Marzocchi MX PRO ETA nebo Fox Vanilla R

6 nepřečtených
  • Gumicuk

Tak vam tedka premejslim jestli bych mel jit spis do Marzocchi MX PRO ETA nebo Fox Vanilla Coil R Cenove je ta foxka o neco drazsi, ale snad bych to utah. Predtim jsem premejslel jestli do MX PRO ETA nebo MX Comp ETA. Ted fakt nevim. Poradte, prosim… Vazim asi 65 kg a chci to na normalni jezdeni, chci aby to neco vydrzelo (i kdyz s moji vahou to asi nebude problem :-))) Dikz

0 0
    • Gumicuk  

Jo a omlouvam se ze se zase jedna o vidle. V historii se neco malo pise, ale neni toho moc…

0 0
    • RomanH  

A co takhle Marzocchi Marathon S ? Jinak Foxky jsou udajne dobry (sam jsem nezkousel, nevim), akorat loni pry meli nejaky problem s tesnenim. A zvaz pripadny servis – u Marzocchi si spoustu veci udelas sam, pripadne v kazdzm druhym BikeShopu Ti pomuzou a v CR je dost nahradnich dilu. Jak je to s Foxkou, to nevim. Zastoupeni jim dela RB.

0 0
      • Gumicuk  

No jo marathon, ten by byl asi uplnej nej, ale kolik stoji? Myslim ze je cenove celkem jinde, nebo se da sehnat nejak levnejc? Kde pripadne? :-) Dik

0 0
        • biker007  

Matahon SL 85mm v cerny barve maj na koloshopu za necelejch 16.000, nebo u zapadnich sousedu za 499 Euro.

0 0
        • RomanH  

www.tnc-hamburg.de, ja tam na podzim kupoval Marathona 03 pro manzelku za 420 Euro (ted jsem se koukl, uz jej nemaji, jen model 04 za 489 Euro).

0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.