• kurýr na bajku

    Ačkoliv sem tady už našel něco týkající se zmiňované prodejny v Praze Ostrovského, tak přesto mi to stojí za novou diskuzi.

    Pokud nepočítám svoje dvě takřka domácí prodejny, kde mi v létě s okamžitým servisem většinou vyjdou vstříc hlavně ze známosti, jelikož tam toho maj jako všude mraky, tak Smichoffbike je v tom naprosto bezkonkurenční !!!

    Minulej rok mi prdly tři dráty v kole a nikdo včetně mých známých mi to nebyl schopnej udělat na počkání (pro kurýra čas sou prachy). Došel sem až tak daleko, že ze zlatejch stránek sem obvolával jeden servis za druhým a nikde sem neuspěl, až u Smichoffbike. Kolo bylo vypletený razdva a hurá do práce. Dneska sem měl opět neodkladnou záležitost s klikou a opět sem uspěl až u nich (rychle, levně, spolehlivě). Dybych nebydlel v Michli tak už chodim jen k nim.

    0 0
    • sfinga  

      tak trochu reklama, ne? Myslím, že tohle na BF nepatří…

      0 0
      • idi  

        proc ne?aspon clovek vi kam se obratit

        0 0
        • kurýr na bajku  

          Ve Sfinxu na mne čas neměli, jestli to Sfingu zajímá.

          0 0
          • sfinga  

            já taky nemluvím o Sfinxu, ve Smíchoff bike sem byl jednou a zrovna vstřícný ke mě nebyli, nic moc

            0 0
        • sfinga  

          no to jo, ale každý shop má něco do sebe, kažcýmu vyhovuje něco jiného :-)

          0 0
      • terák  

        Takže kritizovat servisy se tu může a chválit ne? A co všechny ty aktivní odkazy, který spousta lidí dává do svých příspěvků? Servis je produkt jako každý jiný, když někdo pochválí svou novou vidli nebo pláště, je to to samý.

        0 0
    • blue  

      tohle je fakt jak PR z novin… proc to nenapises radsi do recenzi? :-)

      0 0
    • Beeda  

      ty jsi ale, ted se tam lidi pohrnou a mas po servisu:-)B. PS:petebike po tobe u patra:-)

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Narváno tam bylo vždycky, přesto si na mě čas udělali. PS: Petebike už má indicií dost, a? jde do mě, a? je po mně…

        0 0
    • Smazaný účet  

      Ale jo… Je to fér. Když se tu můžou otevřeně kritizovat shopy tak proč by se nemohly chválit. Horší by bylo kdyby si to tu začali chválit sami majitelé nebo jejich známí :o)

      0 0
    • miťo  

      No ja nevim, ale draty si snad na kole vymenis sam ne? Kazetu taky stahnes na kolene doma. Nejvic casu usetris, kdyz si budes delat vetsinu veci sam. Ja do servisu lezu jen kdyz nemam spesl vercajk. Treba nalisovat hlavu, stahnout petipacku z kliky. Jinak si delam vse doma, setri to hlavne cas, prachy ale vlastne taky.

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Přece nemůžu jezdit kvůli každýmu defektu domů. Ty servisy mi tenkrát obvolávala mladá (abych vás nemystifikoval).

        0 0
      • kurýr na bajku  

        Aby to nevyznělo tak, že si neumim ani vyměnit duši! Výplet přesto nechávám na servisech. V situaci, kdy čas sou peníze, je naprosto nemyslitelný jezdit domů a hrabat se tam v kole.

        0 0
        • martt  

          vymenit tie tri draty je predsa zalezitost na desat minut porovnatelna s vymenou duse

          0 0
        • miťo  

          Je mi zahadou, proc ti praskly tri draty najednou. Ze jsi namotal saltr a ani ses nepochlubil? S tim pojmem DOMA jsem to myslel tak, ze nelezu do servisu, je to vetsinou daleko a cekas na to i tydny. Takze jsem mechous z donuceni. I kola si vypletu sam :)

          0 0
      • Pá-dlista1  

        Tak to mam pro tebe i reseni tech problematickych ukonu. Nalisovani nebo sundani slozeni se provede kladivem s patricnym adapterem (prkenko, sroubovak). Pavouk z klik Shimano upadne casem sam.

        0 0
        • wroum  

          na nalisovani hlavy pouzivam drevenej truhlarskej sverak a na „vylisovani“ hlavy pouzivam pretrzenej rychloupinak Bontrager ze zadniho kola :-P

          0 0
        • miťo  

          Hehe. Ale ted vazne: Mam rad, kdyz se na novem ramu zacisti dosedaci plochy, kam sedne hlava a to si doma neudelam. A ten pavouk na mejch klikach je zajisteny matici. Je to lepsi, nez lisovany jako u tech novejch nesmyslu.

          0 0
    • bajaja  

      di s tim do haje , to ze ti to jinde neznamena ze nejsou dobry, kam chodim ja maj tolik prace ze protekcne to mam do 2 dne, ale to neznamena ze nejsem spokojenej, proste maj tolik prace ze nestihaj normalni , spis to muze svedcit o tom ze se tam lidi obracej s duverou a ve smichofbikes nemaj do ceho pichnout treba …

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Muze…, ale me se snazili vyjit vstric i mimo otviraci dobu, na pockani, zapujceni nahradnich dilu pres zavody atd.

        0 0
      • kurýr na bajku  

        Bajajo, co to tady meleš o dvou dnech… To je pro mne stráta 3 litrů, taxe prober !!! Esli máš dojem, že nemaj do čeho píchnout, taxe tam di juknout. Výplet si sám nedělám, páč se mi to nevyplatí a hlavně bych to tak ryche nikdy nezvlád (na ulici)! Co se týče množství prasklých drátů najednou, taxem viděl i 5 ! Byl to jedinej shop, ktrej mi dokázal vyjít ihned vstříc a vy z toho děláte hotovou detektivku…

        Není vám to trapný ???

