z práce, byly ve sklepě vypáčený dveře (bydlim v paneláku a za dveřma je 8 sklepů bez většího zabezpečení…takže samoobsluha:o)) naštěstí toho borce asi někdo vyplašil, protože se nikomu nic neztratilo…Kaž­dopádně si tam kolo už nikdy nedám. A mam taky pocit, že je to na sídlišti samá sviňe a že sou slušně organizovaný a na moje kolo si už dlouho brousej zuby :o/ Pomalu mi z toho paneláku začíná hrabat, kor když sem se loni málem face to face setkal s typem, co se nám chtěl zrovna provrtat do bytu…super zážitek…divim se, že ho neodradily ani bezpečnostní dveře, do kterejch se prej skoro nedá dostat…

    0 0
    • peeet  

      sorry za zdvojení…blbne mi NET..

      0 0
    • Cejlon  

      No já kdybych měl kolo nechávat někdě v temném sklepení paneláku,tak asi neusnu:-) Na to bacha,bijme lopaty do hlavy!!!!

      0 0
    • RomanH  

      Jen tak pro zajimavost – kamosce a jejimu klukovi ukradli kola pres den ze zamcene garaze v rodinem domku, pritom byly vichni doma a nikdo si niceho nevsimnul. A aby nebylo te smuly malo, tak asi rok nato opet, ale tentokrat vzali uz jen jedno kolo. Takze nejspolehlivejsi uschovna je primo v pokoji a mit tam jeste poradnyho psa.

      0 0
      • mastihuba  

        Ještě donedávna jsme neměli ani kulu na vratech, takže kdo chtěl mohl jít klidně dál.(No nemohl, pes si to zatim dycky uhlídal) Ze zahrady je taky volnej přístup. Kolikrát si řikám proč se zloději namáhají ve městě.

        0 0
        • Brouk_Pytlik  

          Ty blbci zlodějský sou schopný ukrást kolo i z balkonu ve 4. patře. Znám jeden tenhle případ. Když náhodou bys mu pomohl polechtáním s rychlejším sestupem hubou přímo k zemi, ještě budeš mít problém. To je ale obecně známý fakt. Na jednu stranu se těm američanum nedivim, že maj takový zákony.

          0 0
      • Belial  

        Jo, jo. To je můj případ. Kolo pěkně v pokoji v bytě a okolo velký vlk :-)

        0 0
    • Brouk_Pytlik  

      pak už asi nezbejvá než si to pojistit a doufat, že ti nikdo nic neukradne protože od pojiš?ovny se moc vstřícnosti čekat asi nedá. Do sklepa ale opravdu ne.

      0 0
    • Tomcat  

      Do sklepa klidně, pokud tam má kotec pro pitbulla :o)

      Nic, co neni zabetonovaný ti někdo vždycky šlohne. O čórkách a smaškách co ti kradou před očima darmo mluvit. Prostě hrubý nasilý pomůže, on si to příště rozmyslý, teda pokud je vestavu kdy se dá říct že myslí.

      0 0
      • Cejlon  

        Co se týče kola jsem paranoidní.I když sedím třeba v hospodě na zahrádce a kolo mám za zády,tak se neustále bojím a otáčím.Drzost lopat nezná mezí..............a budu rád,když mi to vydrží co nedéle.

        0 0
        • RomanH  

          To mas jako spravce site – nemusis byt paranoik, ale je to vyhoda :)

          0 0
        • peeet  

          Ani se ti nedivim, veme ti ho klidně před očima…no a v tretrách bys ho stejně nedohnal. Ve Velu radili povolit brzdy, řidítka, představec, sedlovku…aby si lopata rozbil držku:o) Ale komu by se to chtělo pokaždý dělat?!

          0 0
          • Cejlon  

            …ale kdybych ho v těch tretrách náhodou dohnal,tak… Já si to vždycky dávám na nejmenší placku a největší pastor.....

