• actus

    centroval som zadne koleso a jednu niplu sa mi omy lom podarilo oholit(proste nema uz ziadne hrany a neda sa s nou tocit). co s tym? da sa vymenit len jedna nipla alebo to chce novy vyplet?jak to mam spravit? do servisu to urcite davat nebudem. dik za pomoc

    0 0
    • Vrci  

      Zevnitř je drážka na šroubovák, ale protože jsi to oholil, tak to odhaduju na moc dlouhej drát a proto ti tam ten šroubovák půjde asi špatně. Vyměnit se to dá nipl za nipl, jen si ku dobrej průměr.

      0 0
      • actus  

        aha a ten nipl teda vysrobujem srobovakom z druhej strany kde je dusa a co potom? predpokladam ze jedna cast niplu zostane zasrobovana na spici tu len odsrobujem a hura nasrobovat novu niplu? ozaj ked donesem tu co mam do obchodu tak budu poznat jaky je to priemer, nie?

        0 0
        • Vrci  
          1. ano, z té strany, kde je duše.
          2. ne, nipl se sešroubuje celý
          3. ano, to by poznat měly

          pokud se podíváš na http://www.sapim.be/index.php?… tak na druhém obrázku (S.I.L.S) je vidět ten zářez PRO šroubovák. Jestli máš moc dlouhý dráty, tak ti tam ten koukající drát bude asi trochu vadit, ale po troše nadávání to z toho dostaneš.

          0 0
          • actus  

            diiik moc uz tomu chapem zajtra pojdem do toho

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              No a kdyz uz pujdes do kramu, kup si vobycejny centrklic za 20 korun- takove plastove kolecko, (ruzove na 1.8 mm, myslim cerne na 2 mm i kdyz i ty jdou ruzovym pri trose snahy), ktere ma uvnitr zality takovy maly zelezny bazmek jen s uzkou skvirkou, takze nipl je uzavreny skoro ze vsech 4 stran- tim nipl zarucene neoholis. Lepsi nez Park Tool apod ktere maj jen drazku.

              0 0
              • Radek Broz  

                O tom, ze tyhle nejlevnejsi plastovy jsou lepsi nez PT bych se klidne hadal:o)

                0 0
                • senožrout  

                  Já jsem „mrvil“ niple o 106. Tak jsem si koupil PT centrklíš a od tý doby jsem snad neoholil žádnej…

                  0 0
              • jihra  

                Ten „plastový“ centrklíč není nic moc. Kup si raději kovový se „čtyřlístkem“ (má v sobě díru ve tvaru čtyřlístku). Ten má dva otvory pro dva různé rozměry niplů, otvory jsou trošku „uzavřenější“, než u toho plastového, a tím na niplu více drží a nipl s ním „neoholíš“, což se ti s tím plastovým občas povede. Ten kovový bude stát ale cca 120 Kč.

                0 0
                • Radek Broz  

                  Taky davam hlas pro celokovovy se ctyrlistkem.

                  0 0
                  • gobike  

                    Já taky, protože ten plastovej se mi zlomil:-(

                    0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Souhlas, ten kovovej asi bude lepsi, ale ten plastovej je naprosto vyhovujici. Nejak jsem na ten kovovy jeste nenarazil, az ted jsem ho zacal hledat na webu. Zalezi jak zasto ho pouzivas, a vubec. Jde o system- aby byl drat obklopeny skoro jako v ockovem klici. A hadal bych se ze PT je lepsi- mel jsem moznost dost dlouho pracovat s obema v dilne v re-Cycles http://www.flora.org/re-cycles/ kde se centrovala kola od nalezenych a darovanych bicyklu, ktere obvykle stravily par kanadskych zim venku.

                    Jo a ten plastovej je zas lehci kdyz si ho chces vzit na jizdu a nejni ti lito ho ztratit.

                    0 0
          • Smazaný účet  

            To sem vyřešil tak že sem vzal starej šroubovák a vyříznul doprostřed drážku. Na zaplejtání kol šikovný.

            0 0
          • actus  

            a ***** to moze byt len centrklicom? ja ze to je tym ze som si robil brutaaalne tvrdy vyplet. teraz mam umelohmotny cierny a tym som oholil tu jednu niplu a niektore uz maju na male. takze aky centrkluc mam kupit?

            0 0
            • Gatier  

              Stale lepsie, ako vytrhnut spicu z rafiku, alebo z naby. Tak to skus nabuduce este o trochu viac dotiahnut…

              0 0
    • jonti  

      odstikni spicu, zozen si jednu rovnakej dlzky a novy nipel, daj to na miesto starej a mas po starostiach.

      0 0
    • MARIN  

      Tak a ted jde jeste o to aby to nebyl alu nipl ktery je ke spici prirostly :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.