        0 0
        • miťo  

          Ja nevedel, ze bydlis na ulici :oD

          0 0
          • kurýr na bajku  

            Takže já podle tebe pojedu přes celou Prahu měnit dráty…

            0 0
            • miťo  

              Staci kdyz budes doma svy kolo peclive pripravovat na druhy den, treba si neceho co neni v poradku vsimnes uz vecer.

              0 0
        • Smazaný účet  

          Chceš mi říct, že za to že šlapeš po městě na kole bereš 1500 za den? Čili 7500 týdně a 30 000 měsíčně? Kua proč já vůbec studuju.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Aby ses nemusel potit v lete, mrznout v zime a brat za to almuznu preci… teda s timhle nastupujes do prvaku :-D

            0 0
          • McBlacky  

            dá se vydělat i víc :) sice jsem nekurýroval ale mám docela jasnej pocit, že to není taková pohoda jak to vypadá. Do práce sice chodíš jak chceš, ale to je tak celý. A z hlediska tréninku nic moc. Efektivně najetý km podle tepáku jsou dvakrát možná třikrát víc jak ty namesíkovaný :)

            0 0
          • kurýr na bajku  

            Cidasi, měli bysme asi zakopat válečnou sekeru !!! Já proti tobě nic nemám a rád bych to zachoval !!!

            Dybys věděl, kolik vydělává nejlepší frajer na velký motorce, tak bys asi spadnul z kola…

            0 0
            • wroum  

              obavam se ze neni smerodatna vyse vydelku u zamestnani bez budoucnosti. nebo budes delat kuryra az do duchodu? Ted sice vydelavaj kuryri dost, ale az si najdou jinou praci, tak zacnou hezky znova od 0.

              0 0
              • kurýr na bajku  

                Buď si založim svojí firmu, ( v jakémkoliv oboru) nebo to budu dělat do smrti !!! Nedělaj snad šoféři, nebo dročkaři svojí prci celej život ??? Navíc můžu jezdit dopravním prostředkem, kterým budu chtít…

                0 0
                • Pekáček  

                  Chlapče kde se dá koupit ta tvoje klávesnice? Taky bych chtěl mít ztrojený otazníky a vykřičníky, nebo i prokládaný, aby to bylo veselejší. Jestli dročkaři a šoféři zvládaj prci celej život netuším, asi je to silně individuální.

                  0 0
                  • kurýr na bajku  

                    Přečet sis to dřív než sem se stačil opravit, ale dyš je to individuální, tak jak to může wroum tvrdit…

                    0 0
                • kurýr na bajku  

                  „prci“ teda asi celej život vopravdu nedělaj… :-)))

                  Sám sem se dostal.

                  Jinak na uživení to stačí na celej život v poho.

                  0 0
            • pegal  

              Tak kolik vydelava??? Kapni bozskou .. :)

              0 0
    • McBlacky  

      když jsem u toho, kdopak zná servis kde mi v Praze rozeberou a vyčistí ořech na xt nábě, zatím každej jen že výměna :( nechce se mi to dělat nemám doma svěrák

      0 0
      • JFB  

        zkus Smichoffbike;-)

        0 0
      • Jenda  

        u Tyrse v Jaselsky ne? me tam cistili orech vicemene v ramci zaruky.

        0 0
        • kurýr na bajku  

          U tyrše maj taky celkem dobrou pověst ! Osobní zkušenost nemám.

          0 0
        • Slavik  

          Včera jsem scháněl RST klíč nabízený na stránkách Authoru za 210,–. Reakce prodavače Peksport na Koh-I-Noorce (autorizovaný distributor authoru) – Prodavač://Co to je RST???// Já: To je vidlice a k ní potřebuju klíč na čištění. Prodavač: // Nemáme!!!// (aniž by se zeptal zkušenějšího kolegy) Podobná reakce byla loni na podzim u Štěrby na synkáči. Prodavači, prostě když nevědí nebo se nechtěj zeptat kolegů, tak radši řeknou NEMÁME!!!

          Tak jsem jel přes 3/4 Phy do Dejvic k Tyršovi. Zde jej měli za 168,– a hned věděl co to je.

          Dále jsem v pátek scháněl na víkend IsoStar (citron nebo pomeranč) a měl jem jen 10minut času, protože jsem jel na vlak. Jediná prodejna na metru mě napadla Frak sport na Kačerově. Měli tam jen 1 (slovy JEDNU) pixlu jablečného. ZOUFALOST!!! Letos v březnu jsem se připravoval na sezónu a scháněl jsem rukavice pro sebe a přítelkyni a v tom samém cyklokrámě měli 2 (slovy DVA) páry rukavic se slovy ŽE NENÍ JEŠTĚ SEZÓNA a kontejner je v Číně. Takovýto obchodníci nechtěj peníze a nechtěj taky aby je někdo otravoval. Tak jsem jel do ProgressCycle, kde měli široký výběr velikostí a barev…
          Chválím ještě jedou prodejnu U Tyrše, kde měli CELÝ sortiment pixel IsoStar za 199,–. Jen škoda že je na druhém konci Phy…

          0 0
    • pegal  

      Kdyz uz jsme u tech chval tak ja taky pridam jednu .. V pondeli v kolem 10 hodiny rano jsem si u koloshopu objednal kazetu Sram PG 970 a vcera prijdu z prace domu a kazeta je doma!!! Sice mela echt obal, ale to vem cert .. (byla to normalni krabicka vycpana igelitem od dobre vody :) )

      Nejlepsi ceny, rychle dodani … asi z nej udelam dvorniho dodavatele .. :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.