            0 0
            • peeet  

              To je použitelný maximálně v tej hospodě na zahrádce…a stejně-než se vzpamatuješ, už má přehozeno. Pak už jedině jezdit v běžeckejch tretrách ;o)

              0 0
          • Brouk_Pytlik  

            stačí delší šroubek a matičku a našroubovat to do článku řetězu. Dotyčnej si rozbije hubu nebo se ani nerozjede. Cice asi namotá šaltr, ale je to lepší než přijít o celý kolo. Navíc ležícího zloděje pak máš před sebou jak na talíři… :-)

            0 0
            • blue  

              pokud kolo nehodi hned do auta

              0 0
            • peeet  

              To neni špatnej nápad, akorát bych pak na ten šroubek určitě zapomněl:o)

              0 0
    • wroum  

      ja teda davam kolo do sklepa, ale v rodinym domku. nekolikrat se nam snazili dostat do garaze, ale vymyslel sem husty opevneni na zamek, tak to maj dost tezky a 2× sme je uz chytli pri cinu a nemeli to pekny…

      0 0
      • kungpao  

        Aj si sa pobil? Čo sú to za týpci, a koľko ich je? Sú to cigáni a sú dajako ozbrojení?

        0 0
        • Cejlon  

          …to by mě taky zajímalo.Tož povídej…

          0 0
        • wroum  

          ja se ze zasady neperu. Jinak bydlim v rodinym domku se zahradou, ten domek je ponekud vetsi – 5 bytu (My, teta, deda, strejc, dalsi strejc a jeste jedna teta – moje mama je z hodne deti), takze tam porad nekdo je a mame dohromady 8 garazi a to je velky lakadlo pro picuse. Navic bydlim v miste kam se obcas vypravuji „tmavocesi“ na lup. Takze nase rozsahla familie uz ma nekolik uspechu, hlavne bratranec. Poprve sem videl dva zmrdy v u sousedky v garazi – rychla akce jak z filmu, volam bratranka, ten bezi za jednim z nich a druhyho zene strejc autem dolu ulici (nejde nikam uhnout ani se schovat). oba dopadeni a predani policii, dodatecne zjisteno ze jeden mel v baglu nelegalne drzenou zbran. byli to smazky.

          2. vlezli bratrankovi do garaze, tetka slysela cvaknout zamek v noci (vyvrtali vlozku a dali si tam svoji), protoze ji bolely zuby a nemohla spat. strejc sjel do garaze vytahem a bratranek to obehnul zvenku. v garazi byli dva chlapi, tak kolem 40 let a tasky narvany naradim a hodnotnejsima vecma. jeden utek a druhej dostal tak nehorazne prez drzku, ze mi ho bylo az lito. policie volala sanitku (pro sicher, jinak byl jen trochu zakrvenej) a do protokolu napsali ze pri uteku spadl… byl soud a dostal 2 roky, protoze byl v podmince, druhyho nenasli.

          jinak kazdou chvily tam nekdo vycoruje auto (zatim bratranek chytil jen jednoho zmrda pri vloupacce do auta), bratrankuv passat byl po jednom najezdu bez navigace, airbagu…

          ale ted byl uz dlouho klid, cekame co prijde… :-)

          0 0
      • -b-n-x-  

        jee, vypravej, prehanej :-) dostali do drzky? Doma mame nachystane nasady od krumpace pro takovyto pripad.

        0 0
        • wroum  

          jj bratrankuv stale pripravenej nastroj je basebolka „made by easton“

          0 0
          • kungpao  

            Za každú cenu chce zosta? štýlovyý … :-)))

            0 0
          • prodi  

            karbonová ?

            0 0
            • blue  

              to bych mozna chtel videt, takovej homerunovej odpal karbonovou palkou…

              0 0
              • wroum  

                …vychutnej si to krupnuti :-)

                0 0
              • wroum  

                hele v patek asi pojedu na Tocnou trochu politat po praci, tak kolem 7 bych tam moh byt. pujc si ve velu kolo a doraz.

                0 0
                • blue  

                  zkusim zjistit, jak to s nima je, ale uz jsou nejspis vraceny

                  0 0
                  • wroum  

                    vcera sem byl na Vysehrade s Mrazou (jak si mi posilal odkaz na jeho fotky) a rikal ze bili testovat nekde v krusnejch horach a ze to bylo super a slusny kola. predpokladam, ze to sou ty kola, z nichz si chcej jedno pujcit, ze?

                    0 0
                    • blue  

                      jo jo.. to byl vybornej vikend a vyborny prostredi… skoda, ze ma vikend jen dva dny :-) fotky jsou u nej na tom webu kdyztak

                      0 0
    • Raydowe  

      ja sa bojim toho, ze ak nacapem zlodeja, a je jedno ci kradne moj bike alebo nieco niekomu inemu, tak ze ho zabijem… toho sa naozajbojim, ze sa neudrzim a neprestanem ho mlatit az ma niekto nezastavy. Tieto priblble hovada vylozene neznasam.

      0 0
      • Belial  

        Tak to jsi bohužel jeden z mála. Konkrétně v Žilině před Tescem jsem viděl, jak týpek vybírá věci z cizího auta, kde zapomněli zavřít okna. Prošlo tak 10lidí než mu někdo něco řekl. To samé je to s BIKEM. Někdo ti ho krade a ostatní čumí a říkají si:„Hele ten týpek někomu krade kolo.“ Bohužel !!!

        0 0
        • Raydowe  

          presne tak… mas uplnu pravdu. nikedy mi to pride ako ze ludia su fakt tupe stado.

          0 0
          • keksik  

            sa cudujem, ze len niekedy… podla mna su stale tupe stado.

            0 0
        • JIPA  

          pesne tak ‚clovek je chytrej ale lidi jsou blbi‘ jako bych to uz nekde slysel :)

          0 0
    • universal  

      Pred peti lety byli u nas v dome na prazdninach u jedne rozvetvenejsi rodiny pribuzni, behem tydne vykradli 12 sklepu, byli tak drzy, ze z jednoho sklepa ukradli zidli a pomoci ni prelezli do dalsich sklepu, mel jsem pryc dve kola. Nastesti jedno bylo detske a druhy HI-TEN zn. Admiral. Pojistovna vse zaplatila, ale jen 5litru, bohudik po prazdninach odjeli a byl klid. Stejne ovsem mam kolo doma. zdravi dlouhy http://universal.vmoste.cz

      0 0
    • saly  

      Jo jo, velky mesta jsou zlodeju raj… Tebe zachranila predtucha, me kolo ze sklepa ukradli a vyhlidnute ho sakra meli. Az pak jsem dal na dvere fabku :-)

      0 0
    • Vrci  

      Počkej, až se začne po paneláku šuškat, že si o tom asi něco věděl dopředu, protože zrovna ten den sis dal kolo jinam :-)

      0 0
    • jihra  

      Pánové, nebuďte si tak jisti, že vám pitbull či jiný pořádný hafan kolo ohlídá. Stačí na něj použít obyčejný obranný „nervověparaly­tický“ sprej a pes lehne jak špalek. Jako pojiš?ovák jsem ten sprej jednu dobu nosil, protože na vesnicích člověk nikdy neví, co za psisko na něj vyběhne, a jednou jsem jej vyzkoušel v praxi na pořádném vlčákovi, který na mě hupsnul z otevřených vrátek u rodinného domku. No když jsem jej pokropil (ještě že jsem se trefil), tak pes se orátil na útěk a po 5 metrech se svalil. Jak to s ním pak dopadlo to už nevím, neměl jsem zájem použít ten obranný sprej i na jeho nasraného páníčka.

      0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.